>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGL Kraków - MAJOR CS:GO

Status
Zamknięty.
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Skoro wywołujesz do odpowiedzi.. Ja na dziś proponuję taki taki dubel, *aktualne kursy:

SK @1.70 * Fnatic @1.67 = @2.84 Unibet ✅ * ⛔ = ⛔⛔⛔

Dwa klasyki, choć ten drugi to tylko na papierze, ponieważ to nie te drużyny co kiedyś.

Odnośnie meczu Brazylijczyków z Duńczykami, idę tutaj w stronę SK, ponieważ jest to bardzo mocna drużyna i sądzę, że sięgnie tutaj po kolejny triumf na największej imprezie. Astralis odpuściło turniej w Kolonii, bo szykowali się na tego Majora, aczkolwiek muszę stwierdzić (choć to dopiero pierwszy mecz), że nie najlepiej weszli w ten turniej. Męczyli się z Immortals, wygrywając dopiero po dogrywce. Co bardzo rzuciło mi się w oczy to gra Device&#39;a, jeden z najlepszych snajperów na świecie nie zdobywał wczoraj najłatwiejszych fragów. Nie oglądałem meczu SK, ale oglądałem turniej w Kolonii i SK z tamtego turnieju z wczorajszym Astralis wygra gładko.


VP - fnatic. Na ten mecz czeka każdy, nieważne w jakiej formie są obydwie drużyny. Wczorajsze zwycięstwo Polaków 16:2 i balonik napompowany, ale moje zdanie jest takie, że to ich jedyna wygrana na tym turnieju, ponieważ trafili na najsłabszy zespół, który nie jest jeszcze gotowy na Majora, ta drużyna już się wypaliła, co przykro mi stwierdzić. Nie oglądałem meczu fnatic, ale z tego co wiem wyglądali dobrze i napędzali się z rundy na rundę. Ja idę tutaj w stronę fnatic, a jeżeli wygrają Polacy to będzie to &#39;szczęśliwa przegrana&#39;.

* - ja pograłem po @1.62 i @1.57
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Niezłe jaja z tym majorem. Chyba prędko następny nie zagości w Polsce, po tym co się dzieje.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Super mecz VP. Pokazali, że będą groźni na tym turnieju. Dzisiaj niestety nie było czasu, jutro postaram się coś popisać w temacie. Na razie podkreśliłem 4 pierwsze mecze, gdzie widzę faworytów, ale czekamy na ofertę jaką wystawią buki.
Pary na 3 kolejkę:
11:00 Vega vs Penta
12:30 FlipSid3 vs Faze
14:00 Mousesports vs North
15:30 NaVi vs Immortals
17:00 G2 vs Cloud9
18:30 Fnatic vs Astralis
20:00 Gambit vs Virtus.Pro
21:30 SK vs BIG
 
F 129

fascio

Użytkownik
Super mecz VP. Pokazali, że będą groźni na tym turnieju. Dzisiaj niestety nie było czasu, jutro postaram się coś popisać w temacie. Na razie podkreśliłem 4 pierwsze mecze, gdzie widzę faworytów, ale czekamy na ofertę jaką wystawią buki.

Pary na 3 kolejkę:

11:00 Vega vs Penta
12:30 FlipSid3 vs Faze
14:00 Mousesports vs North
15:30 NaVi vs Immortals
17:00 G2 vs Cloud9
18:30 Fnatic vs Astralis
20:00 Gambit vs Virtus.Pro
21:30 SK vs BIG
Mi tez sie myszy w oczy rzuciły ale musi być dobry kurs inaczej lipa
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Penta sie troche zesrała na tym turnieju... VP bardzo dobra strona CT, nieco gorzej juz po stronie terro, ale tez mieli jakies taktyki i nie wygladali jak NaVi wczoraj na overpassie ????
Jutro ciekawe mecze, moje przewidywania:
PENTA
FaZe - niby faworyt, ale jak na razie cieniutko
mouz
Immortals
G2
Astralis
Virtus.pro - podejrzewam, ze jutro zobaczymy cobbla albo cache. Na cobblu 60/40, cache 50/50.
SK
Miałem dzisiaj pododawac analizy, ale nie mialem czasu w robocie. Jutro cos wiecej napisze o tych meczach.
Na pewno zagram kupon:
mouz
?immortals?
g2
virtus
ako: 9,20
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Dzisiaj w każdym meczu jest praktycznie 50/50 może poza meczem Faze i SK
Na prawde nie wiem co pograć bo jak ostrzałem to Kursy dobrze wystawione. Może jedynie pogram c9
 
K 12

ksar

Użytkownik
Penta + Faze + Sk @1.94 STS ⛔

1) Penta vs Vega. Drużyna Innocenta może i ma 0:2, jednak warto pamiętać o to z kim rywalizowali. W pierwszym meczu trafienie na Coldzere + 4 kolegów, w drugim na North. Po pojedynku z Brazylijczykami jak już można było zauważyć również we wczorajszym meczu SK z Astralis, po prostu nie mieli szans. Jedno osobowa maszyna, która sama wygrywa gry. 70 zabójstw w dwie mapy... Następnie przyszła pora na North, które też nie jest słabą drużyną. Vega z kolei trafiła na Immortals i VP. Na aktualny czas oba te zespoły są gorsze od SK i North, a pomimo tego Rosjanie nie pokazali kompletnie nic. Gubią się sami w swojej grze, bardzo łatwo są wyłapywani na skrótach czy niepotrzebnych wychyleniach. Jedyne o co się można martwić to postawa Mocka, który gra bardzo słabo na tym turnieju, ale sądzę, że z nim czy bez niego, Penta powinna sobie poradzić z totalnie nieogranymi Rosjanami.

✅✅ 16:14 Mocek królu :]

2) O Faze nie ma co się za dużo wypowiadać. No tragedia. Gram tutaj na nich tylko z tego powodu, bo nie wierzę, że taki zespół zakończy Majora ze stanem 0:3. Na przeciwko siebie ma Flipside, które w meczu z Navi pokazało pazur, by potem nagle opaść. Czy to rywale byli za silni dla Faze czy to Faze tak słabo gra? Nie wiem. Jak już wspomniałem, grane tylko przeciwko 0:3. Hendicapy na + w stronę F3 byłyby dobrym wyborem, gdyby nie to, że jeśli Faze się w końcu odpali, to te hendicapy nie zostaną pokryte.

⛔⛔⛔ Łee, trzeba było grać te hendicapy ???? Ewidentnie coś się popsuło w tej ekipie ????

3) SK - BIG. Pojedynek Dawida z Goliatem. W tym wypadku Goliatem staje się robot, a Dawidem piątka ludzi skaczących nad ścianami. Nie mogę odmówić BIG umiejętności strzelniczych, ale gdyby nie używanie nadmiernie ów buga, to by aktualnie mieli bilans 0:2. Myślę, że pomimo tego SK podejmie walkę na inferno, by sprowadzić do ziemi niemiecką organizację. Nie stawianie na Brazylijczyków widząc formę Coldzery jest po prostu... głupie. Trzeci mecz nadchodzi, liczę na 100+ killi i średnią 30+ na mecz.

Virtus Pro vs Gambit @1.95 STS ✅✅✅ 11:16

Tak jak już pisałem wcześniej. Musiałem zobaczyć mecz Polaków by cokolwiek o nich powiedzieć i... nie jest tak dobrze jak myślałem. Popełniają wciąż sporo błędów, po TT zagrali wczoraj słabo, bardzo łatwo dawali się wyjmować + mogą być jakieś błędy w komunikacji, gdyż parę razy Szwedzi zabijali naszego w plecy, by zaraz zdjąć kolejnego, który kompletnie się tego nie spodziewał.

Gambit to drużyna kompletna. Potężna drużyna do lanów. Wczoraj mecz z G2 na Cach&#39;u wygrany do 6 może robić wrażenie. Są świetnie zorganizowani, po BIG rozegrali najwięcej godzin treningowych, co można zauważyć. Chciałbym, żeby to VP wygrało ten mecz, jednak stawiam tutaj na ekipę Zeusa. Jeśli Polacy wygrają... no cóż. Będzie to taka słodka porażka.
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Na C9 to bym uważał. Po wczoraj są ostro wkurwieni i nie wiadomo jak dziś zareagują.
Kilka tweetów pisanych w trakcie meczu z BiG:

https://twitter.com/Stewie/status/886999394993700864
https://twitter.com/Stewie/status/886999553806917632
https://twitter.com/SK_fer/status/887008417608597504

Ja na dziś w pre gram tasiemke:
Faze 1.24 ⛔
G2 1.57 ✅
Astralis 1.44 ✅

AKO 2.80 Fortuna ⛔

Faze dużo lepsza drużyna od Flipside. Muszą dziś wygrać, jeśli chcą pozostać w turnieju. U rusków nieźle strzela electronic, jednak to za mało na Faze.

Astralis moim zdaniem za wysoki kurs, dlatego pobieram. Kompletnie nie wyszła im pierwsza połówka wczoraj z SK, ale w drugiej już nawiązali walkę i gdyby nie przebłysk colda w rundzie eco, mogłoby się skończyć różnie.

No i G2 vs C9. Zapowiada się ciekawe spotkanie. Jednak moim zdaniem Francuzi to biorą. Są po prostu lepszym zespołem. Dużo może zależeć od pojedynków Kennego ze Ska i Francuz większość będzie wygrywał.

Dorzuciłbym overy, ale to już na LIVE, bo na razie nie ma w ofercie:
over 26,5 w meczu Gambit-VP oraz NaVi-Immortals

W meczu NaVi-Immortals radzę uważać z graniem przeciwko Brazylijczykom. Dla mnie oni biorą ten mecz.
 
F 129

fascio

Użytkownik
PGL Major Kraków
11:00 PENTA -4.5 @1.80 forbet
PRZEGRANA przy 1:7
Nie wygrają tego PENTA jednak za słaba.
Po prostu muszą się po nich przejechać są lepsi może innocent zacznie strzelać a jak nie to we 4 też powinni roznieść Vege bo są lepsi i tyle zobaczymy jak będzie ale nie widzę tutaj szans na niespodziankę.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Nie wiem na jakiej podstawie mozna powiedzieć ze Immortals są gorsi odNorth. Dla mnie Brazylijczycy na te chwile w każdym aspekcie gry są lepsi. North obok VP to drużyna która zawodzi najbardziej ostatnimi czasy.
Astralis - Fnatic - Ast win @1,45
Gambit - Vp - Gambit win @2.1
Sk - BIG - Sk first to get 5rounds @1.55
AKO @4.72 óni ✅✅✅
Felps poniżej 18.5 fragow @1.85
Snax poniżej 21.5 fragow @1.85
AKO 3.42 sts ⛔⛔⛔ e; ale sie w pierwszych rundach odpalił, juz rozliczam. Jednak jak ktoś kosi to trzeba w niego iść, Coldzera zaś pod 30 fragow. Mądry Polak po szkodzie niestety
Na wstępie jeszcze chce napisac ze ja pograłem tu w strone Vega wczoraj na sts po3,4 a dzis under Innocenta 18,5 po 1,75 w sts do dubla z Astralis, ale nie umieszczam tego bo raczej juz Vega z penta bedą w grze
Astralis w meczu z sk w pierwszej połowie kompletnie zawiedli, a w drugiej jak ktoś napisał gdyby cyborg eco nie ugrał to mogło by sie to rożnie skończyć. Jestem trochę zawiedziony bo naprawde brakuje devicea, przegrywa sporo wymian, i z pewnością nie udowadnia tego ze jest najlepszym snajperem. Ale to wciąż jedna z najlepiej poukładanych i kompletnych drużyn i myśle ze nie pozwolą sobie przyłożyć nóż do gardła w postaci ryzyka odpadnięcia z turnieju przy dwóch porażkach. Co do Szwedow, jak mówiłem posty wczesniej. Drużyna z potencjałem, w koncu kiedys kosili wszystkich jak leci. Umiejętności są, taktyki sa, ale strona ct to im kompletnie nie siedzi, brak dogadywania sie, komunikacji, grania na partnerów, czytania i spokoju w grze, i myśle ze drużyna jaka jest Astralis po stronie terro to wyegzekwują.
Gambit - VP. Gambit naprawde mocno przygotowane do turnieju, do tego Zeus nie odstaje aimowo od reszty co zawsze mnie irytowało w ich grze. Widać ze chcą tu namieszać i przyjechali do Krakowa by bić sie o tytuł. Polacy natomiast mam wrazenie ze udało sie poprawić chyba najważniejszy aspekt - czyli w koncu zaczęli strzelać. Wciąż pojawia sie duzo błędów, i myśle ze tak poukładana drużyna jaka jest Gambit lepiej bedzie je egzekwować, poza tym trudno mi uwierzyć ze aż 3 zawodników znow wykręci po 25 fragow, bo to sie mocno przyczyniło do wczorajszego zwycięstwa. Uważam ze Gambit nie odda tylu rund grając po ct i w koncu sprawdzi czy rzeczywiści vp wrócili bo jak na razie ruski Kopciuszek i niepoukładani Szwedzi z problemami nie sprawdzili tego do konca i liczę ze dzis to zweryfikują i pokażą ze jednak jeszcze musza poprawić pewne aspekty, poza tym mouse i G2 to z pewnością lepsze drużyny niz Vega i fnc, a po Francuzach to sie wręcz przejechali.
Na koniec mecz Brazoli z czarnym koniem. Myśle ze onemanarmy znow odpali maszynę i rzeczywiście przebije barierę magicznych 100fragow w 3 mecze, czyste zwycięstwo trochę za Niski kurs przy naprawde dobrze prezentujących sie Niemcach, handicap tez sie nie odważę bo w meczu z duzo słabsza penta pokazali ze lubią dostać zaćmienia, poza tym gdyby nie cold to mogliby równie dobrze byc i 0-2. Moja uwagę przykuł typ na pierwsi zdobędą 5rund. Nie od dzis wiadomo ze pistolki maja bardzo dobre, a forcebuye czy eco zwłaszcza z tak grającym Coldzera nawet lepsze, a i kurs juz dobry do dubla. Jak mówiłem - niesamowite forcy, dobre pistole, myśle ze dobry typ.
Co do fragow - Felps Ewidentnie pod forma, myśle ze znów pozostanie w cieniu kolegów szczególnie jednego, poza tym moze rownież gra na felernym komputerze ???? bo jak wiadomo pod względem organizacji ten major to tragedia. Gram tu jego under i liczę ze nie bedzie w stanie wygrywać wymian z Niemcami, a po tt to wiadomo jak bedzie sprawa wygladac, ale mimo wszystko wole zagrac under 18,5 felpsa niz over 24,5 Coldzery. Do tego dokładam under snaxa. Jak juz pisałem wczesniej, od momentu przejęcia dowodzenia pełne skupienie na taktyki, rozważanie wszystkich decyzji, to nie pozwala mu robic tego z czego
Jest znany, będę szedł w jego under w zaparte, bo bycie IGLem kompletnie go zmieniło i zmusiło do porzucenia dawnego stylu gry.
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Nie wiem na jakiej podstawie mozna powiedzieć ze Immortals są gorsi odNorth. Dla mnie Brazylijczycy na te chwile w każdym aspekcie gry są lepsi. North obok VP to drużyna która zawodzi najbardziej ostatnimi czasy.
Przecież North gra na myszki ???? a Immortals na NaVi
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Żałosny poziom PENTY jak można mieć 7:1 w tt i nie wygrać tego meczu? Powiem tak Innocent się nie nadaje ewidentnie do tego składu jest za słaby psychicznie bo na turnieju gość gdy już trzeba przestać się żalić na fb, a zacząć strzelać to kończy się gwiazda. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że to przez niego przegrali ten mecz dlatego, że nie potrafił zabijać i tyle =)
Szybko skreśliłeś Mocka, dzisiaj udowodnił, że jest bardzo ważnym zawodnikiem w drużynie i potrafi ich pociągnąć w kluczowych momentach i uratował im dzisiejszy mecz. Należy też pamiętać, że to Krystal jest tam teoretycznie IGL&#39;em, chociaż nie do końca. On mówi na początku co mają grać, ale Paweł w jednym z wywiadów mówił, że w trakcie rundy to on bardzo często przejmuje dowodzenie i decyduje co będą grać.
Mousesports - North @1,6
Faze - Flipside @1,25 ⛔ Brak słów, cała scena liczyła, że zrobią 3-0 jak już, a nie 0-3. Dramat, wstyd, najgorsi na turnieju.
AKO:2 ⛔⛔⛔
Konsekwentnie przeciwko North. Obie drużyny z bilansem 1-1, przegrały odpowiednio z Gambit i C9. Mimo wszystko dużo lepsze wrażenie pozostawiła na mnie ekipa Oskara. North wygrało z Pentą, ale tak grającej falami drużyny na tym turnieju nie ma. Potrafią robić run po 10 rund z SK, potrafią z Vegą robić run 9 rund z rzędu, a potrafią też zacząć od 7-1 i przegrać do 9. W tym meczu to bardziej dla mnie Penta go przegrała, niż North wygrało. Sami popełniali masę błędów, w wygranym meczu z c9 było to samo - wyglądało jakby komunikacja była na bardzo słabym poziomie.
Myszy przegrały z Gambit, ale drużyna ze wschodu pokazała w następnym meczu jak jest mocna na tym turnieju. Później wygrali z Faze, no ale tu jest lekki problem. Faze ten mecz grało w 3, bo kioshima i karrigan ewidentnie na traina nie dojechali razem z drużyną. Ale to dalej jest wygrana z Faze.
Co do Faze - fakt grają jak na razie przeciętnie, ale dalej nie jestem sobie wstanie wyobrazić, aby skończyli to z 0-3. Wczoraj przegrali, ponieważ jak już wspomniałem grali w 3 - 10 i 12 fragów na 34 rundy to wynik co najmniej fatalny, nie powinni dzisiaj tego powtórzyć. Flipsid3 fajny początek z Fnatic, ale prawda jest taka, że na fullu praktycznie wszystko wygrywało Fnatic. Wczoraj z Navi to samo - wygrali dwie pistoletówki (chociaż potem przegrali praktycznie czyste eko z 1ak Simpla i mecz się dla nich zaczął kończyć - wyglądali przeciętnie i myślę, że dzisiaj zakończą swój udział w turnieju
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Niezłe jaja z tym majorem. Chyba prędko następny nie zagości w Polsce, po tym co się dzieje.
Niby dlaczego? Organizatorem jest PGL i to ci mogą mieć problemy. ESL jakoś potrafiło robić majory i turnieje w Polsce. Po za tym to dopiero 3 dzień, poczekajmy.
Jaki legalny buk polecacie do grania online?
 
K 12

ksar

Użytkownik
Faze pokazało klasę, więc próbuję jeszcze AKO na resztę dnia:

Mouz⛔ + Immortals(+3,5)✅ + Astralis + G2✅ @ 6.12 STS ⛔⛔⛔ Myszki po raz kolejny udowodniają, że CT to ich nie najlepsza strona :cool:

O Myszach i Astralis już były wypowiedzi, nie będę ich powielał.

Typ na Immortals przede wszystkim przeciwko słabej dyspozycji Navi. Brazylijczycy powoli pną się górę i już za niedługo mogą się na prawdę zacząć liczyć na scenie esportowej. Dotychczas były to przebłyski, ale z taką grą spodziewam się, że będą w stanie walczyć jak równi z równym z &quot;topem&quot; sceny cs&#39;a. Widać, że grają bardzo zespołową, starają się kryć siebie, wchodzić razem w bsy, czekać na swoich kompanów. No i jak już wspominałem kilka postów wcześniej - mają Kng&#39;iego. To może być następca Fallena na brazylijskiej scenie. Z drugiej strony Navi, które pare razy na mapę mają zastoje. Coś w tej ekipie zaczyna się psuć. Czasami starają się grać zbyt agresywnie, co bardzo często kończy się niestety porażką. Simple jest w dobrej dyspocyzji, ale to wciąż nie jest ten sam zawodnik, co pare miesięcy wcześniej. Guardian często chybia z awp, a to on był takim filarem drużyny, kiedy simple miał gorszy dzień. No i zostaje jeszcze Edward, który lata świętości ma już chyba dawno za sobą.

W meczu Francuzów z Amerykanami widzę niestety(dla fanów C9) tylko jednego faworyta. G2 przegrało swój pojedynek przeciwko Gambit, natomiast C9 poległo w starciu z BIG. Odnośnie obu tych mecz jakkolwiek odnosiłem się już we wcześniejszych swoich postach. Jedyne co mogę stwierdzić, to to, że Amerykanie bardzo często gubili się w pojedynku z Niemcami. Większość pojedynków 1v1 były przegrane, jedynie Autimatic starał się ciągnąć ten zespół, ale gdy w przeciągu kilkunastu sekund od początku rundy pozostawało już tylko 4 zawodników C9, to po prostu nie dawał rady. Widzę tutaj pojedynek przede wszystkim sniperów. Kenny jest bardzo agresywnym graczem, często lubi wychylać z awpy, gdyż jest pewny swoich umiejętności. Skadoodle z drugiej strony gra mocno pasywnie. Dopiero, gdy nie idzie całej drużynie, ten stara się skracać by zająć się entry fragami. Nie wiem czy to wina taktyk, czy samego gracza, ale nie sądzę, by mocno pasywna drużyna jaką jest C9 była w stanie pokonać agresywnie grające G2. Po TT mają szansę, po CT za wolno rotują do swoich kolegów co bardzo często kończy się odbijaniem bsa 2 v 3/4.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
No i jak już wspominałem kilka postów wcześniej - mają Kng&#39;iego. To może być następca Fallena na brazylijskiej scenie.
Chciałem tylko sprostować - któryś z casterow o tym wspominał ze kng zapytany jak czytać jego nick powiedział ze King a nie Kej en dżi. Wiec maja Kinga ;) A co do następcy fallena. Zdajesz sobie sprawę ze sytuacja trochę podobna do Niko z faze, lubi pograć Awp ale jest rifflerem, a hen1 jest głównym snajperem i jeśli finanse pozwalają tylko na jedna Awp to ta zawsze trafia wlasnie do niego, także z tym następca fallena to chyba trochę przesada ;) btw hen1 w formie moim zdaniem kosi duzo lepiej z Awp niz kng, ale fakt, skilla mu umniejszać nie mozna, i zastąpienie nim skillowego frustrata jakim był fnx Ewidentnie juz wychodzi a wyjdzie jeszcze bardziej tylko na dobre
Edit: Heh, z kolei anders i Semmler mówią Kej en dżi. Teraz to juz sam zgłupiałem. Inna para casterow czytała king i nawet wspominali o tym pytaniu samego zawodnika
 
K 12

ksar

Użytkownik
Chciałem tylko sprostować - któryś z casterow o tym wspominał ze kng zapytany jak czytać jego nick powiedział ze King a nie Kej en dżi. Wiec maja Kinga ;) A co do następcy fallena. Zdajesz sobie sprawę ze sytuacja trochę podobna do Niko z faze, lubi pograć Awp ale jest rifflerem, a hen1 jest głównym snajperem i jeśli finanse pozwalają tylko na jedna Awp to ta zawsze trafia wlasnie do niego, także z tym następca fallena to chyba trochę przesada ;) btw hen1 w formie moim zdaniem kosi duzo lepiej z Awp niz kng, ale fakt, skilla mu umniejszać nie mozna, i zastąpienie nim skillowego frustrata jakim był fnx Ewidentnie juz wychodzi a wyjdzie jeszcze bardziej tylko na dobre

Edit: Heh, z kolei anders i Semmler mówią Kej en dżi. Teraz to juz sam zgłupiałem. Inna para casterow czytała king i nawet wspominali o tym pytaniu samego zawodnika
Widziałem dwa streamy, na jednym mówili kej en dżi, na drugim kendżi, więc sądziłem, że tak się to wymawia :razz:

Co do reszty: To fakt, że hen1 jest numerem jeden w Immortals co do awp. Jednakże nie chodziło mi w tym wypadku o byciu numerem jeden przez KNG, a po prostu o tym, że jest w stanie grać jak Fallen. Strasznie nieprzewidywalny, skracający, skuteczny do bólu. Te cechy sprawiają, że wierzę w to, że pomimo, że to hen1 jest numerem jeden w brazylijskiej drużyny, to właśnie KNG będzie najbardziej pasował stylem do Fallena. Warto zauważyć, że sam Fallen nie zawsze był czołowym graczem SK z AWP. Gdy jemu nie szło, grał nią zawsze Cold (jako drugi awper) co skutkowało tym, że sam Fallen przez dłuższy okres czasu stał się drugim awperem oddając pierwsze miejsce Coldowi gdy zobaczył co on ze snajperką wyczynia. Myślę, że to samo spotka KNG ???? .
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
To się porobiło.
3-0 BIG i Gambit i jako pierwsi meldują się w 1/4 + mają pewny start w następnym Majorze.
VP przegrali jako drużyna. Mają szczęście, że trafili North, którzy też nie grają rewelacyjnie ostatnimi czasy, bo z SK i Astralis byłoby bardzo ciężko.
FaZe odpada 0-3, tak samo Vega. O ile drudzy to była niemal pewka, to Faze to sensacja.
fnatic bardzo pechowo. Po pokonaniu F3, dostali kolejno VP i Astralis. A teraz zmierzą się o byt z NaVi.
Co sądzicie o dzisiejszych meczach?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co sądzicie o dzisiejszych meczach?
VP zdecydowanie dobre losowanie znowu. Szkoda tego początku, kiedy po ct nie poszli dalej za ciosem. O Gambit pisałem, że to typowa drużyna na wielkie turnieje, ale żeby od razu na 3-0? Spore zaskoczenie, a to, że BIG zrobiło podobny wynik porównałbym do 0-3 FaZe, czyli po prostu sensacja. Sam stawiałem 3-0 FaZe, a tu takie buty ???? Vega bez niespodzianki, więc te dwa plusy w pickemie już przynajmniej są.
Jeżeli chodzi o ostatni dzień pierwszej rundy to będzie ciekawie. Słyszałem głosy, że Flipsid3 może wyjść z tego 0-2, jutro trafiają na PENTĘ, która trochę szczęśliwie dzisiaj zrobiła ten comeback z 7-14. Jeżeli powtórzy się podobna sytuacja, to F3 tak im już nie powinno dać wrócić. Fnatic z NaVi, czyli w kolejnej fazie na pewno zabraknie jednego z legendarnych zespołów. Obie formacje nie są w formie, ciężko mi tutaj przewidzieć, ale nie przepadam za Szwedami. G2 z Astralis i tutaj też powinno być ciekawie. Wiadomo, że Duńczycy są tutaj faworytami, ale francuski super skład zawsze może odpalić. W sumie tak patrząc, to każde spotkanie zapowiada się interesująco, a najlepszym przykładem są brazylijskie derby. Zawsze SK jest stawiane powyżej Immortals, ale widać, że HEN1 i spółka czują się ostatnio dobrze. SK dzisiaj w końcówce ulegli BIG, które bez crouch jumpa też dało radę, aczkolwiek decyzje Brazylijczyków w ostatnich rundach nie zawsze były optymalne, a właściwie to Niemcy trafili np. z tym odpuszczeniem A i ustawieniu się we trzech na B.
Jeżeli miałbym coś wybierać, to widzę Astralis pojawiające się na razie w esportowych bukach po 1.8, co jest dla mnie niezłą opcją. Reszta kursów na razie mi się nie podoba.
 
K 12

ksar

Użytkownik
Mouz vs C9
Over 26,5 rounds @1,8
✅✅✅ 11:16


Pobieram póki jeszcze ciepłe. Over grany twardo przeciwko Myszom z najprostszego możliwego powodu. Słabe CT, mocne Terro. Overek może nie zostać pokryty tylko wtedy, gdy Amerykanie jakimś cudem zdemolują ekipę ChrisJ&#39;a, w co osobiście wątpie.

W wygraną nie ma co się tutaj pchać, póki nie zobaczymy mapy. Jeśli będzie cobble = Mouz to przegra. Czy to po dogrywce, czy to w walce na nerwówce. Poczekałbym z tym grając na live, a na ten moment proponuje sam over rund.

North vs Virtus Pro @1,70 STS

Polacy postawili się ekipie Zeusa, spodziewałem się mniejszego wyniku, a jednak przegrana tylko (albo aż?!) do 11. W kluczowych momentach zawodnicy nie zawodzili (akcja neo i taza 2v4 majstersztyk w wykonaniu Filipa, stare czasy się przypomniały), ale zawodzili w początkowych fazach rund. Gambit pokazało wczoraj bardzo agresywną grę, po zajęciu bsa skracali swoje pozycje, nie dawali szans Virtusom nawet podejścia do bomby. Klasa sama w sobie w wykonaniu Zeusa.

Dzisiaj trafiają na North, które gra po prostu słabo. Wierzyłem, że pierwsze mecze to tylko taka rozgrzewka, że odpuścili sobie. Jednakże wszystko idzie w odwrotną stronę. Wczoraj w grze na Myszy bardzo dużo błędów, zawodnicy sami się gubią, czasami można zauważyć błędy w komunikacji, źle dopracowane taktyki. To wszystko skutkuje tym, że nie widzimy aktualnie tier 1 zespołu, a średni tier 2 team. Jedyne czego się boję, to podjęcia walki na mapie de_nuke, gdzie obie ekipy grają dobrze. No, ale wierzę, że ekipa pod wodzą dobrze grającego Pashy i powracającego z dalekiego tunelu byali&#39;ego będzie wstanie udowodnić, że przyjechali tutaj po zwycięstwo.

Do tego dokładam jeszcze ako : Penta +2,5, G2 - Astralis over 26,5 rund, Immortals + 4,5 @ 5,36 STS ⛔⛔⛔ Penta rajd z 13:7 do 13:16 ????

Jeszcze co do Immortals. Dla większych ryzykantów polecam pogranie czystego zwycięstwa. Wydaję mi się, że SK lekko opada, tak samo jak na poprzednim majorze. Pierwsze 2 dni pogrom, by później zacząć przegrywać. BIG dzisiaj pokazało jak łatwo można pokonać SK (wynik 14:16 kompletnie tego nie odzwierciedla) grając po prostu wolną, taktyczną rozgrywkę, nie polegająca na ciągłych próbach 1v1. Przeczucie mi mówi, że w derbach Brazylii górą będzie ta niby &quot;słabsza&quot; drużyna, ale dla świętego spokoju gram tutaj hendicap po i tak dosyć fajnym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom