>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paypal - obciążenie zwrotne

pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Posiadam konto w paypal ale nie logowałem się na nie od 2008 roku. Kilka dni temu zalogowałem się na nie żeby sprawdzić czy jest jeszcze aktywne i czy są jakieś srodki. Okazało się, że na konto zostały nałożone ograniczenia z powodu &quot;nieautoryzowanej płatności&quot; i nałożone jakieś &quot;obiążenie zwrotne&quot;.

Wszedłem w szczegóły konta, w czerwcu 2010 z konta 3x wyszło po 529zł mimo, że na koncie było i nadal jest 0zł a historia przelewów to potwierdza.

W centrum rozstrzygania sporów mam coś takiego:

&quot;Zostaliśmy poinformowani przez firmę wystawca karty kredytowej o złożeniu wniosku o obciążenie zwrotne tej transakcji. Rozumiemy, że przyczyną obciążenia zwrotnego jest fakt, że ta transakcja nie została przez Ciebie autoryzowana. W razie podjęcia decyzji o anulowaniu tego obciążenia zwrotnego należy kliknąć przycisk Anuluj obciążenie zwrotne poniżej, aby rozpocząć procedurę anulowania obciążenia zwrotnego. W celu ochrony przed kolejnymi nieautoryzowanymi płatnościami ograniczyliśmy dostęp do Twojego konta PayPal. Aby przywrócić pełny dostęp do konta PayPal, należy przejść do Centrum rozstrzygania i wykonać instrukcje opisane w części Instrukcje dotyczące zdjęcia ograniczeń.&quot;

Co to w ogóle oznacza? Ktoś użył mojego konta i teraz dostane zwrot ponad 1500zł które tak naprawde nigdy nie były moje? Czy odwrotnie, będe musiał zapłacić 1500zł które ktoś ukradł z mojego konta?
 
Do góry Bottom