>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pewne Swieze i Gorace Typki

U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
I Autor się wkurzył :-( Tak jak przeczuwałem wnerwił się głupimi docinkami :;/:
Niema co się wnerwjać tylko olać takich ludzi i robić swoje to co się robi najlepiej
Pozdrawiam i czekamy na typki :]
Dziękuje
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Wy obaj łącznie macie max 18 lat. Ten wyżej składa zdania jakby podstawówki nie skończył. Dramat z tym forum, takie emo dzieci grają za 2000-5000?? Ludzie wy wierzycie w takie farmazony??? Co drugi typ jest na chybił trafił jak nie więcej. Jeszcze repute żebra i się obraża po multi-wtopach. Żeby nie było nie gram nic z tego badziewia i w dupie mam jego przerwy. Przeglądam forum i napisałem ile mu siadło na ostatnie 7, słownie: jeden. Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Wy obaj łącznie macie max 18 lat. Ten wyżej składa zdania jakby podstawówki nie skończył. Dramat z tym forum, takie emo dzieci grają za 2000-5000?? Ludzie wy wierzycie w takie farmazony??? Co drugi typ jest na chybił trafił jak nie więcej. Jeszcze repute żebra i się obraża po multi-wtopach. Żeby nie było nie gram nic z tego badziewia i w dupie mam jego przerwy. Przeglądam forum i napisałem ile mu siadło na ostatnie 7, słownie: jeden. Bez odbioru.
Stary jak masz w dupie twoja sprawa, nie trzeba o tym tutaj pisać. On ma takie samo prawo prowadzenia tematu jak każdy inny, nawet jakby miał skuteczność 5/100, jak kogoś nie obchodzi temat to nie wchodzi, nie czyta i życie jest piękniejsze. Tak w ogóle to każdy użytkownik powinien mieć prawo do banowania, czy blokowania wglądu do swojego tematu przez niechcianych gości, co im się nudzi i wchodzą hejtować. Pozdro dla ogarniętych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tigana 130

tigana

Użytkownik
Stary jak masz w dupie twoja sprawa, nie trzeba o tym tutaj pisać. On ma takie samo prawo prowadzenia tematu jak każdy inny, nawet jakby miał skuteczność 5/100, jak kogoś nie obchodzi temat to nie wchodzi, nie czyta i życie jest piękniejsze. Tak w ogóle to każdy użytkownik powinien mieć prawo do banowania, czy blokowania wglądu do swojego tematu przez niechcianych gości, co im się nudzi i wchodzą hejtować. Pozdro dla ogarniętych.
podpisuje się pod tymi słowami !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja też się Podpisuje ,szkoda że tak się stało ,powinno być ignoruj moim zdaniem w temacie i by super było ,użytkowników nie widzieć co piszą na liste czarną by się dało
Pozdrawiam i mam nadzieje że Autor wróci jeszcze ,i będzie się dzilił z typkami swoimi bo ma dobre typki ,a nie inni piszą słabe ,a nic nie pokazują co potrafią tylko marudzą jak typ nie wejdzie ,nie zawsze wchodzi zapamiętać to i kazdy gra na swoją odpowiedzialność z forum .Bo to nie płatne typki tylko darmowe ,a nie zawsze płatne w chodzą juz się przekonałem nie raz ,moi znajomi kupywali i tylko hajs poszedł w błoto a myśleli że jak kupią typka to będzie pewniak ,a to tylko naciagacze byli straszne
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę Majowego
Powodzenia wszystkim :cool:;):]
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
Ja też się Podpisuje ,szkoda że tak się stało ,powinno być ignoruj moim zdaniem w temacie i by super było ,użytkowników nie widzieć co piszą na liste czarną by się dało
Pozdrawiam i mam nadzieje że Autor wróci jeszcze ,i będzie się dzilił z typkami swoimi bo ma dobre typki ,a nie inni piszą słabe ,a nic nie pokazują co potrafią tylko marudzą jak typ nie wejdzie ,nie zawsze wchodzi zapamiętać to i kazdy gra na swoją odpowiedzialność z forum .Bo to nie płatne typki tylko darmowe ,a nie zawsze płatne w chodzą juz się przekonałem nie raz ,moi znajomi kupywali i tylko hajs poszedł w błoto a myśleli że jak kupią typka to będzie pewniak ,a to tylko naciagacze byli straszne
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę Majowego
Powodzenia wszystkim :cool:;):]
Najważniejsze coby pogoda dopisała:cool:
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽
Powodem całej awantury są zapewne podawane wysokie stawki Rzepina. Ludzie nie wierzą w to i to ich drażni. Ja sam nie wiem czy stawia taka kase czy nie, ale stawki sięgające około kilku tysięcy na dany typ uważam za bardziej pewny.

Dajcie mu prowadzić ten temat w spokoju. Choć szczerze przyznam, że jakaś statystyka przydałaby się, ale to już sprawa autora.

Rzepim, jeszcze dodam od siebie, że Premier League średnio ci leży. To trudna liga, a ostatnio dużo na niej straciłeś.

Sam zaglądam tutaj, raz nawet wziąłem typy, ale mam takie szczęście, że jak od kogoś coś biorę to akurat nie wchodzi.

Poza tym, Rzepin, masz prawo zgłaszania niechcianych komentarzy do adminów. Dlaczego więc tego nie robisz? Jakieś ostrzeżenia zawsze polecą. Mimo, że bywa śmiesznie, to jednak robi się pewien chaos w temacie.

Pozdrawiam ????
⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽ ⚽⚽⚽

PS. Podawane typy przez innych mogą być także pewną propozycją do zagrania. Można taki typ wziąć samemu pod lupę i się zastanowić, nie trzeba od razu iść w ciemno ???? Tak zazwyczaj się robi. Leniwi biorą co leci hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

madcat_szn

Użytkownik
Wy obaj łącznie macie max 18 lat. Ten wyżej składa zdania jakby podstawówki nie skończył. Dramat z tym forum, takie emo dzieci grają za 2000-5000?? Ludzie wy wierzycie w takie farmazony??? Co drugi typ jest na chybił trafił jak nie więcej. Jeszcze repute żebra i się obraża po multi-wtopach. Żeby nie było nie gram nic z tego badziewia i w dupie mam jego przerwy. Przeglądam forum i napisałem ile mu siadło na ostatnie 7, słownie: jeden. Bez odbioru.
nie każdy gra za 2 zł wyjęte rodzicom z portfela jak ty
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
pewka na dzis

Espanyol - Barcelona 2 win
1.25
10 000zl

wygrana stawiam na kliczke z boksu na dzis
Zagram grubo dziękuje .oby nie było remisu
Pozdrawiam i Dziękuje za typki ,super że wróciłes Mistrzu :]:cool:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Poco ci scren zawsze można podrobić i tez nie bedzie wiadomo czy faktycznie tak jest
Masz typki to cicho siedź i korzystaj jak inni
Pozdrawiam
Moje typki są słabe coś nie idzie jak chcem ,dlatego gram live tenisa podania i super zarabiam
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Dałbyś screena kuponu?
A ja myśle że screen nie jest tu wcale potrzebny bo forum jest po to żeby podawać trafne typy nieważne czy to za 2 złote czy 200000 tys. A to za ile jest napisane ze ktoś zagrał może nas tylko informować na ile ktoś jest go pewien. Chcesz to skorzystaj i resztą sie nie interesuj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom