>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Patataj ku lepszemu zyciu

H 1

hjkr

Użytkownik
Jako, ze dostalem bana na HP i nie moge dzielic sie tam moimi konkluzjami, a ponadto zostalo mi zarzucone, ze nic nie wiem i nie umiem chcialbym abyscie popatatajali moja droga, moze byc mocno wyboista, wiec uwaznie patrzec omijac przeszkody, i cisniem. Wszelkie uwagi co do stylistyki moich typow jak i mojej osoby beda reportowane, podziekowania tudziez ruganie cos Ty podal mile widziane, miejmy nadzieje, ze obedzie sie bez tego drugiego, wszelka dysksuja konstruktywna na temat typow jak najbardziej mile widziana, a wiec zakladamy siodla i w droge.

Zacznę od spotkania dosc przyznam dziwnego
AC Siena vs Zenit St Petersburg

typy podaję 2, pierwszy dla lubiacych offensywnie grac, drugi dla osob bardziej asekuracyjnych
buk 365
typ 2 @1.9 5/10
do przerwy koniec meczu zenit zenit @3 3.5/10
krótkie uzasadnienie, siena juz za 3 dni gra z Atalantą wiec do tego meczu nie przystapia najsilniejszym skladem, a na pewno nie beda sie przemeczac, po prostu zrobili ruskom grzecznosc i przyjeli propozycje sparingu, za ktory zapewne dostali nie maly sos, ale to juz inna sprawa, natomiast Zenit jak grał do tej pory wszyscy wiedza, w krate i to taka gruba, teraz wszystko ima sie ku lepszemu, za tydzien mecz w Lidze Europy z Bazylem i to taki generalny sprawdzian zarówno przed tym meczem jak i liga,ktora rusza 3 dni pozniej, siena gra podobnie co Bazyle, wiec nie powinno byc wiekszych klopotow z zaaplikowaniem 2-3 bramek nie bede sie wiecej rozpisywal mecz sie zaraz zaczyna wiec patataj!
 
H 1

hjkr

Użytkownik
AC Siena vs Zenit St Petersburg



typ 2 @1.9 5/10✅

do przerwy koniec meczu zenit zenit @3 3.5/10⛔
Mieli karnego w 1 polowie ale nie strzelili.


Drugie spotkanie jakie pragne dzis przdstawic to

Wisla Krakow vs Jagielonia Bialystok


obie ekipy w nieziemskiej formie zarowno jesli chodzi o offensywe (strzelaja malo bramki nie urywa), a obrona iscie z zelaza.
Stawiam na przelamanie wisly ???? @2
2/10

zdecydowanie nei wchodzimy grubo, wisla bo ma lepszych pilkarzy, nie ma innych argumentow, obie ekipy maja tragiczna forme i jeszcze gorszych trenerow, ale jako, ze dzisiaj oprocz tego zenitu nic nie upatrzylem, zeby nie bylo, ze bida to symbolicznie wisle mozna pocisnac
 
H 1

hjkr

Użytkownik
Wisla Krakow vs Jagielonia Bialystok


obie ekipy w nieziemskiej formie zarowno jesli chodzi o offensywe (strzelaja malo bramki nie urywa), a obrona iscie z zelaza.
Stawiam na przelamanie wisly ???? @2
2/10✅
Ja rozumiem, ze to pilka nozna, polska liga ale mozemy chyba juz pomalu kiegowac :}

Patataj, starzczy na dzisiaj nie ma co galopowac.
 
Do góry Bottom