>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Paul Hunter Classic 2014 - ET 2 (20-24.08.2014)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Paul Hunter Classic 2014
ET 2 (20-24 sierpnia 2014)
Paul Hunter Classic 2014 to druga odsłona tegorocznego cyklu European Tour, przez wielu postrzegany jako najlepszy turniej rangi PTC, choć jego znaczenie w kalendarzu wykracza poza te formalne ramy. Dzieje się tak w dużej mierze przez świetną atmosferę jaką od lat potrafi stworzyć niemiecka publiczność, ale głównie dzięki osobie tytularnego patrona tego turnieju, czyli nieodżałowanego Paula Huntera, z którym większość czołowych graczy się dobrze znało, albo chociaż podziwiało. Dlatego zwykle na starcie stawia się większość czołowych graczy włącznie z obrońcą tytułu sprzed roku, czyli Ronniem O’Sullivanem, który dość skrupulatnie wybiera sobie turnieje, ale w turnieju imienia swojego przyjaciela nie mogło go zabraknąć, tym bardziej, że go wygrał w ubiegłym roku. Przy okazji warto przypomnieć sobie sylwetkę Paula Huntera, bo był to ze wszech miar nietuzinkowy snookerzysta i w ogóle osobowość.
Turniej odbędzie się oczywiście w niemieckim Fürth w dniach 20-24 sierpnia 2014, a wszystkie mecze rozegrane zostaną w miejscowej StadeHalle. Wszystkie reguły dotyczące rozgrywki oczywiście takie same jak w całym cyklu PTC, czyli mecze w formacie best-of-7 i pula nagród w wysokości €125,000 w tym €25,000 dla zwycięzcy. Tak jak zaznaczyłem wyżej tytułu w tym roku będzie bronił Ronnie O’Sullivan.
Informacje o turnieju
Format
Drabinka
Livescore
Na razie oferta na pierwszą rundę pojawiła się tylko bet365, więc kursy podaję za tym bukmacherem.

Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Un-Nooh Thepchaiya - Mifsud Steve
Typ: Un-Nooh Thepchaiya @ 1.35 ✅ 4-0
Mifsud od lat błąka się na obrzeżach poważnego snookera, kilkakrotnie w tourze, ale bez jakichkolwiek pozytywnych wyników i teraz raczej trudno spodziewać się nagłego progresu bo Australijczyk lada dzień skończy 42 lata. Miejsce wśród profi zaklepał sobie wygrywając Mistrzostwa Oceanii i to też wiele mówi, bo żadną inną drogą nie mógłby nawet zbliżyć się do touru. Myślę, że z miarę ogarniętym Un-Noohem, który jest regularnym uczestnikiem touru i ostatnio wstydu nie przynosi, różnica poziomów będzie nader wyraźna.
Selt Matthew - Burden Alfie
Typ: Selt Matthew @ 1.67 ✅ 4-1
Selt ostatnio złapał formę, dobry run w Rydze (4. runda), bezproblemowe kwale do Szanghaju, gdzie w 3 meczach oddał ledwie 4 frejmy, a drabinkę miał bardzo niewygodną (Calabrese, Wakelin, Davis). Jeśli z tej formy cokolwiek zostało, to zupełnie nieprzekonujący Burden powinien być dla niego łatwym kąskiem.
Georgiou Michael - Pengfei Tian
Typ: Georgiou Michael (+1.5) @ 1.85 ✅ 3-4
Georgiou nie powinien mieć żadnych kompleksów wobec bardziej znanego rywala. Anglik w tym sezonie debiutuje w tourze i już zdążył się pokazać z dobrej strony, na rozkładzie ma Mehtę i Campbella, do tego wyrównane mecze z Robbo, Williamsem i Lisowskim. Pengfei chyba trochę pod formą, męczarnie z Grace’em i Burdenem, klęska z Dunnem nie wyglądają dobrze. Moim zdaniem value przy Georgiou, zwłaszcza z dodatnim handicapem.
Na koniec trochę bardziej ryzykowne overy w poszukiwaniu małych niespodzianek.
White Jimmy - Saif Ahmed
Typ: Over(5.5) @ 1.73 ⛔ 4-0 niespodzianki zupełnie nie wypaliły, nawet nie było blisko, ale też niewielka strata
Saif to outsider, ale już okrzepnięty i chyba największe szanse na powalczenie o pierwszą wygraną w tourze ma właśnie z weteranami, którzy regularnością już nie grzeszą a i motywacja bywa problemem. Tak było niedawno z Drago (3-5), któremu Katarczyk napędził sporo strachu i myślę, że z Jimmym może być podobnie, bo Anglik formą nie błyszczy delikatnie mówiąc.
Saengkham Noppon - O&#39;Sullivan Ronnie
Typ: Over(5.5) @ 2.20 ⛔ 0-4
Pierwszy mecz w sezonie Rakiety i na dobrą sprawę jego forma będzie zagadką. Saengkham grać potrafi, nieźle wszedł w nowy sezon, kilka dobrych meczów i na rozkładzie Maguire, Delu i Steadman. Jeśli Taj się nie spali, a forma Ronniego nie będzie topowa, to 2 frejmy są jak najbardziej w jego zasięgu.
Na razie tyle z pierwszego dnia.
Kursy z Betcity
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
esend 218

esend

Użytkownik
Zgadzam się z typami Psotnicka, od siebie dorzucam:

Martin Gould – Ryan Clark
Gould wygra – 1,14 ✅

Krupier w tym sezonie niezłe wyniki łącznie z półfinałem Wuxi. Jego przeciwnik tragicznie, ostatnio porażka z Gergiou 5-0. Młodszy z anglików nie ma żadnych argumentów w tym starciu, bo umiejętności, doświadczenie i forma za Martinem

Michael White – Marcus Campbell
White wygra – 1,36 zwrot

White w dobrej formie, przegrał jedynie z Maguirem i Mehtą. Zawodnik o sporym potencjale, wciąż się rozwijający czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku. Campbell ostatnie 5 meczy przegrał, lepszym zawodnikom nie urywając nawet frejma. Budowanie brejków przychodzi mu ze sporym trudem, a Whiteowi z łatwością, w ostatnim meczu 128, 110, 60. Moim zdaniem dobry typ na młodszego angola.

