>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PartyBets

xabi 0

xabi

Użytkownik
www.PartyBets.com
Witam ???? Zastanawiam się czy nie wpłacić kasy na PartyBets. Jednak wpierw postanowiłem poczytać Wasze opinie, moje pytanie najważniejsze brzmi, czy bukmacher jest rzetelny i wypłacalny ?? Zapraszam do dyskusji
????
KLIKNIJ, zarejestruj się i zgarnij bonus 20€ na www.PartyBets.com
Przyłącz się do akcji w witrynie PartyBets.com dzięki fantastycznemu powitalnemu bonusowi 100% do wartości 20 EUR.

Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem siatki, nokautujesz rywali pięścią, czy też rzucasz asa za asem, możesz wykorzystać premię podczas wszystkich wydarzeń sportowych i oficjalnie wybrać serwis PartyBets.com jako miejsce obstawiania zakładów sportowych w tym sezonie.
- Oferta ta jest dostępna tylko dla nowo zarejestrowanych graczy.
- Bonusy mogą zostać wydane jedynie w wyniku gry w witrynie PartyBets.com.
- Należy 6 razy obrócić kwotą bonusu przy kursie 2.00 w witrynie PartyBets.com.
- Po spełnieniu tego warunku, kwota bonusu zostanie wydana na konto gracza.
- Na spełnienie warunków wypłaty bonusu gracze mają 90 dni.
- Oferta ta jest ważna przez ograniczony okres.
- Obowiązują warunki standardowego regulaminu.
 
D 0

danielsson

Użytkownik
Xabi śmiało wpłacaj tam kasę.To jedna z najbardziej poważanych firm na świecie.Wpłaty i wypłaty szybkie..kursy tez niczego sobie..support tez szybki i miły, a poker tez nie odstaje od reszty.Jak dotąd gram nie miałem z nimi żadnego problemu.Dają często darmowe bonusy
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Polecam
Dla mnie to samo, te same kusy. Szata graficzna tylko inna. Faktycznie, brak PLN, jedna Euro dobrze stoi i wypłaty robię jak kurs jest wysoki ????
Aktualna promocja dla nowych to 100 % przy 30 euro
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Również uważam że to świetny buk, bardzo dużym plusem jest błyskawiczne rozliczanie kuponów zazwyczaj już 5 minut po zakończeniu ostatniego zdarzenia :spokodfhgfh:
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Świetny bukmacher!
Absolutnie żadnych problemów...
Jedyne minusy to przeciętny live i nie powalająca oferta. Jednak bonus + wygoda + szybkość rozlizana rekompensują te straty
 
porky 104

porky

Użytkownik
Witam.
Czy pieniądze do tego buka mogę wysłać w Banku Spółdzielczym poprzez wypełnienie normalnego druczku do przelewów? Bo jakoś nie mogę znaleźć numeru konta ani nic. ????
Jeżeli to pytanie jest durne to sorki. :-D

Pozdrawiam
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
oni nie maja chyba polskiego konta, wiec raczej nie, bo za przelew miedzynarodowy troche zabulisz
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Witam.
Czy pieniądze do tego buka mogę wysłać w Banku Spółdzielczym poprzez wypełnienie normalnego druczku do przelewów? Bo jakoś nie mogę znaleźć numeru konta ani nic. ????
Jeżeli to pytanie jest durne to sorki. :-D

Pozdrawiam
Popatrz 3 posty wyżej, takie pytanie już było i odpowiedź też się pojawiła. Normalnie szczyt lenistwa.

oni nie maja chyba polskiego konta, wiec raczej nie, bo za przelew miedzynarodowy troche zabulisz
Jak nie wiesz to nie opowiadaj głupot bo mają konto w polskim banku.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Popatrz 3 posty wyżej, takie pytanie już było i odpowiedź też się pojawiła. Normalnie szczyt lenistwa.
Ale mi chodzi tylko i wyłącznie o to czy z Banku Spółdzielczego mogę wysłać...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Co za różnica czy to jest Spółdzielczy czy PKO czy mBank czy Poczta? A czy będą problemy z wypłatą to nie wiem, ale kasę na koncie u nich będziesz miał.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Co za różnica czy to jest Spółdzielczy czy PKO czy mBank czy Poczta? A czy będą problemy z wypłatą to nie wiem, ale kasę na koncie u nich będziesz miał.
Ale mi właśnie chodzi o to, że nie wiem jaki oni mają numer konta, bo jakoś nie mogę tego znaleźć...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wchodzisz we wpłaty i wybierasz sobie opcję depozytu, masz tam dwa razy napisane przelew bankowy, jeden jest do zagranicznego banku a drugi do polskiego.
 
Do góry Bottom