>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pare pytan co do opcji obstawek w BAH ?

M 0

m3losh

Użytkownik
Wiadomo...

1 - Wygrana pierwszej druzyny
X - Remis
2 - Wygrana drugiej druzyny

Ale mam pytania odnosnie kilku innych opcji. A wiec tak, co zonacza opcja:

Połowa/Wynik końcowy

I np takie opcje do tego:

1 / 1 - Czy tu chodzi o to ze pierwsza druzyna bedzie prowadzic w 1 polowie i wygra mecz ?

1 / X - Znowu tu czy 1 druzyna bedzie prowadzic w 1 polowie a wynik koncowy obu druzyn zakonczy sie remisem ? Ponizej oczywiscie mam nadzieje ze dobrze mysle jak tu ?

1 / 2
X / 1
X / X
X / 2
2 / 1
2 / X
2 / 2

Kolejna oferta zakladu proponowana przez BAH to opcja o nazwie:

Ponizej/Powyzej - tego juz w cale nie rozumiem... Co to za opcja ?


I ostatnia rzecz to wiadomo o tak zwanych podpurkach. Czyli:

1X - Wygra 1 druzyna lub bedzie remis
X2 - Bedzie remis lub wygra 2 druzyna

A co oznacza opcja pomiedzy 1X a X2 opcja: 12 ??? :|



Prosze o podpowiedzi...
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
Połowa/Wynik końcowy
tak dobrze to rozumiesz ! oznaczenie przed / to wynik do połowy meczu a po / to wynik końcowy

Ponizej/Powyzej
Ta opcja to gra na liczbe goli, obstawiasz jak wiadomo na 1 (poniżej) to znaczy że w danym meczu padnie poniżej 2,5 goli, lub jesli stawiasz na 2 (powyżej) to wtedy panie powyżej 2,5 gola

np, ostatni mecz Manchester U - Wigan Athletic 4 - 0 jak widać padły aż 4 gole, zakładając że grałem na (poniżej) to wtedy zakład mi nie wchodzi a jak grałem (powyżej) no to oczywiście mi wchodzi!!!!

A co oznacza opcja pomiedzy 1X a X2 opcja: 12 ???
12 oznacza, że mecz wygra 1 drużyna lub 2 a niebędzie remisu, czyli zakład wygrywa jak w danym meczu nie będzie remisu!!!

pzdr
 
M 0

m3losh

Użytkownik
12 oznacza, że mecz wygra 1 drużyna lub 2 a niebędzie remisu, czyli zakład wygrywa jak w danym meczu nie będzie remisu!!!
Dzieki ????

Aha, 2,5 gola ? Nie rozumiem... Rozumiem sformułowanie powyżej 2 goli lub poniżej... A 2,5 ? :|
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
2,5 tzn (dwa i pół) dlatego te pół bo jak padną dwa gole no to bedzie wtedy poniżej

(a jak by było tylko poniżej 2 no to w przypadku gdy padną 2 gole to ani to powyżej ani poniżej 2 no i dlatego jest 2,5)

wiadomo przecież że pół gola nie padnie !! 8)
 
Do góry Bottom