Thepchaiya UnNooh – Steve Mifsud
UnNooh wygra – 1,36 ✅

Nie będę nic więcej pisał ponadto co napisał kolega powyżej. Mocno wierze w Tepczaje!

Ostatnie dwa typy na podbicie kuponów

Judd Trump – Zhou Yuelong
Trump wygra – 1,11 zwrot

Zhou może i wyniki ma nie najgorsze … ale gra przeciwko Trampkowi który jest od początku sezonu w dobrej formie. W ostatni Euro Tourze ćwierćfinał więc najlepszego spośród PTC nie oleje. 16 letni chińczyk może postraszyć Judda, urwać frejma ale w ogólnym rozrachunku nie wygra.

Mark Allen – Lee Walker
Allen wygra – 1,10 ✅

Spec od PTC Mark Allen konta już nie młody snookerzysta, który również notuje niezłe wyniki – jak na swoje umiejętności, ale ogrywa póki co tylko młodziaków (np. Slessora). Pojedynek Irlandzko-walijski na kożyść Marka, bez wątpienia.


Dodatkowo można dorzucić Ronniego który w turnieju imienia swojego zmarłego przyjaciela maniany na pewno nie odstawi.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Dobra, pora rozpocząć typowanie snookera w tym sezonie ;) Na pierwszy dzień turnieju robię taśmę z par czołówka-amator i zobaczymy jak to wyjdzie.
Gould M. - Clark R. 1 @ 1,15 ✅ 4-0

Milkins R. - Norbury C 1 @ 1,21 ✅ 4-1

Allen M. - Walker L. 1 @ 1,12 ✅ 4-1
Trump J. - Yuelong Z. 1 @ 1,13 zwrot Maguire S. - Miah H . 1 @ 1,15 ✅ 4-1
Saengkham N. - O&#39;Sullivan R. 2 @ 1,11 ✅ 0-4
AKO: 2,0 BetAtHome ✅ :cool:
Wybrałem te pary, które na pierwszy rzut oka wydały mi się najpewniejsze. Jeśli ktoś nie ma zaufania do całej taśmy to może wybrać sobie dowolną ilość meczy i dorzucić do swojego kuponu. Pokrótce o każdym z tych meczy.
Martin powoli wraca do formy sprzed kilku lat. Już w poprzednim sezonie były jakieś przebłyski, a teraz zdaje się to jeszcze lepiej wyglądać. Półfinał Wuxi zdaje się o tym mówić, awans do Shanghai Masters i 1/16 w Australian Open. Clark to amator i raczej rzadko będzie gościć w głównych turniejach.
Milkins tamten sezon to powinien wymazać całkiem z pamięci, bo pokazał kompletne dno i takie kompromitacje jakie mu się zdarzały nie powinny się zdarzać takiemu zawodnikowi. Teraz chyba trochę wziął się do roboty, bo póki co potrafi wygrać te 2-3 mecze w turnieju a w AT doszedł nawet do półfinału. Norbury to kolejny amator. W tym sezonie 4 mecze i 4 wtopy. Ten sezon powinien wyglądać podobnie do tamtego i raczej nie powinien tutaj zrobić niespodzianki.
Allen miał długie wakacje, bo odpadł w Australian Open już na początku, a potem przegrał prowadząc 3-0 z Selbym w finale Ryga Open. Graczem jest bardzo dobrym, ale już nie raz pokazywał, że potrafi odwalić jakiś numer. Jeśli Mark nie odwali jakiegoś numeru, a nie powinien z racji renomy tego turnieju, to Walker nie powinien zrobić problemu.
Trump wygrywając w Australii pokazał w końcu, że jednak potrafi. Ten sezon może w końcu należeć do niego. Znając jego styl i zamiłowanie do szybkiego wbijania, grania na ryzyku to Chińczyk przy dobrej dyspozycji rywala więcej niż 1-2 frame&#39;y nie powinien ugrać.
Shaun póki co nie odpalił. Teraz ma okazje, aby ugrać jakiś dobry rezultat. Miał trochę czasu, aby podreperować swoje zdrowie i problemy z plecami. Miah od kilku sezonów gości w tourze, ale będzie mu ciężko. Czasem zrobi jakiegoś break&#39;a w okolicach 30pkt, no może +50 raz na ileś tam i postraszy rywali, ale pewnego poziomu nie przeskoczy.
Dla Ronniego to 1 turniej w tym sezonie. W dodatku ku pamięci jego przyjaciela. Rok temu wygrał, więc skoro wybiera sobie turnieje, które zaszczyci swoją osobą to nie po to, żeby odpaść w 1 rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Dzisiaj zaczynamy kolejny turniej rangi European Tour ale akurat ten turniej tej rangi uważany jest za najważniejszy z całego cyklu. Dlatego mam nadzieje, że grajkowie podejdą do swoich obowiązków na poważnie i postarają się zagrać na maksa swoich umiejętności bez zbędnego odpuszczania.
Swoje wymysły ustalam w taką pewną kolejkę, która jest poniżej według tego co myślę o poszczególnych spotkaniach.
Gould, Milkins, Allen, Trump - izi.
Maguire, Un-Nooh - powinno być dobrze.
White, McLeod, Selt, Hamilton - też fajnie wyglądają ale coś mnie wstrzymuje przed nimi.
Bardzo ciekawi mnie czy w ogole pojawią się kursy na spotkania z zawodnikami z kwalifikacji, bo wtedy raczej też izi wygrywają Woollaston, McManus, Mehta, Robbie Williams i Hawkins. Jakby dali jakieś chociaż niskie kursy to i tak byłyby dla nas olbrzymie żniwa. Aktualnie tych meczów w ofercie nie ma i za bardzo nie napalam się, że się pojawią.
Co do meczy z graczami z kwalifikacji to nie wierze żeby odpadł tutaj nawet Ben, Robbie czy Mehta, których uważam za mniej solidnych grajków od McManusa i Hawkinsa, bo po prostu grają z kompletnymi ogórkami, których powinni zmucić jak zboże.
Co do reszty spotkań to według mnie Gould, Milkins, Allen i Trump na miękko, bo to po prostu różnica klas. Maguire z tych wszystkich &quot;pewniaczków&quot; wydaje mi się najbardziej podejrzany ale i tak powinien sobie lekko poradzić i do tego Un-Nooh, który nie ma tak mocnego nazwiska i nie jest takim kozakiem jak wyżej wymienieni ale jest naprawdę solidnym grajkiem z bardzo dużą smykałką do wbijania olbrzymich brejków i ogólnie ciekawym zawodnikiem, a tak jak wcześniej chłopaki wspominali ma za rywala gościa, który nie powinien specjalnie napsuć mu krwi.
White, McLeod, Selt, Hamilton - tutaj też wydaje mi się, że są faworytami - mamy lepsze kursy, każdy z nich według mnie powinien sobie teoretycznie poradzić ale tutaj już jestem w stanie dopuścić do głowy jakąś wpadkę, bo mimo wszystko są to gracze, którzy potrafią ale zdarza się im też odpadać z lekko słabszymi zawodnikami czy też mają swój gorszy dzień z racji tego, że po prostu nie posiadają takich mega umiejętności jak faworyci z rzędu &quot;izi&quot;.
Zawsze można dołożyć Ronniego ale po kursie poniżej 1.10 to ja mimo wszystko podziękuje, bo różnie to z nim bywa, a Taj do leszczy nie należy i grać potrafi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Osobiście odradzam granie O&#39;Sullivana. On do tego typu turniejów podchodzi wybitnie treningowo + to jego pierwszy występ w tym sezonie. Jak zachce mu się grać to może być 4-0. A jak nie to.. ktoś pamięta jego porażkę z Bedfordem ;) ?
Ode mnie tak:
Matthew Selt - Alfie Burden
Matthew Selt @ 1.66
✅
Właściwie trudno nie zgodzić się z tym co napisał psotnick. Selt ostatnio dobra forma. Na rozkładzie w tym sezonie Murphy i Davis, a więc konkretne nazwiska. Zwycięstw więcej niż porażek, udane kwalifikacje do Shanghai gdzie Anglik bez większych kłopotów awansował do turnieju głównego. Burden dla mnie osobiście prezentuje niższe umiejętności niż jego przeciwnik. W tym sezonie praktycznie same porażki m.in. z Swailem, O&#39;Donnellem i Pengfeiem. Słabiutko. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to faworyt powinien ten mecz wygrać.
Liam Highfield - Cao Xin Long
Liam Highfield @ 1.57
✅
Highfield poprzedni sezon miał bardzo słaby. Należy jednak pamiętać, że wciąż jest to zawodnik stosunkowo młody z dużym potencjałem i takie porażki jak rok temu nie będą ciągnąć się w nieskończoność. Trwający sezon już dużo lepszy dla Liama. Zwycięstwa ze Stevensem, Yu De Lu czy Wollastonem to całkiem cenne skalpy. Przeciwnik bardzo słabo. To jeden ze słabszych Chińczyków. W tym sezonie zwycięstwa jedynie z chińskimi amatorami w Asian Tour, a tak to same wtopy i tutaj nie przewiduję większej zmiany.
Jack Lisowski - Stuart Carrington
Stuart Carrington (+1.5) @ 1.90
⛔
Widzę value na Carringtona. Lisowski jaki jest każdy wie. Może odpalić i zagrać szybki, bardzo dobry mecz, ale może też pudłować na potęgę i zostawiać proste układy przeciwnikowi. A Carrington potrafi solidnie punktować i z pewnością prezenty będzie wykorzystywał. Ostatnia forma Stuarta też skłania mnie, by postawić tutaj coś w jego stronę. Na rozkładzie w tym sezonie: McGill, Baird i Hamilton, a więc niezły zestaw graczy. Ostatnio bardzo dobra passa, a jedyna porażka z Holtem po zaciętym meczu 4-5. Jest więc nieźle i myślę, że to może być mecz zakończony w deciderze co da nam już wygrany zakład.
Sam Baird - Yu De Lu
Sam Baird @ 1.72
✅
Taki kurs na Sammy&#39;ego ? Prezent. De Lu ostatnio prezentuje się fatalnie i przegrywa gdzie tylko się da praktycznie ze wszystkimi. Ostatnie trzy mecze to porażki kolejno: z Dayem, Bingtao (!) i Nopponem. Co innego Baird, który wydaje się w dobrej formie. Cenny skalp z Wilsonem, który jest niewygodnym przeciwnikiem. Potrafił też postraszyć Trumpa. Daję tutaj czystą jedynkę na co wskazuje ostatnia forma obu zawodników.
Thepchaiya Un Nooh - Steve Mifsud
Thepchaiya Un Nooh (-1.5) @ 1.72
✅
Australijczyk Mifsud kiedyś już grał w zawodowym snookerze i z tego co pamiętam przegrywał mecz za meczem. Dodatkowo jest to zawodnik wiekowy i ciężko się spodziewać, by osiągnął w snookerze jakieś większe sukcesy. Un Nooh - młody, utalentowany Taj, który potrafi wysoko punktować. Na papierze widzę tutaj przepaść. Kurs 1.33 na Taja jak najbardziej do gry, ale ja atakuje jeszcze odważniej i wybieram ujemne handi, bo moim zdaniem tutaj skończy się pogromem i nie przewiduję więcej niż dwie partie na liczniku Australijczyka.
Noppon Saengkham - Ronnie O&#39;Sullivan
Noppon Saengkham (+2.5) 2.20
⛔
Tak jak pisałem na początku po 1.10 ruszać O&#39;Sullivana nie ma sensu. Spróbuję zagrać tutaj w stronę Noppona, który grać potrafi i nie jest jakimś totalnym ogórem. Udowodnił to nawet w tym sezonie pokonując choćby Maguire&#39;a. Jak zaprezentuje się O&#39;Sullivan - nikt nie wie, ale biorąc pod uwagę, że często Rakieta w turniejach rangi PTC grał na pół gwizdka i miał też w swojej karierze przeboje z Azjatami to myślę, że dwa frejmy Noppona nie są czymś niewykonalnym. Bez szaleństw ze stawką, ale próbuję.
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Guodong X. - Cope J. 1 @ 1,61 Bet365 ✅ 4-3, pancerny snooker w 4 frame&#39;ie uratował to spotkanie ;)
Xiao chyba wrócił do formy z początku sezonu, po słabym kwalifikacjach do Shanghai Masters. Holt nie miał nic do powiedzenia i gładko przegrał 4-0. Walker szybko odprawił Davies&#39;a 4-0 w bodajże w 30 kilka minut, a potem 4-0 z Chińczykiem. Widać, że jest moc. Cope za to straszne męczarnie w decider&#39;ze z dziadem Pinchesem, z Clarke&#39;iem niby 4-2, ale patrząc na podejścia i przebieg frame&#39;ów to też męczarnie. Spodziewałem się, że kurs na Xiao będzie niższy, dlatego skorzystam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Witam serdecznie po dość długiej absencji w dziale.
Mam nadzieję, że jutrzejszy dzień przyniesie tyle samo plusów co dziś.
Swojej taktyki nie zmieniam na takie turnieje trzydniowe, czyli gram sesjami.
9:30 ▶ Mark Selby - Alexander Ursenbacher @ 1.083 ✅ 4:0
Mistrz Świata rozpoczyna przygodę z Ruhr Open. W ubiegłym roku doszedł do 1/2 finału ulegając Rakiecie 4:2
7 wygranych spotkań na Łotwie i pierwszy łup zebrany przez Marka. Jutro jego rywalem, jest chyba jeden z największych pechowców wśród nastoletnich zawodników w Tourze. Tyle razy co Szwajcar był o jeden frame od zakończenia spotkań.
Początek tego sezonu ma całkiem obiecujący, dwa wygrane mecze z pięciu a jego łupem po deciderach padli Kyren Wilson i Martin O&#39;Donnell.
Mam nadzieję, że dla poprawy widowiska ugra z Markiem chociaż jedną partię a mecz nie będzie tak jednostronny jak wygląda przedmeczowo.
9:30 ▶ Liam Highfield - Cao Xin Long @ 1.57 ✅ 4:0
Liam rozpoczął ten sezon bardzo udanym występem na Antypodach meldując się w ćwierćfinale Australian Open. Ostatni występ w Rydze zakończył na 2 rundzie ulegając Mehcie w 4 partiach.
Większość snookerzystów kojarzy fatalne wyniki Anglika w ubiegłym roku co spowodowało przymusem grania w Q-School.
Chińczyk coś tam ugrywa, ale głównie na swojej ziemi w Azjatyckiej odmianie PTC. Do Rygi nie doleciał, a o promocji do Shanghai Masters też się słabo przyłożył wygrywając ledwo dwie partie z Jakiem Jonesem.
@ 1.70 Bet365
11:00 ▶ Neil Robertson - Elliot Slessor @ 1.071 ✅ 4:3
11:00 ▶ Jimmy Robertson - Vinnie Calabrese @ 1.40 ✅ 4:3
11:00 ▶ Ryan Day - Adam Duffy @ 1.36 ⛔ 3:4 // czapki z głów 2:0 ▶ 2:2 a Kaczor potrzebował snookerów w 7 partii ???? //
Moim zdaniem, trzech moich faworytów tego spotkania mogę zbić do jednej analizy. Cała trójka potrafi rozstrzygnąć losy frame&#39;a w jednym podejściu. Jimmy jest w świetnej dyspozycji w przeciwieństwie do bombardiera z Australii. Zwycięstwa Anglika z Xiao i będącym w dobrej formie Woollastonem napawają optymizmem przed jutrzejszym meczem.
Walijczyk też nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Kaczora. To nie jest ten sam Adam który potrafił postraszyć Murphyegoczy popsuć parę naszych kuponów wygrywając jako dog. Zawodnik bardzo niewygodny, ale nie z tą samą formą co w ubiegłym sezonie. Liczę na spokojne zwycięstwo Ryana.
@ 2.04 Bet365
Mecze od 13 dodam jutro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Ja dokonałem wstępnej selekcji na jutrzejsze spotkania i przez następny kawałek nocy będę myślał jak to wszystko posklejać w kupony, bo na prawdę jutro oferta jest olbrzymie bogata i jest z czego wybierać. Wydaje mi się, że bukmacherzy po wczorajszym dniu powystawiali już ciut niższe kursy na murowanych faworytów.
Zacznijmy może od spotkań, które uważam za tzw. peffki które powinny jutro powchodzić jak w masło, bo porównywać zawodników to jak porównywać Cristiano Ronaldo z Maćkiem Iwańskim czy kimkolwiek innym.
Shaun Murphy - Luke Garlard 1.062
Mark Selby - Alexander Ursenbacher 1.083
Marco Fu - Hans Blanckaert 1.062
Neil Robertson - Elliot Slessor 1.071
Stuart Bingham - Fraser Patrick 1.10
John Higgins - Zak Surety 1.083
Mark Davis - Sanderson Lam 1.11
Szybka rozpiska składu jazdy. Garlard to dla mnie kompletny anonim tak samo jak Blanckaert i nie ma możliwości, żeby goście pokroju Shauna i Marco przegrali z takimi ciamajdami. Na nieszczęście dla Slessora i Ursenbachera dostali jednych z najlepszych snookerzystów świata z którymi nie mają większych szans ale talent jakiś tam posiadają - w tych meczach z pewnością nie będzie dane im go pokazać. Bingham, Higgins i Davis to ciągle klasowi zawodnicy liczący się w każdym turnieju, a za rywali mają zwyczajnych ogórków, którzy przegrywają co spotkanie i tułają się po eliminacjach do różnych turniejów. W tych spotkaniach nie wyobrażam sobie porażki któregokolwiek faworyta, bo zwyczajnie by się ośmieszyli i zbłaźnili.
Ricky Walden - Andrew Paggett 1.22
Ryan Day - Adam Duffy 1.33 pajac jak zwykle się popisał!
Anthony McGill - Mitchell Mann 1.28
Greame Dott - Martin O&#39;Donnell 1.25
Mark Williams - Rod Lawler 1.28
A w tych przypadkach jestem niesamowicie zadowolony z zaproponowanych przez bukmacherów kursów, bo szczerze to spodziewałem się po prostu mniejszych. Każdy z wyżej przedstawionych snookerzystów jest po prostu strasznie solidny i może powalczyć jak równy z równym z każdym topowym snookerzystą i postawić mu solidny opór, a i pokusić się o niespodziankę. Ricky Walden dostaje Paggetta, który zbiera bęcki co mecz z lepszym zawodnikiem. Day to naprawdę interesujący zawodnik, który potrafi bić bardzo wysokie breaki i przegrywa tylko z najlepszymi, a dostaje zawodnika, który ledwo pokonuje rywali w kwalifikacjach, a potem ściana i momentalna przegrana. McGill - co prawda rudy ale bardzo solidny grajek, który zmierzy się z młodzikiem, który ostatnio występował w Q-Schoolu gdzie nie odnosił żadnych sukcesów, a dla porównania nasz Rudy kandydat w ostatnim Euro Tourze (które bardzo mu leżą) osiągnął półfinał w którym przegrał ze specjalistą od tych turniejów czyli Allenem. Ostatnie dwa typy na podobnej zasadzie więc opisze je razem Dott i Williams do bólu solidny i nie przegrywają z byle kim, a jak już mają przegrać to przegrywają z lepszymi, a za rywali mają tragicznie grających w tym sezonie rywali, którzy jak O&#39;Donnell przegrywają w każdym meczu po eliminacjach, które z wielkim trudem przechodzą.
Tak jak wyżej chłopaki wspominali interesujące są jak najbardziej kursy na Liama Highfielda, który zaczął dobrze ten sezon, a za rywala ma gościa, który reprezentuję tzw. biedę. Xinlong jest po prostu słaby i przy tym kursie warto próbować grać Anglika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Pierwszy dzień bardzo udany. Niestety nie zdążyłem dodać innych typów, bo za wolno pojawiały się kursy. Standardowo zagram taśmę pewną i mniej pewną.

Davis M. - Lam S. 1 @ 1,11 ✅ 4-0
Selby M. - Ursenbacher A. 1 @ 1,08 ✅ 4-0
Fu M. - Blanckaert H. 1 @ 1,06 ✅ 4-0
Robertson N. - Slessor E. 1 @ 1,07
✅ 4-3 Slessor się obsrał...

Higgins J. - Surety Z. 1 @ 1,08 ✅ 4-2
Bingham S. - Patrick F. 1 @ 1,10 ⛔ 0-4 hahaha najwyższy break 24 mówi sam za siebie...
Walden R. - Pagett A. 1 @ 1,22 ✅ 4-2
Murphy S. - Garland L. 1 @ 1,05 ✅ 4-1
AKO: 2,12 Bet365 ⛔
Kilka słów o spotkaniach z tej taśmy. Murphy i Fu grają z kompletnie nieznanymi mi graczami. Pierwszy raz będę ich widział, tak jak i większość widzów. Mimo, że to turniej PTC to jednak z kompletnymi amatorami tacy zawodnicy nie będą chcieli odpaść już w 1 rundzie. Tym bardziej, że to cały czas ścisła czołówka snookerowego touru.
Davis to dziadek, ale dalej potrafi przyłożyć w podejściu i zagrać dobry, defensywny snooker. Sanderson gdzieś tam się pojawiał w tamtym sezonie i czasem kogoś postraszył np. Harolda. Ale to wciąż amator i gra ze snookerowym wygą, który doszedł już w tym sezonie do 1/2 finału w Australian Open. Oby bez niespodzianki.
Selby i Robertson raczej nie wymagają większego komentarza. Mistrz świata nie powinien mieć problemów ze Szwajcarem. Młody zawodnik był okrzyknięty wielkim talentem, ale tamten sezon w tourze już to zweryfikował i na poważne granie chyba musi poczekać. Slessor&#39;a w tamtym sezonie pojawiał się często w tourze. W tym póki dwoma wygranymi w Australii wszystko w papę. Ten 20 letni zawodnik nie powinien sprawić problemów Neil&#39;owi &quot;+100&quot; Robertsonowi.
Higgins poważnego grania za dużo już nie ma. W tamtym sezonie udało mu się osiągnąć kilka fajnych rezultatów, sporo ćwierćfinałów w większych turniejach. W tym sezonie Jasiek zaczął bardzo niemrawo. W tym turnieju myślę, że powinien odpalić i amatora pogonić do domu bez jakiegoś decidera.
Bingham w tamtym sezonie miał tak naprawdę 2 oblicza. Do świąt Bożego Narodzenia grał bardzo dobrze, a po nowym roku kompromitował się. Wystarczy wspomnieć przegraną w Mistrzostwach Świata z Dohertym. W pierwszej rundzie gra z małolatem z rocznika 1995 i to byłaby wielka sensacja, gdyby już na początku odpadł. Oby oszczędził sobie i innym nerwów, bo umiejętnościami zdecydowanie przewyższa Patrick&#39;a.
Ricky Walden to solidny rzemieślnik i wciąż snookerowa czołówka. W tym sezonie odpadał po 3 meczach, więc teoretycznie tutaj ten pierwszy powinien przejść. Tym bardziej, że gra z Pagett&#39;em, który z czołówką raczej nie ma nic do powiedzenia.
Taśma zrobiona z mniej pewnych meczy. Myślę, że każdy może sobie wybrać to bardziej pewniejsze w jego mniemaniu i coś dołożyć do swoich typów.
Day R. - Duffy A. 1 @ 1,33 ⛔ frajera dnia już znamy...2-0 potem 2-2 i zamiast 4-2 to sfrajerzył i oddał mecz...????
McGill A. - Mann M 1 @ 1,28 ✅ 4-1
Dott G. - O&#39;Donnell M. 1 @ 1,25 ✅ 4-1
Williams M. - Lawler R. 1 @ 1,28 ⛔ 3-4
King M. - Collumb M. 1 @ 1,12 ✅ 4-2
AKO: 3,09 Bet365 ⛔
Day to już bardzo doświadczony gracz, mimo dopiero 34 lat na karku. Nie jest to ścisła czołówka, ale bardzo solidny gracz. W tamtym sezonie pamiętam go z meczu z Ding&#39;iem, gdzie German Masters przegrał 6-5 w półfinale. Zawsze te 3-4 rundy spokojnie przechodzi. Duffy dopiero od kilku lat w tourze jako profesjonalista, ale wynikami nie może się pochwalić. Może te 2 frame&#39;y urwie, ale o niespodziankę będzie trudno.
Kurczę, nie lubię grać na rudzielca. Zawodnik dobry, często nawet bardzo dobry, ale tak jak ostatnio spartolił mecz w kwalifikacjach, tak potrafi często to uczynić. Jeśli przegra z kompletnym anonimem to będzie koniec tego zawodnika dla mnie.
Kropek w ten sezon jeszcze za dobrze nie wszedł, bo porażka z Muir&#39;em to trochę wstyd. Były mistrz świata dostaje do ogrania gościa, który gra bodajże 2 lata w tourze jako profesjonalista, nie ma czym się pochwalić, czasem coś ugra w turniejach PTC i to by było na tyle. Dott dobrze znał się z Hunter&#39;em i zawsze wypowiadał się o Nim pochlebnie, więc chyba w 1 rundzie nie powinienem odpadać.
