>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paysafe Card - jak z dostępnością?

kha1 40

kha1

Użytkownik
Cześć,
ostatnio miałem zablokowane konto więc postanowiłem skorzystać z innej formy płatności na jednym z buków, znalazłem PaySafe Card, to chyba dosyć nowa usługa w Polsce. Zobaczyłem gdzie mają swoje karty i skoczyłem do kiosku.
Babka w ogóle nie wiedziała co to jest, ale kiedy poprosiłem żeby sprawdziła terminal to okazało się, że ma PSC :p Kupiłem i wpłaciłem - zupełnie anonimowo ????
Mieliście może możliwość korzystania z tego?
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
Tak,chcialem kupic taka karte ale w sklepie okazalo sie ze jej nie maja mimo ze ich adres jako dystrybutora widnieje na stronie paysafecard.smiechu warte.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Tak,chcialem kupic taka karte ale w sklepie okazalo sie ze jej nie maja mimo ze ich adres jako dystrybutora widnieje na stronie paysafecard.smiechu warte.
Właśnie dlatego spytałem pani czy nie może sprawdzić w terminalu. Pamiętaj stary, że jak polak widzi coś nowego to od razu grymasi, szczególnie jeśli pracownik jest niedoinformowany lub starszy. To w tym sklepie najpewniej jest tylko trzeba im pokazać.
A kupiłeś w końcu w innym miejscu czy sobie darowałeś?
 
P 0

piotr85

Użytkownik
czy wiecie czy paysafecard dostempny w
czy wiecie czy paysafecard dostempny w moje rachunki??
sprawdzilem kupilem via moje rachunki karta dostempna czyli w kazdej zabce itp
 
P 0

piotr85

Użytkownik
w moje rachgunki jest tylko trzeba o tym kobiete poinformowac
sprawdzilem kupilem via moje rachunki karta dostempna czyli w kazdej zabce itp
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Słuchajcie, szykuje taki mały spisik o płatnościach internetowych, czy może w Waszych miastach dalej sprzedawcy mają kłopoty z udzielaniem informacji o paysafecard? Gdyby ktoś z Was spotkał się z czymś takim proszę o posta tutaj lub prywatną wiadomość :)
 
R 0

ramzes2

Użytkownik
Ja w sumie problemow nie mam, moze dlatego, ze zawsze biore ze soba wzor kuponu paysafecard, zeby pokazac sprzedawcy, w ten sposob latwiej mi wytlumaczyc, o co mi chodzi
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Ostatnio same problemy z kupnem ????
Wchodzę do Leclerca, proszę PSC. Babeczka najpierw się pyta co, a następnie gadka że wycofali bo niby za mała ilość była sprzedawana :]
Dziwne to, bo wiem ,że dużo osób kupowało z mojego miasta a tu taka niespodzianka :zoltakartka:

Pytanie tylko, czy a serio wycofali czy może nie wiedziała jak to &quot;wygląda&quot; :grin:

A znowu w drugim sklepie zablokowany terminal.

A w reszcie to tylko pytanie - co? Nie mamy. :cool:
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ostatnio same problemy z kupnem ????
Wchodzę do Leclerca, proszę PSC. Babeczka najpierw się pyta co, a następnie gadka że wycofali bo niby za mała ilość była sprzedawana :]
Dziwne to, bo wiem ,że dużo osób kupowało z mojego miasta a tu taka niespodzianka :zoltakartka:

Pytanie tylko, czy a serio wycofali czy może nie wiedziała jak to &quot;wygląda&quot; :grin:

A znowu w drugim sklepie zablokowany terminal.

A w reszcie to tylko pytanie - co? Nie mamy. :cool:
Pewnie nie wiedziała i nie mieli. U mnie są dwa sklepy z tym i nigdy takiego czegoś nie usłyszałem ze &quot;wycofali&quot;, bo słabo szło. A tylko ja, no - i może 2-3 osoby to kupują i jestem o tym przekonany.

Poza tym sklepy za to nic nie płacą (jak nie schodzi), bo to nie jest produkt spożywczy z którego trzeba zrezygnować bo szkoda firmie kasy.
 
P 0

pk2011

Użytkownik
Niestety póki co jest problem z tymi kartami. Na stronie paysafecard jest mapka najbliższych punktów sprzedaży w podanej okolicy ale w 5 podanych sklepach karty były tylko w 1 a w dwóch ekspedientki przewaracały oczami jak pytałem o paysafecard ????
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
U mnie były w kolekturze Totolotka , ale po jakimś roku usuneli ze sprzedaży z powodu braku chętnych a są dostępne także w sklepie Piotr i Paweł tak dla informacji dla tych co mają u siebie w mieście ten o to sklep ;)
 
777 28

777

Użytkownik
U mnie są w supersamach, ogolnie w kazdym miescie nawet mniejszym się znajdzie jakiś sklep który je oferuje.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Odkopuję.
Na ich stronie z pkt. sprzedaży po wyszukaniu wyskakują rożne punkty sprzedaży, a obok nich jakieś rożne grafiki - payup, epay i taki niebieski ludzki, przy czym w każdym z wyskakujących punktów jest 1, 2, rzadko 3 te symbole na raz. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to się ma do dostępności karty Paysafe Card.
I czy jest możliwe, że sklep posiadający terminal umożliwiający zakup PSC nie jest wymieniony na liście punktów sprzedaży na stronie PSC?
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
To jest po prostu typ terminalu i w każdym punkcie kupisz normalnie PSC. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby w podanym punkcie ze strony nie kupiłbym karty.
Co do drugiego pytania, to myślę, że jest taka możliwość, ale większość pewnie jest w wyszukiwarce.
 
Do góry Bottom