>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour Event 7: Mulheim (11-13.09.2015)

Status
Zamknięty.
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
European Tour Event 7 - Mulheim

Data: 11-13 września 2015

Miejsce: Mulheim (Niemcy)

TV: Bet365, Coral, Ladbrokes, Unibet, William Hill, livepdc.tv

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/european-tour
Drabinka turniejowa :
Michael van Gerwen (1) v Hunt/Ratajski
Benito van de Pas (16) v Lovett/Artut
Dave Chisnall (8) v Dekker/Bain
Justin Pipe (9) v Suljovic/Soethe
Peter Wright (5) v Price/A Jenkins
Kim Huybrechts (12) v Hopp/van Barneveld
Adrian Lewis (4) v Wilson/Schindler
Terry Jenkins (13) v Pallett/S West
Michael Smith (2) v Newton/Dobey
Vincent van der Voort (15) v Painter/Norris
Brendan Dolan (7) v Finnan/Reyes
Mervyn King (10) v Gurney/Frost
Ian White (6) v Bunting/Barilli
Simon Whitlock (11) v Hubbard/Rodriguez
James Wade (3) v Dudbridge/Johnson
Robert Thornton (14) v van Duijvenbode/Kist

Formaty gry:
Wszystkie mecze - Best of 11 legs

Nagrody:
Winner £25,000
Runner-Up £10,000
Semi-Finalists £5,000
Quarter-Finalists £3,500
Last 16 £2,000
Last 32 £1,500
Last 48 £1,000
Total £115,000

Plan gier:
Friday September 11
Afternoon Session
(13.00 czasu polskiego)
Mark Dudbridge v Darren Johnson
David Pallett v Steve West
Darryl Gurney v Mark Frost
Connie Finnan v Cristo Reyes
Jason Lovett v Jyhan Artut
Jan Dekker v Jamie Bain
Adam Hunt v Krzysztof Ratajski
James Hubbard v Rowby-John Rodriguez
Evening Session (19.00 czasu polskiego)
Dirk van Duijvenbode v Christian Kist
Mensur Suljovic v Christian Soethe
Gerwyn Price v Andy Jenkins
Stephen Bunting v Mark Barilli
Max Hopp v Raymond van Barneveld
Kevin Painter v Alan Norris
Wes Newton v Chris Dobey
James Wilson v Martin Schindler
Second Round
Saturday September 12
Afternoon Session
(13.00 czasu polskiego)
Brendan Dolan (7) v Finnan/Reyes
Robert Thornton (14) v van Duijvenbode/Kist
Justin Pipe (9) v Suljovic/Soethe
Terry Jenkins (13) v Pallett/S West
Benito van de Pas (16) v Lovett/Artut
Mervyn King (10) v Gurney/Frost
Kim Huybrechts (12) v Hopp/van Barneveld
Vincent van der Voort (15) v Painter/Norris
Evening Session (19.00 czasu polskiego)
Ian White (6) v Bunting/Barilli
Dave Chisnall (8) v Dekker/Bain
Adrian Lewis (4) v Wilson/Schindler
Michael van Gerwen (1) v Hunt/Ratajski
Peter Wright (5) v Price/A Jenkins
Michael Smith (2) v Newton/Dobey
James Wade (3) v Dudbridge/Johnson
Simon Whitlock (11) v Hubbard/Rodriguez
Sunday September 13
Afternoon Session
(13.00 czasu polskiego)
Third Round
Evening Session(19.00 czasu polskiego)
Quarter-Finals
Semi-Finals
Final
Sunday September 13
Afternoon Session
(13.00 czasu polskiego)
Third Round
Evening Session (19.00 czasu polskiego)
Quarter-Finals
Semi-Finals
Final
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
W turnieju głównym po raz pierwszy w historii zagra Polak - Krzysztof Ratajski, który dzisiaj przebrnął przez kwalifikacje. Jego przeciwnikiem będzie Adam Hunt. Mecz jutro (piątek) około godziny 16.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Adam Hunt v Krzysztof Ratajski
Typ: Krzysztof Ratajski @ 2,62 Bet365 ⛔ 6-5 (1 lotka meczowa Rataja ???? )

Wielka chwila dla wszystkich polskich darterów, dawno nie mieliśmy Polaka w rankingowym meczu &quot;telewizyjnym&quot;. Krzysztof (znowu komentatorzy powiedzą, że tylko Krzysztofy grają w Polsce w darta) dostał się do turnieju przez kwalifikacje. Dostał &quot;dobrego&quot; rywala, którego jest w stanie pokonać. Hunt ma 22 lata. W tourze od 4 lat, ale bez jakichś szczególnych wyników. Sporo grał w Challenge Tour, Development Tour i w PDPA Players Championship. Najlepszy wynik osiągnął rok temu na Gibraltarze, gdzie dotarł do ćwierćfinału, ogrywając Kinga i Chisnalla. Jego gra to nawet 5/6 runda, z naciskiem na 6. rundę.
Rataj starszy i mimo tego, że w PDC go nie widujemy to doświadczony. Był m.in. na MŚ BDO 2009, reprezentował Polskę w World Cup of Darts 2013. Należy tu wspomnieć również o dwukrotnym Mistrzostwie Europy na sofcie (2005 i 2008). W tym roku w Polsce wiele sukcesów: wygrane 3 z 9 GP (uczestniczył w 6), w Policach 3 i 5 miejsce. Przed kilkoma dniami odbyły się Mistrzostwa Koszalina, Krzysztof przegrał w finale, ale jednego z legów zakończył 10-lotką. Na żywo widziałem Krzysztofa raz - w finale GP Małopolski, gdzie po 5 legach miał średnią ok. 102, mecz skończył 6-1 na średniej ok. 96. Oczywiscie to mała scena, nieporównywalna z PDC, ale Krzysztof to doświadczony zawodnik i jestem pewien, że to doświadczenie zaprocentuje. 5-6 runda w legu jest do zagrania. Hunt sporo się myli, to nie jest killer, który zabija w 4 rundzie. Dobre losowanie dla Krzysztofa, trzeba to wykorzystać! No i oczywiście kibicuję Polakowi ????
A co do kursu, dziwi mnie, że 365 ma najwyższy kurs spośród buków. Widziałem nawet 2,00 ... HiroBet wystawił 2,50, więc ten kurs mi odpowiada i należy go zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Connie Finnan v Cristo Reyes
Typ: Cristo Reyes @ 1,45 Marathon ✅ 2-6

Finnan w singlu? No może być ciekawie. W deblu to Willie &quot;ciągnął&quot; grę, Connie statystował. Reyes fajnie się pokazał na MŚ w grudniu i jakoś tak zdechło. Nie widzę, żeby Finnan miał wygrać ten mecz.
Jason Lovett v Jyhan Artut
Typ: Jyhan Artut @ 1,60 Marathon ⛔ 6-5 (4-2 na 4-5 i milion lotek, kolejne 3 meczowe)

Grać przeciwko Niemcowi w Niemczech jest bardzo trudno. Kibice przeszkadzają jak nigdzie indziej. Artut to pupil publiczności. Przyznać trzeba, że zrobił ogromne postępy w ciągu 2 lat. Wygrywał z Buntingiem, średnie robi pod 100 nawet. A Lovett bez historii, rzut ma &quot;brzydki&quot;, wyniki kiepskie. Publiczność pomoże, bo Artut jeszcze nie ma głowy do wygrywania.

Mensur Suljovic v Christian Soethe
Typ: Mensur Suljovic @ 1,22 Marathon ✅ 6-0
Typ: Mensur Suljovic -2,5 lega @ 1,78 Marathon ✅ 6-0

Kurs zawyżony. HiroBet wystawiłby 1,10. Suljovic doświadczony, ograny. Coraz lepiej radzi sobie na steelu. Świetny występ na World Matchplay, gdzie wygrał z Jenkinsem i G. Andersonem. W ET też całkiem dobrze sobie radzi. A dla Soethe bedzie to dopiero 2. turniej ET. Drugi, który można znaleźć w jego historii &quot;poważniejszych&quot; turniejów. Grał poprzednio w w Dusseldorfie w lipcu. Przegrał 4-6 z Haines&#39;em, a ugrał te 4 legi tylko dzięki niefrasobliwości Anglika. Na średniej Niemiec miał 81,91, więc średnio to nawet w 6. rundzie nie kończył. Słabo. A w &quot;niemieckich&quot; kwalach Soethe pokonał kolejno: Alexander Tauber, André Masurka i Tomas Seyler. Pierwszy i drugi to no-name&#39;y, a Seyler to dziad ???? Dla mnie tu jest pewny win Suljovica, -2,5 też powinien pokryć.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy dzień bez grania, tylko obserwacja i dziś można przystąpić do gry. Niestety nie widziałem nigdzie linii na maxy a z chęcią zagrałbym na under w meczu Pipe z Mensurem. Tak wybrałem 4 spotkania gdzie faworyt jest widoczny od razu a kurs w miarę fajny. Dlatego atakuję takie coś.
James Wade vs. D.Johnson (6-1) nie zagrożony meczyk, proste pieniądze ????
Typ: James Wade - 1.14/bet365


Ten pierwszy wczoraj zagrał bardzo dobre spotkanie i wrócił z 5-1 na 6-5! Dość dobry mecz Darrena jednak na Wade to zbyt mało. Anglik jest przecież finalista tegorocznego World Matchplay a w ostatnich turniejach w Australii może się poszczycić finałem oraz półfinałem. Na moje te spotkanie wygrać bez większego problemu i mimo, że kurs bardzo niski to moim zdaniem bardzo pewny.

Peter Wright vs. Andy Jenkins (6-4) fajny meczyk, udało mi się jeszcze złapać kurs 2.0 na Wrighta na live, więc jest plusik
Typ: Peter Wright - 1.22/sportingbet

Kolejne spotkanie gdzie faworyt jest znany od początku. Andy pokonał wczoraj Price 6-1 co było na moje niespodzianką dnia. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Anglika jednak dziś przychodzi czas na pojedynek z samą czołówka światowego darta. Trzeba przyznać, że Papużka po MŚ wszedł na zupełnie inny poziom i jest naprawdę bardzo dobrym darterem. Pisałem już wcześniej, że to może przez te lotki jednak naprawdę bardzo dobrze się go ogląda. Dużo maxów, nawet dobry procent na podwójnych. Wydaję mi się, że to spokojnie wystarczy dzisiaj na jego przeciwnika.
Adrian Lewis vs. James Wilson (6-3)
Typ: Adrian Lewis - 1.27/unibet

&quot;Spocony&quot; wygrał ostatnio w Australii i to co tam prezentował na mnie robiło dość duże wrażenie. Dziś przychodzi mi podjąć Wilsona, który jest mizerny. Wczoraj pokonał jakiegoś Niemca, który wszedł z eliminacji ale na mnie nie zrobił wrażenia. Adrian to zupełnie inna bajka, nadal czwarty darter na świecie, który potrafi rzucać wiele maxów a jego średnia zazwyczaj jest dosyć dobra. Na moje bardzo dobry kurs do grania a jak ktoś znajdzie handi to także spokojnie do grania.

Terry Jenkins vs. Steve West (6-5)
Typ: Terry Jenkins - 1.33/unibet ✅ fenomenalny mecz, z 1-4 na 6-5. Dużo maxów, wysokie zamki! Takie mecze chce się oglądać.


Człowiek, który wczoraj utopił najwięcej pieniędzy moim znajomym to chyba Steve West. Pokonał Palletta choć ten mecz miał już na wyciągnięcie ręki. Wygrał tylko i wyłącznie dzięki temu, że jego przeciwnik miał straszne problemy, a dziś? Pojedynek z Jenkinsem. Na moje kurs bajka! 1.33 na Jenkinsa, który nie odpada w początkowych rundach ET. Co prawda w TV dawno go nie widziałem, bo ostatni raz jak przegrał z Mensurem jednak dzisiaj moim zdaniem zmiażdży swojego rywala i przyniesie nam spokojne pieniądze. Regularność, doświadczenie a do tego potrafi zamykać bardzo wysokie C/O. Jak na moje peffka dnia ale zobaczymy jak to będzie! Powodzenia!

Ja dzisiaj nie atakuję &quot;wyższych&quot; kursów bo nie widzę wielkiego Value. Czekam na jutrzejszy dzień gdzie będzie można grać już jakieś maxy i C/O. Można też Chizziego zaatakować ale od jakiegoś czasu nie ufam mu po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Terry Jenkins v Steve West
Typ: Terry Jenkins @ 1,33 ✅ 6-5 :]
Adrian Lewis v James Wilson
Typ: Adrian Lewis @ 1,28 ✅ 6-3
James Wade v Darren Johnson
Typ: James Wade @ 1,14 ✅ 6-1
AKO: 1,957 @ Marathon


Nie mam weny do pisania. West, Wilson i Johnson słabi. Wczoraj średnie w okolicach 90. Trójka Jenkins, Lewis i Wade to światowa czołówka. Adrian i James w super formie, nie wiem jak Terry, bo ostatnio widziany był w lipcu. Ufam mu jednak, bo Terry zazwyczaj dobrze przepracowuje &quot;wakacje&quot; i pojawia się na najważniejszą część sezonu dobrze przygotowany. Stawka płaska trebla.
Zdecydowanie odradzam ruszanie meczu Dave Chisnall - Jan Dekker. Dekker wczoraj średnia 90,09, ale na dablu 6/7 i HF 160. Mniejsza z tym. Chisnall obchodzi dzisiaj 35-te urodziny, więc impreza będzie pewnie dzisiaj. Pytanie czy będzie chciał grać jutro czy przyjechał do Niemiec po 1500 funtów na popijawę? Dla mnie kompletny no-bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chisnall-Pipe 5-4
Chizzy więcej 180-tek 1.40 b365
✅✅✅
Chizzy uwielbia rzucać maxy, co pokazał m.in. na ostatnim WM. Może nie grać rewelacyjne, a 180-tki mu wpadają. Taki typ zawodnika. Pipe za to nie słynie z rzucania masy maxów. Wprawdzie wczoraj zrobił aż 3, jednak grał na maksymalnym dystansie 11 legów. Dzisiaj Dave powinien szybciej go poskładać, więc Justin będzie miał mniej okazji na nabicie wysokich cyferek. Nawet jeśli darter rzucający jak &quot;mucha w smole&quot; zrobiłby znowu coś w stylu 3 180-tek, to Chizzy spokojnie jest w stanie to przebić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Michael Smith vs. Kevin Painter ✅ (6-4)
Typ: Michael Smith - 1.53/unibet


Moim zdaniem kurs troszeczkę za wysoki, powinien oscylować w granicach 1.40-1.45. Jeżeli jednak buki dają mi taki prezent to trzeba z niego korzystać. Painter pokonał wczoraj Vincenta, który od jakiegoś czasu nie potrafi odnaleźć swojej formy. A Michael Smith? Moim zdaniem wczoraj bardzo pewnie pokonał Wesa Newstona. Problemy na podwójnych ale w miarę dobra średnia. Wydaje mi się, że pozwoli to na wygraną z dzisiejszym rywalem. Analiza niezbyt jakościowa i długa jednak moim zdaniem nawet suchy typ warto zaatakować. Reszte na live będę łapał.


Terry Jenkins vs. Adrian Lewis ⛔ (6-5) Zakład nie wchodzi jednak cieszy mnie fakt, że zobaczę Terryego w kolejnej rundzie ????
Typ: C/O powyżej 112.5 - 1.83/bet365

Moim zdaniem fenomenalna linia, wczoraj Terry zrobił C/O 140 w bardzo ważnym momencie. Bardzo lubię grać &quot;zamki&quot; tego zawodnika, bo on je po prostu potrafi zamykać. Dziś zmierzy się z Lewisem, który jest jednym z kandydatów do gry we finale obok MVG. &quot;Spocony&quot; może czasem odjeżdżać Byczkowi, więc ten będzie musiał się starać robić wysokie C/O. Moim zdaniem linia bardzo niska i prawie pewniaczek. A po takim kursie raczej głupio tego nie zagrać. Mówiłem o Terrym a przecież Lewis także potrafi zrobić wysoki C/O. Wydaję mi się, że typ spokojnie do grania.
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Kilka fajnych betów na sesję popołudniową.
MVG - Lovett
Typ: MVG -3.5 @1.61/Bet365
✅✅✅ Piękne 6:0 ????

Lovett kręci średnie koło 90 i jest tu, bo miał szczęście co do przeciwników. Teraz MVG, który jest w gazie, wczoraj 6:1 z Huntem, na poprzednim ET w 3. rundzie 6:1 z Hainesem. Dwa legi to max, co ugra Lovett.
Chizzy - Pipe
Typ: Chizzy @1.40/Betway
✅✅✅ Zwycięstwo na luzie, maxy wchodzą w ostatniej chwili, dlatego ten typ był lepszy ;)

Typu na maxy nie polecam, bo kurs 1.40 to kpina, a Pipe mimo wszystko maxy potrafi robić, co pokazał wczoraj. Dystans nie jest jakiś mega długi i po takim kursie lepiej zagrać zwycięstwo Chizza, niż iść w maxy.
Lewis - Jenkins
Typ: over 5.5 maxów @1.83/Bet365 ✅✅✅ Wjechało na luzie :cool:

Oj długi mecz tu będzie, obaj wczoraj bardzo dobre spotkania, Byczek uporał się z groźnym Westem, Spocony oddał 3 legi bezbarwnemu Wilsonowi. Długi dystans, 6 maxów powinno pyknąć, wczoraj Adi zrobił 3, Terry 4.
Reyes - King
Typ: King @1.57/Betway ✅✅✅ Nerwówka na życzenie, ale ugrał!

Typ: King więcej maxów @2.40/Bet365 ⛔
Reyes wczoraj ograł Dolana 6:4, ale Dolan w formie nie był. Średnia 93 Hiszpana na Kingu wrażenie nie zrobiła, bo Mervyn wczoraj 6:4 z groźnym Gurneyem na średniej 102, kurs 1.57 warty pogrania, podobnie jak typ na maxy. King wczoraj 4, Cristo 2, dziś może być podobnie.
Wade - Thornton
Typ: Thornton więcej maxów @1.50/Bet365 ⛔ No zawiódł. :-|

Dobry typ do dubla, bo Wade to nie jest gość od maxów. Thorn za to lubi rzucić 180-tkę i robi to na pewno częściej. Wczoraj obaj nie zachwycili, ale uporali się ze słabymi przeciwnikami. Dziś widzę tu sporo legów, Wade lepszy na podwójnych, Thorn będzie gonił maxami.
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Ian White v Rowby-John Rodriguez
Typ: Ian White @ 1,36 Bet365
✅ 6-3

Nieco ponad rok temu grali w ET i wygrał &quot;chinol&quot;. Staty na stronie PDC szlag trafił, więc nic nie podam, ale kojarzę, że Ian wtedy pudłował dable i skończył na średniej około 89. Rewanż co prawda, grali tydzień później, który bez problemów wygrał White 6-1. Wczoraj Ian bardzo dobry mecz z Buntingiem. A Rowby co? W piątek 6-1 z Hubbardem (Hubbard średnia 73, Rowby 89), wczoraj z Whitlockiem 6-1 (Whitlock 90, Rowby 97). White gra zazwyczaj na 5-6, ale 4 runda w legu tez mu nie straszna. A &quot;chinola&quot; chyba nie stać na taką dobrą grę. Czuję, że Ian zajdzie wysoko w tym turnieju, drabinkę ma dobrą. Tutaj średnia over 102 i pewna wygrana - tak przewiduję.
Adrian Lewis v Terry Jenkins
Typ: Terry Jenkins over 2,5 180&#39;s @ 1,83 Bet365 ✅ 3

No gdzie mnie z taką linią i takim kursem? ???? Wczoraj Terry przyciśnięty rzucił 4 maksy w 11 legach, dzisiaj Adrianek będzie go jeszcze bardziej cisnął. Wczoraj również masa podejść do maksa, gdzie trzecia lotka dopiero nie wchodziła. Tu powinna być linia 3,5 albo kurs 1,50.
James Wade v Robert Thornton
Typ: James Wade over 1,5 180&#39;s @ 1,80 Bet365 ✅4
Typ: James Wade @ 1,53 Bet365 ✅ 6-4

Znowu błąd. Wczoraj 1 maks, ale mecz o nic. James zero ciśnienia, Darren słaby. Znowu gram over, ale James jakby &quot;poduczył się&quot; rzucania maksów. No 2 to zrobi ...
Robert bardzo nierówny, James za to super forma i powinien sobie poradzić. Kurs do dubla z White&#39;m.

I checkouty (na dobra sprawę można grać wszystkie, bo niskie linie wystawili):
Peter Wright v Kim Huybrechts over 115,5 @ 1,83 Bet365 ✅ 135
Adrian Lewis v Terry Jenkins over 112,5 @ 1,83 Bet365 ⛔
James Wade v Robert Thornton over 110,5 @ 1,83 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Ian White v James Wade
Typ: James Wade over 1,5 180&#39;s @ 1,66 ⛔ 0

Bet się nie uczy na błędach. W popołudniowym meczu mieli też 1,5 a Wade zrobił 4. Forma dobra, White będzie cisnął. Wade wciśnie te 2 maksy.
Michael van Gerwen wygra ET7 @ 2,10 Bet365 ⛔ W finale 2-6
Dobra drabinka, super forma. Nikt mu tu nie zagrozi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ogólnie mam już plusik na tym ET i moje obstawianie powinno się skończyć jednak dla lepszego oglądania zagram sobie jeszcze takie coś.

MVG vs. Chizzy ✅ (6-0) izzzi ????
Typ: MVG - 1.33/sportingbet

Szczerze nie pamiętam aż tak &quot;wysokiego&quot; kursu na MVG w takiej fazie turnieju. Co prawda jego przeciwnikiem jest Chizzy jednak Shrekowi gra się z nim dość dobrze. Jak dla mnie MVG drogę do finału ma strasznie prostą i ogólnie ciężko może być go dziś pokonać. Zresztą 6-0, które dziś zrobił swojemu przeciwnikowi robi wrażenie. A Chizzy? Pokonał Pipe 6-2 jednak moim zdaniem nie było to aż tak łatwe zwycięstwo jak pokazywał wynik. Moim zdaniem wszystko wskazuje na wygraną MVG, więc pobieram, bo kursik dość fajny,

Peter Wright vs. Terry Jenkins ⛔ (6-5) ojj szkoda bo było bardzo blisko
Typ: Terry Jenkins - 2.50/bet365


Ocena może być mocno subiektywna, bo jestem fanem Jenkinsa jednak zagrał on naprawdę dobre spotkanie z Lewisem. Widać u niego wielkie doświadczenie. Mimo, że średnia nie była zbytnio imponująca, bo niektóre lotki leciały zupełnie w inne miejsce udało mu się wygrać to spotkanie stalowymi nerwami. Zresztą tak samo zrobił Peter Wright, który w deciderze przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę w pojedynku z Kimem. Obaj Ci zawodnicy wygrali swoje spotkania dopiero po 11 legach. Teraz także spodziewam się dobrego, wyrównanego spotkania jednak kurs jest trochę zbyt wysoki na The Bulleta, więc gram jego wygraną.

Michael Smith vs. Mervyn King ✅ (6-2) nie zawiódł mnie dzisiaj
Typ: Michael Smith - 1.57/unibet

Pojedynek dwóch grubasków, oboje dziś bardzo wymęczyli swoje wygrane. Mervyn dopiero w deciderze pokonał Reyesa a Smith ledwo co ograł słabego Paintera. Dużo lepszym zawodnikiem jest jednak Michael Smith, który zresztą jest rozstawiony 2 w tym turnieju. W sesji popołudniowej mnie nie zawiódł i wydaję mi się, że ma spore szanse aby powalczyć o finał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom