>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Petycja "Nie dla EURO 2016 na płatnym Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3"

rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Siema, znalazłem ciekawą petycję w necie i uważam, że to co zrobił Solorz z EURO 2016 to nazywa się przegięcie pały (oczywiście już podpisałem petycję).
&quot;Nie dla EURO 2016 na płatnym Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3&quot;
http://petitiongo.org/en/petition/nie-dla-euro-2016-na-platnym-polsat-sport-2-i-pols
A jakaś platforma cyfrowa pozwala oglądać innym użytkownikom bez opłat? Nie, takie jest prawo rynku. Kto nie ma Cyfrowego Polsatu Euro za darmo nie obejrzy. Ja się mu nie dziwię że zablokował, bo chce zarobić. Normalka.

P.S Nie posiadam cyfrowego polsatu i też mi jest przykro, jednak to jest biznes ;)
 
L 124

lemko

Użytkownik
ARD, ZDF i SAT 1 albo CT Sport pozwalają obejrzeć EURO 2016 bez opłat ????
Przeczytałeś całą petycję? Można sobie mieć CP, ale jak się nie przedłuży umowy na dwa lata, albo się nie wykupi pakietu premium za 99,99/m-c, albo się nie wykupi tych nowo utworzonych kanałów za 79zł to EURO 2016 się nie obejrzy. Duża część abonentów CP za darmo nie zobaczy EURO 2016.
Te durne warunki nazywam &quot;przegięciem pały&quot;.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
ARD, ZDF czy CT SPORT to są chyba nadawcy publiczni więc to inna bajka jest w porównaniu do komercyjnego Polsatu.
 
L 124

lemko

Użytkownik
No inna, ale prawo rynku pokazuje to, że cena i warunki, aby dostać Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 to absurd.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
ARD, ZDF czy CT SPORT to są chyba nadawcy publiczni więc to inna bajka jest w porównaniu do komercyjnego Polsatu.
Nadawcy inni więc jest za darmo, ale też mi się średnio podoba jak telewizja publiczna wywali masę pieniędzy np. na transmisję olimpiady bo musi a MKOI to wykorzysta i za transmisję zaśpiewa gigantyczną kasę.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Nie musi. Po drugie dzięki temu, że TVP i inne telewizje publiczne są w EBU to te prawa mają taniej.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Słuchajcie mają takie prawo. Ja nie mam CP i nie będę tym się przejmowal. wykupie pakiet na ipli za 99zl na całe mistrzostwa i mam to w nosie jakoś dobra mogę oglądać na tv laptopie i telefonie. Jedyny wal to to że opóźnienie jest jakies 1,5 minuty. Trudno to co postawie to nie bede śledził wyniku live. A mecze Polaków i tak będą na otwartym. Szczerze to wOle te 99zl zapłacić (jeden kupon mniej czy wyjście na piwo) i nie słuchać Szpaka np jak za 4 lata będę musiał hehe
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Widocznie mają mało. Musicie zrozumieć że komuna się skończyła, prywatna telewizja wykupiła prawa i mogą sobie robić co chcą z tymi prawami. Jak ktoś ma numer w Plusie to polecam wziąć umowę w SMD za połowę ceny na neta, umowa na 12 miesięcy z czego trzy pierwsze za darmo.
 
T 0

typer4

Użytkownik
Jakby mieli mało to by dawno zwinęli biznes. Po prostu mają dużą, ale chcą mieć jeszcze więcej i tak w nieskończoność. Oczywiście ludzie im na to pozwalają, bo jak by nie było popytu to by inaczej podchodzili do klienta. Niech sobie mają te KSW za PPV, ale od piłki wara .
 
L 124

lemko

Użytkownik
Widocznie mają mało. Musicie zrozumieć że komuna się skończyła, prywatna telewizja wykupiła prawa i mogą sobie robić co chcą z tymi prawami. Jak ktoś ma numer w Plusie to polecam wziąć umowę w SMD za połowę ceny na neta, umowa na 12 miesięcy z czego trzy pierwsze za darmo.
Ludzie mają prawo im zrobić czarny PR ze względu na ceny z kosmosu w porównaniu z innymi krajami. A tymi tekstami o komunie to się ośmieszasz nie czytając całego tematu. ???? Nie podobają mi się tylko/aż warunki otrzymania tych kanałów (gdyby były te kanały na PS i PSE nie miałbym problemu :grin ????
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Ktoś wie czy będzie relacja radiowa meczu z Niemcami? Bede w tym czasie w pracy a chciałbym posłuchać chociaż w radio tego meczu :]
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ktoś wie czy będzie relacja radiowa meczu z Niemcami? Bede w tym czasie w pracy a chciałbym posłuchać chociaż w radio tego meczu :]
Polska - Irlandia Północna transmitowali na pierwszym programie Polskiego Radia (sam nie miałem możliwości oglądać i słuchałem - nawet ciekawa odmiana jak ktoś zawsze ogląda w tv ???? ) Z Niemcami też na pewno będzie.
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Ktoś wie czy będzie relacja radiowa meczu z Niemcami? Bede w tym czasie w pracy a chciałbym posłuchać chociaż w radio tego meczu :]
Jak dla mnie żadna atrakcja odkąd nie ma Pana Zimocha.Ten to przynajmniej robił dramaturgie :]
A co do relacji to jest Program 1 Polskiego Radia
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak dla mnie żadna atrakcja odkąd nie ma Pana Zimocha.Ten to przynajmniej robił dramaturgie A co do relacji to jest Program 1 Polskiego Radia
Daj spokój z Zimochem. Zamiast komentować to opowiadał bajki. Kiedyś słuchałem jakiś bieg Kowalczyk na MŚ to ani razu nie powiedział, które miejsce zajmowała. Komentują Janisz i Solecki. Czasem odlatują ale ogólnie wiesz co się dzieje na boisku.
 
Do góry Bottom