Borsuk tamten sezon miał bardzo słaby. Teraz myślę, że powinien trochę bardziej się postarać z racji nowych zasad ustalania rankingu. Umiejętności zdecydowanie po jego stronie. Lawler to mistrz zamulania i mecz może się dłużyć, ale H2H 5-1 na korzyść Williams, więc i tym razem spodziewam się wygranej Walijczyka.
King wirtuozem nie jest, ale solidnym zawodnikiem. Ostatnio 5-0 z Dohertym w kwalifikacjach do Shanghai Masters, ale całkiem możliwe, że do Chin po prostu się nie wybierał. Lepsze wyniki Mark osiąga najczęściej w turniejach PTC, więc powinien sobie podreperować trochę budżet. Collumb to dla mnie anonim, zdecydowanie do ogrania przez łysego.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Day Ryan - Duffy Adam
Typ: Day Ryan @ 1.37 ⛔ 3-4 komediant, wygrany mecz przegrać w takim stylu... nawet nie wiem jak to skomentować...
Różnica umiejętności i doświadczenia zbyt duża by nie uwidocznić się nawet na tak krótkim dystansie meczowym. Aktualna forma Dayowi również nie przeszkadza, więc mocno wątpię nawet w wyrównany mecz, bo Duffy nie pokazał nic, by można go było traktować poważnie.
McGill Anthony - Mann Mitchel
Typ: McGill Anthony @ 1.30 ✅ 4-1
McGill to już solidny średniak z wielkimi widokami na awans do top32, a może i wyżej. Jeśli ma swój dzień, to ze swoją łatwością budowania brejków jest groźny nawet dla najlepszych. Pokazał to w Rydze, gdzie dopiero w półfinale zatrzymał go Allen (3-4), ale wcześniej ograł między innymi O’Briena, Dotta, Selta i Trumpa. Jeśli forma nie uciekła, to z debiutantem nie powinno być problemów.
Robertson Jimmy - Calabrese V.
Typ: Robertson Jimmy @ 1.43 ✅ 4-3
Robertson dobrze wszedł w nowy sezon, nieźle pogrywał w Rydze, potem skuteczne kwalifikacje do Szanghaju z trudną drabinką (Haotian, Woollaston, Guodong). Łatwość budowania brejków to jego największy atut, ale w porównaniu z Calabrese jest ostoją regularności i to powinno głównie znaczyć na wyniku. Australijczyk na razie kiepska forma i dzisiaj może być ciężko o przełamanie.
Wilson Kyren - Davison Paul
Typ: Wilson Kyren @ 1.43 ⛔ 3-4
Davison spadł ostatnio w odmęty amatorstwa i nawet w takich turniejach musi się przedzierać przez kwalifikacje i potem już nie ma pary na turniej główny. Na razie ogrywał tylko innych amatorów i z Wilsonem o wygraną też może być trudno, bo młody wbijacz wydaje się być w dobrej formie, w tym sezonie na rozkładzie Maflin i Gilbert, przegrywał tylko z trudnymi rywalami (Hawkins, Swail), dzisiaj rywal mnie groźny i liczę na awans młodego.
Dodatkowo już bez większych opisów zaryzykowałbym parę złotych w wygraną Dechawata Poomjaenga @ 1.53 ✅ Taj wygląda w miarę solidnie, a rywal nie przedstawia dużego zagrożenia.
Kursy z Betcity
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Jamie Jones - Lu Haotian
Jamie Jones @ 1.61
✅
Walijczyk Jones ostatnio znajduje się w całkiem niezłej dyspozycji. Po dwóch słabszych sezonach ten zwiastuje znaczącą poprawę. Warto spojrzeć na tegoroczny bilans: 10 zwycięstw i 5 porażek. Z czego te porażki to z czołówką światową: Ding, Robertson, Fu, Dott czy McManus. Walijczyk ma kilka cennych skalpów z czego najcenniejszym jest ogranie Maguire&#39;a do 0. Jego przeciwnik uznawany za ogromny talent w Chinach pewnie w końcu wystrzeli i zacznie prezentować swoje ogromne przecież umiejętności. Pierwszy sezon w gronie zawodowców jednak Lu płacił frycowe, a nowy sezon też nie zaczął się jakoś dużo lepiej. Zwycięstwa jedynie z młokosami jak Ursenbacher czy totalnymi przeciętniakami jak Melling. Porażki z J. Robertsonem, Dale&#39;m, Wollastonem, Perrym. Szału nie ma. Stawiam tutaj na faworyta, który w moim odczuciu powraca po mału do swojej najlepszej formy. Być może nie będzie to dla niego spacerek, bo chiński młodziak może postraszyć, ale zwycięstwo powinien zaksięgować Jones.
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Murphy S. - Joyce M. 1 @ 1,28 Bet365 ✅ 4-1
Joyce to taki typowy średniak. Nic wielkiego nie osiąga, zbytnio się nie wyróżnia, ale swoje często ugra. Lu Ninga ograł 4-0, ale wysokiego break&#39;a nie zrobił. Jego styl to raczej męczenie buły i taktyczny snooker. Murphy to ścisła czołówka. Ograł amatora Galranda 4-1 z dwoma wysokimi break&#39;ami. Tutaj zadanie trudniejsze, ale te 4-2 powinno być.

Selby M. - Dale D. 1 @ 1,30 Bet365 ✅ 4-0

Selby 4-0 z Ursenbacherem, wbił break&#39;a 121 punktowego i gładko wygrał. Niedawno ograł w świetnym stylu Allen&#39;a wracając ze stanu 3-0. Tutaj sądzę, że powinien daleko zajść. Dale wygrana 4-1 ze słabym Oliverem Lines&#39;em. Teraz czeka go bardzo ciężkie zadanie. H2H 5-4 dla Marka i tutaj liczę, że bardziej utytułowany Anglik wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs S.Maguire
Typ: Maguire, Stephen (+1.5) @ 1.64 ⛔ 4-2 kapitalne widowisko, było blisko decidera
Mags wyraźnie ma patent na Trumpa, wystarczy rzut oka na historię bezpośrednich pojedynków, by wiedzieć, że to nie będzie łatwy mecz dla Anglika. Druzgocący bilans, 3 rankingowe przegrane z rzędu w tym niedawna klęska (0-5) w Wuxi. W Furth bezproblemowo na razie, forma też niczego sobie, 2 setki zaliczone i tylko 4 oddane frejmy. Widzę value w stronę Szkota, zwłaszcza z handicapowym wspomaganiem.
R.Milkins vs M.Allen
Typ: Allen, Mark @ 1.533✅ 1-4
Forma Allena dobra (102, 71, 89, 62, 81), a rywal dla niego wygodny, po prostu Irlandczyk nie przegrywa z Milkmanem i myslę, że dzisiaj ta tradycja będzie podtrzymana. W Furth Allen tez wyglądał dużo pewniej, tylko 4 oddane frejmy w 3 meczach, a drabinkę miał dużo bardziej wymagającą.
T.Pengfei vs R.O&#39;Sullivan
Typ: O&#39;Sullivan, Ronnie @ 1.181 ⛔ 4-2 :;/:
N.Robertson vs D.Poomjaeng
Typ: Robertson, Neil @ 1.25
M.Selby vs L.Wenbo
Typ: Selby, Mark @ 1.32 ✅ 4-1
AKO: 1.95 ⛔
Dodatkowo można chyba zaryzykować takiego składaka na faworytów. Ronnie w formie, do tego dość zmotywowany, Robbo może zaczął turniej jak lebiega, rywale musieli mu trochę pomóc, ale w 3 meczu już się ogarnął i liczę, że dzisiaj już prezentów będzie dawał mniej. Obaj mają dość wygodnych rywali (Pengfei, Poomjaeng) i kursy dobrze oddają różnicę poziomów. Na koniec Selby, który powinien mieć najtrudniejszą przeprawę z Wenbo, ale również liczę na pozytywne zakończenie. Obaj wczoraj wykaraskali się z prawie przegranych meczów, pokazali formę kiedy trzeba i to może być naprawdę niezły mecz.
Marathon
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Pengfei T. - O&#39;Sullivan R. 2 @ 1,14
Selby M. - Wenbo L. 1 @ 1,36
Robertson N. - Poomjaeng D. 1 @ 1,22
AKO: 1,90 Bet365
Próbuje uratować ten turniej, zobaczymy co wyjdzie. Kilka zdań o każdym z tych meczy.
Tian gra póki co przyzwoicie. Ograł Dunn&#39;a, Selt&#39;a, Georgiou i dodatkowo wbił 2x+100. To raczej zawodnik na turnieje PTC, ale głównie te w Azji, gdzie notuje najlepsze wyniki. Potrafi przyłożyć w podejściu, ale jeszcze brak mu doświadczenia. Ronnie póki co stracił tylko jednego frame&#39;a z Hawkinsem i w każdym z tych meczy wbił +100. Gra na pełnym luzie, po takiej przerwie wygląda na głodnego gry. Myślę, że Azjata może ugra z jednego frame&#39;a i na tym się skończy, albo będzie kolejna niespodzianka.
Selby wczoraj ładnie sobie pogrywał z Murphym. Wyciągnął z 1-3, gdzie Porky od tego stanu nawet nie wbił bili (!). Jester from Leicester znany jest z tego, że ma kryzysy w czasie meczu i nie raz widziałem jak musiał gonić wynik i wracać do meczu z dalekiej podróży. Wenbo prezentuje się solidnie w tym turnieju, rywali miał w swoim zasięgu, pewnie ograł Marka Davisa. Cenie Azjatę, bo przez kilka sezonów prezentuje równy poziom i często jest niedoceniany. Tutaj może powalczyć z Selbym, ale koniec końców myślę, że Anglik będzie chciał dojść jak najdalej i nie odpuści.
Na dobrą sprawę Neil powinien być już dawno poza turniejem. Gdyby Slessor nie spanikował to odesłałby go 1-4,2-4 albo przynajmniej 3-4. Kangur zagrał w tym meczu straszną padakę i głównie dzięki młodzianowi gra dalej. Z Jimmy Robertsonem wygrał gładko 4-0, ale już z Rudym McGillem męczył się w deciderze, a prowadził 3-1. Forma daleka od ideału, ale rywal jak najbardziej do ogrania. Taj czasem zrobi jakiś dobry wynik i ogra jakiegoś lepszego rywala, ale to dalej średniak i do tego mający swoje lata. Jeśli Robertson trochę się ogarnie i nie będzie taki zardzewiały z rana jak wczoraj to powinien ograć swojego rywala.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
10:00 ▶ Robert Milkins - Mark Allen @ 1.40 ✅ 1:4
10:00 ▶ Mark Selby - Liang Wenbo @ 1.36 ✅ 4:1
@ 1.90 Bet365
10:00 ▶ Judd Trump - Stephen Maguire @ 1.61 ✅ 4:2
10:00 ▶ Neil Robertson - Dechawat Poomjeang @ 1.22 ⛔ 2:4 // przyszła kryska na matyska //
@ 1.97 Bet365
Moim zdaniem pierwszy dubel nieco bardziej pewniejszy, choć wyniki tego turnieju a zwłaszcza wczorajsze pokazują że co niektórym ciężko jest zdobyć 4 partie w szybkim tempie.
Trump łatwo nie będzie miał, ale mam nadzieje na uniknięcie siódmej partii. Pistolet super mecze w Piątek, jestem dobrej myśli co do tych spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Mark Selby - Ricky Walden
Mark Selby @ 1.46
⛔
Krótko, bo mecz zaraz startuje. Selby świetna forma, tytuł Mistrza Świata dodał Jesterowi ogromną pewność siebie i widać, że po słabszych kilku sezonach teraz Mareczek znowu wymiata i gra na swoim najwyższym poziomie. W świetnym stylu wygrany turniej w Rydze, tutaj również gra bez zarzutu. Walden to solidny gracz z TOP 16, gdy jest w swojej najlepszej formie potrafi solidnie punktować i zagrozić ścisłej czołówce. Tutaj gra przyzwoita, ale jednak to za mało na Selby&#39;ego, który wbija wyższe brejki, jest mimo wszystko w lepszej formie i ogólnie po prostu jest lepszym zawodnikiem. Analiza banalna, ale co tu właściwie pisać. Będę zaskoczony jak Selby przegra z Waldenem, a kurs jest i tak wyższy niż sądziłem.
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom