>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pewny system.

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A jaki procent Twojego budżetu na grę będzie stanowić ten oczekiwany zysk 50zł dziennie?
P.s: swoją drogą , to w 6. roku obecności na FB takie pytanie...
 
G 27

gumos

Użytkownik
Nie ma czegos takiego jak pewny system, ktory przyniesie Ci zysk nawet te 50zl/dzien. Kazdy gra inaczej jeden zarabia/traci na plaskiej stawce , drugi gra oscylatorem, trzeci gra D&#39;Alembertem kolejny labouchere, gdyby byl &quot;system&quot; w 100% pewny nie istnieliby bukmacherzy :)
 
A 85

aksior

Użytkownik
tak jest taki system... zależy od regionu w Polsce, umiejętności, chęci i motywacji...można zarobić od 50-do 120 zł dziennie (niektórzy lepiej ale to już farciarze). system ten jest bardzo popularny i gr w niego niemal każdy dorosły człowiek...nazywa się PRACA lub jak kto woli z angielskiego JOB ????
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Ja spotkałem się jeszcze z innym: pierwszego dnia NIE stawiam zakładu za 50zł, drugiego dnia NIE stawiam zakładu za 50zł itd. Po tygodniu masz 350zł w kieszeni, po miesiącu 1500zł! ????
 
V 0

vardik

Użytkownik
Ja pisałem poważnie. Pytam z ciekawości. MAM budżet na grę,szukam sposobu.
Jak ktoś wyżej napisał, żę jestem tu długo, i takie pytanie, ale ja tutaj nie bywałem. Teraz chcę zacząć przygodę z bukmacherką ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy zna ktoś system dzieki ktoremu mozna by zarobić 50 zl dziennie na zakladach??
Proszę o info.
Oczywiście.
Obstawiasz jedno zdarzenie sportowe,
za kwotę dobraną do kursu tak, aby wysokość tej kwoty przemnożona przez wysokość kursu na omawiane zdarzenie, dała w sumie kwotę w wysokości Twojej stawki na to zdarzenie plus 50 zł.
I tak codziennie ;)

Bardzo proste, choć być może posiada jeden mankament.
Trzeba wybrać :grin: odpowiednie zdarzenia sportowe.
Lepszego i bardziej prostego &quot;systemu&quot;, nie znam.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Ja pisałem poważnie. Pytam z ciekawości. MAM budżet na grę,szukam sposobu.
Jak ktoś wyżej napisał, żę jestem tu długo, i takie pytanie, ale ja tutaj nie bywałem. Teraz chcę zacząć przygodę z bukmacherką ;)
Kolega edi8 zadał Ci ważne pytanie o procent twojego budżetu na grę. Kwota 10000 zł ;) a 10 zł. robi różnice. Nikt nie poda Ci &quot;pewniaka&quot; bo takiego nie ma ale w zależności od posiadanej kwoty możesz zainteresować się np. systemem Hanka na gola do xx minuty :grin:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Obstawiasz jedno zdarzenie sportowe,
za kwotę dobraną do kursu tak, aby wysokość tej kwoty przemnożona przez wysokość kursu na omawiane zdarzenie, dała w sumie kwotę w wysokości Twojej stawki na to zdarzenie plus 50 zł.

I tak codziennie ;)


Bardzo proste, choć być może posiada jeden mankament.
Trzeba wybrać :grin: odpowiednie zdarzenia sportowe.

Lepszego i bardziej prostego &quot;systemu&quot;, nie znam.
@vardik,

a jeżeli nie trafisz, to zaczyna się zabawa, czyli pogoń za wielokrotnością tych 50zł w kolejnych dniach ( choć oczywiście można grać kilka razy dziennie ) .

Masz w domyśle duży budżet na grę, zobacz jak to teoretycznie dość prosto wygląda - w tym przykładzie w odniesieniu do gry na kurs @2

Etap ... Stawka ... Koszt ... Wygrana ... Zysk netto

01 ....... 50 .......... 50 ....... 100 ............. 50
02 ...... 150 ........ 200 ....... 300 ............ 100
03 ...... 350 ........ 550 ....... 700 ............ 150
04 ...... 750 ....... 1300 ..... 1500 ............ 200
05 ..... 1550 ...... 2850 ..... 3100 ............ 250
06 ..... 3150 ...... 6000 ..... 6300 ............ 300 ( więc tu zysk 5% od kosztu gry )

itd.itp. bo pewności trafienia kursu @2 w 6 etapach tego przykładu gry przecież nie ma
(przy grze na giełdzie Betfair pamiętaj o pobieranej marży) .

.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
A jeżeli nie trafisz, to zaczyna się zabawa,[...]
Edi,
w moim poscie był, może niezbyt umiejętnie osadzony ale sarkazm i uśmiech ;)
Niemniej, myślę, że Twój powyższy komentarz również powinien dać chwilę do głębszego namysłu przed grą, Autorowi tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Yar000 - w tej swojej, jedynie podtrzymałem ton Twojej wypowiedzi ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Za 1 zł stawiasz mecz z kursem 50.00
Za 2 zł stawiasz mecz z kursem 25.00
Za 10 zł stawiasz mecz z kursem 5.00
Za 100 zł stawiasz mecz z kursem 1.50
....
Za 5 000 zł stawiasz mecz z kursem 1.01
Pozdrawiam
 
P 13

pusty

Użytkownik
kolego edi, mój budżet 100 tys zł. chce z tego wyciagać na czysto zysk ????
graj sobie lotto49 przy takim budżecie, robisz progresje na zysk 5 zl z każdego losowania czyli, 8 liczb x 5 zł zysku z losowania ( losowanie 2 razy dziennie) x30 dni = 2400 zl miesięcznie.
 
V 0

vardik

Użytkownik
Chciałbym znaleść pewny system, grać nawet w kilka osob, moje marzenie to np. wygrać z 300 tys zł na bukach ???? Wiem że to mozliwe.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jesteś w Anglii i nie słyszałeś nigdy o tej odmianie lotto? lol...
http://www.49s.co.uk/
http://forum.bukmacherskie.com/f18/system-na-lotto-49-a-50396.html
na Bet_365 masz zakładkę Lotto, przejrzyj sobie.

Swoją drogą, to chyba jesteś strasznie leniwy, że nie zajrzałeś do tego działu praktycznie w ogóle, skoro nie czytałeś o tym lotto, bo to jeden z popularniejszych tematów tutaj :razz: no ale nie ma niczego, czego nie da się nadrobić, do dzieła.
Przy kapitale 100k, to faktycznie lotto będzie dobrym rozwiązaniem, żeby zarobić 50zł dziennie. Przy takiej wygranej na jedno losowanie (a losowania w ciągu dnia są w sumie dwa, więc tak naprawdę mógłbyś wygrywać 100zł na dzień), 100k wystarczyłoby Ci na... 35 progów.
Ryzyko jest zawsze, bo możesz mieć pecha i przez tyle losowań może nie wypaść dana liczba, ale pewnych 50zł nigdy miał nie będziesz ;)
 
V 0

vardik

Użytkownik
StraszakSam nie jestem leniwy. Ale mam pracę, nie siedzę na forum cały czas. Pozatym przeglądałem tylko posty o ruletce i o systemach. Heh, poczytam o tej lotto. Ale 100k aby zarobić 50 zł troszkę duże ryzyko...
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czy zna ktoś system dzieki ktoremu mozna by zarobić 50 zl dziennie na zakladach??
Proszę o info.
kolego edi, mój budżet 100 tys zł. chce z tego wyciagać na czysto zysk ????

StraszakSam nie jestem leniwy. Ale mam pracę, nie siedzę na forum cały czas. Pozatym przeglądałem tylko posty o ruletce i o systemach. Heh, poczytam o tej lotto. Ale 100k aby zarobić 50 zł troszkę duże ryzyko...



i teraz kto mi powie, o co chodzi ????
 
Do góry Bottom