>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2015 - Wolverhampton (07-15.11.2015)

Status
Zamknięty.
top1 373

top1

Użytkownik
Mark Webster + Raymond van Barneveld [email protected] ✅
Mark Webster -2.5 @2.0 ⛔
Raymond van Barneveld -2.5 @1.83 ⛔

Mark jak i Barney żeby awansować muszą wygrać swoje mecze. Mark ładne cyferki na turnieju, zostało coś z formy po WGP, wczoraj trochę słabiej na dublach. Jego rywal wczoraj bardzo słabo średnia ledwo ponad 80, słabo na dublach 26%. Butler z kolei wczoraj niby prawie 90 średnia 5/8 kończące, 3 maxy, ale ta masa 60 które rzuca będą się mściły. Bareveld dobra postawa, najpierw avg98 i 5-0 z Boultonem, wczoraj avg105 i porażka po genialnym meczu z Andersonem. Połamią swoich rywali.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Kim - Harry Potter
5-0 @1.9 ⛔
Moim zdaniem jest to spore value, młody w ogołe nie dochodzi do dubbli , avg moze z 70 zupełnie nie ta liga. Kim chociaz wczoraj przegrał ze Shrekiem avg106 ;) Tutaj bedzie pogrom jedyna opcja ze ten typ nie wejdzie, jest oddanie frame z żalu a licze na pełen profesjonalizm i wchodze w to grubo.
 
P 16

pablozet

Użytkownik
Na dziś.
Phil Taylor @ 1.10 ✅
Mark Webster @ 1.25 ✅
Raymond van Barneveld @ 1.20 ✅
Gary Anderson wiecej 180-tek @1.30 ✅
@2,14 Bet365
✅
-Phil to po prostu za wysoki poziom dla nawet fajnie prezentującego się Robbiego.
-Webster i Barney jak to napisał top1 potrzebują wygranej. Uważam że zaprezentowali się dużo lepiej na turnieju niż swoi przeciwnicy i powinni te mecze wygrać
-Na koniec niespodzianka a mianowicie dokładam Andersona po wyższym niż na wygraną (1,1) kursie. Anderson potrafi rzucać maxy liczę że i tym razem nie zawiedzie.

Jonny Clayton @ 1.90 ⛔0-5
Robbie Green -1.5 @ 2.10 ✅ 5-1
Raymond van Barneveld -2.5 @ 1.83⛔5-3
Gary Anderson -3.5 @ 2.20✅5-1
Phil Taylor @ 1.10✅5-2
@17,67 Bet365
⛔
Kupon za drobne na wysokie ako.
- Clayton i Green ich gra bardziej mi się podobała niż ich dzisiejszych przeciwników dlatego też gram w ich stronę.
- Raymond już raz wyciągnął 5-0, liczę że pociągnie handi -2,5.
- Boulton wtopił już raz 5-0 w tym turnieju, dlaczego by miał nie wtopić 5-0 albo 5-1 z dużo silniejszym Andersonem.
- Phil tak żeby dobić, bo tutaj innego rezultatu spodziewać się nie można.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chisnall-Mitchell 3-3 w maxach
Chizzi over 2.5 180-tki 1.80 b365
✅✅✅ IZZI CHIZZI
Bet z serii tych samo narzucających się. Dave 4 maxy w pierwszym meczu i 6 w tym epickim z Pitą, gdzie zmontował 9-lotkę. Anglik to istna maszyna do rzucania maxów. Robi to jak mało kto w tourze. Wiadomo, że nie zawsze mu idealnie siedzi t20, jednak często zdobywa sporo 180-tek. Biorąc pod uwagę to, że tutaj prezentuje dobrą formę pod względem samej gry, jak i właśnie maxów, dzisiaj nie ma wielkiej presji na Chizzim, więc na luzie może zrobić kilka 180-tek, a średnia z tego turnieju mówi, że linia 2.5 jest jak najbardziej do grania.
Wright-King 2-0 w maxach
Over 3.5 180-tki 1.72 Unibet
⛔ Merv wyszedł w ogóle na scenę?
Pita 2 maxy w pierwszym meczu i 3 w drugim. Merv za to 1 w pierwszym, a w kolejnym już 3. Papużka ostatnio lubi rzucać 180-tki, na nowym barelu wychodzi mu to nieźle. Niby w meczu z Chizzim zagrał tak sobie, rzucał masę pojedynczych 20-tek, a w sumie w wielu podejściach zaliczał 60 punktów, ale i tak te 3 maxy wcisnął, w jednym notując 2 b2b. Tutaj gra o wyjście z grupy, więc od początku musi zagrać na swoim dobrym poziomie, a jak nie lepiej schodzić, jak przy pomocy wysokich cyferek? Merv też potrafi robić 180-tki i pokazał to ostatni mecz. Czasami zdarza mu się zagrać słabiej, ale ten 1, albo 2 maxy powinien dzisiaj wycisnąć, a to wystarczy dla tego betu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 16

pablozet

Użytkownik
Dzis bez polskich znakow

Mark Oosterhuis - poniżej 0.5 @ 1.66 ✅
Dave Chisnall @ 1.33 ⛔
Michael van Gerwen @ 1.071 ✅

@2,36 Bet365
⛔

-Holemder na dwa mecze ustrzelil raptem 4x100. Moze i zblizyl sie do granicy 140, ale mu sie niestety nie udalo jej osiagnac. Dlatego gram ponizej 0,5 na 180-tki, i zostanie mi uznac to za cud jezeli w trzecim meczu dzisiaj walnie ta 180-tke, jezeli w dwoch poprzednich nie utrafil 140.
- Chisnall na 2 mecze oddal 4 legi, przeciwnikom ktorzy pokonali jego dzisiejszego przeciwnika. Wiec nie widze zadnych szans zeby dzisiaj mial oddac az 5 legow najslabszemu w grupie Scottowi ktory i tak nie ma juz zadnych szans na awans.
- MVG na dopieszczenie


Dave Chisnall - powyżej 2.5 180-tek @ 1.72 ✅
Kim Huybrechts wygra 5-0 @ 2.10 ⛔
Michael van Gerwen @ 1.071 ✅

@3,86 Bet365
⛔

- jak to napisal Macko, Chisnall to jest istna maszyna do rzucania maxow, nic dodac nic ujac. Jak bedzie mial dobry dzien to i 2x pokryje ten handikap.
- Huybrechts, czy to wygra - tak, czy bedzie 5-0 dla mnie nawet patrzac przez pryzmat Holendra ktory dal sie juz dwa razy splukac 5-0 wciaz daje mu 10% ze urwie tego jednego lega bo zeby tak z zerem turniej opuscic, zdaza sie to?. Jak kolwiek by moje dywagacje na ten temat nie wygladaly to patrzac na to ze wiecej rzuca w biale niz w czerwone zasluguje na to zeby go splukac jeszcze raz. 5-0 dla mocnego Kima zobaczymy czy podola.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik

Wright-King
Over 3.5 180-tki 1.72 Unibet

Pita 2 maxy w pierwszym meczu i 3 w drugim. Merv za to 1 w pierwszym, a w kolejnym już 3. Papużka ostatnio lubi rzucać 180-tki, na nowym barelu wychodzi mu to nieźle. Niby w meczu z Chizzim zagrał tak sobie, rzucał masę pojedynczych 20-tek, a w sumie w wielu podejściach zaliczał 60 punktów, ale i tak te 3 maxy wcisnął, w jednym notując 2 b2b. Tutaj gra o wyjście z grupy, więc od początku musi zagrać na swoim dobrym poziomie, a jak nie lepiej schodzić, jak przy pomocy wysokich cyferek? Merv też potrafi robić 180-tki i pokazał to ostatni mecz. Czasami zdarza mu się zagrać słabiej, ale ten 1, albo 2 maxy powinien dzisiaj wycisnąć, a to wystarczy dla tego betu.
Popieram ????

No i jak kilku użytkowników:
Kim Huybrechts DW 5-0 @ 2,10 ⛔ 5-2
Mark Oosterhuis under 0,5 180&#39;s @ 1,66 ✅ 0

Na papierze to będzie gwałt. 5-0, Kim średnia 95, Mark średnia 75. Ale coś mi tu śmierdzi, że może jednego ugra? Obym sie mylił. Pomijając fakt, że Mark to słabiak, nie radzi sobie ze sceną, to Kim wie o co gra. Wynik 2-5 u MVG wyrzuca Kima z turnieju. Ale MVG nie boi sie nikogo i wiem, że jest to ostatni zawodnik, którego posądzałbym o ustawianie meczów. Więc, jeśli Michael wygra to Kim i tak ma awans zapewniony. Ale Kim gra przed Michaelem, więc musi spiąć poślady i wygrać wysoko. A Mark mu to powinien umożliwić.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja tak z doskoku, ale widzę, że Paddy dało dobre bety i wyższe kursy niż gdzie indziej, no tylko te limity... ale trzeba brać co dają.

Kim Huybrechts v Mark Oosterhuis
Typ: Kim Huybrechts Most 180s, Highest Checkout &amp; Win Match @ 1.44 ✅ 5-2 checkout - 160-? 180s - 3-0

Jak ma być taka duża różnica umiejętności, a dodatkowo Kim ma o co grać, bo potrzebuje jak najwyższej wygranej, to pewnie ten mecz zakończy hattrickiem (win + wyższy zamek + więcej 180tek), a jakoś nie widziałem nigdzie indziej podobnego betu na ten mecz. Niby więcej zmiennych do ogarnięcia, no ale bez przesady: wygrana i wyższy zamek to raczej bliskie pewności, więc pozostaje tylko, żeby Belg wbił 1-2 maksy i cały bet będzie skompletowany. A kurs jednak bez porównania wyższy niż czysty win.

Typ: Mark Oosterhuis Under (0.5) 180&#39;s @ 1.90 ✅

Sporo wyższy kurs niż u innych buków.

Kursy z Paddy Power
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
top1 373

top1

Użytkownik
Wszystko godne gry zostało opisane, nie będę powtarzał dodam od siebie:

Suma 180 w dniu powyżej 27.5 @1.80 ⛔/
marnie rzucali
Wczoraj padło 30, Thornton z Jenkinsem zrobili dobrą robotę, ale dzisiaj mamy znacznie &quot;lepsza ekipę&quot; do maxów. Mamy Chisnalla, Whita z Klaasenem, Huybrechtsa, Lewisa, Gerwena, ważny mecz Wrighta z Kingiem, Smitha, którzy potrafią ładować maxy. Beaton z Adamsem mecz o awans, na pewno coś wpadnie, Mitchell, Jones, Fordham coś dołożą. Liczę na podobny wynik z wczoraj.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kim Huybrechts vs. Mark Oosterhuis ✅ (3-0 w maxach)
Typ: Kim więcej 180&#39;s - 1.33/Bet365

Ktoś wczoraj powiedział, że MVG zmiażdżył Kima, dla mnie Belg grający na takim poziomie co wczoraj z MVG mógłby pokonać wielu zawodników jednak to Holender był wspaniały. Nie o tym jednak. Mark sam chyba nie wie co tutaj robi, bardzo słabo z MVG a jeszcze słabiej wczoraj. Taki kurs na więcej maxów Kima to wielkie nieporozumienie i trzeba pobierać jak najszybciej. Kim zrobi conajmniej 2 maxy a jego rywal pewnie nawet 1 nie rzuci. Pobieramy!

Adrian Lewis vs. Wayne Jones ✅ (5-3)
Typ: Adrian Lewis - 1.16/bet365

Faworyt tego spotkania jest jeden i jest nim spocony Adrian. Musi wygrać to spotkanie aby przejść do kolejnej rundy bez, której go sobie nie wyobrażam. Strasznie skomplikował sobie sytuację po tym jak przegrał z Smithem. Jak dla mnie zawodnicy na dwóch różnych poziomach. Lewis w miarę dobrze się prezentuję na tym turnieju i bez problemy powinien uporać się ze swoim rywalem.

MVG vs. West ✅ (5-3)
Typ: MVG - 1.083/bet365


Kurs bardzo niski i ludzie wspominali o jakimś spisku, który miałby wyrzucić Kima z turnieju. Jakoś nie wyobrażam sobie tego człowieka o głupim ryju aby miał przegrywać dla spisku. MVG kocha wygrywać i robi to bardzo dobrze, trzyma świetny poziom po ME i jak dla mnie dzisiaj niszczy Westa. Idealny kurs do tego trebelka!

AKO: 1.62/bet365
Stawka: 7/10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj trebelos zabójca siadł, szkoda, że Martin Adams nie ograł Beatona 5-1, bo liczyłem na dogrywkę i awans White (wszedłby mi wtedy trebelek). Nie mniej jednak spotkania z mojego trebla wszystkie weszły choć momentami się denerwowałem. Dzisiaj kolejny trebelek zabójca na następną rundę oraz dubelek na dzisiaj.
Martin Adams vs. Kim Huybrechts ✅
Typ: Kim więcej 180&#39;s - 1.40/bet365

Bardzo fajne spotkanie do oglądania. Obaj Panowie bardzo dobrze w grupach, Kim sporo 180&#39;s i dość dobra średnia a Martin Adams dość spokojnie wygrywa swoją grupę wyrzucając z niej Kobre oraz White. Długość meczu nam się zwiększa gdyż trzeba wygrać 10 legów, fajny dystans dla obu Panów aby się pokazać i szczerze to zwycięzcę trudno wytypować. Jest jednak trochę lepszy bet na 180&#39;s. Huybrechts zrobił ich 10 podczas fazy grupowej i za każdym razem więcej od swojego rywala (m.in od MVG). Adams dużo mniej 180&#39;s podczas fazy grupowej. Zresztą Adams rzuca sporo 140 i wydaję mi się, że Kim chcąc wygrać to spotkanie będzie musiał rzucić parę maxów. Więc bet wydaję się mega spoko.
Gary Anderson vs. Mark Webster ✅ (4-3 w maxach, 15x140 w wykonaniu Garyego i awans Marka!)
Typ: Gary więcej 180&#39;s - 1.33/bet365

Kolejny bet z cyklu - muszę go zagrać. Mark to bardzo solidny zawodnik, którzy rzuca sporo 100 i 140 jednak te trzecie T20 rzadko wchodzi. W meczu z Wade rzucił 2 maxy i wydaję mi się, że jest wstanie rzucić 3 maxy nawet przy tym dystansie. A Gary? W ostatnim spotkaniu tylko jedna 180&#39;s, która mimo wszystko pozwoliła na to aby zrobić więcej od rywala. Gary powinien pokonać Webstera i przy tym rzucić 5 maxów także bet jak na moje mega dobry.
MVG vs. Steve Beaton ✅
Typ: MVG - 1.062/bet365


Kursik strasznie mizerny ale to na podbicie ako a tym to &quot;peffka&quot;. Steve sam nie wie co tutaj robi, bo gdyby nie to, że Ian zagrał z nim strasznie słabo to już by siedział przed TV. Do tego wydłużamy dystans i ja tutaj nie widzę szans dla Beatona. Dla mnie MVG zje go niesamowicie dlatego pobieram do trebelka.

AKO: 2.02/bet365 ✅
Stawka: 5/10j

Dubelos na dzisiaj, wysokie kursy dość ale spore szanse wejścia.

Phil Taylor vs. Terry Jenkins ✅ (10-6)
Typ: Over 15.5 lega - 1.83/bet365


To może być bardzo dobry pojedynek jednak Terry powinien sobie pluć w brodę, że przegrał z Thornem prowadząc już 4-2, bo wtedy wyszedłby z 1 miejsca w grupie i grał z dużo słabszym Greenem a nie Philem, który wygląda bardzo dobrze. Obaj Panowie grają w tym roku ze sobą po raz drugi w TV. Poprzednie spotkanie wygrał Jenkins 10-7. Format tamtego spotkania był taki sam jak teraz i siadł over. Czy Terry jest wstanie ugrać 6 legów? Jak na moje początkowo będzie się trzymał i przez długi okres czasu może utrzymywać się remis. Jedyne co może zniszczyć ten overek to podwójne Jenkinsa, bo czasami potrafi on się strasznie zablokować. Liczę jednak na bardzo dobre a także wyrównane spotkanie.
James Wade vs. Barney ⛔ (Z 7-4 na 7-10, na szczęście zamknąłem i mam ✅ jednak rozliczamy na minus)
Typ: James Wade - 1.57/bet365

Dość dobry pojedynek dostaliśmy już na tej fazie turnieju. Wade, który ze spokojem wygrał swoją grupę vs. Barney, który wygląda dużo lepiej niż podczas całego roku. Obaj Panowie grali ze sobą już parę razy w roku i bilans wygląda (1/1/1). Mimo wszystko ja nadal nie wierzę w to, że Barney będzie regularny a jego dable będą go słuchać. Średnia w meczu z Garym robi tylko wrażenie a tak poza tym to średnio. Co do Wade to w grupie nie musiał on wchodzić na swój wyższy poziom a mimo wszystko bez problemu pokonał każdego z rywali. Wspominane wcześniej było także, że Wade lubi się dostosować poziomem do rywala także Barney wchodzący na wyższy bieg i tak powinien zostać powstrzymany przez Wade i jego spokój.

AKO: 2.88/bet365
Stawka: 1/10j
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Kim Huybrechts - Martin Adams - Huybrechts wiecej 180&#39;@ 1.50 Unibet ✅
Na dzisiaj biorę pod lupę taki spotkanie. Adams wygląda tutaj bardzo fajnie. Wygrał swoja grupę pokonując kolejno 3 zawodników z PDC, a mianowicie White&#39;a, Klassena i Beatona. Jest to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników z BDO (3x zwycięzca mistrzostw świata i 2x finalista). W tym roku całkiem niezłe wyniki finał mistrzostw świata czy chociażby ostatnie World Masters, gdzie doszedł do półfinału. Wolfie tutaj średnia powyżej 94 i podwójne ponad 47%. Jeśli chodzi o maksy, to rzucił 3 (po 1 w każdym meczu). Potrafi to robić, jednak nie jest to typowa maszyna do tego. Dużo rzuca natomiast 100 i 140. Jednak często brakuje mu tej ostatniej lotki. Mimo wszystko różnica między czołówką BDO i PDC jest widoczna i to bardzo. Kim tutaj jest w gazie jakim dawno nie był. Dwa zwycięstwa w fazie grupowej i porażka tylko z Mighty Mikiem. Średnia powyżej 102 i double 42%. Średnią trochę popsuł mu ostatni pojedynek z Oosterhuisem. Jeśli chodzi o maksy to w fazie grupowej rzucił 12 maksów i w każdym z pojedynków miał więcej od przeciwników. Tylko Chisnall w meczach grupowych wrzucił ich więcej. Ten turniej pokazuje, ze Kim jest w niezłej formie. Już dawno nie widziałem tak dobrze grającego Belga. Na podwójnych może trochę tracić, jednak maksami powinien gonić. Jest to jeden z najlepiej rzucających maksy zawodników w PDC. Na Grand Slamie również widać, ze ta T20 mu siedzi. Teraz mamy wydłużony format i sądzę, że te 5-6 spokojnie powinien zrobić, co raczej będzie nie do pobicia dla Wolfiego.
 
top1 373

top1

Użytkownik
Na dzisiaj maxy
Więcej maxów Gerwen✅ + Huybrechts✅ @1.75✅

Gerwen poluje na 9PD widać to, pozazdrościł Chisnallowi. W maxach dobra forma od ME cały czas tłucze jak szalony. Na turnieju rozegrał w 3 meczach łącznie 19 legów rzucając 11 maxów. Beaton wirtuozem maxów nie jest, czasami na ET odpali rzuci 4 i to wszystko. Na turnieju na razie słabo tylko 3 maxy w 25 legach które rozegrał. Drugi mecz to Adams vs Huybrechts. Kim imponuje mi formą już od kilu turów. W WPG szybko trafił na Gerwena i w 1/16 musiał uznać wyższość Holendra,ale mecz bardzo dobry, średnie powyżej 100. Później wygrana ET i porażka w 1/16 z Wrightem gdzie rzucił aż 9 maxów. Na GS w fazie grupowej dobra forma, wysokie średnie, 12 maxów w 20 legach. Jego rywal Martin Adams w maxach na razie bez rewelacji. (Wade też w fazie grupowej tylko 3 maxy :grin ???? Rzucać maxy na pewno potrafi, niedawno na WDF Ratajskiemu zapakował 6. Moim zdaniem Kim jest solidniejszy i warto dodać do dubla z Gerwenem.
Dodatkowo:
Kim Huybrechts powyżej 5.5 maxa @1.90✅
Adams powalczy, będzie sporo legów będą okazje do maxów.
Powyżej 9.5 maxów w meczu Adams vs Huybrechts @2.0⛔ zabrakło tego 1

Więcej maxów Chisnall @1.66⛔
Chisnall to maszyna, od kilku turów nie zatrzymuję się w tym elemencie gry, w którym jest najlepszy. Za rywala ma Smitha który też należy do graczy którzy dużo rzucają maxów, ale jednak... na tym turnieju rzucił w 3 meczach tylko 4 maxy, a w kilku poprzednich przed GS też rewelacji nie było. Na dodatek liczę na te jego fochy po których rzuca zrezygnowany. Chisnall wygląda dużo lepiej na dzień dzisiejszy pod tym względem. Można też dać Gerwena do dubla /jednak odpalił
Więcej maxów Chisnall⛔ + Gerwen✅ @2.08 ⛔
I lżej trio Chisnall ⛔+ Gerwen ✅+ Huybrechts✅ @2.91⛔

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 16

pablozet

Użytkownik
Widzę że nie jestem ani pierwszy ani następny, tylko dopiero kolejny...,
Dave Chisnall (wiecej 180-tek) @ 1.66⛔ 4-9max
Michael van Gerwen (wiecej 180-tek) @ 1.25✅ 5-4max
Kim Huybrechts (wiecej 180-tek) @ 1.40✅ 6-4max
@2,9
kurs z całorocznego⛔
Patrząc na statystyki grupowe przedstawione poniżej, ten tripel to tripel zabójca. Oczywiście typowanie faworyta na 180-tki w 3/4 meczy które się dzisiaj odbędą to pewne ryzyko, jednak, no szkoda nie spróbować kiedy się widzi takie cyfry.
Maxy w grupach, pisane z pamięci, liczone w biegu, także może być jakiś błąd +/-1, ale generalne wnioski do których dążyłem są takie że faworyci powyżej 10max, reszta poniżej 5.
Chisnall 13-4 Smith
MVG 11-3 Beaton
KIM 12-3 Adams
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Piątek 13.11
Thornton-Taylor 3-8 w maxach
Webster-van Barneveld 10-4 w maxach
Najwięcej 180-tek w dniu Thorn 2.30 b365
⛔
Ciężko coś znaleźć na poszczególne mecze. Kursy na więcej maxów niziutkie, a linii na nowym dystansie jeszcze nie czuję. Wiadomo, że wydłużając mecz do bo31 zobaczymy więcej 180-tek, ale nie jestem przekonany, co do ich ilości. Wcześniej były już podawana podobne bety przez top1, jednak wtedy było więcej &quot;loterii&quot;, gdyż uczestniczących darterów było więcej. Tutaj grono zawęża się nam do 4 osób i imo można się już pokusić o taki ciekawy zakład. Mamy do wyboru Thorna, czyli niedawnego triumfatora WGP, który z tej czwórki najbardziej lubi(czytaj najczęściej mu wchodzą) rzucać 180-tki, następnie Barney, który powrócił z zaświatów w meczu z Maszyną i gra dalej. Jednak to nie zasługa rzucanych maxów, a lekkiej zamuły i zmiany tempa rzucania. Na koniec prawie równorzędna dwójka jeśli chodzi o rzucane maxy. Phil w tym turnieju nie kwapi się, żeby zacząć seriami ładować t20. W meczu z Terrym często zdarzały mu się niskie cyferki. a w meczach grupowych pokazał, że przy 2x t20 lubi zejść na t19. Co do Webstera, to najczęściej potrafi rzucić maxy na początku meczu. Z czasem &quot;uspokaja się&quot; i leci na tych swoich 140-tkach itp. Jeśli chodzi o same statystyki z tego turnieju, to wygląda to tak(w kolejności mecze grupowe 1,2,3 i później druga runda):
Thorn 4 2 4 5
Barney 2 4 2 3
Webster 2 2 1 3
Taylor 1 1 2 3
Widać przewagę Szkota, jednak tutaj nie chodzi tylko o te statystyki, a o ogół liczb, na jakich ci zawodnicy opierają swoją grę. Myślę, że tutaj w tym aspekcie zagrozić może jedynie Barney jeśli będzie miał swój dzień na t20. Czasami to się trafia Holendrowi, więc tutaj widzę jakieś ryzyko, jednak imo kurs, jak i prawdopodobieństwo są takie,że warto pójść w stronę tego beta.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Thornton R. - Taylor P.
Najwyższy checkout w meczu - over 137.5, @1.83. 365.✅✅ 167.

Na drugi ćwierćfinałowy mecz, zagram sobie czekałtowy over, bo trudno wymyślić coś innego, a maksy mnie nie przekonują. Według mnie, przy tak długim dystansie, Panowie przynajmniej raz zaprezentują jakiś wysoki finisz, być może nawet 170. Thorn w turnieju raz zapiął 160, Phil troszkę słabiej (126), ale w tym meczu może poprawić ten wynik. Warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
PDC Grand Slam of Darts 2015 (MVG zgwałcił wszystkich w drodze po wygraną w tym turnieju, nawet Phil nie wytrzymał jego ryjca xd)
Wygra: Phil Taylor - 3.0/bet365
Stawka: 1/10j

Niektórzy mogą powiedzieć, że powinienem się popukać w czoło gdyż to co zrobił Phil na początku spotkaniu z Terrym żaden inny darter by mu &quot;nie wybaczył&quot; jednak popatrzmy na to, że Phil wygląda bardzo solidnie w tym turnieju. Chęć wygrania czegoś w tym sezonie też jest pewnie wysoka, bo żaden z większych turniejów nie został wygrany prze &quot;The Powera&quot;. Półfinał przed nim a tam &quot;Barney&quot;. Biorąc pod uwagę, że kurs na Phila w tym spotkaniu wynosi 1.25 to naprawdę nie wiem jak buki wysoko stawiają MVG. Wiadomo, że Shrek jest w najwyższej formie i będzie mu trudno zagrozić jednak taki kurs na Taylora jest mocno przesadzony jak na moje. W górnej drabince MVG powinien się dostać do finału jednak gdyby tak nie było i we finale zobaczylibyśmy kogoś innego niż Holender to będzie można kontrować i uzyskać plusik bez odbywania się spotkania. Mecz z MVG w finale będzie pewnie wyrównany i będą decydowały detale. Jeszcze co do meczu z Barneyem, wczoraj sporo 140 jednak uratowały go głównie podwójne - 53%. Nie wydaję mi się żeby Holender był wstanie utrzymać taki wysoki procent kończących w kolejnym spotkaniu a przecież Phil wyeliminował Thorna przy średniej ponad 104 i C/O wynoszących ponad 76%. Dla mnie to robi wrażenie dlatego pobieram!
MVG vs. Kim Huybrechts (MVG 7 perfekcyjnych lotek i skończenie 10 lotkami ale niestety bet nie siadł)
Typ: 9-dart finish - TAK - 17.00/bet365
Stawka: 0.5/10j


Liczyłem na takie spotkanie w takim właśnie formacie. Liczę na przynajmniej 25 legów, więc każdy z zawodników będzie miał sporo szans. MVG miał już podejście do D12 jednak chybił i to dość potężnie. Kim miał 6 perfekcyjnych lotek jednak już kolejne były chybione. Obaj Panowie wyglądają bardzo dobrze w tym turnieju i T20 wpada dość często. O tym typie raczej ciężko pisać wnikliwą analizę jednak sądzę, że obaj zawodnicy a przede wszystkim MVG są wstanie zrobi 9dart finish. Chizzy przełamał passę bez 9 lotek w TV. Kurs bardzo fajny, dużo legów, dobrzy darterzy z świetnym T20 i na moje bet jak najbardziej do wejścia!
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
MVG-Huybrechts
Mecz dwóch ,,maxymalistów&quot;,w tym turnieju grali już ze sobą 6 legów(5-1) w którym było 7 maxów.Rok temu na Grand Slams spotkali się dokładnie na tym samym etapie co teraz,wygrał Kim 16-10 a w meczu panowie zaaplikowali aż 23 maxy.Mam nadzieje że dziś Kim dotrzyma tempa shrekowi i zrobi te 9 legów,a o maxy będe spokojny.

Moja propozycja:
Powyżej 17.5 maxa @1.83 bet365⛔ 17 Kim obsral zbroje
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 965

gugu

Użytkownik
M. Smith - A. Lewis
M. Smith wygra @2.20
dzisiaj idę w stronę Michaela, który wygląda na tym turnieju bardzo solidnie i przed tygodniem wygrał mecz z tym samym Lewisem 5-3. jak dla mnie to spotkanie bliskie 50/50, więc kurs na Smitha przesadzony, a ogólnie wydaje się być w lepszej dyspozycji tutaj niż Adrian. w tamtym roku grali dwa razy na siebie i 2/2 wygrane Smitha, kolejny argument pod to, że umie z nim wygrywać. z Chizzym rzucał na niezłej średniej (104) ale duble nie wchodziły najlepiej, jeśli utrzyma poziom pierwszych lotek i do tego dołoży duble na poziomie z wcześniejszego meczu z Lewisem (62%) to będzie autostrada do wygranej. zastanawiam się jedynie czy nie poczekać do live&#39;a i zobaczyć pierwsze rzuty, pierwsze legi jak to będzie wyglądało, jeżeli Smith od początku będzie rzucał jak rzucał wcześniej to myślę że będzie duża szansa na win.
do tego dorzucam MVG @1.10 tu nie widzę innego wyjścia niż wygrana złego Mike&#39;a, nabuzowany ostro na tym turnieju i myślę że w końcu powalczy o wygraną w całym.
AKO @2.42 2/10j. ✅✅✅ na spokojnie ????
 
top1 373

top1

Użytkownik
Michael van Gerwen powyżej 9.5 180 @2.00✅
Gerwen vs Huybrechts powyżej 17.5 maxa @1.83⛔
Gerwen w 1/16 na pierwszy rzut oka w maxach wypadł słabo, w ostatniej chwili pokonał Beatona w maxach, a rzucił ich 5. Zagrał tylko 12 legów czyli nie jest najgorzej. Dzisiaj rywala ma znacznie lepszego. Tak jak pisałem już kiedyś, Gerwen znacznie lepiej rzuca maxy gdy gra z kimś kto sam potrafi robić to dobrze, a dzisiaj ma dobrą okazje bo zagra z Huybrechtsem. Na pewno będzie pamiętał o spotkaniu rok temu na tym samym turnieju, gdzie przegrał 16-10 i mieliśmy prawdziwy pokaz maxów. Liczę, że Huybrechts postawi twarde warunki, a wtedy over wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
MVG-Smith 8-6 w maxach
Over 16.5 180-tki 1.85 betsafe
⛔ Kolejny gwałt Łysego.
Ładny, niedzielny prezent od betsyfów. Wszędzie linia 17.5, bądź nawet 18.5, a tutaj tylko 16.5. Imo warto w takie coś wejść, bo obaj darterzy pokazali już tutaj, że t20 im siedzi. Wprawdzie BullyBoy dopiero od startu PO zaczął ciskać sporą liczbę maxów, ale nie od dzisiaj wiadomo, że on to lubi i umie robić. Wczoraj Michał zaliczył aż 10 180-tek, a spokojnie mogło być ich jeszcze więcej, bo rzucił aż 26 140-tek. O Łysym pisać chyba znowu nie muszę. Ponownie kosmiczna forma. Wczoraj zmiótł z powierzchni ziemi Kima, który prezentował się tutaj solidnie. Belg jednak lekko się obsrał i z avg około 92 nie miał czego szukać. Niemniej jednak 5 maxów rzucił, co w połączeniu z 12-toma MVG dało 17, co pokryłoby proponowaną dzisiaj linię, a pamiętajmy, że panowie zagrali jedynie 20 legów na formacie bo31. Czuję, że dzisiaj możemy obejrzeć podobny mecz. Michał może zostać skrzywdzony przez MVG, jednak kilka legów, tak jak Kim powinien ugrać, więc trochę czasu na maxy będzie. Dodatkowo Smithowi pasuje styl rzucania Łysego, tempo będzie nieziemskie, więc obaj będą się czuli bardzo komfortowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom