>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PGNiG Superliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Co do Zabrza to rzeczywiście powinni pójść za ciosem, jednak z handi bym uważał. No ale czysty win do jakiegoś dubla można brać.
Linia w meczu azotów z czuwajem 6,5 i mnie to satysfakcjonuje i próbuję, tym bardziej że kurs over2, a nie zwykłe 1,85
Czuwaj+6,5 2,05 Tobet
 
A 21

allbundy87

Użytkownik
MMTS Kwidzyn - Wisla Plock
Handi: WP -6
Typ: Wisła Plock
Bukmacher: bet365 1,8

&#39;To juz nie jest ten sam Kwidzyn i nie ta sama Wisla Plock&#39; takie madre zdanie przeczytalem na jednej ze stron poswieconej p.reczej(sportowe fakty lub nafciarze.info szczerze nie pamietam). To zadnie obrazuje jak przed sezonem zmienily sie obie ekipy. Oczywiscie jedni na plus (Wisla) drudzy na minus (MMTS). Mimo iz wielu spodziewalo iz Kwidzym bardziej obnizy losu to juz nie jest ta sama ekipa co w ubieglych latach. Odnosnie typu wynik tego meczu moze byc tylko jeden. Ploczczanie pomni poprzednich lat i problemow jakie stwarzal im Kwidzyn na pewno przystapia skoncentrowani od 1min. I tak jak iskra wczoraj popadna rywala od poczatku. Ostatnie wyniki MMTS-u nie powalaja. Graja ostatnio co 3-4 dni. Dwa poprzednie mecze zakonczone jednobramkowa porazka. O ile ostatnia pucharowa porazka z Azotami wstydem nie jest i ich szans w rewanzu nie przekresla to zawsze porazka. Przed Azotami przyszla wstydliwa porazka z Piotrkowianinem. Odnosnie Wisly to jest ona bardziej wypoczeta. Nie grala w tygodniu gdyz zawodnicy w poniedzialek powrocili z dalekiej rosji gdzie po w pelni kontrolowanym meczu awansowali do fazy grupowej pucharu Ehf.
Chcc przewage nad Iskra ploccy zawodnicy musza ten mecz wygrac. Zachowujac pelna koncentracje Wisla gladko pokona MMTS, a jej szersza lawka rezerwowych dodatkowo za tym przemawia.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A ja chyba zrobię mini-kombo na ten mecz. Kwidzyn obronnie wygląda fatalnie, jakoś ani Peret tej obrony nie trzyma, bo wiadomo, że Waszkiewicza nie ma, Orzech nie jest jakimś specjalnym zawodnikiem do obrony, a w bramce Suchowicz stracił formę i chyba już powoli będzie dołować? Bo wiek słuszny. Krzysiek (ze) Szczecina czasami miewa nie najgorsze występy, ale chyba nie tym razem.
Linia w miarę niska i stawka też nie jakaś wielka, bo i te zespoły w meczach między sobą rzadko takie linie pokonywały. Ale teraz czuję jakoś w kościach, że Płock pojedzie tam MMTS dobrze, ale też nie wchodzi w grę porażka 15 bramkami jak w 1. kolejce, bo u siebie to jednak jakiś plus dla MMTSu jest. I pewnie koło dyszki się skończy.
Nie wyobrażam sobie by Płock wobec 37 bramek Azotów na Kwidzyn nie rzucił tu przynajmniej 35, bo do tego meczu myślę, że podejdą w miarę skoncentrowani i zechcą mocno pocisnąć. A w ataku Kwidzyn ma jednak paru fajnych zawodników, jak Orzech, Łangowski czy Peret, z którym może być Twardzie ciężko. Chyba warto w stronę tego komba, bo linia chyba źle wypośrodkowana pomiędzy h2h a realnymi możliwościami z ostatnich czasów, a handicap wybitnie niski. Kwidzyn również w wybitnie niskiej formie, ale u siebie mega wstydu nie zrobi, ale też wyżej pupy nie podskoczy i niżej niż dychą się nie skończy wg mnie.
Over 60.5 + Płock -6.5 @ 3.52 b365 ✅⛔
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Króciutkie przemyślenia na ostatnią kolejkę przed przerwą. Kursy z fortuny

Piotrków-Szczecin
2,25-9-1,80
Pogoń w końcu się przełamała i wygrała zdecydowanie mecz w głogowie. Teraz powinni pójść za ciosem i wygrać w piotrkowie, choć łatwego meczu się nie spodziewam. Kurs spada, wczoraj było 1,90, i pewnie jeszcze spadnie nieco.

Zabrze-Puławy
1,55-10-2,70
No tutaj to liczyłem na bardziej wyrównane kursy i wtedy grałbym w kierunku gospodarzy. A tak mamy value na azoty, ale jak spojrzymy na H2H to ewidentnie w tej parze atut własnej hali odgrywa wielką rolę. Puławy nie potrafią punktować w zabrzu, zabrze nie zdobywa punktów w puławach. Powen po przyjściu Jurasika złapał wiatr w żagle, azoty utrzymują niezłą forme, powinno być ciekawie do końca. Za drobniaki może remisik? ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Lubin-Głogów
1,6-10-2,6
Mecz derbowy, a jak to w derbach- wszystko jest możliwe. Obie ekipy w tym sezonie zawodzą i ciekawe która w nieco lepszych humorach spędzi święta. Za drobne próbuje remis, a więcej szans na wygraną daję zagłębiu.

Czuwaj-Kwidzyn
3,5-12-1,35
Tutaj uważałbym z grubym graniem na kwidzyn, oczywiście są faworytem ale kurs nie powala. Podobała mi się grał czuwaja w ostatniej kolejce w puławach, widać że chłopaki walczą bardzo ambitnie. Jeśli zagrają b.dobre zawody to na pewno faworyci łatwo mieć nie będą. Ponadto może wyjść zmęczenie kwidzyna, na maxa zagrany mecz wisłą, i w środę z azotami chyba zabrakło zdrowia, a mocnej ławki kwidzyn nie ma.

No i myślę jeszcze nad handi na czeczeńców jeśli linia będzie zadowalająca. Wisła po kolejne 2pkt ale stal powalczy.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A, ten kurs na Szczecin jest w miarę znośny. Słabo zagrali w Płocku, po raz drugi w tym sezonie ulegli w Orlen Arenie aż 13 bramkami. Ten mecz jednak miał mega inny wymiar. Wtedy pamiętam miałem handi -9.5 na Płock, a tu w 40 minucie jakiś remis czy coś. Tutaj nie było złudzeń dla gości, a jedynie dzięki końcówce szczecinianie uniknęli kompromitacji i np. 16 czy 15 rzuconych goli. W 48. min jednak mieli ich tylko 13.
Piotrków też po meczu z mocarzem z Kielc, w miarę nieźle się w tym spotkaniu pokazali. Żal, że nie udało się pograć przedziału: -9,5 na Kielce i +16.5 na Piotrkowianina, bo był to naprawdę zajebisty sposób na ulokowanie kasy z małą stratą i możliwym mega zyskiem. Miszka odzyskuje powoli formę z poprzednich sezonów i jako tako to wygląda. Ale na pewno też nie można powiedzieć, że są dobrym zespołem.
Więc tak, Pogoń na pewno postara się zagrać dobre zawody, żeby wygrać ten mecz sobie. Co za tym idzie, pewnie 2 punkty co nie. Zauważyłem, że Piotrków często nie wytrzymuje ciśnienia w meczach u siebie. Jednoróg jest dobrym trenerem i pewnie nad tym pracował. Ale Szczecin przede wszystkim jest już drużyną powoli grającą coraz bliżej miary ich potencjału. Powalczą o top6 moim zdaniem spokojnie przed PO. To oznacza, że jeszcze będzie szansa na jakiś wynik, bo miejsca 7-8 to koniec sezonu w końcówce marca tak naprawdę, a kolejny zaczyna się we wrześniu. Pogoń, bo jest lepszą drużyną, grającą nie najgorzej away, nawet w Puławach trochę powalczyli. Wg mnie mecz dla Pogoni zdecydowanie.
Pogoń @ 1.65 tobet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Warto chyba dać lekko pod Azoty. Maraton się dziś kończy, a maraton zakończony samymi zwycięstwami to mega wyczyn byłby.
Powen wygrał w Lubinie i Legnicy, ale no naprawdę nie ma czego w starciu z Azotami jeśli o te druzyny chodzi porównywać. Jurasik czuję, że dziś zostanie pokryty na singlu przez Łyżwę. Ten zapewne grał będzie w ataku, a że jest słabszy w 6-0, to może w obronie albo być zmienianym albo grać jako plaster lub jedynka.
Jurasik odmienił oblicze Zabrza, podobnie jak zmiana trenera, ale prawdziwy sprawdzian dopiero teraz. I będzie ciężko IMO Zabrzu, a kurs na nich trochę śmieszny.
Azoty mega dyspozycja w ataku, mimo, że bez Masła to naprawdę nieźle ostatnio gra nawet Zinczuk, meeeega prawa połówka jak na Superligę z Przybylskim i Szybą rzucającymi zawsze te 8-9 goli na mecz łącznie. Krajewski na skrzydle zatem naprawdę świetny zawodnik. Powinien pobronić też Stęczniewski. Brak Masłowskiego jest jako tako mało widoczny ostatnio, i liczę, że tym razem będzie podobnie. Na pewno ważnym aspektem spotkania będzie skuteczność, wg mnie Azoty grają bardzo dobrze w ataku, nie psują sytuacji niemal zupełnie. To bardzo ważne. Wg buków to będzie niespodzianka, a jak dla mnie to jest wielce prawdopodobne.
Over w Przemyślu też wygląda fajnie, Kwidzyn fatalny jest niestety w defensywie, w ataku jakoś to wygląda. Dużo grają szybkim środkiem, tamci nie mają bramkarza, Kwidzyn też niebardzo, dlatego tu naprawdę 63 gole nie powinny być cudem.
Więc over w Przemyślu i Azoty do grania
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
NMC Powen Zabrze v KS Azoty Puławy

Adqs ładnie opisał ten mecz, no i wszystko powinno być jasne, ale... No właśnie - Azoty odstawiały już nie raz różne numery i dzisiaj sytuacja jest według mnie taka, że mogą zarówno wysoko wygrać, jak i wysoko przegrać. Za to osobiście uważam, że linia na ten mecz stoi jakoś nisko. Obie drużyny mają strzelby w swoim zespole (Jurasik, Kuchczyński, Krajewski, czasem Łyżwa), więc ma kto rzucać. Poza tym spodziewam się dość dynamicznego meczu - jednym i drugim to zwycięstwo bardzo poprawi humor na święta. Stęczniewski pewnie coś pobroni, domyślam się, że jego vis-a-vis też, mimo to wydaje mi się, że te 53 bramki padną.
Over 52.5 @1.85 bwin, bet365 ⛔ 21:22 [43] ▶ 10 minut drugiej połowy bez żadnej bramki...
e: bwin w tym momencie proponuje nawet kurs 1.95, więc jest to dość opłacalna według mnie opcja ;-)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Over 52.5 @1.85 Bwin, Bet365
Ten typ według mnie jest bardzo dobry. Ciekawą rzeczą jaką zauważyłem jest hala w Zabrzu. Po mocniejszych rzutach piłka nie pląta się w siatce tylko wychodzi w pole gry (ściana zaraz za bramką) co sprzyja wznawianiu szybkich akcji, a co za tym idzie i o over łatwiej ;-)
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Krótko dzisiaj, bo ze zdrowiem kiepsko i trzeba swoje odchorować...
MMTS Kwidzyn v NMC Powen Zabrze
Zabrze dzisiaj bez kontuzjowanego Żółtaka. Na pewno nie będzie to dla nich łatwy mecz, jednak jakoś nie jestem przekonany do grania na Kwidzyn w tej sytuacji. W tym sezonie to dla mnie bardzo chimeryczna drużyna, tymczasem w Zabrzu odkąd pojawił się Jurasik, widać znaczny postęp - wreszcie zadziałał Kuchczyński i obaj panowie rzucają okazałe ilości bramek. I w tym szukałbym siły Zabrza - mają playmakera, który robi różnicę. To tak w skrócie.
NMC Powen Zabrze @3.00 Tobet ✅ 26:34

Siódemka Miedź Legnica v Zagłębie Lubin
Tu spodziewam się meczu bez większej historii. Lubię zespół Miedzi i wiem, że jak się postarają, to mają szansę na utrzymanie się. Tyle, że dzisiaj widzę wygraną Zagłębia. Miedź miała małe zmiany kadrowe, odszedł Buchwald, doszedł Droździk z Powenu. W Lubinie wszystko po staremu i ich główną siłą powinien być duet Gumiński/Bartczak. Gospodarze powinni szykować się na ciężką przeprawę i nie widzę dla nich szans na punkty.
Zagłębie Lubin @1.85 Tobet ✅ 24:25
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Warto zagrać na Kielce w takim handicapie. Rok temu myślałem, że Vive potraktuje ulgowo Azoty, ale raczej nigdy z nimi nie pierdzielą się w tańcu, czego dowodem niechaj będzie wygrana rok temu w podobnym okresie w Puławach 43:28.
Vive oczywiście osłabione, ale podejrzewam, że po tak słabych MŚ oraz braku obecności na nich: Jurecki, Tomczak, Tkaczyk będą głodni gry i pokażą się z dobrej strony. Azoty nie powinny się dziś skompromitować, ale o wygraną też IMO nie powalczą, bo brakuje argumentów, Łyżwa może dziś jak od ściany odbijać się od obrońców, jeżeli dobrze będą współpracować z Szmalem/Losertem to powinny pójść z tego kontry i sporo łatwych bramek. Jeżeli Azoty będą grały nieźle w obronie, to są w stanie powalczyć przez jakiś czas, ale na pewno nie przez cały mecz, bo tak jak mówię, Kielce na pewno do tego meczu podchodzą poważnie, sił w pierwszym meczu po przerwie braknąć nie powinno, to może być problemem za np. miesiąc, a nie teraz.
Kielce -3.5 @ 1.85 Tobet ✅
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
MMTS Kwidzyn v NMC Powen Zabrze
Podobnie, skłaniam się ku zespołowi z Zabrza. Jeszcze parę dni temu byłem wręcz nastawiony na ten typ, ale po informacji o kontuzji Żółtaka już mi trochę obrzydło, ale nadal uważam, że warto spróbować. Orzechowski był na mistrzostwach bardzo eksploatowany i może się to odbić na grze Kwidzyna. Oczywiście jest tam wielu innych dobrych graczy, jak na przykład wracający do formy Adamuszek. Spróbujmy.
Powen @3.40 bwin ✅ ✅ ✅

Azoty-Pulawy v Vive Kielce ⛔ zabrakło jednej bramki, wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich 4 minutach, szkoda, BRAWO PUŁAWY
Nie wiem czy będzie grał Thorir Olafsson, ale na pewno skład Bogdanqa Wenty przetrzebiony, zobaczy jak z formą u Jureckiego, Zormana i Lijewskiego. Może być ciekawie, Azoty wyjdą na mecz na 100%, bo czują, że mogą coś ugrać. Takie handi biorę:
Azoty +5,5 @1,85 Tobet

Chrobry Głogów v Park-Kiper Piotrków ✅ ✅ ✅
Nie wierzę w ten Głogów, nie wierzę w Markuszewskiego. Jednoróg to lepszy trener. Chciałbym, żeby takie zespoły grały w I lidze i myślę, że prezentują podobny poziom, co odzwierciedla tabela. Po takim kursie spróbuję grac na gości.
Park-Kiper Piotrków @3.40 bwin


Legnica v Zagłębie ✅
Derby to derby i rządzą się własnymi prawami, ale Legnica w tym roku się nie utrzyma, nie zrobią takiego numeru jak przed rokiem. Jeśli Zagłębie marzy o 6 miejscu na koniec fazy zasadniczej, albo nawet chce sobie zapewnić play-offy, to musi takie mecze wygrywać. Kurs wysoki i warty grania
Zagłębie @1.83 Betsafe


KS AZS AWF Biała Podlaska v SPR (już nie Control Process) Tarnów ⛔ bez komentarza
I na koniec typ z I ligi, który nie ma prawa nie wejść. Niedawno ukazała się informacja o tym, że CP wycofał się ze sponsorowania zespołu, a innego dobroczyńcy w Tarnowie nie ma. Miejsce ostatnie i cud musiałby się wydarzyc, żeby się utrzymali, a przede wszystkim potrzeba chęci, ale po co, skoro nawet jeśli się utrzymają w I lidze, to nie będzie kasy na ich utrzymanie w przyszłym roku? W Białej zupełnie inna sytuacja - po bardzo pechowej I rundzie odżyły nadzieje na utrzymanie po ostatniej wygranej z Zawadzkimi. Jeśli Akademicy chcą się utrzymać, to muszą to wygrac.
Biała @1.35 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
trochę dziwnie, że wczorajszy mecz nie był w TV, nie był rozgrywany na jakiejś normalnej hali, bo z tego co słyszałem niesłabe kpiny tam się odbywały, no ale cóż - taki kraj. W Szczecinie dziś też całkiem ciekawy mecz się zapowiada. Płocczanie raczej mieli miesiąc głównie dla siebie, porównując to z Kielcami, to na pewno, bo z Płocka tylko 6 zawodników pojechało na Mundial, zresztą kończąc go bardzo wcześnie ???? Więc na pewno Walther dobrze przepracował z grajkami ten okres i powinni gracze Wisły dobrze wejść w sezon. Lars powtarza, że koncentracja jest wymagana, że trzeba grać całe mecze na wysokim poziomie i wówczas właśnie Wisła potrafi zagrać i wygrać wysoko. Szczecin w Płocku, gdy ZKS robił swoje dostawał 13 bramek w plecy, choć z drugiej strony zremisował też z Wisłą u siebie w PP. Ale wtedy Płock po prostu puścił mecz, specjalnie im nie zależało, OK. Teraz grają z Pogonią, która jakoś mnie nie przekonuje, szczególnie w obronie, a wiadomo kogo Płock ma na lewej połówce. Jak Petar dostanie połówkę do gry, Sego będzie głodny gry i swoje odbije to koło dychy powinien Płock wygrać. Handicap niski, warto brać, bo jeżeli go Orlen nie pokryje, to będzie nerwówka, a tego Walther&amp;co chcą uniknąć.
Płock -5.5 @ 2 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dziś aż 3 mecze w Superlidze, ale nie bardzo widzę ciekawe bety, bo w Zabrzu raczej no-bet, linie dobrze wystawione, lekko można jednak pograć jeden bet z Marathonu, który uraczył nas sporą liczbą zakładów.
Kwidzyn w obronie nie radzi sobie zupełnie, 34 bramki stracone z Zabrzem u siebie to śmiech na sali, tyleż samo rzuciły Kielce w meczu z Azotami, gdzie Thorir Olafsson pokazał się z niezłej strony. Do tego jednak dochodzi... słaba skuteczność, 34 gole z takim - mocniejszym wyraźnie od MMTS - rywalem i słaba skuteczność niby się wyklucza, ale tak nie było, bo Stenia w bramce Azotów grał na dobrze ponad 30% skuteczności, broniąc 4/4 rzuty karne!
Bramka Kwidzyna to nie jest to samo co Stęczniewski na pewno, Suchowicz jest w bardzo przeciętnej formie, Szczecina nie jest jakimś dobrym zawodnikiem. Pewnie dziś Lijek pogra trochę mniej i na prawej stronie spodziewam się Tkaczyka, na kole zaś lepszego jednak mimo wszystko w ataku od Musy Rastko. Pewnie pogra też Bielecki, który wydaje się być w niezłej dyspozyjci rzutowej. Historia spotkań wyraźnie sprzyja takiemu rezultatowi.
Kielce Over 36 @ 1.86 Marathon ZWROT
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Kwidzyn - Kielce -7,5 @1.85 bwin ✅
Kwidzyn to nie są Puławy i wątpię, by postawili się zawodnikom Vive. Jak dla mnie, to spokojnie dziesiątką dla zespołu Wenty, bez większego przemęczania się. Obrona drużyny MMTSu jest słabiutka, a ostatni mecz z Zabrzem pokazał, że nie są w zbyt dobrej formie. Kontuzje kontuzjami, ale dla mnie linia ustawiona za wysoko. Do gry powinien wrócić Zorman.
Rastko lepszy w ataku od Musy? ;)
/adqs: ;) ;)
no mecz sezonu dzisiaj, oby tak dalej, bo grał fatalnie i był na wylocie z Kielc, a szkoda, bo bardzo sympatyczny z niego zawodnik

Zabrze - Stal @2.70 bet365 ⛔
Zgadzam się, że trudno wskazać w tym spotkaniu faworyta, ale kursy moim zdaniem powinny być bardziej wyrównane. Stal wiele traci bez Chodary (dzisiaj powinni zagrać Gliński i Gudz), ale i Powen gra bez Żółtaka. Robi na mnie wrażenie drużyna ze Śląska, ale dzisiaj łatwo im nie będzie i po takim kursie warto zaryzykować. Nie bez znaczenie jest też fakt, że Stal wygrała na chodzonego u siebie z Czuwajem, a Powen musiał odbyć daleką podróż do Kwidzyna, więc mogą być trochę zmęczeni, na przykład taki Józek ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jedziemy dalej z ligą polską. W niedzielę Pogoń zagrała bardzo poprawnie przeciwko płockiej Wiśle, bardzo dobrze bronił Stojković, co dla mnie osobiście jest zaskoczeniem, aczkolwiek tu czy na forach jest chwalony, załóżmy więc, że potrafi bronić, bronić potrafi też na pewno Szymon Ligarzewski, a takim niezłym killerem z drugiej linii jest Bruna, który rzuca bardzo mocno i ma szybką rękę. Są też nazwiska jak Zydroń, Konitz, Zaremba, naprawdę dziwne, że ta ekipa jest tak nisko.
Oczywiście w Szczecinie nie grała Wisła na 100%, ale tak samo było też w meczu Stali przeciwko Czuwajkom, bo o tym też można przeczytać, nie grał m.in. ofc Chodara, oszczędzali się chłopaki przed środową porażką w Zabrzu widać, OK. Dalej co można powiedzieć, to na pewno to, że Czuwaj odstaje od tej ligi i jeżeli rywal nie zlekceważy ich, nie zagra beznadziejnych zawodów, nie ma bramkarza broniącego na 5% to nie ma problemów z wygrywaniem. Czuwaj ma bardzo przeciętną obronę i mało argumentów typowo sportowych. Oczywiście Pogoń do Przemyśla przyjechała wczoraj, więc o zmęczeniu mowy być nie może. Znacznie silniejsi kadrowo szczecinianie mają obowiązek takie spotkania wygrywać, ja jestem skłonny zaryzykować, zwłaszcza, że kurs na handi jest jak najbardziej odpowiedni - nie wydaje mi się, by mieli wygrać tu jednym golem. Pierwsza siódemka zdecydowanie dla Pogoni, forma być możę też, ławki nie ma co porównywać, zatem polecam.
Pogoń Szczecin -1.5 @ 1.88 Marathon ✅ 21:38
Pogoń Over 31 @ 1.86 Marathon ✅

Noo, na jutro też pojawił się kozacki bet. Ale o tym jutro ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Przesadził Marathon i pewnie więcej już nie wystawią kursów jako pierwsi, bowiem
Miedź nie jest absolutnie zespołem przeciwko któremu wystawia się kursy zbliżone do 5, bo nie wygrywa meczów prawie wcale, czasami są jakieś wyskoki. Chrobry również jest ekipą naprawdę słabą i żenującą, ale wydaje mi się, że lepszą. Markuszewski jest niezłym trenerem, na pewno powinien to prędzej czy później to poukładać. Miedź w tym sezonie ograła Piotrkowianina i Czuwaj u siebie, poza tym nie potrafili zdobyć punktów, jedynie w Głogowie gdzie zremisowali. Chrobry solidnie zaczął sezon by później straszliwie obniżyć loty. W ostatnim meczu przegrali z Piotrkowianinem, no cóż - to chyba wystarczający sygnał by się ogarnąć, nie ukrywam, że oba zespoły są beznadziejne w ataku, ale chyba jednak zdecydowanie to na korzyść Chrobrego się układa (3 bramki średnio więcej). Dlaczego o tym piszę? Bo raczej obronnie to ten mecz się rozegra..
Kilka nazwisk uznanych jest po obu stronach, na pewno jednak nie można powiedzieć, że są to zespoły mocne. Co jeszcze można powiedzieć - to są derby, dwa słabe zespoły, przegrywające co się da, jednak nieporównywalnie lepszą kadrą dysponuje Markuszewski. Oby z dobrym skutkiem w końcu głogowianie &quot;ogarnęli się&quot;. Miałem tego meczu nie ruszać, ale przy czymś takim? Trudno było nie wziąć.
Azoty również nie powinny mieć problemów z wygraną na terenie Zagłębia, jedyną dziurą w kadrze było prawe skrzydło, no i dostali Janka Sobola, który jest świetnie wyszkolony technicznie i gra dobrze w kontrze.
Stenia po raz kolejny w bardzo dobrej formie, nie powinno się to szybko zmienić, bo bramkarz jak wino, im starszy tym lepszy, wydaje mi się też, że absolutnie Zagłębie nie ma na żadnej pozycji lepszej obsady niż Azoty, bo ani rozegranie, ani pierwsza linia. Można zastanawiać się czy Przysiek jest lepszy od &quot;Masła&quot;, Bartczak od Sobola czy też, który z kołowych atakujących jest lepszy. Ale to naprawdę jedyne punkty zaczepienia. Azoty są niezwykle solidnym zespołem, nie tracą punktów na słabszych (oprócz wielkiej dwójki ich bilans to 9-2-0 :!: - w tym remis z Zagłębiem). Właśnie w tym remisie we wrześniu w Puławach upatruję + po stronie Azotów, bo już nie podejdą w taki sposób do zawodów. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy, niezły mecz z Kielcami, niesamowite męki w Legnicy Zagłębiaków... No, to musi wejść, mocne 6-7/10 ;) A kurs pewno wystawiony na podstawie historii spotkań...
Chrobry @ 4.9 ⛔ 23:19
Azoty @ 2.15 Marathon ✅ 18:26
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
4.90, cztery dziewięćdziesiąt przeciwko Miedzi, gdybym tylko to widział...
No cóż, @2.70 też jest value i jeśli Chrobry nie chce spaść, to musi powalczyć. Źle się dzieje w tym klubiku i nie wiadomo o co dokładnie chodzi, ale wątpię, żeby ktoś tam odpuścił tyle lat historii i patrzył na tę żenadę, co teraz grają. To jeden z meczy nie o 4, ale o 6 punktów. Wierzę w nich.
Chrobry @2.70 Tobet ⛔
MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy @2.00 Tobet ✅
Nie zgodzę się Adqs, że Azoty nie powinny mieć problemów. Będą miały i to spore. W historii meczów tych drużyn trudno wskazać jakiś z wyraźną przewagą jednego z zespołów. Azoty imponują i ostatnio postraszyły same Kielce i wydają się być faworytem, ale Miedziowi to nie ogórki i łatwo punktów nie oddadzą. Spodziewałem się niższego kursu na Puławy, biorę!
Mecz w Przemyślu odpuszczam, bo mobilizacja tam jest ogromna i nie postawię pieniędzy, gdy Pogoń jest faworytem. Ich warto próbować, gdy są underdogiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nbd 485

nbd

Użytkownik
A ja właśnie jestem za Pogonią. Potencjał mają dużo większy od zajmowanego w lidze miejsca, a czas najwyższy zacząć ciułać punkty, żeby nie grać później w play-outach. No a kiedy trafią im się łatwiejsze punkty, niż dzisiaj? Przemyśl odstaje tak wyraźnie, że nawet przy gorszym dniu Pogoni nie widzę szansy na to, żeby ze swoim składem nie byli w stanie wygrać przynajmniej trzema bramkami z outsiderami ligi.
Pogoń Szczecin -2.5 @1.85 bet365 ✅ 21:38
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Stal Miele +9,5 - Vive Kielce @1.75 bet365

Korzystam z promocji, bo myślę, że handicap będzie niższy jutro, gdy więcej buków wystawi kursy. Kielce nadal bez Tottiego, ich gra nie wygląda momentami za dobrze, ale wszystko dlatego, że nie chcą się za bardzo przemęczać. W sobotę ważny mecz, najważniejszy w kontekście wywalczenia 1 miejsca w grupie Ligi Mistrzów. Sądzę, że nie będą forsować tempa i w Mielcu ponad dziesięcioma bramkami nie wygrają. Myślę, że w tym składzie w ogóle trudno byłoby im tego dokonać. A Czeczeńcy jak zwykle, bardzo waleczni, grający szybki handball, moim zdaniem są przy słabej dyspozycji zespołu Wenty powalczyć. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom