>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PES vs. FIFA

unclevictor 0

unclevictor

Użytkownik
Zamowilem sobie Pesa 08 (fife juz mam 08 ) na xbox360,
i tak sie zastanawiam w co bede gral czesciej :p
Jak myslicie PES czy FIFA lepsza, ta z tego roku of crz:p
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja mam pesa 08 to jak pograsz w niego to mi powiedz czy wogole warto instalowac fife :p:p bo chcialem zobaczyc co lepsze ale nie gralem w fife ????
 
unclevictor 0

unclevictor

Użytkownik
Ok, na dzien dziesiejszy i tak moge polecic fife, bo jest to najlepsza fifa moim zdaniem od roku 2001, fajny tryb gry jednym graczem &#39;zostan gwiazda&#39; ;)
Chcociaz preferowalem bardziej pesa, powiem ze fifa 08 prezentuje sie swietnie
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
fifa nie siega do piet PEsowi,
w pesie kazda akcja inna , kazde wykonczenie jak chcesz wogole cudo
a w fifie to podanie podanie gol.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
PES to najlepsza gra na swiecie ???? !! fifa to zenada wszystko zakodowane i co druga akcja sie powtarza a w PESie wszystko sie moze zdarzyc ;) pozdro polecam raczej Pro Evo ????
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Fifa? What a fuck is fifa?
Szczerze to tak naprawdę nie ma tematu - fifa jest dobra dla dzieci, pes jest już tylko i wyłącznie dla zawodwców ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jakoś nie zauważyłem... W PESa nie pogram sobie z kumplem, a gra z PC jakoś mnie nie kręci... To jest dopiero dla dzieci :p
W PESa grałem przez dwa dni po czym go odinstalowałem, bo mnie znudził. Z FIFĄ byłoby podobnie, ale multiplayer daje nowe możliwości. Każdy gracz zachowuje się inaczej i to mi pasuje.
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Jak dla mnie PES jest lepsze ???? Lpesz grafika i każdy gol pada inaczej a w fifie zawsze to samo
 
cala 37

cala

Użytkownik
To i ja cos doloze.Nie wiem jak na innych platformach ale na Playstation 3 Fifa rozklada PES-a na lopatki.Nigdy nie bylem zwolennikiem fify i kupilem ja tylko z tego wzgledu ze wyszla duzo wczesniej niz PES.Bardzo szybko przekonalem sie do tej gry.Graficznie Fifa wyglada duzo bardziej realnie a jedyny problem z Fifą tkwi w tępie akcji i gdyby byly choc troszke szybsze mozna by chyba powiedziec ze jest to najlepsza gra jaka do tej pory wyszla.
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Jak chcesz pograć to tylko PES(nie ważne który rocznik), a jeśli chcę się pobawić trochę w menagera to FIFA. Po tym względem mógłby PES popracować ale coż zrobić jak licencji od federacji FIFA nie dostaną.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Jakoś nie zauważyłem... W PESa nie pogram sobie z kumplem, a gra z PC jakoś mnie nie kręci... To jest dopiero dla dzieci :p

W PESa grałem przez dwa dni po czym go odinstalowałem, bo mnie znudził. Z FIFĄ byłoby podobnie, ale multiplayer daje nowe możliwości. Każdy gracz zachowuje się inaczej i to mi pasuje.
Heh sawas - Pesa szybko odinstalowałeś, a odkrywa się go właśnie po n-tym meczu - gdy myślisz, ze już nic nowego Ci się nie przytrafi, stoper twojej drużyny zostaje faulowany w trakcie gry w powietrzu i resztę meczu gra z bandażem na głowie ???? Jeśli chodzi o GRĘ to takie właśnie niezliczone smaczki kocham.
Dlaczego nie pograsz w Pesa z kumplem? Dwa pady za kilkanaście złotych na USB i jedziesz... Ja z ziomkami od czasów PSX i tamtejszego ISS (kilka dłuuugich latek już), co jakiś czas urządzamy sobie całonocne sesyjki, dym + pad+ piwko - po prostu miodzio.:spokodfhgfh: Polecam!
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Heh sawas - Pesa szybko odinstalowałeś, a odkrywa się go właśnie po n-tym meczu - gdy myślisz, ze już nic nowego Ci się nie przytrafi, stoper twojej drużyny zostaje faulowany w trakcie gry w powietrzu i resztę meczu gra z bandażem na głowie ???? Jeśli chodzi o GRĘ to takie właśnie niezliczone smaczki kocham.
Dlaczego nie pograsz w Pesa z kumplem? Dwa pady za kilkanaście złotych na USB i jedziesz... Ja z ziomkami od czasów PSX i tamtejszego ISS (kilka dłuuugich latek już), co jakiś czas urządzamy sobie całonocne sesyjki, dym + pad+ piwko - po prostu miodzio.:spokodfhgfh: Polecam!
Tak, słychać powszechnie opinie, że w PESie każda akcja jest inna. I tylko to jest lepsze od FIFY. Gdy jednak załączę w 08 multiplayera to otrzymuję właśnie tą niepowtarzalność zagrań + wszystkie inne punkty, w których FIFA góruje nad Pro Evolution...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
taaa, tylko ze co drugi strzal na bramke w fifie to gol ;]
to tego moim zdaniem gorsza grywalnosc.
W pesa pykam z padem bo najlepiej jest pelno kombinacji jak sie poklika kilka przyciskow naraz ;] Duzo tez zalezy od umiejetnosci pilkarza (np. strzelajac zwyklym strzalem Robbenem on uderzyl z &#39;krzyżaka&#39;).
Biorac wisle kraków na trybunach jest flaga bieżanowa czy wierności, to dopiero smaczek :]
Pes rzadzi kazdy to powie, wy wolicie fife bo macie orginalna i na necie pykacie. to dla was frajda
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
No właśnie o to chodzi, że pirat FIFA jest lepszy niż pirat PES. Dla mnie nie ma porównania... Jeśli mógłbym zagrać w PESa przez neta to może bym się zastanowił, ale bez multi to do bani :p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
od tego masz kumpli i pada , poco na necie grac z kims nieznajomym, jak mozesz przy piwku se pograc, pokłócic i kazda akcje komentowac ???? ?
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
heh gdyby co drugi strzal to byl gol to turnieje by wygladaly jak mecze hokejowe. widocznie grales na niskich ustawieniach poziomu bramkarza i reszty ekipy.
od tego masz kumpli i pada , poco na necie grac z kims nieznajomym, jak mozesz przy piwku se pograc, pokłócic i kazda akcje komentowac ???? ?
ja tak mogę mieszkając w akademiku ale wiekszosc osob nie ma takiego luksusu. fakt ze nie ma to jak zrobic rozpierduche 2vs2 na zywo ale gra po sieci z nieznajomymi jest rownie fajna. zwlaszcza jak masz oryginalke chociaz z hamachi tez jest spox tylko troche zachodu z tym wpisywaniem [no i nie ma ranku] sam juz nie pamietam kiedy gralem w Fife single
Fifa Rzadzi ???? [4 me]
 
Do góry Bottom