>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Series of Darts Finals 2015 - Glasgow (21-22.11.2015)

Status
Zamknięty.
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
World Series of Darts Finals 2015 Data: 21-22 listopada 2015 Miejsce: Braehead Arena, Glasgow (Szkocja) TV: ITV Sport Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/world-series-of-darts-eventshttp://www.pdc.tv/world-grand-prix
Drabinka turniejowa
Phil Taylor v Kyle Anderson/Dave Chisnall
Stephen Bunting v Simon Whitlock/Rowby-John Rodriguez
James Wade v Benito van de Pas/Jamie Lewis
Peter Wright v Max Hopp/Dimitri Van den Bergh
Adrian Lewis v Keegan Brown/Ian White
Gary Anderson v Terry Jenkins/Chris Dobey
Raymond van Barneveld v Michael Smith/Mark Webster
Michael van Gerwen v Devon Petersen/Robert Thornton

Formaty gry
1. Runda - Lepszy z 11 legów
2. Runda - Lepszy z 11 legów
Ćwierćfinał- Lepszy z 19 legów
Półfinał - Lepszy z 21 legów
Finał - Lepszy z 21 legów

Plan gier (czas dla Polski +1 godzina)
Saturday November 21
Afternoon Session (12.45pm-5pm)

First Round
Simon Whitlock v Rowby-John Rodriguez
Benito van de Pas v Jamie Lewis
Max Hopp v Dimitri Van den Bergh
Michael Smith v Mark Webster
Keegan Brown v Ian White
Kyle Anderson v Dave Chisnall
Devon Petersen v Robert Thornton
Terry Jenkins v Chris Dobey

Evening Session (7pm-11pm)
Second Round
Stephen Bunting v Whitlock/Rodriguez
James Wade v van de Pas/Lewis
Peter Wright v Hopp/Van den Bergh
Raymond van Barneveld v Smith/Webster
Adrian Lewis v Brown/White
Phil Taylor v K Anderson/Chisnall
Michael van Gerwen v Petersen/Thornton
Gary Anderson v Jenkins/Dobey

Sunday November 22
Afternoon Session (12.45pm-5pm)

Quarter-Finals
Wade/van de Pas/Lewis v Wright/Hopp/Van den Bergh
Taylor/K Anderson/Chisnall v Bunting/Whitlock/Rodriguez
A Lewis/Brown/White v G Anderson/Jenkins/Dobey
van Barneveld/Smith/Webster v van Gerwen/Petersen/Thornton

Evening Session (7pm-11pm)
Semi-Finals
Final


Kursy na końcowe zwycięstwo

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Peterson-Thornton 4-3 w maxach, ale już przed pierwszą przerwą Robert miał 3 ????
Thorn over 2.5 180-tki 1.80 Unibet✅✅✅ IZZI :cool:

Pierwsza runda tego turnieju nie rozpieszcza. Nie ma praktycznie w ogóle dobrych betów w ofercie. W ostateczności udało mi się znaleźć tę jedną propozycję. Thorn ostatnio nas nie zachwycił i utopił większą liczbę maxów w meczu z Greenem na GS. Nie zapominajmy jednak, że sympatyczny Robert lubi rzucać te 180-tki i po prostu czasami nie ma swojego dnia na polu t20. Tutaj gramy bo11, do tego Devon jako rywal Thorna. Afrykaner powinien urwać kilka legów, więc mecz powinien być rozegrany na dystansie 9-10 legów, a to oznacza, że powinno być sporo okazji na wsadzanie maxów. Dodatkowo nie wykluczam, że tańczący Peterson będzie potrafił powalczyć i postawić opór triumfatorowi tegorocznego WGP. Jeśli tak będzie, to Szkot po prostu będzie musiał kręcić wysokie cyferki, żeby wyrwać zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 3

piogeb

Użytkownik
Smith M - Webster M.
Smith M win @1,57 ⛔

Smith M niezłą formę zaprezentował na ostatnim turnieju Grand Slam gdzie doszedł aż do półfinału eliminując po drodze: Chisnall D. czy też Lewsia. Dziś w 1. rundzie przyjdzie mu sie zmierzyć z Webster M. który rzuca nieźle, ale nie wystarczająco dobrze aby pokonać Smith&#39;a w formie w jakiej jest.
 
P 3

piogeb

Użytkownik
Brown K. - White I.
White I. win @1,5 bet365 ⛔

Na osttanim turnieju Grand Slam Brown zanotował tylko jedno zwycięstwo w 3 meczach ze słabym Van Der Horst M. Natomiast White I., który bądźmy szczerzy nie był w formie na tym turnieju zanotował również tylko jedno zwycięstwo zaskakując tym wszystkich fanów Darta, ale zwycięstwo to osiągnął w jego ostatnim spotkaniu na tamtej imprezie gdzie widać było, ze zaczyna wchodzić na właściwe tory pokonując 5:1 Klaasen J. Dziś myślę, ze White pokaże na co go tak naprawdę stać a spotkanie Brown K nie będzie dla niego problemem.
 
P 16

pablozet

Użytkownik
Phil Taylor @ 1.40✅6-1
Michael van Gerwen @ 1.25✅6-1
Gary Anderson @ 1.28⛔5-6

@2,25 Bet 3 6 5
⛔

Taylor, przegrana z MVG w finale tydzień temu, gdzie na początku uzyskał bodajże przewagę 7-3. Myślę że ta przegrana będzie mu się jeszcze długo czkawką odbijać i dzisiaj wyjdzie na scenę by roznieść każdego. Chisnall mnie ostatnio nie zachwyca, dzisiaj tez się męczył 6-4 i 180-tek jak na lekarstwo, nie widzę jego wygranej.

MVG, wygrana grand szlema tydzień temu, pokazał że jest w formie i może roznieść każdego. Mam nadzieję że wejdzie dobrze w turniej i dojedzie tutaj też daleko. Thorton całkiem ok, ale tak jak tydzień temu był w zasięgu Taylora (przegrał 7-16), tak dziś będzie w zasięgu MVG.

Nad Andersonem zastanawiałem się mocno, bo tydzień temu w/g mnie nie powinien przegrać z Websterem a przegrał 10-6. Liczę że nie będzie chciał dzisiaj wylecieć na dzień dobry i spręży się bardziej niż ostatnio i sprzątnie Jenkinsa który dzisiaj męczył się z Dobeyem, ostatecznie wygrywając 6-5. Jenkins totalnie mnie nie zachwyca i myślę że Anderson jest lepszym graczem i będzie chciał się zrehabilitować za to że tak szybko dał się wywalić z grand szlema.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wade-Wright 3-8 w maxach
Wright więcej 180-tek 1.75 betsafe
✅✅✅ IZZI
Bet oparty na charakterystyce obu zawodników, zresztą o których napisałem ostatnio w dziale sporo. Maxy Pity to chyba standardowy zakład, który pojawia się w moich postach podczas każdego turnieju. Nie próbuję tutaj jakiegoś overa, który jest jednak możliwy, a większej liczby 180-tek ze względu na jego rywala. Wcześniej na ET stawiałem, tak jak Hiro, over 1.5 maxów Maszyny, bo buki nie ogarniali i dawali zaniżoną linię. James jednak ostatnio trochę wrócił do swojego standardu, czyli nie szaleje z maxami, a i tak kręci ładne cyferki. Jedyny wybryk Wade zaliczył na GS w :wygranym&quot; przegranym meczu z Barneyem, gdzie rzucił bodajże 9 180-tek, co było dla mnie, jak i pewnie dla innych, czymś ogromnie zadziwiającym. Traktuję to jako jakiś wyjątek, gdyż ostatnio w innych meczach Maszyna nie zaliczał sporej ilości 180-tek, zaś Pita spisywał się w tym elemencie co najmniej dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom