>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 9 - Maastricht (01.09-03.09.2017)

Status
Zamknięty.
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Pytanie do osób być może z większym stażem ???? Kto to jest Justin Van Tergouw ? Gość gra z Kistem na którego kurs jest 1,60. Dla mnie to jest typowy no name którego chyba w ciągu ostatnich paru lat ani razu nie widzialem na scenie. Kurs na Kista nie przesadzony czasem ? :eek:
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pytanie do osób być może z większym stażem ???? Kto to jest Justin Van Tergouw ? Gość gra z Kistem na którego kurs jest 1,60. Dla mnie to jest typowy no name którego chyba w ciągu ostatnich paru lat ani razu nie widzialem na scenie. Kurs na Kista nie przesadzony czasem ? :eek:
Jest to młody, siedemnastoletni talent z Holandii, nazywany przez niektórych następcą MvG ;)

http://www.dartsdatabase.co.uk/PlayerDetails.aspx?playerKey=20142
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Za godzinkę zaczyna się sesja popołudniowa dzisiejszego ET. Wczoraj grałem tylko Rataja i ten pewnie wygrał choć &quot;Little John&quot;, Kist czy Henderson także według oczekiwań. Miejmy nadzieję, że dziś będzie równie kolorowo.
Ratajski - Klaasen
Typ: Powyżej 9.5 lega - 2.05/unibet ⛔

Polak wczoraj zagrał fenomenalne spotkanie i z łatwością odprawił swojego rywala, nie oddając mu nawet lega. Podejrzewam, że dziś nie będzie wstanie zagrać równie dobrego spotkania jednak Krzysiu pokazywał już wielokrotnie, że potrafi regularnie grać na powyżej 90+. Z Kobrą w ostatnim czasie jest naprawdę różnie. Po kontuzji wyglądał dość słabo co pokazuję chociażby tragiczna porażka z Pipem w 1 rundzie World Matchplay. Dzisiaj idę w dość odważny bet, a mianowicie po 4 legi dla każdego z zawodników. Niestety nie znalazłem linii 8.5, która moim zdaniem byłaby idealna do dubelka. Uważam jednak, że jest szansa na wejście tego betu, gdyż obaj Panowie powinni zagrać na podobnych średnich i bronić swoje legi. Po takim kursie warto!
Reyes x Cross
AKO: 1.84/1xbet ⛔

Najniższą linią oporu. Reyes niby gra w 1 spotkaniu sesji popołudniowej jednak uważam, że bez większego problemu powinien pokonać swojego rywala. Owen wczoraj nie oddał lega jednak grał na średniej zaledwie 85. Zagrał świetnie na dablu (6/11) jednak nie wydaję mi się, że dziś będzie wstanie podtrzymać to przy presji spotkania z Reyesem. Hiszpan w ostatnim czasie wielki krok do przodu. Dwa półfinały pod rząd w ET oraz jeden ćwierćfinał. Regularność Hiszpana powinna tutaj zadecydować i dać mu wygraną. W drugim spotkaniu gram Crossa, który wchodzi z buta w czołówkę światowego darta. Jestem wielkim fanem Anglika i dziś również widzę go jako faworyta. Jamie wczoraj zagrał dobre spotkanie jednak rzadko zdarza mu się zagrać równie dobrze dwa dni pod rząd. Cross powinien go dziś ograć.

Suljovic (-1.5) x Huybrechts (-1.5)
AKO: 3.1/1xbet ⛔

Standardowy bet jak co ET. Kim i Mensur to zawodnicy, którzy powinni przejść do kolejnej rundy bez większego problemu. Co prawda ich przeciwnicy to nie ogórki jak chociażby u Reyesa jednak to nadal zawodnicy troszeczkę niższej półki. Kist wczoraj ledwo pokonał młodego rodaka, który miał zaledwie 17 lat. AVG poniżej 90 i wygrana wyłącznie tylko i wyłącznie dzięki doświadczeniu i temu, że młody się troszeczkę spalił. Na Kima to ewidentnie za mało, a linia na handi moim zdaniem bardzo fajna do zaatakowania. Co do Mensura to Beaton, który jest jego przeciwnikiem to na pewno najlepszy z tych słabszych zawodników jednak kurs na Austiraka i tak wysoki. Idealny przeciwnik dla Suljovica, który powinien go pokonać. Anglik nie straszy zbyt dużą ilością 180&#39;s a raczej tłucząc 100/140 nie wygra z &quot;The Gentle&quot;, który jest mistrzem w takim graniu. Do tego świetny dabel i dla mnie przynajmniej 1 break zapewniony. Polecam!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ktoś oglądał może mecz Pity od początku? Mówili komentatorzy o powodzie rzucania przez Wrighta lotkami Whitlocka? Czy to kolejna jego fanaberia?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ktoś oglądał może mecz Pity od początku? Mówili komentatorzy o powodzie rzucania przez Wrighta lotkami Whitlocka? Czy to kolejna jego fanaberia?
Sam sobie odpowiem i to mocno po czasie, ale wcześniej nie miałem możliwości. Bagaż Pity został zgubiony i nie miał m.in. swoich lotek. Wczoraj pożyczył od Simona, dzisiaj bodajże grał lotkami tego ziomka, którego wczoraj ograł, ale są bardzo podobne do tych jego typowych. Prosty barrel z mocniejszym grupami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom