>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Parzysta progresja

rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Chciałbym, żebyście wypowiedzieli się co sądzicie o tego typu progresji. Sprawdzałem ją póki co na wynikach z poprzednich sezonów w kilku ligach i wydaje się dosyć bezpieczna. Jestem jednak początkującym typerem (dopiero 2. rok), a są tu ludzie, którzy zjedli na obstawianiu zęby, więc pokornie proszę o słowa krytyki (bądź ewentualnego uznania).

PARZYSTA PROGRESJA

Gra tym systemem dotyczy tylko i wyłącznie lig piłkarskich, w których mecze nie pokrywają się ze sobą, takich jak: Ekstraklasa (Polska), Primera Division (Hiszpania), Superliga (Dania), Premier Liga (Rosja), A-League (Australia).
Załóżmy, że w kolejce, w której decydujemy się wejść do gry, jest 8 spotkań, które występują kolejno po sobie.

Mecz A
Mecz B
Mecz C
Mecz D
Mecz E
Mecz F
Mecz G
Mecz H


Tworzymy pierwszy kupon, który zawiera dwa zdarzenia:

Mecz A – liczba bramek: parzysta
Mecz B – liczba bramek: parzysta

AKO wynosi najczęściej 3,24 – 3,61, przyjmijmy więc dla wszystkich tego typu kuponów uśredniony kurs 3,42.

Tuż po końcowym gwizdku sprawdzamy wynik Meczu A i okazuje się, że padł wynik 2-1. Oznacza to, że nasz kupon jest już skazany na niepowodzenie. Wciąż jednak pozostaje Mecz B. Przed jego rozpoczęciem tworzymy więc drugi kupon:

Mecz B – liczba bramek: parzysta
Mecz C – liczba bramek: parzysta

i zwiększamy nieco stawkę.

W Meczu B pada wynik 0-0, czekamy więc na wynik Meczu C. Okazuje się, że gospodarze wygrywają 3-2, więc nasz drugi kupon również przegrywa. Tworzymy zatem trzeci kupon.

Mecz D – liczba bramek: parzysta
Mecz E – liczba bramek: parzysta

i ponownie zwiększamy stawkę.

Mecz D kończy się wynikiem 2-0, a w Meczu E pada remis 1-1. Kupon wygrywa ✅. Tworzymy zatem kupon czwarty:

Mecz F – liczba bramek: parzysta
Mecz G – liczba bramek: parzysta

za stawkę identyczną, jak przy pierwszym kuponie (bo po wygranej wracamy na 1. poziom progresji).

Plusy systemu:
+ dość porządny kurs, zawsze minimum 3,24
+ prędzej czy później zawsze wygramy, co wynika z rachunku prawdopodobieństwa
+ wyniki parzyste padają częściej niż nieparzyste
+ zawsze jeśli padną 2 z rzędu wyniki z parzystą liczbą bramek, my mamy je uwzględnione na kuponie, nie ma szansy na ominięcie jakiejś &quot;dwójki&quot;

Minusy systemu:
- wymaga aktywności właściwie po każdym meczu danej kolejki w konkretnej lidze
- jak przy każdej progresji – ryzyko wystąpienia tzw. „czarnej serii”, czyli np. 20 meczów z rzędu z nieparzystą liczbą bramek (prawie niemożliwe), lub przeplatających się na zmianę wielu z rzędu wyników parzystych i nieparzystych (trochę bardziej możliwe)
- jeśli chce się osiągnąć tym sposobem duże zyski, trzeba stawiać odpowiednio wysokie stawki, co na kolejnych poziomach może skutkować obracaniem bardzo dużymi kwotami; w przypadku ostrożnego stawkowania zysk oczywiście jest, jednak przychodzi dosyć powoli (niekiedy trzeba na serię PP czekać np. dwie pełne kolejki)
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Sprawdzanie systemu na podstawie rozegranych już spotkań:
Rosja 2015/2016:​

168 meczów
Poziomy stawkowania, na których byśmy wygrali:
1, 7, 3, 5, 2, 3, 3, 2, 4, 2, 2, 5, 2, 6, 1, 1, 1, 2, 5, 3, 3, 3, 1, 3, 2, 8, 6, 1, 2, 2, 1, 8, 4, 2, 3, 2, 1
Maksymalny poziom progresji: Poziom 8
Liczba wygranych kuponów: 37
Dania 2015/2016:​

132 mecze
Poziomy stawkowania, na których byśmy wygrali: 1, 11, 3, 1, 1, 6, 2, 3, 2, 5, 2, 2, 6, 3, 6, 5, 2, 4, 3, 3, 1, 5, 4, 3, 2
Maksymalny poziom progresji: Poziom 11
Liczba wygranych kuponów: 25
Polska 2015/2016:​

224 mecze
Poziomy stawkowania, na których byśmy wygrali: 3, 5, 5, 2, 5, 1, 1, 8, 4, 1, 2, 1, 1, 5, 1, 4, 4, 4, 3, 2, 1, 7, 2, 1, 6, 7, 3, 7, 5, 1, 1, 1, 3, 1, 3, 8, 4, 1, 4, 1, 1, 1, 3, 1, 1, 1, 1
Maksymalny poziom progresji: Poziom 8
Liczba wygranych kuponów: 47
Hiszpania 2015/2016:​

260 meczów
Poziomy stawkowania, na których byśmy wygrali: 1, 4, 2, 6, 4, 1, 4, 9, 7, 6, 3, 3, 3, 1, 3, 1, 1, 6, 3, 2, 5, 1, 1, 4, 5, 2, 3, 1, 8, 1, 2, 4, 1, 9, 3, 1, 6, 8, 13, 2, 3, 1, 1, 1, 7, 5
Maksymalny poziom progresji: Poziom 13
Liczba wygranych kuponów: 46
Hiszpania 2014/2015:​

380 meczów
Poziomy stawkowania, na których byśmy wygrali: 3, 3, 7, 1, 2, 1, 3, 1, 12, 1, 1, 3, 1, 2, 3, 5, 4, 1, 7, 5, 2, 2, 2, 1, 1, 4, 7, 6, 5, 1, 5, 13, 3, 3, 6, 4, 2, 11, 8, 2, 13, 1, 11, 1, 3, 4, 2, 3, 2, 5, 1, 3, 4, 3, 2, 1, 6, 1, 2, 3, 6, 1, 3, 1, 1, 2, 9, 2, 3
Maksymalny poziom progresji: Poziom 13
Liczba wygranych kuponów: 69

Australia 2015/2016:​

120 meczów
Poziomy stawkowania, na których byśmy wygrali: 1, 10, 5, 2, 2, 4, 1, 2, 8, 5, 1, 3, 3, 2, 6, 3, 16, 2, 3
Maksymalny poziom progresji: ???? Poziom 16
Liczba wygranych kuponów: 19
Australia 2014/2015:​

135 meczów
Poziomy stawkowania, na których byśmy wygrali: 8, 5, 2, 2, 3, 5, 1, 4, 3, 8, 11, 1, 1, 2, 2, 3, 10, 23... *
Maksymalny poziom progresji: ???????????? Poziom 23
Liczba wygranych kuponów: 18
* po 23 kuponach bez parzystej dwójki zakończyłby się sezon (główny, bez play-offów, których nie wliczam)
 
icanseeelvis 122

icanseeelvis

Użytkownik
Myślałem o podobnym sposobie gry na ako z RR do 9&#39;. Zajrzyj jeśli chcesz do mojego tematu na tą chwilę gram po prostu różne ako i czasem to wchodzi a czasem nie ???? kurs dla dwóch zdarzeń z rzutem rożnym do 9&#39; to 3,36 a sprawa zamyka się po pierwszych 9 minutach meczu i nie musimy dalej myśleć ???? sam myślałem nad Twoim sposobem ponieważ granie RR jest możliwe tylko w najlepszych ligach + LE + LM a parzyste/nieparzyste można grać zawszę. Będę śledził temat gdybym mógł jakoś pomoc to pisz na PW ???? powodzenia !
Myślę, że warto by brać pod uwagę bardzo małe rozwinięcie progresji nie wiem od jakiej chcesz zacząć stawki ale jednak 10 na pierwszym poziomie da Ci marne zyski a 100 wymaga sporych nakładów.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Myślę, że warto by brać pod uwagę bardzo małe rozwinięcie progresji nie wiem od jakiej chcesz zacząć stawki ale jednak 10 na pierwszym poziomie da Ci marne zyski a 100 wymaga sporych nakładów.
Póki co nie dysponuję kapitałem, który umożliwiałby efektywną (czyli taką, która daje satysfakcjonujący dochód) grę. Obecnie mógłbym sobie pozwolić na takie stawkowanie, które daje +2,5 j (czysty zysk) na 1. poziomie, +3,5 j na 2. poziomie, +4,5 j na 3. poziomie, itd. i wystarczyłoby mi na 12 poziomów, więc jak widać w przypadku La Liga i ligi australijskiej już bym zbankrutował. Można też zabezpieczyć się i nie grać nigdy powyżej np. 9 progu, pogodzić się ze stratą części kapitału i odrabiać małymi krokami. Bezpieczniej oczywiście dysponować budżetem ok. 1500 j, wyciągać średnio 20 j z trafienia i liczyć na to, że takie zrządzenie losu, jakie miało miejsce w lidze australijskiej nam akurat się nie przytrafi. Nie gram jeszcze tym systemem, muszę go sprawdzić na kilku(nastu?) sezonach w w/w ligach, żeby wiedzieć, czy ryzyko nie jest zbyt duże.
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Myślałeś do tego o aktywnym śledzeniu meczu na live?? ???? Np. Po tym jak wszedł Ci mecz A śledzisz na bieżąco mecz B. Musiał byś popatrzyć jak plasują się kursy na więcej niż 0,5 lub przy wyniku 1-0 0-1 np że bramka już nie padnie robiąc z tego jakiegoś surebeta razem z kuponem... ?
Lub przy złapaniu dobrego kursu zagranie na zwrot stawki postawionej. Co prawda lepiej by było grać wtedy ABC i trzeci mecz śledzi bo większe ako. Lecz wydaje się sensownym zagranie przy wyniku np 1-1 w 80+ min ze padnie jeszcze bramka. Tylko, że oczywiście trzeba było by wszystko policzyć czy warto grać do tego live.
Pytanie jeszcze mi się nasuwa. Co z graniem u bukmachera, który pozwoli Ci zamknąć kupon prawie w każdym momencie?? ???? Wtedy po 1 meczu A, który był zwycięski mamy możliwość śledzenia meczu B i zamknięcia kupon w momencie otrzymania danego zysku.
 
rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Rosja 2014/2015:
240 meczów
Poziomy stawkowania, na których byśmy wygrali:
3, 1, 1, 5, 4, 2, 14, 2, 4, 13, 1, 3, 2, 1, 4, 6, 6, 11, 4, 7, 1, 2, 9, 8, 6, 5, 9, 1, 7, 2, 3, 6, 3, 1, 1
Maksymalny poziom progresji: Poziom 14 :zoltakartka:
Liczba wygranych kuponów: 35 :zoltakartka:
==========================
W najbliższych dniach sprawdzę, jak system wyglądałby w tych samych ligach i sezonach przy stawianiu na nieparzyste/nieparzyste, bo takich par było zatrzęsienie, a sądziłem, że znacznie więcej będzie par parzystych (masło maślane) - w końcu każdy remis to wynik parzysty, 2-0, czy 3-1 też padają stosunkowo często. Ciekaw jestem czy przegrają z 1-0 i 2-1 ????
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Odnośnie tej czarnej serii w lidze Australijskiej jaką byś miał. Myślałeś może o stworzeniu dwóch progresji jednocześnie?? Jedno grając na parzysty parzysty drugą natomiast na nieparzysty nieparzysty. Osobiście grałem kiedyś coś podobnego tylko ze jak 1 mecz siadał grałem drugi jako nieparzysty i też progresja odpowiednio. Powodowało to, że przy czarnej serii miałem zabezpieczenie w wygranej i kapitał malał wolniej, a jednocześnie trafienie parzysty-parzysty powodowało ze miałem + z dwóch progresji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom