>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2016 - (12-20.11.2016)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Grand Slam of Darts 2016


Data: 12-20 listopada 2016

Miejsce: Wolverhampton (Anglia), Civic Hall

TV: Sky Sports

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/grand-slam-of-darts
Jeden z ciekawszych turniejów w kalendarzu. Nie jest to rankingowy turniej, ale za to bardzo ważny i dobrze opłacany. Zagra w nim 32 zawodników zarówno z PDC jak i BDO (z BDO 8 zawodników). Zaproszenia przyznawane są na podstawie osiągnięć. Do tego wszystkiego dochodzi ciekawa formuła - zawodnicy dzieleni są na 4-osobowe grupy, gdzie mecze rozgrywane są w systemie każdy z każdym w formacie lepszy z 9 legów. Z grupy wyjdzie po 2 zawodników, którzy stworzą pary w 1/8. Od tej fazy zwiększamy dystans, bo mecz wygrywa ten, który uzyska 10 legów. Ćwierćfinały, półfinał i finał rozgrywane są w formule lepszy z 31 legów.
Warto jeszcze wrócić do fazy grupowej - jeżeli dwóch lub więcej zawodników uzyska równą liczbę punktów oraz identyczną różnicę legową, rozegrany będzie tzw. &quot;Nine-Dart Shoot-Out&quot;, w którym zawodnicy rzucają tylko 9 lotek. Zawodnik, który uzyska więcej punktów - wygrywa.​
Podział na grupy
GROUP A

Michael van Gerwen (1)
Brendan Dolan
Max Hopp
Martin Adams
GROUP B
Robert Thornton (8)
Gerwyn Price
Dimitri Van den Bergh
Scott Waites
GROUP C
Peter Wright (5)
Simon Whitlock
Ted Evetts
Jeff Smith
GROUP D
Phil Taylor (4)
Ian White
Darren Webster
Darryl Fitton
GROUP E
Gary Anderson (2)
Alan Norris
Nathan Derry
Glen Durrant
GROUP F
Mensur Suljovic (7)
Raymond van Barneveld
Nathan Aspinall
Danny Noppert
GROUP G
James Wade (6)
Dave Chisnall
James Wilson
Jamie Hughes

GROUP H

Adrian Lewis (3)
Benito van de Pas
Chris Dobey
Scott Mitchell
Formaty gry
1. Runda - Lepszy z 9 legów
2. Runda - Lepszy z 19 legów
Ćwierćfinał- Lepszy z 31 legów
Półfinał - Lepszy z 31 legów
Finał - Lepszy z 31 legów

Plan gier (w Polsce +1 godzina)
Saturday
Afternoon Session (1pm-5pm)
Groups E-H First Games
Evening Session (7pm-11pm)
Groups A-D First Games
Sunday
Afternoon Session (1pm-5pm)
Groups E-H Second Group Games
Przegrany-przegrany, wygrany-wygrany
Evening Session (7.30pm-11.30pm)
Groups A-D Second Group Games
Przegrany-przegrany, wygrany-wygrany
Monday (7pm-11pm)
Groups E-H Final Games
Tuesday (7pm-11pm)
Groups A-D Final Games
Wednesday (7pm-11pm)
Second Round x4
Thursday (7pm-11pm)
Second Round x4
Friday (7pm-10pm)
Quarter-Finals x2
Saturday (7pm-10pm)
Quarter-Finals x2
Sunday
Afternoon Session (1pm-4pm)
Semi-Finals
Evening Session (7pm-9pm)
Final
Nagrody
Zwycięzca - ÂŁ100,000
Przegrany w finale - ÂŁ50,000
Przegrany w półfinale - ÂŁ25,000
Przegrany w ćwierćfinale - ÂŁ15,000
Przegrany w 2. rundzie - ÂŁ7,500
Bonus za wygranie grupy - ÂŁ2,500
3. miejsce w grupie - ÂŁ5,000
4. miejsce w grupie - ÂŁ2,500
Razem - ÂŁ400,000
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
van de Pas-Dobey 5-4
Benito 1.57 b365
✅✅✅
Big Ben ostatnio dobra forma. Potrafił wygrać trudny mecz z Wadem na avg 97, a wcześniej pewnie ograł Smitha na 95. W Szkocji potrafił zaprezentować niezłe dable, czyli to czego zabrakło w EC. Dobey ostatnio znacznie słabiej, w EC gładko przegrał z Cullenem, ale nie ma co się dziwić, jak zaginął jego bagaż, a on grał lotkami Smitha i w koszulce Willsona. Wcześniej na ET10 porażka z Evettsem na avg ~90, gdzie przegrał głównie na dablach (20%). Imo Holender jest tutaj o wiele bardziej solidny. Potrafi rzucać sporo 180, 177, 174 etc. Dable ostatnio siedziały, jeżeli to utrzyma to powinien zaliczyć pierwsze zwycięstwo w grupie.

RvB-Aspinall 5-1
Barney 1.25 1xbet
✅✅✅
Barney nie gra dużo, ale to dalej czołówka PDC. Nathan gra tutaj dzięki finałowi młodzieżowych mistrzostw Świata. Anglik często nie pokazuje się na scenie ze swoimi bombami. Potrafi się spalić i rzucać bardzo nerwowo. Ray wręcz przeciwnie. Wielka ostoja spokoju. Siedzi na tym t20 i tłucze 100, 140, 180. Do tego solidne czeki, gdzie często potrafi wsadzić jakieś 121. Krótki format jest atutem dla doga, ale nie widzę tutaj wygranej Aspinalla. W pamięci mam epicki mecz Barneya z Garym w grupie, gdzie obaj zagrali bodajże na 105+ i samo spotkanie oglądało się nie odrywając wzroku od ekranu. Tutaj Holender nie musi się tak spinać. Jestem przekonany, że jakieś 95 na średniej wystarczy do zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Whitlock-Evetts 2-1 w 180-tkach
Whitlock over 2.5 180-tki 2.55 betsafe
⛔
Skracamy format i kurs znacznie rośnie na te same linie, które byłyby w tradycyjnym bo11. Ja jednak nie boję się zagrać klasyka na Simona, czyli minimum 3 jego maxy. Mimo, że robił on ostatnio dokładnie 3 w dłuższym formacie, to uważam, że po prostu trzeba tego spróbować. Evetts na scenie pokazał się tylko raz, ale potrafił łatwo ograć Dobyego, a następnie postawić się Kimowi. Sam Whitlock nie grał jakiegoś kosmosu w ostatnich meczach i przynajmniej 2 legi dla młodziaka spokojnie zakładam. Przy siedmiu legach Aussie będzie już miał czas na robienie maxów, a pokazywał nie tak dawno, że nawet przy wyniku 1-6 dawał radę. Kurs wysoki, bo ponad 2.50, więc myślę, że warto zaryzykować.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Zaczynamy świetny czas, ponad tydzień darta na najwyższym poziomie! Can&#39;t wait!

Mensur Suljovic - Danny Noppert
Mensur Suljovic 1,30

Raymond van Barneveld - Nathan Aspinall
RvB 1,22
Phil Taylor - Darryl Fitton
Phil Taylor 1,14
Michael van Gerwen - Martin Adams
MvG 1,10


AKO: 1,99 Bet365
5/10 ⛔

Wchodzę mocniej w ten kupon. Gran Slam to chyba jedyny takie turniej, gdzie często mają okazję pokazać się słabsi zawodnicy ale jednocześnie mamy pewność, że czołówka tego nie odpuści.
Na początek Mensur ale ile można tego gościa opisywać. Jest w ogromnym gazie i ma okazję coś ugrać na naprawdę topowym turnieju. Noppert to niezły gracz jak na BDO, ale też nie jakiś wybitny. Nie oszukujmy się, tam wygrywać turnieje można na średniej 90. I takim graczem też jest właśnie Holender, który do tego może być jeszcze nie przyzwyczajony do atmosfery PDC.
Podobnie sprawa ma się z Darrylem Fitton, ktory jest tutaj poprzez wygranie BDO World Trophy od ćwierćfinałów grając na średniej blisko 90 co zapewniło mu wygraną. Poza tym to jednak 10. gracz rankingu, który ma swoje lata, tak samo jak zresztą Taylor. Ale jak tu porównać kogokolwiek do Taylora, wciąż gracza ze światowego TOP3? Trzeba dobrze wejść turniej i nie stracić głupio punktów na starcie, żeby utorować sobie stosunkowo łatwą ścieżkę do półfinału o czym The Power z pewnością wie.
Van Barnevelda opisał Macko. Aspinall to jeszcze młodziak i jest tu tylko przez finał młodzieżowych MŚ. Poza tym nie pokazuje się często, a nawet jak go widać to szału nie ma. Barney to jednak konkretny poziom z którego prawie nigdy nie spada.
Do tego z pewnością hit spotkania MVG z legendą BDO Martinem Adamsem. Wiadomo, że Wolfie ma problemy ze zdrowiem, do tego nie pokazywał się od września. No nie oszukujmy się, to już nie jest wielki gracz, a na MVG potrzeba tylko takiego.

Simon Whitlock - Ted Evetts

Simon Whitlock 1,28
Peter Wright - Jeff Smith
Peter Wright 1,28

Alan Norris - Nathan Derry
Alan Norris 1,36


AKO: 2,25 Bet365 4/10 ⛔

Jedziemy dalej.
Analiza na Norrisa i Whitlocka opiera się na tych samych argumentach. Evetts to ledwie 19nastolatek a Derry średniak, którym się poszczęściło. Derry miał banalną drogę poprzez kwalifikacje, żadnego mocnego rywala, Evetts nieco lepiej bo pokonał Price&#39;a, który jednak i tak tu graa także np. Claytona. Cały sezon Evettsa jednak średniawy, jak wspomniał Macko tylko raz zagrał w German Masters no i tu nieźle bo pokonał Dobeya. Poza tym jednak żadncyh wartych odnotowania występów w nawet w Players Championship, gra głównie w Development Tour, gdzie też szału nie ma. Stąd 110. pozycja w rankingu. Whitlock ostatnio może ciut gorzej niż jeszcze miesiąc temu, ale ciągle rzuca dobrze, osiąga dobre rezultaty nawet mimo blamażu do zera w World Series z MVG, to jednak grał z Łysym a do tego był to jednak już ćwierćfinał.
Derry może jest ciut wyżej w rankingu niż Evetts (86 -&gt; 110) ale to gracz o bardzo podobnym standardzie do Teda, no raz zagrał w UK Open, oczywiście tylko w pierwszej rundzie. Norris wygrał jeden turniej ET i to całkiem niedawno, ogólnie ten swój poziom 92-93 Alan zawsze utrzymuje a to powinno wystarczyć na przeciętniaka jakim jest Derry.
Do tripla jedno starcie PDC-BDO. Jeff Smith, finalista MŚ BDO, aczkolwiek niespodziewany - w rakingu dopiero na 30. pozycji. Poza mistrzostwami naprawdę rzuca średnio a do tego rzadko. Wright to jest jednak gracz na poziomie z którego nie zejdzie, do tego ostatnio finał World Series of Darts, no nie widzę go oddającego punkty w takim spotkaniu.

Gerwyn Price - Dimitri van der Bergh
Gerwyn Price 1,50

Benito van de Pas - Chris Dobey
Benito 1,57


AKO: 2,35 Bet365 3/10 ⛔

A jeszcze taki dubel puścimy.
Price nigdy nie był gościem na którego lubiłem stawiać, jednak tym razem spróbuję. Powód jest bardzo prosty - rywal. Price jednak jest gościem, którego możemy zaliczyć do tych solidnych grajków o czym świadczy samo miejse w rankingu - 20., ot taki właśnie gracz. Grupa jest wyrównana bo mamy tu jeszcze Thorntona i Waitesa, faworyta większego więc nie ma, a zatem trzeba zdobywać punkty w każdym rozdaniu Szczególnie z van der Berghem, który wszedł tu cichaczem w eliminacjach też nie pokonując jednak nikogo specjalnego. Gracz 56. w rakingu, czasem gdzieś się na jakieś ET zakwalifikował ale bez większego powodzenia. Różnica klasy jednak po stronie Price&#39;a.
Do tego Benito, którego już opisał Macko. Holender ostatnio w formie, dobre wyniki, Dobey mocno średnio

Taśma:
Price 1,50
Whitlock 1,25
Suljovic 1,30
RvB 1,22
Wade 1,33
Wright 1,28
Norris 1,36
Benito 1,57
Taylor 1,14
MvG 1,10

AKO: 14,07 Bet365 1/10 ⛔
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Świetny turniej nam się szykuję, jeden z moich ulubionych. Podział na grupy oraz 8 zawodników z BDO dodaje smaczku całej rywalizacji. Mam nadzieję, że w końcu złe fatum, które nade mną siedzi na tym turnieju przestanie działać i zarobimy jak za starych lat. Dzisiaj pierwsze mecze i ja się nie pcham za bardzo, tasiemka + ciekawy becik na Mensura. Pierw jednak mam jeden typ długoterminowy.
3 kwarta
Typ: Mensur Suljovic - 5/bet365

Stawka: 2/5j
Zacznijmy może od tego, że Mensur w tym sezonie niesamowita poprawa i wielki skok w rankingu PDC. Aktualnie 7 miejsce w PDC, które daje mu rozstawienie w tym turnieju. Jeżeli chodzi o grupę to jest naprawdę bardzo łatwo. Średni Noppert i słabiutki Aspinall nie powinni zagrozić jemu oraz Barneyowi w wyjściu z grupy. Austriak razem z Holendrem jutro zapewne rozegrają spotkanie o 1 miejsce w grupie. O wyjściu z grupy nie ma co się rozwodzić, bo to pewniak ale ciekawa sytuacja zaczyna się robić potem. W drugiej grupie mamy Andersona, Norrisa i Durranta oraz Derryego. W mojej opinii jest to najciekawsza grupa na całym turnieju. Ewidentnym faworytem jest Gary jednak wiemy jak to u niego jest. Wydaję mi się, że jeżeli Durrant zagra dzisiaj dobre spotkanie to może zagrozić MŚ i może być ciekawie. Weźmy pod uwagę, że Mensur wygra swoją grupę i w 2 rundzie zagra z kimś z dwójki Norris/Durrant to jestem zdania, że dzięki swojemu notorycznemu rzucaniu 140/100/140 powinien bez większego problemu wygrać. Do tego dochodzi już tam format lepszy z 19 legów, więc powinno być jeszcze prościej. W ćwierćfinale wtedy pojedynek z kimś z dwójki Gary-Barney. Moim zdaniem spotkanie 50:50 a jeżeli Mensur będzie się średnio spisywał na tym turnieju to zawsze można puścić kontrę, która pozwoli i tak zarobić. W mojej opinii fajny kursik, który przy dobrej formie Austriaka jest jak najbardziej do gry.

Mensur - Noppert
Pisałem już o tym parokrotnie, ale jeszcze raz powtórzę. Mensur nie przegrywa swojego podania w pierwszych rundach danych turniejów, gdzie jego rywal jest od niego słabszy. Regularność i dobra skuteczność na dablach pozwala mu bronić własne podanie. Od jakiegoś czasu regularnie gram all in jego podanie w meczach a kursy są w okolicach 1.3-1.45. Grając trzykrotnie takie zdarzenie można uzyskać kurs prawie 3 i fajnie zarobić. Dzisiaj próbuje to samo.
Typ: Mensur wygra każde swoje podanie - ???
Stawka: 1/5j ⛔
Jeszcze mała tasiemka za 1j na dzisiejsze spotkania.
Barney x Mensur x Taylor x Wright x Wade x Whitlock
AKO: 4.1/bwin
⛔
Stawka: 1/5j
Każdy z zawodników na, których gram będzie dzisiaj rzucał z przeciwnikiem, który jest przynajmniej 2 klasy słabszy. Format rozgrywania dzisiejszych spotkań pomaga &quot;dogowi&quot; jednak wyżej wymienieni Panowie nie powinni mieć większego problemu żeby wygrać swoje spotkanie. Specjalnie odrzuciłem Lewia, gdyż ten ma czasami problemy na tym turnieju i zdarza mu się nie wyjść z grupy, a także Gary&#39;ego, bo on dzisiaj może przegrać z Durrantem oraz MVG, który gra z Adamsem. Holender zapewne wygra ale wiadomo jak to u niego jest z tymi pierwszymi meczami na danym turnieju, a przecież Adams to bardzo dobry gracz co pokazał chociażby w zeszłym roku. W mojej opinii kurs na MVG nie wart gry. Reszta Panów mam nadzieję mnie nie zawiedzie. Powodzenia!

EDIT
Może faktycznie czas zrobić przerwę :/
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Gary Anderson - Glen Durrant Typ: Durrant @ 3.20 Bet365 ⛔ po deciderze
Gary Anderson to jeden z niewielu zawodników, który w formie potrafi postawić się Van Gervenowi. No właśnie tylko co z tą formą. W European Championship przegrał w pierwszym meczu do zera z Wade&#39;m, zaś tydzień poźniej w World Series Finals również w pierwszym pojedynku przegrał z Cullenem 5:6. Dzisiejszy rywal Glen Durrant to chyba jeden z niewielu zawodników z BDO mogący powalczyć z najlepszymi darterami z PDC. Jego opanowanie i spokój może zaprowadzić go do wygranej w starciu z Garym.
 
F 0

fifimaniak

Użytkownik
James Wilson over 1.5 180-tki @1.72 Unibet ⛔⛔⛔
3:1 w maxach dla Chizzyego, tyle podejść Wilsona do 180-tki i tylko jeden, dramat...


Moją uwagę zwrócił ten typ i kurs. Buki takie jak betsyf, betsson wystawiły na to zdarzenie kurs zaledwie 1.54. A forma Wilsona pod względem maxów imponująca na ostatnim EC. Kurs dobry do singla a myślę ,że w spotkaniu z Chizzym z 2-3 legi urwie więc liczę na 7-8 legów minimum.
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
van Barneveld -Aspinall 1
van Barneveld 1,21✅
Whitlock-Evetts
Whitlock over 1,5 180 1,54✅

AKO: 1,86 Betsson 4/5

Barni to zawodnik ścisłej czołówki którym w tym momencie nie jest w optymalnej formie lecz spokojnie powinien poradzić sobie z niżej notowanym rywalem. Jest to bardzo ważny mecz dla niego, ponieważ przy przegranej cięzko będzie o wyjście z grupy w której znajduje się również Suljovic, który w tym momencie prezentuje lepszą formę.
Jeżeli chodzi o over 1,5 180 Whitlocka moim zdaniem linia jest za bardzo zaniżona. Whitlock powinien spokojnie dwie 180 dzisiaj rzucic.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Suljovic-Aspinall 0-2 Mensiur walony sabotarzysta robił wszystko, żeby nie wcisnąć jednego maxa. 139, 139, 140, 145, 170, 145.......
Over 2.5 180-tki 1.82 betsafe
⛔
Bardzo podoba mi się ta linia i kurs zaproponowany przez buka. Najpierw liczby z wczoraj. Mensiur 2 maxy i zagrał na średniej około 97, czyli w miarę solidnie, ale na wystrzał Nopperta nie wystarczyło. Holender zagrał jakiś kosmos, coś w stylu odpału de Vosa przed rokiem. Nathan trafił na świetnie dysponowanego Barneya. We wczorajszym meczu Ray był nie do ugryzienia, mimo że Anglik starał się jak mógł. Młodzieżowy wicemistrz świata zaliczył aż 3 maxy, więc jak na format bo9 sporo. Nathan zagrał na podobnym avg, co jego dzisiejszy przeciwnik, ale to już tylko wiadomość statystyczna. Wiadomo, że sporym faworytem jest tutaj Austriak. Potrzebuje on tej wygranej, żeby jeszcze realnie myśleć o awansie. Myślę jednak, że Aspinalla stać tutaj na walkę, chociażby tak jak wczoraj, a jeżeli powtórzy podobną grę to 2-3 legi urwie. Linia jest na tyle niewysoka, że spokojnie może być zrobiona nawet przy 5-0. Mensiur dalej jest niedoceniany w kwestii maxów. Faktycznie ma swoje odpały, potrafi po dwóch t20 zejśc na środek, albo na dół. Widać było już wczoraj, że jednak coś się zmienia. Suljo próbował rzucać te maxy i przy dwóch t20 dalej próbował wcisnąć trzecią lotkę w to samo miejsce. Na linię 2.5 wystarczy, że jeden z nich zrobi 2 macy, a drugi dorzuci 1, więc uważam, że ten bet jest naprawdę realny, a kurs jest bardzo fajny na singielka.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Suljovic - Aspinall
Typ: Mensur Suljovic over 95.5 C/O - 1.85/unibet
✅ 103 zakończone d14 ???? Klasa Mensur! Obyś jutro zagrał swoje
Wczoraj pierwszy raz od dawna Austriak mnie zawiódł. Zepsuł mi fajną tasiemkę na pierwszą rundę jednak czy ktoś tak dysponowanego Nopperta byłby wstanie pokonać? Mensur zagrał w swoim tylu, czyli solidnie jednak zabrakło w pewnym momencie dobrego dabla, z którego słynie. Dzisiaj trzeba wygrać i to najlepiej dość wysoko z Aspinallem. Linie na handi dość wysokie jednak uni wystawił fantastyczną linię na C/O. Wczoraj Mensur pokrył ją zapinając 104 w bardzo ważnym momencie spotkania choć jak wiadomo to i tak nie wystarczyło. Dlaczego mówię fantastyczną? Żeby pokryć linię Austriak wystarczy, że zapnie 96, które często zdarza mu się robić. We wcześniejszych analizach wspominałem, że często, gdy zostaje mu 121 to ostatnią lotkę rzuca w 25, aby ustawić się pod zamek, który można zrobić dwoma lotkami. Wielokrotnie widzieliśmy T20/D18 lub S20/T16/D14 | S20/T20/D8. Dzisiejszym kluczem do zwycięstwa powinien być właśnie &quot;dabel&quot;, który Mensur ma bardzo dobry. Myślę, że przynajmniej 2/3 próby na pokrycie naszej linii Austriak powinien mieć, więc myślę, że to zrobi.
Stawka: 3/5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
van de Pas-Mitchell powyzej 2,5 180 @1.615 marathonbet⛔⛔⛔

Pas wczoraj w dziewieciu legach 3 maxy i przewaznie te 2-3 180 w spotkaniu na takim dystansie/tylu legach rzuca i ponizej pewnego poziomu nie schodzi.Mitchell wczoraj odprawil Lewisa i nie byloby w tym tak duzej sensacji gdyby nie wynik 5:1,srednia 107,78 i c/o 5/8 zdobywajac przy tych szesciu legach 2 maxy.W tamtym roku na Grand Slamie rzucal kolejno 2,1,3 maxy.Mysle ze w tym spotkaniu nie utrzyma juz tego poziomu co wczoraj i zobaczymy te 8-9 legow co powinno wystarczyc na pokrycie wystawionej linii przez obu darterow.
 
sebacfc 48

sebacfc

Użytkownik
Ted Evetts - Jeff Smith - Jeff Smith @1.72 Buk:bet365 ✅
Ted Evetts - Jeff Smith - Jeff Smith poniżej 2.5 180 @1.72 Buk:bet365 ✅

Jeff to zawodnik bardziej doświadczony i ograny na arenie międzynarodowej. Ted to dla mnie większa zagadka. Patrząc po wczorajszych meczach poziom bardzo zbliżony, myślę że zadecyduję więc doświadczenie. Co do maxów obaj wczoraj nie zrobili żadnego. O ile Ted miał 6 x 140 to Jeff tylko 2 razy był w stanie osiągnąć ten wynik. Na tym dystansie moim zdanie jest to nie do zrobienia dla tych graczy.
Zawsze przy kursie podajemy bukmachera, z którego oferty korzystamy pobierając ten kurs./Macko18
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Chisnall vs. Hughes, typ: 1 @1.38 (betsyf) ⛔
Trudno mi jakoś wyobrazić, żeby Chizzy miał nie wyjść z grupy, aczkolwiek to jest sport i wszystko jest możliwe. To jest całkiem przyjemny kurs jak na takie spotkanie i myślę, że Chizzy jednak weźmie dzisiejszy pojedynek. Wczoraj Hughes nie potrafił utrzymać prowadzenia i z 3:0 zrobiło się 3:5 dla Wade&#39;a. Chociaż mógł tam jeszcze postraszyć, ale niestety presja na dablach go zjadła. Wade rzucał strasznie od niechcenia i mimo to go pokonał i zgarnął dwa punkty. Chizzy wczoraj 3 maxy i jednak moim zdaniem lepszy rywal niż ten dzisiejszy. Fatalnie tylko na checkoutach (10%) ale to jest do poprawienia i zdecydowanie powinien wziąć to Chizzy.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Barney x MVG więcej maxów
AKO: 1.97/bet365
✅
Izzi
Teoretycznie można zagrać pierw Barneya po lepszym kursie i potem ewentualną wygraną przerzucić na 365 i zagrać MVG więcej maxów po 1.44, co da nam AKO ponad 2 jednak przy moich stawkach nie robi to aż tak wielkiej różnicy. Zaczniemy od starszego z Holendrów. Wczoraj genialne spotkanie na średniej 110 oraz 62.5% na dablach. Dzisiaj nie spodziewam się tak dobrego spotkania Barneya jednak wydaję mi się, że będzie wstanie zagrać na tej średniej 96, która zwykle prezentuje. Noppert wczoraj życiówka, odprawił z kwitkiem Mensura i tak naprawdę może zamieszać w tej grupie. Dzisiaj nie spodziewam się takiego spotkania z jego strony, bo po prostu nie ma takich umiejętności. Jeżeli zejdzie na swój optymalny poziom czyli AVG 90 to Holender odprawi go z kwitkiem. Do tego dorzucam więcej maxów MVG, które są jak na moje mega peffką. Wczoraj 9 legów rozegrał Dolan i rzucił tylko 1 maxa. Dzisiaj nie wydaję mi się żeby MVG oddał mu więcej niż 2 legi co za tym idzie nie powinien także rzucić więcej niż jedna 180&#39;s. Shrek nawet jak gra słabo to rzuca przynajmniej 2 sztuki. Wczorajszego meczu nie oglądałem ale rzucił właśnie 2 sztuki przy mega słabej średniej jak na niego (93). Dzisiaj zagra już na pewno lepiej i wydaję mi się, że 2 lub 3 maxy wciśnie na spokojnie.
Stawka: 2/5j
Myślę, że mam jeszcze ciekawego singla na sesję wieczorną ????
Gary Anderson - Nathan Derry
Typ: Gary Anderson więcej maxów - 1.72/bet365
✅ 1-0, tragiczny Derry (82 AVG)
Oboje zagrali wczoraj po 9 legów i obaj wygrali w deciderze. Gary rzucał na AVG ponad 100 a Derry lekko ponad 91. Jeżeli chodzi o 180&#39;s to sprawa wyglądała zgoła odmiennie u obu Panów. Mistrz świata 4 sztuki a Derry zaledwie 1. Dzisiaj wieczorem grają o zapewnienie sobie wyjścia z grupy i jestem zdania, że Anderson to spotkanie wygra bez większego problemu. Kurs jednak marny, więc próbuję zaatakować 180&#39;s. Gary często trafia lotką w t20 i, gdy ma już dwie w T20 to nie kombinuje i nie schodzi na dół jak to chociażby robił dzisiaj Mensur. Kurs moim zdaniem przesadzony, bo jeżeli w meczu MVG z Dolanem jest 1.4 to podobny powinien być i w tym spotkaniu. Derry może trochę lepiej radzi sobie z rzucaniem 180&#39;s od Dolana jednak jest słabszym zawodnikiem i nie wróżę mu dzisiaj długiego spotkania. Maksymalnie 2 legi ugrane i 1 maxik. Gary bez okularów xd powinien rzucić 2 lub 3 sztuki.
Stawka: 2/5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Brendan Dolan - Martin Adams
Brendan Dolan 2,00 Bet365
✅
Brendan gra o awans, Adams awansować mógłby tylko przy wysokiej porażce Hoppa z MVG i wysokiej wygranej z Dolanem. Brendan wyglądał nieźle w obu pojedynkach, wygrał zasłużenie po deciderze z Hoppem co go dobrze ustawiło na awans z grupy. Tak naprawdę mecz mógł wygrać wyżej, gdyz momentami rzucał naprawdę nieźle, tylko łapał przestoje. Średnia w obu spotkaniach 93 i 95, dable z Hoppem 54% z MVG 1/3. History Maker wygląda tutaj naprawdę całkiem przyzwoicie. Adams już niestety nie jest tym samym Wolfiem co jeszcze niedawno. Choroba musi się na nim odbijać, tak samo długi okres bez gry no i jednak już te 60 lat na karku. Z MVG okej 5-2, 91 średnia nie tak źle. Ale już wczoraj z Hoppem bardzo słabo, AVG ledwie 80 i porażka z młodym Niemcem 5-3. Dolan przy takiej grze jest dla mnie faworytem, a stawianie go w roli underdoga to po prostu value.
Ian White - Darryl Fitton
Ian White 1,53 Bet365 ⛔

Mecz o wyjście z grupy, obaj solidarnie przegrali z Taylorem 5-1 oraz wygrali z Websterem - White 5-3 a Fitton 5-4. Średnie - White 93 i 88%(!) na dablach z Websterem oraz 84 z Taylorem, Fitton 87% z Websterem i 82% z Taylorem. Dlaczego tak przytaczam te statystyki? Ano dlatego, że White raz zagral na swoim normalnym poziomie, a wczoraj poprostu zagrał marnie z The Powerem, zresztą przegrywając też gra się często gorzej. Fitton za to zagrał po prostu swoje. Znowu rzuci pewnie te może 87-88 na średniej bo taki jest po prostu jego poziom. White musi dać rzucać na maxa żeby wyjść z grupy, a tutaj jego klasyczne rzucanie to jest granica 93-95 i bardzo dobre dabla jak np. w pierwszym meczu grupowym. White jest zawodnikiem wyraźnie lepszym i niech w końcu BDO przestanie pozytywnie zaskakiwać to typ powinien być wygrany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 0

fifimaniak

Użytkownik
Chris Dobey - Scott Mitchell 1:1 w maxach i 10:8 w 140-stkach... to mówi wszystko i aż szkoda gadać

over 2.5 180-tki w meczu @1.47 betsafe ⛔⛔⛔
Chris Dobey over 1.5 180-tki @1.61 betsafe⛔⛔⛔

-----------------------------------------------------
Dla odważniejszych
over 3.5 180-tki w meczu @2.15 betsafe⛔⛔⛔


Mecz o awans. Dobey pierwszy mecz przegrany 5:4 z Van De Pasem i rzucone 3 maxy, w drugim wygrana z Lewisem 5:3 i rzucone 4 maxy .
Z kolei Mitchell pierwszy mecz łatwa wygrana z Lewisem 5:1 i rzucone 2 maxy, drugi mecz to przegrana 5:1 z Van De Pasem i rzucony 1 max.

Statystycznie wygląda to naprawdę nieźle a ,że to mecz o awans to liczę na 7-8 legów w których powinni pokryć obie linie, które zaproponowałem.
-----------------------------------------------------------------------------------
Dla odważniejszych linia 3.5 w meczu, forma maxowa Chrisa bardzo dobra a jak widać Mitchell jednego maksika też dołoży, obyśmy mieli długi mecz ????

Nathan Derry - Glen Durrant 0:2 w maxach i whitewash w wykonaniu Glena

Glen Durrant więcej maxów @1.9 betsafe ✅✅✅
Glen Durant -1.5 handicap @1.62 betsafe ✅✅✅


Oglądałem dwa mecze Durranta, z Gary wyrównany mecz przegrany w deciderze i rzucone 3 maxy, w drugim wysoka wygrana z Norrisem 5:1 i rzucone 2 maxy. Derry natomiast wygrana w deciderze z Norrisem z rzuconym 1 maxem i odprawiony w drugim whitewashem przez Garego 0 maxów.

Pierwszy kursik dobry do singla, drugi do dubla. Glen lepiej gra na tym turnieju więc powinien ogarnąć.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Durrant x White
AKO: 2.14/unibet
⛔ White :/

Kursik już troszeczkę spadł, ale ja sianko zamroziłem rano na uczelni. Zacznę może od meczu Durranta z Derrym. Kolega wyżej bardzo dobrze stwierdził, że faworytem jest tutaj Durrant i raczej trudno się z tym nie zgodzić. Przedwczoraj dobre spotkanie z Andersonem i porażka dopiero po deciderze, wczoraj bardzo dobre spotkanie i dość gładka wygrana z Norrisem. Dzisiaj zawodnik z BDO potrzebuję wygranej aby zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Wygląda to dość kolorowo patrząc na to jak gra jego przeciwnik. Nathan Derry, bo o nim mowa ma za sobą dwa bardzo słabe mecze (AVG 91 oraz 82). Pokonał Norrisa głównie dzięki temu, że &quot;Chuck&quot; ma straszne problemy z dablami na tym turnieju oraz tym, że sam dość dobrze kończył. Durrant do tej pory nie miał większego problemu z dablami, a średnią zapewne będzie miał większą, więc spokojnie powinien wygrać ten bezpośredni pojedynek o awans z tej grupy. Do tego dorzucam White, który także musi wygrać jeżeli marzy o tym, aby awansować do kolejnej rundy. Do tej pory dość dobre spotkanie z Websterem oraz żenujący pojedynek z Taylorem. Mimo wszystko to bez większego problemu powinno starczyć Fittona, który do tej pory na Grand Slamie nie rzucał nawet na średniej 88! Normalnie grający Ian bez większego problemu jest wstanie rzucać na średniej 92+, więc bez większego problemu powinien dziś pokonać swojego rywala i zapewnić sobie awans do kolejnej rundy.
Stawka: 2/5j

Dolan - Adams
Typ: Adams - 1.9/unibet ⛔
Jakoś tak nie chciał wygrać tego meczu...
Gdyby patrzeć na to spotkanie względem tego jak obaj zawodnicy prezentują się na tym turnieju to jest to dla mnie typowe spotkanie 50:50 co zresztą buki widzą, ja jednak wiem jak potrafi rzucać Adams i w niego wierzę. Przejdźmy jednak do tego jak gra Dolan na tym turnieju. Pierw wygrana po deciderze z Hoppem albo inaczej, otrzymanie wygranej od Hoppa po deciderze. Niemiec nie chciał wygrać tego spotkania co zresztą pokazuję jego skuteczność na dablach, która wynosiła 28%. Wczoraj srogie bęcki od MVG, a ten jeden leg także otrzymany w prezencie. Adams dwa mecze przegrane i średnie 91 oraz 80. &quot;Wilk&quot; jest zawodnikiem, który potrafi grać dużo lepiej i dzisiaj czas to w końcu zaprezentować. MVG wcześniej powinien dać sporą nadzieję na to, aby była jeszcze szansa na awans. Jeżeli jednak nie to wypada pożegnać się z turniejem w dużo lepszym stylu. Mecz 50:50 jednak Adamsa stać na to aby wejść na dużo wyższy poziom, który mam nadzieję dzisiaj nam zaprezentuje.
Stawka: 1/5j
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Mensur Suljović - Raymond van Barneveld - van Barneveld więcej 180&#39; @ 1.72 bet365 ✅
Mensur co prawda poprawił się jeśli chodzi o rzucanie maksów, ale sądzę, że tutaj spore value w stronę Holendra. Suljović na razie tutaj wygląda bardzo przeciętnie. Dwa spotkania, oba nierówne, mimo że średnie całkiem niezłe. W pierwszym meczu dwa maksy, w drugim zero. No i wiadomo dużo zejść przy 2xT20 na T19 czy nawet Bullseye. Mensur nie ma parcia na maksy, sądzę że jutro 2 to będzie maksimum co tutaj zrobi. Barney za to bardzo fajnie wygląda, wygrywa pewnie, przy czym aplikuje sporo maksów. W pierwszym meczu 3, w drugim 4, a trzeba pamiętać, że grał mniej legów niż jego przeciwnik. Ogólnie Raymond jak ma dzień to rzuca sporo maksów. Kurs nie powinien być wyższy jak 1.50.
Peter Wright - Ted Evetts - Wright więcej 180&#39; @ 1.53 ⛔
Jeff Smith - Simon Withlock - Withlock więcej 180&#39; @ 1.61 ⛔
AKO: 2.46 bet365 ⛔
Nie ma co tutaj dużo się rozwodzić. Zarówno Wright jak i Withlock rzucają bardzo dużo maksów. Moim zdaniem to czołówka PDC jeśli chodzi o 180&#39;. Peter tutaj 2x po 2 maksy. Withlock odpowiednio 2 i 1, trzeba jednak pamiętać, że grali bardzo mało legów, co powoduje że wyniki są dosyć przyzwoite. Smith 0 maksów w 2 meczach, a legów rozegrane więcej niż Withlock. Evetts 1 w 2 meczach. Bez szału, obaj grają na słabym poziomie. Widać, że brakuje im do poziomu PDC. Jeśli rzucą po jednym maksie to i tak będzie dobry wynik. Sądzę, że tutaj bez problemu oba zakłady siądą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wilson-Hughes 2 maxy Jezzy już w drugim legu!!!
Jezza over 1.5 180-tki 1.80 Unibet✅✅✅ IZZI :cool:

Tak się złożyło, że to James z Jamiem zagrają decydujący mecz o wyjście z grupy, gdzie murowanymi faworytami wydawali się Wade i Chisnall. Chizzi jednak wtopił dwa mecze, z czego w tym drugim Hughes zagrał kapitalnie, dostał jakiegoś olśnienia i zaprezentował się wręcz rewelacyjnie. Wilson solidnie, jak to już pokazywał w tym roku w PDC. Tutaj jednak uważam, że sprawa awansu jest otwarta i możemy zobaczyć ciekawy pojedynek na przestrzeni siedmiu-dziewięciu legów. Jezza pokazał nam tutaj dwa różne oblicza. Słabiutka gra z Maszyną i średnia ~86 z jednym maxem oraz średnia 100+ i 3 maxy przeciwko Dave&#39;owi. Myślę, że to były dwie skrajności, a dzisiaj Anglik może zaprezentować średnią z tego. Jestem w stanie uwierzyć w coś w przedziale &lt;90,100&gt;, co przeciwko Wilsonowi powinno zagwarantować wyrównany pojedynek. Tutaj jednak nie bawię się w 12, a znalazłem ciekawy kurs na 1.5 maxa zawodnika z BDO. Dla porównania betsafe oferuje na to 1.53, a szczwany 1.66. Dlatego też 1.80 uważam za niezłą okazję i szczerze mówiąc głównie dzięki tej różnicy zdecydowałem się na ten bet. Jamie grając słabiej z Wadem potrafił pyknąć jedną 180-tkę, jeżeli zagra trochę lepiej, to będzie miał kilka okazji, żeby minimum te 2 maxy zdobyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Robert Thornton - Gerwyn Price
Robert Thornton 1,90 Bet365
Okej, nie lubię grać na Thorna i często szukam typów przeciwko niemu, ale dla mnie kurs 50/50 z Pricem to jednak trochę przegięcie. Thorn przede wszystkim ma 4 punkty i dwa mecze wygrane na niezłej średniej 96, podczas gdy Price frajersko przegrał z van den Berghiem na średniej 92 oraz wygrał z słabo grającym Waitesem samemu osiagając tylko 82 AVG i 21% na dablach. Thornton też musi jeszcze to spotkanie wygrać, żeby wyjść z pierwszego miejsca i uniknąć trudniejszego rywala w play offach. Nie jest dla mnie graczem tak jak wskazuje ranking 8. na świecie, ale na pewno wciąż jest lepszym niż 20. Price a także jego forma jest stabilniejsza.
James Wade - Dave Chisnall
James Wade 1,80 Bet365
Wade 2-0, Chizzy 0-2. Podobno sytuacja jak wczoraj z Lewisem i van de Pasem, gdzie Lewisowi już się chyba nie chciało. Chizzy przegrał i z Wilsonem i Hughsem rzucając przede wszystkim bardzo słabe dable. Wade jak to Wade, pewnie solidnie, średniej 95 i 91 a przede wszystkim dable dwukrotnie koło 50%. Właśnie to powinno mieć niebagatelne znaczenie, gdyż Chizzy miał dotychczas tylko 10% i 25%. Chizzy gra o nic bo i tak nie wyjdzie, Maszyna gra o przypieczętowanie zwycięstwa w grupie, a na fali wygranych zawsze się gra lepiej psychicznie niż będąc po dotkliwych porażkach.
Simon Whitlock - Jeff Smith
Simon Whitlock 1,40 Bet365
Mecz o wyjście z grupy, obaj solidarnie po porażce z Wrightem i wygranej z Evettsem. Trzeba przyznac, że ze Snakebitem żaden się nie popisał, ale już z Evettsem Aussy wygrał pewnie 5-1 a Smith po deciderze. Jeff jest opanowany i dobrze rzuca dable, ale w grze punktowej jest naprawde relatywnie słaby. Dwukrotnie średnie 86 i 87 to nie szczyt marzeń, szczególnie, że Whitlock ostatnio ustabilizował formę i raczej około 92-93 rzuci, a potrafi nawet w dobrym dniu podejść pod 100. Wizard jest po porstu lepszym darterem a że musi wygrać, to musi zagrać tak jak w ostatnich tygodniach nas do tego przyzwyczaił, co powinno dać mu wygraną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom