>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pewny system.

K 107

krisu3

Użytkownik
Możesz grać jeden zakład po kursie 1.05 za 1000 zł. Albo dwa dziennie po 1.02-1.03. Oczywiście będą wtopy i na tym, ale tracisz tylko 1% budżetu ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dla mnie ten temat to żart, bo żadne z przedstawianych pomysłow nie pasują zakłądającemu temat. On czeka chyba na deszcz złotych monet z nieba, albo chce pochwalic się, ile rzekomo ma pieniędzy.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
A Ty jakbyś miał 100 tys to siedzialbys na d*pie i nic nie robił do końca życia?
Na pewno nie gral taka kasa na bukmacherce ... Jest duzo innych bezpieczniejszych mozliwosci pomnozenia takiej ilosci kasy.
PS:A na Ty to tramwaj staje i na dzyn dzyn odjezdza.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Na pewno nie gral taka kasa na bukmacherce ... Jest duzo innych bezpieczniejszych mozliwosci pomnozenia takiej ilosci kasy.
PS:A na Ty to tramwaj staje i na dzyn dzyn odjezdza.
Grać to można na gitarze.... a nie na bukmacherce Proszę Pana! :grin:
 
G 27

gumos

Użytkownik
Floyd Mayweather jest jednym z najlepiej oplacanych sportowcow i gra u buka poza tym to są jego pieniądze i jak chce niech gra mając 100 tysiecy kazdy ma wlasny rozum. Dodatkowo mając taki kapital można osiągnąć ladny zysk :)
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Dla mnie kapitał nie ma znaczenia jak nie umie się dobrze obstawiać. Jak ktoś jest dobry i nie zbankrutował mając 1000zł to może pomnożyć stawki razy 100 i trzepać kasę. Jak ktoś jest kiepski to i tak prędzej czy później wtopi każdą sumę. 100tys MOZE (wcale nie musi) zapewnić zyski z progresji zaczynanej od 1zł. Ale kokosy to nie będą, a pomyślcie o stresie na ostatnim progu ;)
 
V 0

vardik

Użytkownik
Yamakasi - proszę to mi napisz jakie są lepsze opcje.
Nie znam sie na giełdzie, na forexie, chcę kase pomnożyć.
Mysłałem kupić mieszkania na wynajem ale zwrot nie rewelacyjny.
Nie interesują mnie akcje ani obligacje itp.
Mam lokaty, ale to słaby zysk.
Do wszystkich w tym temacie.
Ja dałem taki temat bo poważnie chce zarabiać. 100 tys zł = 20 tys funt.
Dla kogoś kto jest w Anglii to żadne pieniądze.
Zależy na jakim się jest poziomie. Jak ktoś pracuje za 1500zl to nie pojmie nigdy że ktoś inny chce taką kasę pomnożyć.
Jak ktoś ma ciekawy pomysł piszcie czy tu czy priv. Może się z kimś dogadam kto wie?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Yamakasi - proszę to mi napisz jakie są lepsze opcje.
Nie znam sie na giełdzie, na forexie, chcę kase pomnożyć.
Mysłałem kupić mieszkania na wynajem ale zwrot nie rewelacyjny.
Nie interesują mnie akcje ani obligacje itp.
Mam lokaty, ale to słaby zysk.
Do wszystkich w tym temacie.
Ja dałem taki temat bo poważnie chce zarabiać. 100 tys zł = 20 tys funt.
Dla kogoś kto jest w Anglii to żadne pieniądze.
Zależy na jakim się jest poziomie. Jak ktoś pracuje za 1500zl to nie pojmie nigdy że ktoś inny chce taką kasę pomnożyć.
Jak ktoś ma ciekawy pomysł piszcie czy tu czy priv. Może się z kimś dogadam kto wie?
nic dziwnego, że są takie a nie inne wypowiedzi
wcześniej napisałeś:
Ja pisałem poważnie. Pytam z ciekawości. MAM budżet na grę,szukam sposobu.
Jak ktoś wyżej napisał, żę jestem tu długo, i takie pytanie, ale ja tutaj nie bywałem. Teraz chcę zacząć przygodę z bukmacherką ;)
albo przygoda - albo ciężka praca i zarabianie kasy - to także dotyczy bukmacherki

piszesz też:
Chciałbym znaleść pewny system, grać nawet w kilka osob, moje marzenie to np. wygrać z 300 tys zł na bukach ???? Wiem że to mozliwe.
nie sądzisz, że to trochę naiwne, życzeniowe myślenie?

odpowiedź już dostałeś, dobrą:
Dla mnie kapitał nie ma znaczenia jak nie umie się dobrze obstawiać. Jak ktoś jest dobry i nie zbankrutował mając 1000zł to może pomnożyć stawki razy 100 i trzepać kasę. Jak ktoś jest kiepski to i tak prędzej czy później wtopi każdą sumę. 100tys MOZE (wcale nie musi) zapewnić zyski z progresji zaczynanej od 1zł. Ale kokosy to nie będą, a pomyślcie o stresie na ostatnim progu ;)
ty chcesz zarabiać kasę na czymś, o czym nie masz za bardzo pojęcia...słyszałeś tylko że można na tym zarobić...wybacz.....jak ty to sobie niby wyobrażasz?!?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Zamiast tak myśleć, to po prostu zastanów się co lubisz robić, na czym się znasz i spróbuj to jakoś przełożyć na zysk dla siebie, bo pchanie się na siłę w coś i interesowanie się tym, to głupota.
 
V 0

vardik

Użytkownik
Nie interesują mnie lokaty pisałem o tym wcześniej, testuję swój wymyślony system, wczoraj 300zl zysk , tydzień temu 1000zł. Trzymajcie kciuki.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
jak faktycznie testujesz - to załóż wątek - wielu ludzi tutaj tak robi
po minimum 100 typach/zdarzeniach - można bardzo wstępne wnioski wysnuć. Po 300 można już coś powiedzieć....yield prawde ci powie
chyba że boisz się kompromitacji, to nie zakładaj....jak nie założysz, tylko będziesz mówić o testach, to tak to zostanie odebrane.... ????
 
Do góry Bottom