>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PDC: Grand Slam of Darts 2021

P 0

pavlinho

Gość
No i elegancko, jako fan Gerwyna cieszę się niesamowicie, w końcu podszedł do meczu z nastawieniem mało koleżeńskim i bardziej agresywnym (zważając na ich przyjaźń) i jest wygrana.
Przy okazji księgarnia kuponu na 6 k, wystarczyło nic nie pisać na forum xD

Jutro MVG i maksy MVG albo w całym spotkaniu oraz coś w kierunku Fallon czyli maxy lub handi ale skoro już to napisałem to pewnie nie siądzie i to i to xD
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Price był mocny. Clayton slabszy niż wcześniej. Ale mimo wszystko trzeba oddać numerowi jeden ze zagrał naprawdę dobrze. Wyglądało to tak jakby z Brooksem puścił zasłonę dymna.
 
P 28,4K

pieniazek

Użytkownik
przyznam się. że nie oglądałem meczu price z claytone. ale, żeby clayton dał się aż 7 razy przełamać?! price był tak mocny czy clayton dziś tak tragiczny ?
Clayton jak nie On w tym turnieju. Słabo na podwójnych. Miał wiele okazji żeby przełamać Price ale 2 lotki na D8 lub D12 to było za mało. A na tym poziomie jak nie skończy no to się przegrywa.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Powoli kończymy Grand Slam of Darts, turniej bardzo specyficzny. Wczorajsza przegrana Claytona zakończyła moje grubsze typowanie tego turnieju. Półfinałów już typować nie będę na 100%, meczu Fallon z Wrightem również nie chce tykać, ale z mila chęcią podrzucę wam dwa single z wysokim kursem na spotkanie MvG ze Smithem.

170 C/O w meczu - 6.75/lvbet
MVG zrobi 9 darter - 40/fortuna

170 CO to najwyższe możliwe zejscie w spotkaniu, które wykonuje się T20/T20/Bull na zakończenie lega. W tym turnieju do tej pory mieliśmy dwa takie. Format ultra długi, a obaj Panowie często lubią sobie takie coś zostawić i wielokrotnie zdarzyło im się zamykać legi właśnie w taki sposób. Kurs przyjemny, a mysle, ze dostaniemy tutaj minimum 26 legow, wiec około 4-5 okazji będzie. Czy się uda to nie wiem, ale kurs ewidentnie zachęca.

Mvg w końcu jest kosmita i pisałem o tym żeby probowac, w meczu Garym tego nie zagrałem ale dziś czy w potencjalnym spotkaniu z Wrighrwm jak najbardziej można pare groszy rzucić. Forma wybitna, kurs ultra duży, wiec dlaczego nie?

Z betow do jakiegos głównego kuponu to powyżej 7.5 180s MVG wyglada naprawdę smakowicie!
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jeszcze wczoraj zdecydowana większość czekała ma finał MvG - Clayton

Czas chyba odpoczac bo tak jak dart dawał zarobić tak w ostatnich 2-3 tygodniach trochę wiatru zrobił w kieszeni ;-)

For fun -Wright najwyższe zamkniecie under 129.5 @1.85
 
anzelmo 153,3K

anzelmo

Użytkownik
no masakra meczycho przez duze M ja tez w Smitha załadowałem kto miał 1 180 ? ona byla w 2 legu kur....apka mi tvp sie zawiesiła
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Writh zaczął pierwszy od maxa i głównie to on to napędzał , smith się późno obudził choć na prowadzenie w legach mu wystarczyło a pod koniec writh odpalił i cały mecz gonił i przegonił
 
P 28,4K

pieniazek

Użytkownik
To kto bierze finał?? W Meczu z Claytonem i Wadem ,Price pokazał mega moc. Wright z kolei gra solidnie ale miewa przestoje które Price w takim razie może wykorzystać bezlitośnie.
Osobiście liczę na wygraną Price bo te dwa ostatnie mecze zrobiły na mnie duże wrażenie.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja idę w maxy tak jak w meczach półfinałowych , linia 19,5 jest do ogarnięcia jeśli utrzymają poziom z dzisiaj , wade dziś odstawał wyraźnie z maxami ale linia była tam 12,5 pre wiec i tak mimo krótkiego meczu dali radę , tutaj liczę na wyrównany mecz i pokrycie 19,5
 
vsky 25,6K

vsky

Użytkownik
Price - Wright
Price wygra, @1.62, Uni 16:8

Finał. Jakoś nie widzę tutaj zwycięstwa Wrighta. Gerwyn jest całkiem pewny i bardziej regularny. Szkot miewa zbyt duże przestoje. Spodziewałem się niższego kursu na Price'a, więc chętnie pobieram.
 
Ostatnia edycja:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Price - Wright
Powyżej 19,5 180tek
@:1.95

oba zawodnicy to top topów w ostatnich sowich spotkaniach przed finałem rzucali pięknie 180tki szczególnie Wright pokazał ze ma ułożona rękę bo rzucił aż 15 razy natomiast Proce 9 razy wydaje mi się ze finał będzie bardzo długo co będzie skutkowało spora ilością 180tek ! Kurs dławik dla mnie mocny jak na taka linie
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie przesadzalbym z tym top topów. O ile Wright rzeczywiście rzuca jak natchniony o tyle Price w tym turnieju wybitnej średniej nie ma. 2 maxy z Schindlerem czy 4 w 18 legach z Brooksem to nie są nadzwyczajne liczby. Dzisiaj w 25 legach rzucił 9 maxow ale (pisze z pamięci, lecz rzuciło się to bardzo w oczy) bodaj 8 w 15 pierwszych legach. O czym to świadczy? Jeżeli poczuł zmęczenie po 15 legach to teraz poczuje je je szybciej

Nauczony doświadczeniem z tego sezonu i tym ze finaly sa słabe ( tak wiem zazwyczaj rozgrywane były od razu po polfinalach, jednak tu format jest dluzszy co nieco wyrównuje zmęczenie) ja pójdę w under maxow. Tak jak mówiłem Price aż tak nie imponuje a Pita ma raptem kolo 4 godzin odpoczynku po naprawdę wyczerpującym półfinale

Prędzej bym się tu spodziewał emocji niż nadzwyczajnego poziomu. Ten turniej był na tyle dziwny ze nikt o zdrowych zmysłach takiego finału nie typowal. Wiec i to ze zagrali przed chwila dobrze lada moment może się odwrocic
 
Dr House 114,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Oglądając Wrighta w finale ktoś mógłby zapytać co on w nim robi? Półfinał a finał to kompletnie inna forma. Wciąż szkoda mi Smitha...
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dziwny turniej, oj dziwny :D Tak jak dał zarobić na początku i w środku to pod koniec pogrzebał parę kuponów. Ale co tam, w piątek startujemy z Players Championship Finals :love:
 
Do góry Bottom