>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Champions League of Darts 2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chisnall-Suljovic 5-10
Mensiur 2.04 1xbet✅✅✅

Czy naprawdę tutaj mamy do czynienia z tym, że faworytem jest Chizzi z dwiema porażkami? Mensiur dwa pewne zwycięstwa i to nie z byle kim. Ograł Garyego i Pitę. Dave niezłe średnie i dable, ale nie przełożyło się to na wyniki. Do tego ważna kwestia. Chizzi rzuca szybko, a Mensiur lubi zamulać. Jak wiadomo często takie spowalnianie potrafi wybić z rytmu dartera, który szybciej rzuca. Austriak wykorzystuje swoją szansę i ponownie gra swój najlepszy dart. Haczyk może być w tym, że Suljo ma już pewne wyjście z grupy, a najważniejszy będzie drugi mecz pomiędzy Szkotami. Co się nie stanie, to Mensiur idzie dalej, a Chizzi odpada. Mimo to uważam, że obecnie to The Gentle jest tutaj faworytem.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
kurs na Mensura faktycznie bardzo smakowity... Chizzy mial fajna koncowke w PL, ale teraz jest pod forma... co do Mensura - nie wiem co tam decyduje o pierwszym miejscu w grupie, natomiast wzialbym pod uwage, ze Austriak bedzie kombinowal by nie wpasc na MVG
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Panowie, mecz phil - mvg zobaczcie te linie checkout na lvbet ! Jak dla mnie sa troche chore ! Na phila chyba jest 102. Na mvg 107 a w meczu 120. Wszystkie trzy na luzie powinny wpasc. Wiem ze zamki troche loteria ale przy takim formacie takie linie ? Co myślicie ?
No i wszystkie overy po 4 legach wchodzą ???? ???? To byl ewidentny błąd buka !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom