>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Paysafecard w innej walucie.

S 0

shadow1926

Użytkownik
Witam. Mam pewien problem. Dostałem od znajomego z Norwegii kod PSC o wartości 500 Nie w przeliczeniu na polskie około 222 zł. Chciałem doładować tym kodem swoje konto na PSC ale otrzymałem wiadomość ze nie możesz użyć tego kodu w tym kraju. Skontaktuj się blablabla. I teraz moje pytanie koledzy. Co w takiej sytuacji zrobić? Na jakiego buka albo na jaki portfel internetowy mogę wprowadzić ten kod aby później wypłacić pieniądze w PLN? Pozdrawiam
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam. Mam pewien problem. Dostałem od znajomego z Norwegii kod PSC o wartości 500 Nie w przeliczeniu na polskie około 222 zł. Chciałem doładować tym kodem swoje konto na PSC ale otrzymałem wiadomość ze nie możesz użyć tego kodu w tym kraju. Skontaktuj się blablabla. I teraz moje pytanie koledzy. Co w takiej sytuacji zrobić? Na jakiego buka albo na jaki portfel internetowy mogę wprowadzić ten kod aby później wypłacić pieniądze w PLN? Pozdrawiam

jak masz konto w bet at home , daj najpierw na walutę euro wklep ten kod który masz automatycznie przeliczy na złotówki.
Potem zrób obrót 1x i wtedy możesz wypłacić na skrilla .
 
Do góry Bottom