>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Parada Typera

Status
Zamknięty.
00 0

00

Użytkownik
Witam krutki wstep prosil bym:
wypowiadac sie na temat ⛔
niespamowac ⛔
komentowac kupony ✅
Po kazdym kuponie bede pisal skutecznosc typowania
P.S
za wszystkie bledy pisze odrazu sory :razz:
 
00 0

00

Użytkownik
Kupon nr 1 (Niedziela)
Inter.M - Juventus ⛔(1) kurs 1.90 (Mysle ze jest to mecz na skale swiatowego formatu i kazda z druzyn bedzie chciala pokazac sie z jak najlepszej strony Inter jest pod duzo presja poniewaz jest lider , przegral poprzedni mecz a nadodatek ma tyle samo ptk co Lazio , mysle ze ta presja na nich im niezaszkodzi a wrecz przeciwnie nadodaek mecz graja u siebie
Real.M -Dep La Coruna ✅(1) kurs 1.20 Real jest tu zdecydowanym faworytem i niemam zamiaru sie rozpisywac i uzasadniac wyboru
Barcelona - Mallorca (1) 1.20⛔ -//-
Den Haag SN1 (1)⛔ 1.48 Den Haag podejmuje Heerenveen ktore zremisowal swoj mecz a 2 kolejki temu przegral natomiast Den Haag wygral 2 ostatnie mecze z 5 meczy zdobyli 11 ptk co w ich przypadku jest to duzo na 7 meczy 16 bramek strzelili sr wychodzi powyzej 2 gole na mecz, mimo ze Den Hagg w oczach bukmacherow niejest faworytem dla mnie jest ale postanowilem nieryzykowac idac ze strzela bramke chociaz w meczu
STAWKA: 10
Kurs : 4.04
Max W. : 35.60
P.S
1...moze duzo niejest do wygrania ale na poczatek w sam raz
2... Zapraszam do komentowania kuponu.....
 
00 0

00

Użytkownik
Kupon nr 2 (Niedziela)
Wiem ze niepowinno sie stawiac jednego meczu na 2 kuponach no ale coz chcialem zrobic mala poprawke na 1 kupon i obstawic tak :

Nazwa zdarzenia Typ Kurs
Agrotikos Asteras-Giannina 2 2.50 (0:0)⛔
Levadiakos-Thrasivoulos 2 4.75 (2:2) ⛔
Inter M.-Juventus1 1.80 (0:0) ⛔
Opłata/Stawka:10.00 zł
Kurs: 21.38
Maks. wygrana:188.10 zł????
 
00 0

00

Użytkownik
Co do meczu Interu z Juventusem
&quot;- Dzisiaj myślę tylko o pokonaniu Interu, jednak generalnie zawsze będę wdzięczny temu klubowi. To tam pozwolono mi wejść do wielkiej piłki. Na zawsze zachowam doświadczenie, jakie zebrałem podczas dwóch lat treningów z Ibrą i innymi zawodnikami. Przyjedziemy do Mediolanu zagrać dobry mecz, ale trzeba uczciwie przyznać, że na dziś Inter jest o krok przed Juventusem – mówi Bonucci.

- Nasza obrona? Potrzebujemy czasu, aby zgrać się ze sobą. W zespole pojawiło się wielu nowych zawodników, a czasu na treningi nie było aż tak dużo: gramy co trzy dni, więc nie jest łatwo wprowadzać nowe schematy&quot;
 
00 0

00

Użytkownik
Nowy system:
Daje jeden mecz dziennie zaczynam od 300zl i sprobuje dojsc do 4.000 zl w ok 1-2 miesiace
Zaklady sa fikcja!!!! lecz jak sie powiedzie bede gral za real
Sory ze tera pisze dopiero mecz juz sie zaczol ale niemialem czasu ( mecz jest w typ dnia ) co powinno upewnic was ze na nich dalem ????
Spotkanie: Verese - Novara (2)
Kurs: 2.80
Stawka 50zl
EW.Wygrana 140zl
Analiza Dzis o godz. 20:45 Verese podejmuje Novare ktora jest 2 w tabeli na 5 ostatnich spotkan 4 wygrala co stanowi dobre statystyki przecietnie na mecz strzela 2 bramki a traci 1 Verese natomiast zajmuje miejsce 18 spadek play off na ostatnie 5 meczy 3 przegrala i 2 zresmisowala co potwierdza ich slaba forme przecietnie niestrzelaja nawet jednego gola na mecz, mysle ze kurs na Novare jest troche zawyzony i postanowilem na nich dac
 
00 0

00

Użytkownik
Spotkanie: Bohemians - Shamrock⛔
Stawka: 50
Typ: remis
Kurs: 3.25
EW: 162.50⛔
Buk: bet365

Analiza
Schamrock zajmuje pozycje lidera a Bohemians wicelidera mecz jak dla mnie z pozoru zapowiada sie zaciekle i na maksymalnych obrotach ale czy to pozory? Schamrock na 5 meczy przegrala 2 razy moze niejest to tragedia ale jak na lidera ligi? Bohemians niejest lepszy ma az 3 remisy co niestanowi wybitnej formy tych druzyn mysle ze obie druzy beda chcialy zwyciezyc ale wydaje mi sie ze przy takiej formie niezdolaja sie przelamac i beda starali sie grac na remis i moga grac z kontr ( co do wyniku dal bym 1:1 ale to niewchodzi w gre :p )
 
00 0

00

Użytkownik
Dzis typy za real kase:
Follo - Sogndal 2 1.72
Warta P.- Dolcan Z. 1 1.76
Def Sporting - Cerro 0 3.50
Stawka 20zl
Kurs 10.60
Maks wygrana 186.60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom