>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

paysafecard+moneybookers. wyplata ?

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pytanie jest proste, na kazdym buku dokonywalem wplat przez moneybookers, mam na nich te pieniadze. dostalem teraz kod paysafecard i gdzies bym go dorzucil. tylko w ktorych bukach bede mogl potem CALOSC wyplacic znowu na moneybookers i te pieniadze z paysafecard nie spowoduja przelania czesci kwoty na konto bankowe ?
w bet dla przykladu przy takim rozwiazaniu czesc idzie na mb a czesc na konto bankowe co jest bzdura...
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zależy o jakiej wartości jest to kupon ja kiedyś wpłacałem psc 20 zł do unibet i potem wypłata bez problemu na moneybookers pod warunkiem że kiedyś robiłeś depozyt moneybookers. Do bah można wpłacić ale min 5 euro więc jak masz kupon 20 zł to nie wpłacisz. Po wpłatach psc do bah bez problemu można wypłacić na moneybookers.
A jak chcesz po prostu spieniężyć kupon psc to wpłać na portfel neteller prowizja 10%.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
przykladowo na buku jest 1000 wplacane zawsze przez mb i obracane juz, dorzucam 200zl przez psc (oczywiscie gram za te 200 zalozmy 2,00 i wygrywam ) i chce wyplacic calosc 1400 na mb.
w bet jest to niemozliwe bo 20% pojdzie na bankowe a 80% na mb a mi zalezy na buku gdzie 100% pojdzie na mb
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zrób wypłatę wszystkich środków na mb a potem wpłacaj psc na bah i bez problemu wypłacisz na skrill po obrocie to co wpłaciłeś psc . Albo wpłać do unibeta jak nie masz tam aktualnie żadnych środków. Tylko nie wpłacaj do betfair ja kiedyś po wpłacie psc do betfair miałem kłopoty z weryfikacją. Wiem z doświadczenia że wpłatą taką kartą u niektórych można sobie zaszkodzić zamrażając środki na jakiś czas.
 
Do góry Bottom