• Witamy na bukmacherskie.com
  • PDC: Champions League of Darts 2017

Temat na forum 'Dart' rozpoczęty przez Maćko18, Wrzesień 11, 2017.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od Maćko18
    1. Maćko18

Maćko18 Administrator Członek Załogi

Polubienia:
      4
    2. Maćko18

Maćko18 Administrator Członek Załogi

Polubienia:
      4
      Chisnall-Suljovic 5-10
      Mensiur 2.04 1xbet:plus::plus::plus:

Czy naprawdę tutaj mamy do czynienia z tym, że faworytem jest Chizzi z dwiema porażkami? Mensiur dwa pewne zwycięstwa i to nie z byle kim. Ograł Garyego i Pitę. Dave niezłe średnie i dable, ale nie przełożyło się to na wyniki. Do tego ważna kwestia. Chizzi rzuca szybko, a Mensiur lubi zamulać. Jak wiadomo często takie spowalnianie potrafi wybić z rytmu dartera, który szybciej rzuca. Austriak wykorzystuje swoją szansę i ponownie gra swój najlepszy dart. Haczyk może być w tym, że Suljo ma już pewne wyjście z grupy, a najważniejszy będzie drugi mecz pomiędzy Szkotami. Co się nie stanie, to Mensiur idzie dalej, a Chizzi odpada. Mimo to uważam, że obecnie to The Gentle jest tutaj faworytem.

Ostatnia edycja: Wrzesień 17, 2017
    3. Davidienko

Davidienko Użytkownik

Polubienia:
      4
      kurs na Mensura faktycznie bardzo smakowity... Chizzy mial fajna koncowke w PL, ale teraz jest pod forma... co do Mensura - nie wiem co tam decyduje o pierwszym miejscu w grupie, natomiast wzialbym pod uwage, ze Austriak bedzie kombinowal by nie wpasc na MVG

4. Lebron2134

Lebron2134 Użytkownik

Polubienia:
      0
      Panowie, mecz phil - mvg zobaczcie te linie checkout na LVBET ! Jak dla mnie sa troche chore ! Na phila chyba jest 102. Na mvg 107 a w meczu 120. Wszystkie trzy na luzie powinny wpasc. Wiem ze zamki troche loteria ale przy takim formacie takie linie ? Co myślicie ?

No i wszystkie overy po 4 legach wchodzą :D:D To byl ewidentny błąd buka !

Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 17, 2017
    Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum