>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga - Finał i mecz o 3 miejsce - 2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mecz o 3 miejsce


16:30 live nSport

Mecz finałowy

19:00 live nSport

To już dzisiaj. Zaczynamy walkę o medale.
W Poznaniu Wrocławianie postarają się postawić Falubazowi. Jak tym razem spiszą się gospodarze? Czy Janowski się ogarnie i wspomoże kolegów ważnymi pkt? Falubaz pewny finału musi obejść się smakiem i pozostaje im walka o 3 miejsce. Dudek i Doyle to pewniacy to zdobyczy dwucyfrowych. Reszta zawodników dość nieprzewidywalna. O ile na Protasiewicza zazwyczaj można liczyć,że pojedzie na swoim poziomie to już Hampel , Karpov i Pieszczek to spore znaki zapytania. Zapowiada się ciekawe widowisko.

W Toruniu hit. Jak każdy dobrze wie ekipa toruńska w Gorzowie wypada słabo i tutaj u siebie muszą wypracowac sobie sporą zaliczkę aby jechać z nadziejami na rewanż. W rundzie zasadniczej Anioły wygrały 50-40 i taki wynik dzisiaj uważam,że będzie zbyt mały aby powalczyć o złoto w Gorzowie. Na MotoArenie świetnie spisują się Holder , Hancock , Vaculik oraz Paweł Przedpełski. Miedziński zna tu wszystkie ścieżki więc nawet przy słabszej dyspozycji u siebie jest w stanie objechać każdego. Co do przyjezdnych to ostatnio dobre zawody objechali IVersen i Kasprzak. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się wieczorem. Oby było wiele emocji.

Jak wy widzicie dzisiejsze mecze??
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Greg Hancock (-2) vs Niels Kristian Iversen @2.05 betsson ✅
Ostatni mecz Grega na stadionie w Toruniu, jak jezdzi Greg na motoarenie kazdy wie, dzisiaj raczej inaczej nie bedzie, przewiduje wynik blisko kompletu i wygrana Torunia 8-10 punktami. Ostatnio Niels w Toruniu pojechal ladnie, ale czy dzisiaj znowu pojedzie pod 12-13 punktow? Smiem watpic. Mysle, ze dzisiaj najlepszymi ogniwami Gorzowa beda Zmarzlik i Kasprzak, a Iversen zakreci sie w okolicach 8 oczek.
powodzenia! ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
G.Hancock powyżej 11 - 1,88 Betsafe zwrot

Greg bardzo dobrze spisuje się w tym roku na MotoArenie gdzie wykręcił średnią na poziomie 2,385pkt na bieg. Dzisiaj jak zwykle z juniorami a w czwartej serii startów trafia na Kacpra Gomólskiego a rywale to Zagar i Jensen więc powiedzmy sobie szczerze dość łatwy bieg Amerykanina. Jeśli Anioły myślą o wypracowaniu sobie sporej zaliczki to Greg , Chris i Martin muszą pojechać w okolicach +/- 13oczek.

Toruń (-8) - 1,83 bet365 ⛔????

Gajewski już przygotował odpowiednio tor żeby goście od początku się gubili. Zresztą Stali jakoś super się w Toruniu nigdy nie jeździło. Iversen przeplata dobre występy z naprawdę słabymi. Podobnie Pawlicki,Zagar i Jensen. Zmarzlik i Kasprzak oni tu powinni wieść prym w swoim zespole. Dużo będzie zależało od występu Miedzińskiego i Gomólskiego jesli jeden z nich pojedzie dobre zawody to przewaga będzie większa niż 10pkt. Byłem pewny że linia zostanie wystawiona o 2 oczka wyżej.

K.Kasprzak powyżej 9 - 1,90 bet365 ⛔????

Kasper na wyjazdach średnia w granicach 2pkt. W Toruniu zazwyczaj wygląda dobrze i potrafi tu wygrywać z liderami gospodarzy żeby w następnym biegu przyjechać z tyłu. Liczę na jego 6 biegów dzisiaj a wtedy taka linię spokojnie ogarnie.

J.Doyle powyżej 11 - 1,80 bet365 (13)✅

Dość wysoka linia ale patrząc na jego forme + na to,że rywale miewają swoje problemy to uważam,że warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
power30 18K

power30

Forum VIP
Maciej Janowski over 7,5 @ 1,67 Bet365 (dokładnie 8 i over 8) ⛔ 4 - Magic trzyma poziom...
Typ nieco na przełamanie, gdyż Janowski ostatnio nie zachwyca. Jednak dzisiaj jedzie pod 13, co sprawia iż ma nieco będzie mu łatwiej o punkty. Dwukrotnie pojedzie z Gałą oraz raz z Dróżdżem. Później dostanie Woźniaka w parze, na którym nie powinien stracić punktów. Do teog Hampel czy Karpov są spokojnie do objechania. Jeśli Wrocławianie chcą mieć jakąkolwiek zaliczkę przed rewanżem, to Magic w końcu musi zacząć jechać.
Woźniak - Hampel (+2) @ 1,69 Betsafe ✅ 1-7
Wg mnie buk za bardzo faworyzuje zawodnika z Wrocławia. Obaj mają w parze liderów, którym nie powinni zabierać punktów. Tor w Poznaniu to głównie starty i rozegranie pierwszego łuku, a akurat u Małego starty były przyzwoite. Obaj co najmniej dwukrotnie staną pod taśmą i te biegi będą kluczowe.
Przedpełski (-2) - Zagar @ 2,15 Betsafe ✅ 9:6
Pawełek na Moto Arenie spisuje się świetnie. Ma silnego konkurenta w postaci Zmarzlika, który może odebrać mu punkt w drugim biegu. W przypadku słabszej dyspozycji Gomólskiego czy Miedzińskiego, będzie desygnowany jako rezerwa zwykła. Ten sezon dla Słoweńca nie jest zbyt udany. Zawodzi w GP i jeździ bardzo nierówno w ligach. W pierwszym meczu wywalczył tylko 4 punkty. W parze z z chimerycznym Pawlickim. Jeśli Pawełek wygra drugi bieg to jest spora szansa powodzenia tego typu (nawet przy przewadze 2. punktów), bo nie sądzę aby Zagar objechał kogoś z tercetu Aniołów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 833

sebunited16

Użytkownik
Woźniak : Hampel -1 2.50 bet365✅

Muszę spróbować. Woźniak w parze z Taiem, Jarek z Dudkiem. Wiadomo, że na Jarka w normalnej dyspozycji handi byłby o parę punktów wyższy, ale zajmijmy się tym co jest. Jarek po powrocie solidnie jeździł u siebie, jeden występ fajny poza ZG, ale to nie była liga, na Moto Arenie słabo. Woźniak w skali ekstraligi przeciętniak, trochę lepiej na domowym torze, jednak bez większego błysku. Pewnie Szymon parę jedynek zahaczy, jednak patrząc, na to, że w Poznaniu mocno, przez większość zawodów, w grę wchodzi start i jedna linia, to Jarek jest w stanie walnąć duże punkty

Tai over 11 1.90 bet365✅

Brytyjczyk odnalazł się na Golęcinie wspaniale. Liczby wskazują prawie 2,6 pkt/ bieg. Zna ścieżkę, ma starty, pięć biegów, przynajmniej, bowiem widzę, również w trakcie zawodów możliwą przewagę 6 pkt przyjezdnych, ale nawet bez tego spodziewane bardzo duże punkty. Rywale z topu, jednak Brytyjczyk, na pewno nie jest bez szans w walce z liderami gości. Czasami, jak pamiętam zdarzał się jemu słabszy pierwszy bieg, a to przy tej linii może sporo skomplikować, jednak liczę dziś na pełną koncentrację od początku do końca, a to przy formie i znajomości geometrii toru, wskazuje na jazdę pod komplet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
waska 131

waska

Użytkownik
Apator(-4,5)-Stal 1 1,75 sportingbet. ✅ 49-41
Buki dają handi w granicach 8-10-12 a sportingbet wreecz zaskoczył tak niska linia . Krzyżacy u siebie bardzo mocni Holder,Hancock czy Vaculik to średnia na motoarenie w granicach 12pkt , do tego podbudowany ostatnim występem w Zielonej Górze Miedziak i mocny junior Pawełek . Stal to praktycznie tylko Kasper i Zmarzlik reszta strasznie nierówna na wyjeździe szczególnie na MotoArenie. Jak dla mnie handi bardzo niskie nic tylko brać Polecam !!!
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Apator(-4,5)-Stal 1 1,75 sportingbet
Buki dają handi w granicach 8-10-12 a sportingbet wreecz zaskoczył tak niska linia . Krzyżacy u siebie bardzo mocni Holder,Hancock czy Vaculik to średnia na motoarenie w granicach 12pkt , do tego podbudowany ostatnim występem w Zielonej Górze Miedziak i mocny junior Pawełek . Stal to praktycznie tylko Kasper i Zmarzlik reszta strasznie nierówna na wyjeździe szczególnie na MotoArenie. Jak dla mnie handi bardzo niskie nic tylko brać Polecam !!!
Pobrałem -4,5 1,85 i już unieważnili
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Damian Dróżdż +1 - Krystian Pieszczek -1 @ 1.72 bet365 ✅ (rozliczone po 12 biegach typ bardzo pewny) :grin:

Myślę że dobrą parę dobrałem do zakładu.Spodziewam się dziś większej ilości startów Pieszczka od Damiana który podejrzewam że zakończy zawody z 3 startami.Do składu Wrocławia wraca po kontuzji Drabik ktory zapewne odbierze punkty Drożdżowi.Pieszczek to lider formacji juniorskiej Falubazu więc upatruję znacznie większą zdobycz pkt.

powodzenia :grin:

P.S --&gt; sory za informacje o Drabiku,ale nie doczytałem moja wina ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba6 533

seba6

Użytkownik
Damian Dróżdż +1 - Krystian Pieszczek -1 @ 1.72 bet365

Myślę że dobrą parę dobrałem do zakładu.Spodziewam się dziś większej ilości startów Pieszczka od Damiana który podejrzewam że zakończy zawody z 3 startami.Do składu Wrocławia wraca po kontuzji Drabik ktory zapewne odbierze punkty Drożdżowi.Pieszczek to lider formacji juniorskiej Falubazu więc upatruję znacznie większą zdobycz pkt.

powodzenia :grin:
Drabik nie jedzie .
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
zdjęcie składów 14:31

http://zuzel.falubaz.com/live/20


Kasprzak over 9 1.90 bet365⛔

Podoba mi się ta linia. Według przewidywań, możliwe taktyki, tutaj KK na papierze, obok PUKa pierwszym do szóstego startu. Rywale oczywiście bardzo mocni, liderzy spasowani, Miedziak, też ostatnio lepiej, jednak 10 Krzysztof przywiezie, jeździ agresywnie ten tor takich lubi.

NKI over 11 2.37 bet365⛔

PUK odnalazł chyba formę, lepiej dla niego późno niż wcale, ostatnio załapał obcą mu przez cały sezon regularność, dobrze było w GP, Polsce, Szwecji i Anglii, dzisiaj widzę go obok Zmarzlika i Kasprzaka jako trzymających wynik u gości, gdzie przy taktycznej jedzie sześć razy i linia do ogarnięcia
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Toruń-8-Gorzow 1 @ 1.83 bet365 ⛔ ehh dokładnie 8 niestety .. Gorzów Mistrzem :grin:

Myślę że warto ten handi pobrać przed meczem,choc wiadome że podczas meczu będzie można złapać jeszcze coś lepszego.
Ten handicsp to jest minimum które Toruń musi pokryć żeby jechać za tydzień na rewanżowej spotkanie do Gorzowa.Nie ujmując nic Stali Gorzów to ekipa z Torunia jest dla mnie faworytem tego spotkania. Toruń stoi przed niepowtarzalną okazją aby wypracować sobie przewagę na swoim torze.Mysle że Hancock,Holder,Vaculik będą mega dopasowani do swojej nawierzchni która dokładnie pod siebie przygotują.To jest finał i kibicuje gospodarzom w tym spotkaniu...


Powodzenia...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
wydaje mi się, że lepiej tu zostawić linka, bo wiadomo przed meczem może się &quot;zgubić&quot;, a wielu z nas gra linie under/ over na poszczególnych zawodników, a te statsy mogą być pomocne.

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/632122/druga-linia-zapewni-aniolom-zloto
Same statystyki przydatne i plus za wrzucenie tego.

Jednak autor tego artykułu trochę odleciał. Napisał, że druga linia może dać złoto Apatorowi, a jak patrzę po średnich, to ja nie wiem kto tam jest druga linia... Nie licząc Gomólskiego, który i tak pewnie pojedzie tylko na otwarcie, to pozostała piątka mieści się w przedziale 0,2pkt/bieg. Najwyższa średnia - Grega - to 1,6 i wcale nie jest to coś, co powinno robić wrażenie.

Torunianie w Gorzowie jeździć nie potrafią i nie lubią. Dla mnie to Holder jest mocny, ale u siebie na MA, Vaculik różnie jeździ i tak naprawdę pewniakiem bym nazwał Hancocka, a i pewnie Przedpełski zrobi z 7-8pkt, ale dla mnie to zdecydowanie za mało.

Jak Apator zrobi w niedzielę 35pkt, to będą mogli uznać ten wynik za sukces. Więcej im nie wróżę, bo to nie jest ZG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 833

sebunited16

Użytkownik
Masz rację ???? biednie to wygląda jeśli chodzi o Toruń. Optymistycznie można stwierdzić, że statystyki nie jadą, jednak &quot;parę&quot; meczów już zawodnicy Apatora tam pojechali i te staty, jeśli można tak powiedzieć w żużlu, są miarodajne. Do tego dochodzi łomot w regularnym. Torunianie pokazali w półfinale, że potrafią awansować z już praktycznie przegranej pozycji, kiedy odrobili koszmarny początek. Jeśli będzie na kim oprzeć wynik, a tu potrzeba co najmniej dwóch zawodników regularnie wygrywających, może być ciekawie bardzo długo, jeśli nikt nie zaskoczy na poziomie przywożenia za plecami PUKa, Kasprzaka, czy nawet Zmarzlika, złoto Gorzowianom będziemy wieszać przed nominowanymi.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
To jak dzisiaj widzicie wyniki??
W meczu o 3 miejsce nic się wydarzyć nie może i Falubaz dostanie medale. Uważam też że spokojnie u siebie wygrają swój mecz.
Co do wielkiego finału niestety ale przewaga z pierwszego meczu jest za mała aby Toruń mógł powalczyć o złoto. Zawodnicy Aniołów nie notują dobrych rezultatów na torze w Gorzowie. Nie widać prawdziwego lidera który by mógł ciągnąć ten zespół.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Coś takiego z ziemniaków wybrałem:
Przedpełski over 5,5 @ 1,65 STS ⛔ 4 Cyfer jednak odpalił i oczka wziąl
Pawełek w ostatnich sezonach pokrywał tą linię. W pierwszym biegu raczej z urzędu będzie miał dwa punkty, gdyż Zmarzlik jest nie do ugryzienia, a Cyfer spisuje się słabo w tym sezonie. Prawdopodobnie dwukrotnie pojedzie z Vacullikiem (zapewne będzie RT za Sobczyńskiego), który w meczach wyjazdowych często notuje wpadki. Zresztą z Jensenem czy Pawlickim jest w stanie sobie spokojnie poradzić.
Milik under 8,5 @ 1,70 STS ✅ 8
Czech na pewno nie ma dobrych wspomnień z Zielonej Góry, gdzie zaliczył solidnego dzwona. W parze z Jędrzejakiem, który od czasu do czasu potrafi zaskoczyć na wyjazdach. Punkt z urzędu powinien mieć raczej w biegu 6, gdzie będzie miał słabszego juniora Zielonogórzan. Pepe, Doyle czy Dudek powinni spokojnie go objechać. Zresztą Hampel ostatnimi występami udowodnił, że u siebie spisuje się bardzo dobrze. Nieco ostatnio loty obniżył Karpov. Mimo wszystko Ukrainiec jest w stanie ukraść jakieś punkty.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Jak ktoś jest &quot;zaprogramowany&quot; na 16;30 i odpuszcza sobie studio nSportu, to dzisiaj mecz o 16:00, robią chyba więcej miejsca na obgadanie finału, tak piszę, żeby się ktoś nie włączył w 5 biegu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
To jak dzisiaj widzicie wyniki??
W meczu o 3 miejsce nic się wydarzyć nie może i Falubaz dostanie medale. Uważam też że spokojnie u siebie wygrają swój mecz.
Co do wielkiego finału niestety ale przewaga z pierwszego meczu jest za mała aby Toruń mógł powalczyć o złoto. Zawodnicy Aniołów nie notują dobrych rezultatów na torze w Gorzowie. Nie widać prawdziwego lidera który by mógł ciągnąć ten zespół.
Jak dla mnie prędzej bym się spodziewał ze Torun nie pozwoli rywalowi odrobic strat w Gorzowie niz Zielonej Górze, a w Zielonej Górze sie im udało.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zawodnicy z Torunia lepiej spisuja się w ZG niż w Gorzowie i wynik z ZG nie był dla mnie wielkim zaskoczeniem. Przesledz sobie jak zawodnicy jeździli wcześniej w Gorzowie a jak w ZG.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
tez tak mysle sam balem sie rewanzu i po tym co zobaczylem w toruniu wiedzialem ze bardzo ciezko bedzie, podejzewam ze dzis holder czy miedzinski nie zrobia duzo punktow nawet dziadzia hancock sie zamiesza 51-39 dla gorzowa mysle najmniej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom