>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

paysafecard

ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
witam kupiłem doładowanie paysafecard o nominale 50zł i chce nim doładować konto betfair ale tam mam walute w euro, w okienku muszę wpisać na ile euro chce doładować to ile mam wpisać, w ogóle jest taka możliwość doładowania plnami na euro?
 
cock 756

cock

Użytkownik
... i za przewalutowanie weźmie &quot;swoje&quot; PSC...
... a i BF za taką wpłatę nie pozostanie nam za miły...
De facto sporo się na tym traci. Podlega dodatkowym weryfikacjom - nie polecam. Tak w czynie społecznym , gwoli uściślenia. ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
... i za przewalutowanie weźmie &quot;swoje&quot; PSC...
... a i BF za taką wpłatę nie pozostanie nam za miły...
De facto sporo się na tym traci. Podlega dodatkowym weryfikacjom - nie polecam. Tak w czynie społecznym , gwoli uściślenia. ;)
Potwierdzam, wpłacając za pomocą paysafecard z góry jesteśmy skazani na dłuższy proces weryfikacji. Wpłać sobie tą kartą do innego buka oferującego tą metodę płatności, a na BF wpłacaj normalnie przelewem, MB, whatever.
 
777 28

777

Użytkownik
Ta weryfikacja nie jest taka straszna. Wygląda tak samo jak w każdym normalnym kasynie bez bukmachera. Skan dowodu/ prawka, skan karty, rachunek lub wyciąg z 3 miesiecy i git.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ta weryfikacja nie jest taka straszna. Wygląda tak samo jak w każdym normalnym kasynie bez bukmachera. Skan dowodu/ prawka, skan karty, rachunek lub wyciąg z 3 miesiecy i git.
Skan dowodu, prawka ok. Rachunek? A jak mieszkasz na stancji to co? Wytłumacz im adres zamelowania, zamieszkania... Wyciąg z banku? I co jeszcze zdjęcia nagie żony? ????

Stary to chore... PSC wcale takie fajnie nie jest jakby się wydawało. ;)
 
777 28

777

Użytkownik
Tak tylko że lewych dowodów i prawek to można obecnie mieć na pęczki więc robią utrudnienia w postaci rachunków, ktore tez mozna sobie samemu wykonać. Jak nie masz rachunków bo np rodzice opłacają wszystko itp to możesz dać np abonament za komorke, moze byc tez inna faktura przy zakupie jakiegoś badziewia np mozesz wysłac fakture z zakupu paliwa na stacji ???? dla chcącego nie ma nic trudnego ????
 
Do góry Bottom