>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Championship 2020/2021

S 15,6K

sinus

Użytkownik
Zgadzam się, jeden z lepszych meczów. Ale chyba w kontekście emocji, to wczorajszy mecz Pity z Clemensem prowadzi.

Początek zdecydowanie dla obrońcy tytułu, później z kolei A-game Niemca, który nie skończył bodaj 4 lotek na podwójnej.
Wright się odrodził i w efekcie mieliśmy 3:2 w deciderze, gdzie widać było już jak ręka drży obu zawodnikom. Najlepiej świadczy o tym fakt, że Papuga miał 131 na zwycięstwo i jego pierwsze dwie lotki lądują w 3 i 1, czym pogrzebał swoje szanse.
 
Ostatnia edycja:
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Witam Bandę, w czasie świąt byłem off, wczorajszy dzień na grubo też odpuściłem, choć wszedł fajny livik w meczu Cullen-Clayton, ale wracam. A propos wczoraj jeszcze - wieczornej sesji przerwa pomogła, natomiast pierwsza szóstka katastrofa. Ale, że Kim trzech setów nie ugrał? Skandal.


Jose de Souza - Mervyn King over 5,5 sets @ 1,67 betsson 0-4

Nie widzi mi się szybkie meczycho i 4-0/0-4, po secie dla któregoś z nich też mało, więc overek, jak w mordę strzelił. Souza sezon baja dla niego, na salonach już wożonko, ale i Mervynek depnął w końcówce roku. Cyferki w ostatnich meczach notował fajne, był solidny i miał argumenty. Bawi się, ma uśmiech, więc czemu miałby przestać się wygłupiać i płatać figle? Stać go na to w tym momencie. Po przerwie obaj mogą zacząć wolno i mizernie wyglądać też, więc będzie rzeźba. Czuje 6 setów, bo sportowo nie ma dużej różnicy na tą chwilę. Kurs fajny, więc biorę.

Dirk van Duijvenbode - Adam Hunt under 12,5 180's @ 1,57 Unibet 4-9

Fajny kurs na wyższą linię, co mnie rajcuje. Czy będzie szybko, co dobre dla underka? Możliwe. Jak Dirk depnie od początku to jasne, może być raz dwa osiem. Pytanie, jak dziś Hunt wypadnie? Agresja jest, ale brakuje mocy i te liczby są średnie, nic więcej. Holender z Crossem nieźle, ale lichy trochę dubel, musi to poprawić, a przeca stać go na to. Co do tych maksów - może być mizeria po świętach, bo obaj przejedzeni karpikiem, a to dla nas byłoby dobre. Hunt w 2.meczach średniawka, bo 2x po 4, Dirk kolejno 5 i 7, 2x w 5.setach. Tu przewiduję 6 setów, więc statystycznie z tego turnieju i sezonu wychodzi mi underek.

Nathan Aspinall - Vincent van der Voort under 12,5 180's @ 1,72 Unibet 6-8

U konkurencji podobny kurs na niższej linii, więc bajunia. Aspinall po dreszczowcu, powinien być za burtą, ale płynie dalej. Szarpie grę ostatnimi czasy, bez wyrazu jest jakiś i brakuje mu siły. Holender również bez fajerwerk, nie ma mocy na tarczy, maksami nie sypie, jak to czasem ma w zwyczaju. Poziom ie jest zły, ale z czym do ludzi dalej? A no właśnie. Czy będą długo dziś grać? 6 setów, coś takiego mi się widzi. Jak się nie poprawią to dalej będzie średniawka, a więc i tych maksów dużo być nie powinno. Aspinallowi jak 20 siedzieć nie będzie to pójdzie na 19, wiec milutko pod typ. Linia spora i grzech nie wziąć. Chyba izi będzie, co?


Anderson vs. Suljovic - nie wiem nic, dla nie Gary, ale ... no właśnie. Z c/o i 180's za dużo kombinuję, więc odpuszczam ostatecznie. Tylko oglądamy, bo może być fajnie. Price vs. Dolan - i dalej nic nie wiem. Kursy liche, Price mnie wkurwił ostatnio, szkoda nerwów, Durrant vs Baggish - chciałem handi na dwóję, później coś ze 180's, ale finalnie daje sobie siana i czekam na żywca, o i tak.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 853,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mała dygresja..

Zerkam teraz na mecz Kinga z de Sousą, na marginesie Mervyn wymiata że hej, idzie po 4-0. Ale nie o tym chciałem ale o komentarzu. Generalnie komentatorzy TVP odnośnie darta dają radę, niektórzy mają nawet do tego dryg.

Ale może mi ktoś powiedzieć kto to jest "Merwej King"?? jak cały czas nazywa Mervyna Kinga jeden z komentujących. To jest jakaś jego ksywa o której nikt nie słyszał? Czy o co chodzi? Rozumiałbym gdyby chodziło o jakiegoś debiutanta z egzotycznego kraju z trudnym nazwiskiem, ale przecież King to weteran z Anglii, od 30 lat jest w szerokiej czołówce, można by już chyba się nauczyć jego imienia. Zwłaszcza że angielski to jest język darta.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
To pewnie jego autorska nowomowa, coś w stylu piłkarskiego Tomka Hajty czy duetu Strejlau/Szaranowicz ...

Co do Kinga - ależ spokój i pewność siebie z niego emanowała ... z taką grą dziś pokonałby chyba każdego :eek:
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Niesamowity jest ten dzisiejszy dzień. O ile jeszcze mecz Kinga moja głowa jest w stanie ogarnąć, tak w tym drugim meczu co się odwaliło. Hunt przegrywa 0-4 i rzuca 9 maksów. Absurd, no absurd
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
To 3 x 4:0 się szykuje w tej sesji
Nie sądziłem, że Aspinall drugi raz nie dojedzie na mecz
Zanim on się tu obudzi to Price z Dolanem będą wychodzić na podest :ROFLMAO::ROFLMAO:
Ciekawe czy chociaż z jednego lega mu podaruje Vincent, bo przy takiej grze to sam go raczej nie ugra

E: Jednak pobudka nastąpiła tak jak z Waitsem po dwóch setach
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Sousa ma 50 do końca i rzuca w topa zamiast w bulla, żenada...
Nie oglądałem meczu, więc nie wiem, ale jeśli zostało mu 50 i miał kilka rzutów, to lepiej to rozbić i rzucić np. 18, czy 10 i zejść odpowiednio na D16, czy D20, niż na siłę celować w bulla i trafić 25, czy inne nieparzyste pole i musieć dalej rozmieniać na mniej wygodne i pewne zamknięcie 🤔
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Nie oglądałem meczu, więc nie wiem, ale jeśli zostało mu 50 i miał kilka rzutów, to lepiej to rozbić i rzucić np. 18, czy 10 i zejść odpowiednio na D16, czy D20, niż na siłę celować w bulla i trafić 25, czy inne nieparzyste pole i musieć dalej rozmieniać na mniej wygodne i pewne zamknięcie 🤔
Nie no miał na mega ważnego lega ostatnią lotkę na bulla i mu się pojebało i rzucił D20, bo źle policzył i zostawił sobie 10 do końca, a rywal czekał na zamknięcie 40 czy tam innej łatwej końcówki i oczywiście skończył
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Nie oglądałem meczu, więc nie wiem, ale jeśli zostało mu 50 i miał kilka rzutów, to lepiej to rozbić i rzucić np. 18, czy 10 i zejść odpowiednio na D16, czy D20, niż na siłę celować w bulla i trafić 25, czy inne nieparzyste pole i musieć dalej rozmieniać na mniej wygodne i pewne zamknięcie 🤔
Sousa rzucał trzecią lotką.
50 do końca a on wali w topa bo źle policzył... ale przy jego formie w bulla by nie trafił i tak
Załamał się gość że źle policzył, a dzaidek podszedł do tarczy i zakończył lega.
 
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Dzisiaj i jutro bez dłuższej analizy, bo mało czasu.
1. Anderson - Suljovic over 11.5 maxów @1.64długość meczu przewidziana, maxy też, średnie niekoniecznie, ale tego się nie obstawia :D
2. Durrant więcej maxów @1.41
AKO: 2,31 Unibet

1. Spodziewam się tu dłuższego spotkania. No minimum 6 setów. Obaj panowie potrafią rzucać maxy. Suljo pokazał to we wcześniejszej rundzie rzucając 7 maxów (czego nie spodziewały się buki). Anderson walnął tylko 4, ale stać go na więcej. Skoro obaj rzucili w sumie prawie ponad 11.5 maxów grając 4-setowe mecze to spodziewam się po nich minimum 12 maxów w niekrótszym pojedynku. Będą musieli wznieść się na jeszcze wyższy poziom i być może rzucać na AVG100 i wyżej by pokonać rywala. Powinno to sprzyjać rzucaniu 180. Linia jak dla mnie do grania.
2. Baggish zagrał dwa długie mecze, w których nie walił dużej ilości 180. To nie jest zawodnik bazujący na tym. Durrant rzucił tylko 2 maxy w meczu z Portelą, ale pamiętamy jaką zrytą psychę miał Diogo i to, że Durrant zbytnio starać się nie musiał. Choć Duzza nie jest w najwyższej formie to na seta myślę, że będzie rzucał nieco ponad maxa, a to już na Baggisha powinno wystarczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Po tym co zmarnował Mensur w pierwszym secie wydaje mi się że warto wejść teraz w 4:0 po 2.80


sorry, typ nie przewidział 11 pudeł na 2:0.
 
Ostatnia edycja:
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Najgorszy mecz mistrzostw chyba oglądamy :D
Poziom żenady przekracza wszelkie granice :D

Gary Mistrz :D 2:0 i 15 lotek na lega i przegrać seta to naprawdę trzeba się postarać :D Mensur tam po 40 rzucał i w końcu zdążył dojść do zakończenia :ROFLMAO:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Mensur rzucajacy od niechcenia po piatce przy 0:2 i ponad 200 straty do Andersona wygrywa seta. :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
F 761

fimbus16

Użytkownik
Nie uważacie że na jutro ciekawym typem jest że MVG będzie miał więcej maxow? Kurs 2.70 A moim zdaniem jak najbardziej realne.Holender na razie w tym turnieju odpowiednio 3 i 7 maxow A Cullen dwukrotnie po 6.Moim zdaniem jednak tutaj Cullen pod presją grania meczu z takim zawodnikiem jak MVG może być mniej skuteczny i po takim kursie warto spróbować jednak chciałbym poznać opinię innych
 
Do góry Bottom