>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 3 - Saarbrucken (21.04-23.04.2017)

Status
Zamknięty.
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
21.04.17; ~22:00
Nico Blum - Josh Payne
Payne (-2.5) @ 2,70 1xBet
⛔ 6-4
Obaj na średniej ~86, gra faworyta poniżej przeciętnej, Nico całkiem nieźle - na Payne to wystarczyło. Jutro gra z Cristo Reyesem i planuję znowu zagrać przeciwko niemu: nie przekonał mnie.
Edit 2:Rzecz jasna zgodnie z przewidywaniami, dzień później Reyes rozbija Bluma 6-1. Można było się choć po części odkuć.

Myślę, że to najlepszy kurs jaki będzie nam dane &quot;ubić&quot; podczas tego turnieju, jeżeli nic niespodziewanego się nie wydarzy to prezentuję Wam w tym momencie największe value rozpoczynającego się dziś turnieju. Ale do rzeczy. Pierwszym typem (i zapewne jedynym z mojej strony) w tym temacie będzie handicap w stronę Josha. Liczę, że pozwoli rywalowi na ugranie maksymalnie trzech partii. Jego rywalem w 1/32 będzie niemiecki młodzian, o którym szczerze powiedziawszy pierwsze słyszę. Z tego co wyczytałem, jest to niewątpliwie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników urodzonych w tym milenium. Co ciekawe, jego idolem jest RvB, co mi osobiście imponuje. O jego grze można przeczytać wiele dobrego, ale bądźmy poważni - różnica klas. Myślę, że będzie zauważalna podczas tego pojedynku niejednokrotnie. Rzecz jasna typ z pozdrowieniami dla Hiro, który co prawda odpuścił sobie forum, ale dobrą robotą zasluzyl sobie na wielki szacunek :) Przechodząc już do rywala niemieckiego nastolatka - będzie nim Josh Payne. Zawodnik rozpoznawalny, przeciętnemu kibicowi nie trzeba go przedstawiać. Aktualnie 49. miejsce w PDC. Wciąż młody zawodnik, w tym roku co prawda bez sukcesów, ale mimo wszystko przy takim kursie na czysty win (1,72) czy tak okazałym na handicap, głupotą byłoby nie spróbować. Trafia na bardzo niedoświadczonego rywala, i jeśli tylko dobrze wejdzie w to spotkanie, to przy średniej na poziomie 90 powinien sobie spokojnie poradzić z młodym rywalem, miejmy nadzieję że również pokrywając handicap.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
White-Scheffer 6-3
White 1.29✅
Price-Richardson 6-5 Gerw 5-0 i kontuzja mózgu, decider z emocjami...
Price 1.30✅
Wright-Ratajski 6-1
Pita 1.10✅
1.83 1xbet
✅✅✅
Na sobotę pobieram takie trzy bety, które swoją charakterystyką są do siebie bardzo podobne. Scheffer, Richardson i Rataj grali wczoraj. Fakt, udało im się wygrać, dzięki czemu zaprezentują się na scenie dzisiaj, ale ich gra przysłowiowo dupy nie urwała. Afrykaner gra na poziomie 80-85, dable miał na poziomie ~40%, więc nieźle, ale czy dzisiaj to powtórzy? Cięższy rywal i może mieć mniej podejść do kończenia. Ian w ostatnim ET poległ od razu z de Graafem, ale tamten zagrał bardzo dobre zawody. Chociażby liczba maxów o tym świadczy, a Holender zaliczył ich wtedy aż 5. W ostatnich tygodniach Anglik prezentuje się jednak solidnie. Potrafił wykręcić avg 104, a przeciętnie trzyma się na poziomie 92-98, więc siłą rzeczy powinien ograć Warricka. Dalej Gerwyn, który ostatnio był w jeszcze lepszej formie. Tydzień temu odpadł z Wadem przez słabego topa, którego wcześniej miał na o wiele lepszym poziomie. Tutaj dostaje Richardsona, który kilak miesięcy temu potrafił prezentować się solidnie, ale obecnie nie przekracza raczej 90, więc nie powinien mieć większego podejścia do Walijczyka. Na koniec Pita z Ratajem. Krzysiek swoje zrobił, przeszedł pierwszą rundę i do niedzieli miejsca w ET nie zagrzeje. Fakt, Polak potrafił grywać nawet na avg ~100, ale nie na telewizyjnej scenie. Tydzień temu zagrał under 80, wczoraj to swoje ~85, a to znacznie za mało na Petera, dla którego przecież nie jest problemem, żeby wykręcić avg 100+. Zagadką jest tuta tylko to, na jakie lotki zdecyduje się Szkot. Ostatnio w PL rzucał jakimiś kosmicznymi badylami, a gra taki czymś nigdy mnie nie przekona. Koniec końców Wroght pewnie wróci do TYCH barrelków i znowu będzie mógł walczyć z MVG. Tutaj może rzucać i wykałaczkami, albo kijkami od szczotki, a i tak da radę, bo nie oszukujmy się, to nie jest różnica klasy, czy dwóch, a o wiele więcej.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
White-King 6-4
Over 8.5 lega 1.36✅
Whitlock-Cross 3-6
Over 8.5 lega 1.40✅
1.90 1xbet✅✅✅ IZZI

Wracamy do tradycyjnych już overów 8.5. Brak maxów jest irytujący, ale nic na to nie poradzę. Pierwszy pojedynek to starcie darterów, którzy wydają się mieć najlepsze czasy za sobą. Jednak wczoraj zagrali bardzo dobre mecze. Ian avg 103 i dable 6/8. Mimo że Warrick miał fajne 96, to nie miał zbytnio podejścia do Anglika. Obie lotki zmarnowane na podwójnych, to dable na c/o ponad 140, więc widać, że Diament wreszcie łapie formę. Merv za to solidne 97, ale z o wiele cięższym rywalem, bo z Kimem. 6/11 słabsze, ale też bardzo dobre, bo przecież ponad 50% kończących to super wynik. Do tego doszedł świetny c/o na mecz 142. Sam Huybrechts chyba się tego nie spodziewał, ale był sobie winny, bo przed tym zmarnował trzy lotki na d12. Mimo błędów Belga występ Kinga trzeba ocenić na spory plus. U obu widać zalążki dobrej formy i spodziewam się tutaj bardzo ciekawego meczu, przy tym schodzeniu i dablach powinni ugrywać swoje legi 12-15 lotką. Drugi mecz to starcie Aussiego z Crossem, który debiutuje w ET. Mimo tego, że Rob zaczyna swoją przygodę z tymi zawodami, to od razu oddsmakerzy wiedzieli jak ocenić jego grę ze względu na to, że startował w innych turniejach. Trzeba przyznać, ze ten gość bez nickname&#39;u rzuca naprawdę solidnie. Trzyma się na tej średniej około 90-95, a to już jest dobry wynik. Simon za to wczoraj zaczął od 0-3 z Darrenem Websterem, ale później zaliczył 6 legów z rzędu. Pamiętałbym, że DemolisionMan był ostatnio w słabszej formie. Cross za to pewnie ograł 6-2 Smitha, ale tamten pokazał tragedię na podwójnych. Myślę, że tutaj obaj nie będą tak ceglić na kończących, więc zobaczymy tutaj zaciętą walkę i to co najmniej 6-3 powinno się zrobić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom