>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC World Championship 2022 (15.12.2021–3.01.2022)

pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
W żadnym momencie ich nie winiłem przecież. Po prostu uważam, że szkoda takiej słabej drabinki i tak naprawdę niech sobie Ratajski, Cullen i Dima plują, że grali taki piach, bo taka szansa na półfinał MŚ nie zdarza się często. Wade w formie może być dobrą opcją żeby powalczyć w półfinale. Pytanie na co go tak naprawdę stać, bo póki co zagrał jeden mecz.. bardzo słaby mecz. Żeby nie SPAMować to ktoś widzi jakiś ciekawy bet poza graniem w stronę Merva i Rydza? Wieczorna sesja zapowiada się mega ciekawie. Searle z Wrightem dali już nam bardzo dobry mecz w tym sezonie, a przecież Wright odkąd zmienił lotki w spotkaniu z Hetą to wyglądał obiecująco. Cross niby mega forma, ale Gary to Gary, format setowy to jego gra.
Na unibecie jest fajny po kursie @2.4 rydz win rydz więcej 180 i rydz najwyższy checkout. Zwycięstwo i więcej 180 to raczej łatwo ciężej będzie z checkoutem
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Anderson - Cross
Cross wygra i więcej 180-tek
@2.55
betfan
To samo co u Rydza próbuję u Crossa. Rob świetny mecz z Gurneyem trzymany na bardzo dobrym poziomie i średnia w okolicach 100. Gary wczoraj męczarnie z White i w sumie nawet jakby mogło wydawać się, że późniejsze sety były lepsze w jego wykonaniu to jednak niekoniecznie. Ostatni set zagrany na AVG95 i w sumie tyle. Cross w każdym z siedmiu setów z Gurneyem odnotował lepszą średnią niż to 95 Garyego. Jeśli chodzi o zamki tutaj gracze prezentują podobną dyspozycję, ale jeśli chodzi o 180-tki z typu to znów jest przepaść. Gary gra długi mecz i rzuca 3 maxy z White (3 również z Lewisem w 4-setówce), a Cross też z trójką w statystykach z maxami, ale mała różnica, bo jeszcze jedynka z przodu. I to nie był pojedynczy wyskok, bo z RVB również solidne 7 maxów po stronie Crossa. kurs pyszny, a na zagranicznych bukach to nawet po 2.8 chodzi, a może i ciut więcej, bo nie wszystkie sprawdzałem. Ja to biorę, bo nie widzę tak grającego Garyego w ćwierćfinale.

Ponadto z niższych kursów gram na Wade @1.30 i Wrighta @1.4, którzy moim zdaniem jak polecą z turnieju to w przyszłym roku.
Zdecydowanie w 100% popieram typ, jednak nie rozumiem tak wysokich kursów, zwłaszcza na większą ilość maxów Crossa - 1,91 w Fortunie wtf? To jest jakaś promocja dnia, patrząc po tym co pokazywali Panowie do tej pory to nie może się nie udać, razem z wygraną Crossa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Niby tak, niby nie. Buki po prostu chyba patrzą, że Gary to Gary i potrafi grać i to całkiem dobrze. Też uważam, że kurs bardzo przyjemny po tym co Cross gra na tym turnieju, ale ja też jestem w #teamgary i po prostu bym się bał. Co do Wade? 1.3 na czystego wina? Wolałbym chyba powyżej 4.5 seta po 1.25 przy tak słabym meczu Anglika w 2 rundzie.
 
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Niby tak, niby nie. Buki po prostu chyba patrzą, że Gary to Gary i potrafi grać i to całkiem dobrze. Też uważam, że kurs bardzo przyjemny po tym co Cross gra na tym turnieju, ale ja też jestem w #teamgary i po prostu bym się bał. Co do Wade? 1.3 na czystego wina? Wolałbym chyba powyżej 4.5 seta po 1.25 przy tak słabym meczu Anglika w 2 rundzie.
Masz rację value to to ogromne nie jest, ale myślę, że nadszedł już koniec Kleermakera, a Wade na Playersach potrafił grać dużo lepiej.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dzisiaj ostatni dzień z dartsem w tym roku. Dawka imponująca, miejmy nadzieję że wszyscy pograją

Pierwsze spotkanie to raczej wygrana Kinga. Chociaż ja tutaj pójdę w to że żaden nie zrobi zamka powyżej 132,5. Australijczyka w takim zamku absolutnie nie widzę, jeżeli chodzi o Kinga to mam nadzieję że trochę będzie trwało nim się rozkręci i że te szansę pouciekaja. Checkout under 132,5 @1.82

dwa pozostałe spotkania w sesji popołudniowej. Rydz do grania to był wczoraj jak tylko kursy pospadały. Teraz okolice @1.27 to już gruba przesada, moze dojść presja, obaj grają przecież o absolutna życiówkę. Czyli Rydz tak ale już nie po takim kursie.

Mecz Dobey - HumpHries absolutnie dla mnie nie do ruszenia. Szanse fifty/fifty, obaj mają potencjał, obaj potrafią przyCullenowac. Lekko mój wzrok kieruje się w stronę tego że Humphries nie przegra w maxach ale doprawdy lekko

I sesja wieczorna. Od razu napiszę że mam w drabinkach od początku i Wade'a i Crossa w półfinałach więc odpuszczę te spotkania żeby już nie podbijać inwestycji

Natomiast bardzo mi się podoba kurs na under 4,5 maxa Kleeramakera. Nie będzie to mecz zbytnio obfitujący w maxy, Wade nie narzuci raczej tempa a Holender 1 max w 29 legach z Cullenem. under 4,5 180' Kleermaker @1.58

Cross - Anderson. Dużo zależy od tego czy Szkot przyjdzie na mecz. Bo jeżeli zacznie tak jak wczoraj to Cross mu już nie pozwoli wrócić. Natomiast jeżeli Gary wyjdzie z założenia że on już poza turniejem był i teraz to już tylko może być lepiej to może się bardzo mocno postawić. Oby nie bo sercem za Anglikiem. Chociaż Andersona nie lubić się nie da

No i ostatni mecz. Będę mega zdziwiony jeżeli Searle się postawi. Wright w formie, Wright super dyspozycja - taki półfinał z Crossem będzie widowiskiem. Searle się ślizga, nie lubię jego stylu - dzisiaj Papuga win a możliwe że i w hc Wright win @1.43 i -1.5 @1.78



i jeszcze tak zabawowo - nie ma co grubiej wchodzić już w drabinki bo covid zamiata

Price 1-2 @ 1.9
Wright 1-4 @2.0
Cross 1-4 @ 2.4

@9.12 Fortuna

Kurs na półfinał dla Crossa po @2.4 to nieporozumienie. Dzisiaj z Andersonem raptem @1.47 czyli buk daje @1.64 za wygraną Crossa w ćwierćfinale. No nie ma takiej opcji żeby dali na Crossa tyle czy to z Dobeyem czy z HumpHriesem
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Wyjdę z kontrą. Wartości, które podałeś wystąpiły w długim 7-setowym starciu trzeba to brać pod uwagę. Jak dla mnie Soutar gdyby wpadł na trochę lepiej dysponowanego zawodnika to byłby już poza turniejem. Zarówno Suljovic jak i de Sousa w formie spokojnie pokonaliby Soutara. Alan gra od początku turnieju na poziomie, który dla zawodników z 1/8 określa się jako słaby. Rydz za to pewnie przechodzi kolejne fazy turnieju. Po pierwsze nie przegrał jeszcze seta, a po drugie świetnie zamyka, świetnie maxuje i w ogóle nie mam się u niego do czego przyczepić. Sam jestem ciekaw jak zagrałby w nieco dłuższym meczu i czy trzymałby poziom, ale coś czuję, że jutro możemy się tego nie dowiedzieć. Soutarowi nie daje zbyt wielu szans i gram na Rydza i jego większą liczbę rzuconych maxów. Soutar grał w każdym spotkaniu maksymalną ilość setów, a ma 13 maxów na turnieju, a Rydz każdy mecz do zera i 17 maxów w turnieju. To pokazuje jak duża przepaść póki co jest między tymi zawodnikami w maxach.
Soutar - Rydz
Rydz więcej 180 i win meczu
@1.88
betfan (specjal)
Tutaj to samo, bez dwóch zdań. Soutar ładnie prześlizgnął się przez turniej, ale tylko dlatego, że jego rywale byli bardzo słabi. Rydz z kolei narzucał od początku swoją grę i wygrywał łatwo i gładko. Krótkie porównanie pod typ - RYDZ 17 maxów w 39 legach, przy prawie 97,5 średniej, z kolei SOUTAR 13 maxów w 78 legach, przy 89,5 średniej. Jak widać przepaść w statach i tylko wybitna niedyspozycja Rydza mogłaby spowodować, że podany typ nie wejdzie. Tak więc znowu podbijam overy Rydza i jego win.

F fortuna Rydz więcej 180 - 1.61

POZDRO
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Cross - Anderson

Cross wygra i więcej maxów @2,55 betfan

Spotkanie pomiędzy dwoma mistrzami świata będzie hitem ostatniej sesji wieczornej MŚ w tym roku.

Dla mnie faworytem w tym meczu jest Rob Cross. Anglik w tym sezonie gra bardzo dobrze. Został mistrzem Europy, gdzie w finale pokonał Michaela Van Gerwena. Prócz tego wygrał parę mniejszych turniejów. W tegorocznej imprezie nie miał łatwego losowania. W pierwszym meczu pokonał 3:1 Raymonda Van Barnevelda, a w poprzedniej rundzie był lepszy 4:3 od Daryla Gurneya. Mecz z Gurneyem to pewnie będzie jeden z lepszych meczów tych MŚ. Cross w nim rzucił aż 13 maxów, wyzerował 170, miał średnią 99,77 i skuteczność na dablach 45%. To kapitalne liczby, które muszą robić wrażenie.

Gary Anderson natomiast w tym roku cieniuje. Szkot w zeszłorocznych MŚ doszedł do finału, gdzie uległ Gerwynowi Price’owi. W tej imprezie jednak nic nie wskazuje na taki wynik. 51-latek ma bardzo słaby sezon. Nie wygrał żadnego turnieju, w Premier League zajął ostatnie miejsce. W tej imprezie także nie przekonuje. Do tej pory pokonał tutaj 3:1 Adriana Lewisa i 4:3 Iana White. Wczoraj w spotkaniu z Whitem udało mu się wyjść ze stanu 0:3 i to zasługuje na pochwałę. Jednak spotkanie nie stało na wysokim poziomie. Gary przez 7 setów rzucił zaledwie 3 maxy. Mecz skończył ze średnią 90,39. Na plus jedynie niezły procent na dablach – 40%. Widać, że to nie ten sam Gary co przed rokiem. Aktualnie Szkot rzuca dużo pojedynczych wartości i rzadko czaruje przy tarczy.

Rob Cross jest aktualnie w dużo lepszej formie niż Gary Anderson. W dwóch spotkaniach rzucił aż 20 maxów. Dla porównania Anderson w takiej samej ilości setów rzucił tylko 7 maxów. Myślę, że to spotkanie będzie należeć do mistrza świata z 2018 roku. Stawiam, że Cross wygra ten mecz i rzuci więcej 180 po znakomitym kursie.

z innych meczów widzę:
King win @1,45
Searle - Wright over 5,5 seta @1,80
Rydz więcej maxów @1,60
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Gary Anderson v Rob Cross
Typ: Rob Cross powyżej 6,5 maksa @ 1,78 ETOTO 4

U Crossa jest "to coś", co dało mu tytuł Mistrza Świata. W tym turnieju rzucił 7 maksów w 4 setach z RVB i 13 maksów w 7 setach z Gurneyem. Anderson w formie nieszczególnej, ale to nadal groźny dwukrotny Mistrz Świata. Cross też chciałby ten przydomek i będzie musiał cisnąć Andersona. Realnie 6 setów, po 1 na set.

Peter Wright v Ryan Searle
Typ: Peter Wright powyżej 6,5 maksa @ 1,72 ETOTO 7

Wright jak tylko ma złote lotki w dłoniach to jestem spokojny o jego ogólny poziom i maksy. W drugiej rundzie Ryan Meikle nie dojechał, więc Szkot nie musiał się spinać. Gładkie 3-0 i tylko 1 maks. W trzeciej rundzie wyszedł z lotkami a la Whitlock i rzucał słabo, średnia 92. Ale gdy zmienił na złote lotki to na 15 rozegranych legów wygrał 12, rzucając przez te 4 sety na średniej 108 punktów. Searle to solidny przeciwnik, tu nie będzie spacerku jak w poprzednich meczach. Realnie 6 setów, po 1 maksie na set.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Rydz to jakiś nowy poziom dartsa. Komputerek i tempo szalone. Nim taki de Sousa przeliczy ile ma rzucić to Rydz jest już po kolejnych trzech lotkach. Imponuje

A jednocześnie irytuje że zamiast maksow skacze po tej tarczy jak szalony.
 
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Wade - Kleermaker
Typ: Kleermaker łącznie zdobytych 180 - under 4,5
Kurs: 1.73 @ Unibet
1.59 @ Betfan


Analiza:
Kleermaker nie rzucił na mistrzostwach więcej niz 4 maxy. Z Cullenem (7 setów) - 1 max. Z Whitlockiem (4 sety) - 3 maxy. Z Michaelem (4 sety - 4 maxy. Ostatnie dwa spotkania z średnią okolo 88 i mimo to wygrane. Dziś starcie z Wadem, którego forma jest zagadką, ale myśle ze doswiadczenie tutaj wygra. Nie spodziewam się wielu setów i Holender nie będzie miał okazji zdobyć 5 maxów. W 3 meczach ani razu nie zdobyl 5 maxów wiec dziś też nie spodziewam się, że ich zdobędzie więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mała dygresja, akurat oglądam Rydza, gość jest niesamowity, wiadomo forma aż kipi, ale mnie głównie zachwyca to jego liczenie.. Raz że mega szybkie, dwa że zwykle niestandardowe, regularnie zbija z tropu realizatora tv, nie mówiąc o komentatorach, angielskich i polskich. I chyba nigdy nie widziałem żeby przy jakimś fakapie przy checkoucie pytał się markera ile ma do końca. I to wszystko przy jego mega szybkim rzucaniu. Wiadomo że każdy profi po 10-5 latach to już ma wszystkie drogi przerzucane po tysiąc razy, ale ten zawsze coś niestandardowego potrafi wymyślić.

Znacie kogoś podobnego jesli chodzi o liczenie?

Kojarzy mi sie Jelle Klaasen, ale to było już ładnych parę lat temu.

Rydz to jakiś nowy poziom dartsa. Komputerek i tempo szalone. Nim taki de Sousa przeliczy ile ma rzucić to Rydz jest już po kolejnych trzech lotkach. Imponuje

A jednocześnie irytuje że zamiast maksow skacze po tej tarczy jak szalony.
No właśnie, chyba maksy Rydza to nie jest najlepszy typ w jego meczach. Zupełnie nie jest uparty na t20, dokładne przeciwieństwo np Nopperta, który wali w nie nawet jak nie ma miejsca :)
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
INFO!

Na prośbę psotnick psotnick czy jest możliwość zwiększenia oferty przedmeczowej na mistrzostwa PDC, ponieważ oferta live jest dużo bardziej rozbudowana, a w konkursie można podawać tylko typy/kupony PRE wczoraj napisałem do Betfan i po kilku wiadomościach i przedstawieniu naszego stanowiska (poniżej część)
...np dodać jedną linię na sety (handi i over/under) i fajnie byłoby jakby były jakieś typy na legi (tez handi i over/under)
Tym bardziej że teraz z kazdą kolejną rundą tych setów będzie coraz więcej.
dzisiaj otrzymałem taką odpowiedź:
Dostałem odpowiedź, że od jutra włączymy dodatkowe linie do oferty przedmeczowej. Powinny być dostępne do poniedziałkowych finałów.
Myślę, że jest to dobra wiadomość dla wszystkich obstawiających PDC. Koniec przekazu. Pozdrawiam.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Mała dygresja, akurat oglądam Rydza, gość jest niesamowity, wiadomo forma aż kipi, ale mnie głównie zachwyca to jego liczenie.. Raz że mega szybkie, dwa że zwykle niestandardowe, regularnie zbija z tropu realizatora tv, nie mówiąc o komentatorach, angielskich i polskich. I chyba nigdy nie widziałem żeby przy jakimś fakapie przy checkoucie pytał się markera ile ma do końca. I to wszystko przy jego mega szybkim rzucaniu. Wiadomo że każdy profi po 10-5 latach to już ma wszystkie drogi przerzucane po tysiąc razy, ale ten zawsze coś niestandardowego potrafi wymyślić.

Znacie kogoś podobnego jesli chodzi o liczenie?

Kojarzy mi sie Jelle Klaasen, ale to było już ładnych parę lat temu.
Zawodnik podchodzący do linii wie co zrobić gdy wejdzie 1, 2 i 3 lotka. Gorzej gdy nie wchodzi :)

Z widowiskowych, szybko rzucających graczy to zdecydowanie Ricky Evans, czasem nietypowo zagra Simon Whitlock np. 152 przez 57-57-38. Raz widziałem też 155 przez 57-48-BULL, ale nie pamiętam kto. Keegan Brown też czasem lubi zaskoczyć, zaczyna 127 od 17 albo raz z Philem Taylorem 124 przez 51-51-22.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Znacie kogoś podobnego jesli chodzi o liczenie?

No właśnie, chyba maksy Rydza to nie jest najlepszy typ w jego meczach. Zupełnie nie jest uparty na t20, dokładne przeciwieństwo np Nopperta, który wali w nie nawet jak nie ma miejsca :)
Jakby Soutar mu dał większą presję to pewnie by 7 rzucił, nie ma zasady. Odkąd w drugim secie odzyskał grę, bawił się tarczą, a że potrafi liczyć o czym pisałeś i nie jest jednowymiarowym graczem to nie miał potrzeby cisnąć maksy.

Jest kilku graczy w tourze grający jak automat: Ricky Evans, Van Der Voort, widziany w pierwszej i drugiej rundzie Willie Borland, do tego też Van Gerwena można dorzucić, a pewnie kogoś jeszcze ominąłem. Rydz na pewno jest w samej czołówce, a jeszcze do tego wygląda, jakby nie wagarował na matmie, bo żadnego problemu nie ma z liczeniem.

Na wieczór popieram typy na Crossa, choć bukmacherzy odpowiednio wycenili jego szanse, ale też Kleermaker ma papiery by to wziąć. Wade zagrał 10 dni temu mecz 2 rundy na średniej 83.74 i jest faworytem na 1.30, okej.

e: Jeszcze się odniosę do De Sousy, to jest przepaść. Portugalczyk wczoraj pytał sędziego ile zostało na schodzeniu z 69, przy 88 po pierwszej s20 rzuca znów s20, 120 chce przez trzy topy grać.
 
Do góry Bottom