>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Premier League Darts 2015

Status
Zamknięty.
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Czternasta kolejka Premier League Darts 2015
7 maja 2015 - 20:15 czasu polskiego

Night 14, Thursday May 7
Metro Radio Arena, Newcastle

Dave Chisnall v Stephen Bunting
Adrian Lewis v Michael van Gerwen
James Wade v Raymond van Barneveld
Phil Taylor v Gary Anderson​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Phil Taylor v Gary Anderson
Typ: Phil Taylor @ 2,33 Marathonbet 2/10j
⛔ 5-7

Konsekwentnie gram na Taylora, bo on w końcu musi wygrać. Pytanie tylko, kiedy to nastąpi? Zostały 2 mecze do końca ligi i wszystko wskazuje na to, że Phil nie zagra w Play-Offach po raz pierwszy w historii tych rozgrywek. Aby Taylor awansował do TOP 4 musi wygrać oba mecze (Anderson i Wade) oraz liczyć, że Raymond van Barneveld lub Gary Anderson przegrają oba swoje mecze. Dzisiaj zagra z Andersonem, więc rachunek będzie prosty, wygrywa - przybliża się do tego celu. Remis lub porażka całkowicie wykluczają go z tych szans.
W ostatnich tygodniach Taylor nie wyglądał dobrze. Oczywiście, średnia 107 robi wrażenie, dawniej dzięki takiej średniej wygrywał z kim chciał. Teraz poziom wzrasta i jak pamiętamy, można przegrać mecz na średniej 115 (również Taylor). Mecz rozpoczyna Phil i tutaj upatrywać będę jego szansy. Wiemy, jak ważnym jest ten mecz. Taylor już nieraz pokazywał, że w takich ważnych meczach wychodzi i gra świetny mecz. Uważam, że dzisiaj wygra Phil i udanie zrewanżuje się Andersonowi za finał MŚ ze stycznia oraz pierwszą kolejkę Premier League.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Piętnasta kolejka Premier League Darts 2015
14 maja 2015 - 20:15 czasu polskiego

Night 15, Thursday May 14
The Brighton Centre

Phil Taylor v James Wade
Raymond van Barneveld v Stephen Bunting
Adrian Lewis v Gary Anderson
Michael van Gerwen v Dave Chisnall​
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Zwycięzca Premier League Darts 2015
Typ: Michael van Gerwen @ 1,85 Betsafe 3/10j
⛔


Znamy już wszystkich półfinalistów Premier League Darts 2015. Oprócz Van Gerwena zagra Dave Chisnall, Gary Anderson i Raymond van Barneveld. Jakby nie patrzeć, teoretycznie najgroźniejszy przeciwnik &quot;Shreka&quot; czyli Phil Taylor nie zagra za tydzień w Londynie. OK, Taylor ostatnio cieniuje, ale to nadal jest Wielki Phil, który potrafi się ogarnąć w ważnych momentach. Teraz nie wyszło, ale myślę, że Michael i tak jest zadowolony, że w TOP4 nie ma Taylora.

W tym momencie nie można jeszcze ustalić z kim dokładnie Michael zagra w półfinale, ale będzie to ktoś z dwójki Gary Anderson/Raymond van Barneveld. I tak naprawdę Michael może sobie &quot;wybrać&quot; z kim chce zagrać (ma 1 punkt przewagi nad Chisnallem i gra z nim dzisiaj wieczorem, ich mecz jest jako ostatni). Nie wiem, może będzie kombinował, może nie. Co by nie mówić, MVG jak wpadnie w swoje &quot;obroty&quot; (czytaj: średnia 105+) to odprawi w półfinale czy to Andersona czy Van Barnevelda. Format w półfinale trochę dłuższy od tego &quot;ligowego&quot;, czyli lepszy z 15 legów. No i finał, w którym może zagrać Chisnall, jego bym nie lekceważył, ale również nie przeceniał. Dystans do 10 wygranych legów, co oczywiście działa na korzyść Michaela. Kurs mizerny w stosunku do 3,50 przed rozpoczęciem Premier League, ale jak wtedy pisałem, szkoda mrozić kasę na taki kurs na prawie 4 miesiące. Tutaj rozstrzygnięcie już za tydzień, a myślę, że po dzisiejszych meczach i ułożeniu par półfinałowych może jeszcze spaść.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Adrian Lewis v Gary Anderson
Typ: Najwyższy checkout powyżej 110,5 @ 1,52 ⛔


Michael van Gerwen v Dave Chisnall
Typ: Najwyższy checkout powyżej 110,5 @ 1,47 ✅ 161


AKO: 2,234 @ 2/10j Marathonbet
⛔

Długo czekałem na niższe linie na checkouty i od pewnego czasu jeden z buków oferuje takie linie, jednak nie było dobrej okazji do zagrania. Kursy w dublach mi odpowiadają. Natomiast pozostali dają linię 118,5 i wyżej po kursach ~1,83. Różnica między 119 a 111 jest ogromna. W meczach często zawodnicy ustawiają sobie 112 i 116 i takie checkouty często są kończone. Jak zobaczyłem parę Lewis – Anderson to moja pierwsza myśl dotyczyła wysokiego zamka. A w parze Van Gerwen – Chisnall też taki w miarę wysoki zamek powinien wejść, bo obaj znakomicie potrafią i lubią zapinać wspomniane 112 czy 116. Ja to zagram w dublu.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Zwycięzca Premier League Darts 2015
Typ: Dave Chisnall @ 7,00 marathonbet ⛔

Kursiwo bajeczne, no grzech nie zagrać. Hiro, jak zwykle fajnie nawija, ale teraz ma złą kminkę. IMO nie opłaca się atakować &#39;Shreka&#39;, absolutnie. Finał ? &#39;Chizzy&#39; vs &#39;Mighty Mike&#39;. Nie mam teraz czasu, ale skrobnę na dniach coś więcej. Nie wiem, jak będzie z kursiwem po dzisiejszej kolejce, także przemyślcie sprawę. Dave gra jeden z lepszych turniejów w życiu. Taaak, on, zdecydowanie.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
FINAŁY Premier League Darts 2015

21 maja 2015 - 20:15 czasu polskiego



Betway Premier League Play-Offs
Semi-Finals

Dave Chisnall v Gary Anderson
Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld
Best of 19 legs

Final
Chisnall/Anderson v van Gerwen/van Barneveld
Best of 21 legs
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Typ: 9-dart finish podczas sesji (półfinały i finał) @ 12,00 Unibet 0,5/10j ⛔ Czy można być bliżej? Raymond nie trafił D12 na perfekcyjnego lega ????
Tylko moje przeczucie, bo pasuje, żeby w końcu w Premier League padła ta wymarzona &quot;dziewiątka&quot;. Ostatni 9-darter w Premier League to półfinał 2012. Oczywiście w pozostałych turniejach padały już 9-lotki, samych telewizyjnych padło 14. Więc dlaczego o tym mówię? Bo Premier League to liga pokazowa, tutaj &quot;ma się dziać&quot;. Po to zapraszają showmanów typu Wright, to jest biznes.
W obecnym sezonie Premier League było kilka podejść do skończenia lega 9-lotką. Taką próbę mieli między innymi Raymond van Barneveld i Gary Anderson, którzy zagrają podczas wieczoru, obaj nie trafili dopiero D12 (taką próbę również miał Kim Huybrechts). Do tego kilka 7- perfekcyjnych lotek zanotował Dave Chisnall. No i oczywiście trzeba wspomnieć o Van Gerwenie. W Premier League miewał 6 czy 7 perfekcyjnych lotek, natomiast podczas innych meczów telewizyjnych miał 3 podejścia do 9-lotki i nie udało mu się skończyć ani razu. Konkretnie: półfinał The Masters z Lewisem, finał The Masters z RvB, Last 16 UK Open z K. Huybrechtsem. A żeby było mało to jeszcze na turnieju streamowanym przez bukmacherów - Gibraltar Darts Trophy, miał kolejne 2 podejścia (z T. Jenkinsem i Woodsem).
Jak widać, mamy 4 panów, gdzie każdego stać na skończenie legą w 9-ciu lotkach, jednak najbardziej liczę na Michaela Van Gerwena. Będzie mu bardzo zależało na wygraniu ligi, przed rokiem stracił tytuł na korzyść RvB. A wiemy, że Michael jak się nakręci i wpadnie w swój rytm to jest nie do zatrzymania. PDC zrobiło ukłon w stronę kibiców, bo wydłużyli formaty meczów: półfinały z bo 15 do bo 19 i finał z bo 19 do bo 21. A to działa tylko na naszą korzyść.
To jeszcze słówko o samym kursie. Widzę w nim value. Do rozegrania mamy 3 mecze, więc teoretycznie możemy kurs 12 pomnożyć razy 3 co da nam 36 (przy płaskim stawkowaniu 1j na 3 mecze i stawce 3j na ten konkretny zakład). Rzadko kiedy zdarza się, żeby bukmacher wystawił kurs 36 na 9-darter finish na mecz na dłuższym dystansie (wykluczamy mecze BDO). Na oba półfinały najwyższe kursy jakie znalazłem na 9-dartera to 26 i 26. Do tego należy też zwrócić uwagę na to, że bukmacherzy mogą nie wystawić kursu na 9-darter na sam finał, bo przerwa między drugim półfinałem a finałem będzie wynosiła około 20 minut i często się zdarzało w takich przypadkach, że nie dawali tego zdarzenia. Inni bukmacherzy również wystawili zakład na 9-dartera podczas wieczoru, ale ich kursy wynoszą &quot;zaledwie&quot; 9.
Miałem kilka razy przeczucie już w tym sezonie na temat 9-loki i nie udawało się. Próbować trzeba, ale delikatną stawką, bo tutaj naprawdę niewiele trzeba, żeby się pomylić.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Zwycięzca Premier League Darts 2015
Typ: Dave Chisnall @ 7,00 marathonbet ⛔
Kursiwo bajeczne, no grzech nie zagrać. Hiro, jak zwykle fajnie nawija, ale teraz ma złą kminkę. IMO nie opłaca się atakować &#39;Shreka&#39;, absolutnie. Finał ? &#39;Chizzy&#39; vs &#39;Mighty Mike&#39;. Nie mam teraz czasu, ale skrobnę na dniach coś więcej. Nie wiem, jak będzie z kursiwem po dzisiejszej kolejce, także przemyślcie sprawę. Dave gra jeden z lepszych turniejów w życiu. Taaak, on, zdecydowanie.
Brakło czasu, niestety. Podbijam dla przypomnienia.

Finals Night Specials:

W którym meczu najwięcej 180&#39;s ? Dave Chisnall v Gary Anderson @ 2,00 sportingbet ⛔ 12-13
Co prawda zakład z remisem, ale kursiwo prima sort. William ma to zdarzenie, ale z DNB po 1,57. Meczywo powinno być długie, ale o tym co nieco poniżej będzie, więc dla overka idealnie. &#39;Chizzy&#39; przed PO siepnął najwięcej maksów - 62 (164 legów). Drugi był &#39;Shrek&#39; - 58 (178), trzeci Szkot - 57 (170), czwarty &#39;Barney&#39; - 48 (172). Ten ostatni nie przesadza z potrójnymi dwudziestkami. Ostatnio rzucał nieco więcej, niż zwykle, ale i tak nie wykręcał kosmicznych liczb. Garego przedstawiać nie trzeba. Wiemy, że jak siedzi my D20, to trzaska jeden za drugim. Ostatnio w &#39;objazdówce&#39; w finale przeciwko Taylorowi rzucił ich aż 6 przy średniej under 100. Chisnall ? Młócił, co kolejkę. W drugim meczu wiadomo - Michael będzie sypał, jak z rękawa. Co z jego kolegą ? Powinno być tak, jak zawsze. Czyli swoje rzuci, ale nic więcej. Jest jeszcze inna kwestia. Niewykluczone, że &#39;Zielony&#39; go szybciutko odprawi z kwitkiem. Ram pam pam i po zawodach. W końcu nie takie rzeczy MvG robił już w tej edycji PL. Argumenty mocne, więc wejdzie!

Dave Chisnall v Gary Anderson 1(+2,5) @ 1,67 WilliamHill ✅ 9-10
No po prostu kur** pięknie! Kurs tak apetyczny, że aż ślina cieknie. Dla mnie &#39;Chizzy&#39; i to zdecydowanie, ale dla forumka, jak zwykle podwirowuje z bezpieczną opcją. Nie wierzę, że może to nie wejść. Nie w takim momencie! Anglik gra jeden z turniejów życia. Dziś stoi przed szansą na olbrzymi sukces. Skazywana na pożarcie mała rybka okazała się być żarłocznym rekinem! Dave przed PO grał świetnie. Drugie miejsce, tuż za plecami van Gerwena. Po drodze fantastyczne średnie, masa maksów, i co najważniejsze dość pewnie na dublach ! I tym zaskoczył. Co zwykle było jego piętą achillesową, nagle stało się mocną stroną. 42,17% to dobry wynik. Patrząc przez pryzmat jego poprzednich turniejów - znakomity. Nie raz, nie dwa zaskoczył nas wysokim zejściem. Czy musimy obawiać się o jego formę? Nie. Co kolejkę PL zadawałem sobie to pytanie, a on za każdym razem pokazywał jaki jest silny. Kilka dni temu również to zrobił, kiedy to spiął się i doszedł do finału w &#39;objazdówce&#39;. Co z Garym ? Jest pod presją, to pewne. W końcu to MŚ, zagra w 1/2 PL, a naprzeciwko niego stanie lotnik z formą. Oj ma pod górkę. Dziś nie może się choć na chwilę rozluźnić, bo mu &#39;Chizzy&#39; odjedzie. Jak rzucał przed PO ? Dobrze. Średnia prawie 100, ale dubel już under 40% - 38.14%. Szkotowi czasami zdarzają się gorsze dni. Jak trafia, to zamiata aż miło, ale jak coś mu nie pyknie, to widzimy jego duże oczka i pytający uśmiech. Nie sądzę, że dziś zagra słabo, niee. Mało tego, myślę że będzie rzucał &#39;zdrowo&#39;, ale to nie wystarczy. Dłuższy format to handi dla Anglika. On początki miewa słabe, ale po 2-3 legu zaczyna narzucać tempo i ciężko go dogonić. Co warte podkreślenia Chisnall wygrał oba mecze z Garym w tej edycji PL i to dość gładko. Powtóreczka ? Czemu nie. Jedyna w każdym razie.
Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld 1 @ 1,33 WilliamHill ✅ 10-8
Nie ma co kminić. van Gerwen to maszyna. Tylko kataklizm mógłby go dziś pogrążyć. &#39;Barney&#39; owszem, ostatnie kolejki dużo lepiej, momentami świetnie, nie przegrał w końcu od 8? spotkań, ale to i tak za mało. Niby raz wygrał z Michaelem, ale umówmy się - chyba się ugadali. &#39;Shreku&#39; jest zdeterminowany! On chce, tfuu, on musi wygrywać. Nie będę dalej kminił, bo nie ma co. Statystyki mówią wszystko, poza tym nasz forumowy &#39;Bohater&#39; dużo pisał o tym i owym. Dla mnie jedyna, na podbitkę, jak w mordę strzelił.

W którym meczu najwięcej 180&#39;s ? Dave Chisnall vs Gary Anderson @ 2,00 sportingbet ⛔ 12-13 Dave Chisnall v Gary Anderson 1(+2,5) @ 1,67 WilliamHill ✅ 9-10 Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld 1 @ 1,33 WilliamHill ✅ 10-8
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Dave Chisnall v Gary Anderson
Typ: Dave Chisnall powyżej 5,5 180&#39;s @ 1,80 Sportingbet ✅ 6
Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld
Typ: Michael van Gerwen powyżej 5,5 180&#39;s @ 1,85 Sportingbet ✅ 6
AKO: 3,33 @ Sportingbet 2/10j
✅

Na dzisiaj dubel z maksów. Chisnall i Van Gerwen powinni po 6 zrobić. Wbrew pozorom mecz Michaela nie powinien być krótki, Raymond swoje ugra, a kto wie - może i wygra? Michael gonić potrafi, maksy w sytuacjach zagrożenia też zdobywa niemalże jeden za drugim. Drugi zawodnik do Chizzy. Jeśli Dave od początku zacznie rzucać maksy, czego czasem nie robi, to powinno być na spokojnie. Maksimum 19 legów, 15 zagrają. To wystarczy, że średnio będzie rzucał 2 maksy w 5 legach. Do wykonania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Michael van Gerwen v Gary Anderson 1 @ 1,42 marathonbet ⛔

&#39;Shrek&#39; z van Barneveldem: Ave3 = 106.44, c/o% - 50%, 6x180&#39;s, c/o 127
&#39;The Flying Scotsman&#39; w 1/2: Ave3 = 98.40, c/o% - 47.62%, 6x180&#39;s, c/o 116

Zdecydowanie Holender. Gary na początku męczarnia. Później się zerwał, ale na chwilę. Wygrał, bo &#39;Chizzy&#39; dał dupy. Michael narobił sobie smrodu. Zaczął grać po przerwie. Od stanu 4-6 wyszedł na 10-8. Maksy coś słabo funkcjonowały, ale w kluczowych momentach mu siadły. Kurs niski, ale Anderson wyżej kolan nie powinien podskoczyć.

Michael van Gerwen v Gary Anderson 1 @ 1,42 marathonbet
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Michael van Gerwen v Gary Anderson 1 @ 1,42 marathonbet
&#39;Shrek&#39; z van Barneveldem: Ave3 = 106.44, c/o% - 50%, 6x180&#39;s, c/o 127
&#39;The Flying Scotsman&#39; w 1/2: Ave3 = 98.40, c/o% - 47.62%, 6x180&#39;s, c/o 116
Zdecydowanie Holender. Gary na początku męczarnia. Później się zerwał, ale na chwilę. Wygrał, bo &#39;Chizzy&#39; dał dupy. Michael narobił sobie smrodu. Zaczął grać po przerwie. Od stanu 4-6 wyszedł na 10-8. Maksy coś słabo funkcjonowały, ale w kluczowych momentach mu siadły. Kurs niski, ale Anderson wyżej kolan nie powinien podskoczyć.
Michael van Gerwen v Gary Anderson 1 @ 1,42 marathonbet
Jak najbardziej popieram, ale ja mam MVG po 1,85 i to mi wystarczy ????
P.S. @bam14 - 1,85 się nie opłacało, a 1,42 się opłaca?

E/No to mała niespodzianka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom