>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

phising - nabrałem się

T 27

twoj_ruch

Użytkownik
Witam,
jako że w dniu wczorajszym późną porą dałem się nabrać na [cenzura-spamerski link] po powtórnym zalogowaniu się na swoje konto miałem już postawiony zakład ALL IN na tenis... zakład okazał się przegrany. Pytanie.... co teraz??
jestem już po rozmowach z supportem.. i by odzyskać postawione (820pln+ jakieś grosze) mam udać się na posterunek policji i zgłosić sprawę...
sprawa ochrony konta itp to inny wątek.
Mieliście z czymś takim do czynienie ? (chodzi o sprawę zgłoszenia sprawy policji..)
pzdr
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ktoś wykradł Twoje hasło i zalogował się na Unibecie i zagrał ten zakład. Link który tutaj wkleiłeś jest nakładką na prawdziwą stronę Unibetu. Logując się z tego linku nie logowałeś się do Unibetu ale zalogowałeś się do fake strony która przejmuje Twój login i hasło.

Zwracajcie uwagę na pasek adresu jak się logujecie, jeśli masz takie same hasła do innych bukmacherów do wszystkich kont które posiadasz to natychmiast je zmień.

Takie zmasowane ataki popularne są w bankowości gdzie wykrada się hasła i &quot;rabuje&quot; konta. Tak samo było w Twoim przypadku.
Zgłoszenie sprawy na policję czy inne służby nic Ci nie da bo zakłady bukmacherskie są zabronione polskim prawem. Co prawda polskie prawo jest niezgodne z prawem Unii Europejskiej i nie powinno obowiązywać w tym aspekcie ale jeśli to zgłosisz pewnie nakręcisz tylko na siebie bata.
Co możesz zrobić, zgłoś się do Unibetu niech sprawdzą IP logowania i zagrania tego zakładu, jeśli jest więcej poszkodowanych osób które mają logowanie z tego samego IP to może sprawę da się odkręcić.
Jeśli ktoś Ci tutaj na forum wysłał ten link który podałeś (nie podawaj go ponownie) to wyślij mi dane tego usera na PW.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zwracajcie uwagę na pasek adresu jak się logujecie, jeśli masz takie same hasła do innych bukmacherów do wszystkich kont które posiadasz to natychmiast je zmień.
.
Dokładnie jeżeli strona &quot;niby bukamchera&quot; zaczyna się od htpp nie radzę się logować. Czasami też końcówki są inne albo jedna litera jest inna.
Jeżeli chodzi o zgłoszenie na policji to naprawdę masz minimalne szanse na odzyskanie pieniędzy. Założe się że jeżeli rzucisz na Policji hasło Unibet to oni nawet nie będą wiedzieli co to jest. Jak dla mnie te pieniądze są nie odzyskania chociaż cień szansy zawsze istnieje jednak nie łudził bym się zbytnio.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Wiadomo jeśli pójdziesz na policję zaczną drążyć co to jest Unibet. Wpadną że to jest nielegalne i będziesz miał problemy. Wyłudzanie danych pojawia się co jakiś czas. Sam w sierpniu zostałem ofiara oszustów w środku nocy wyczyścili mi konto stawiając za mnie. Też dostałem fałszywą wiadomość o promocji. Chciałbym kiedyś spotkać w realu tego złodzieja.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
kurcze tez sie przed chwila nabralem
ale od razu zmienilem haslo
link przekierowuje na ten adres
http://www.serwer1484973.home.pl/
wyslane z
&quot;[email protected]&quot;
[email protected] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szczegoly maila
Return-Path: &lt;[email protected]&gt;
Delivered-To: XXX
Received: (wp-smtpd mx.wp.pl 32289 invoked from network); 10 May 2014 04:57:54 +0200
Received: from agq133.rev.netart.pl ([77.55.172.133])
(envelope-sender &lt;[email protected]&gt;)
by mx.wp.pl (WP-SMTPD) with SMTP
for &lt;[email protected]&gt;; 10 May 2014 04:57:54 +0200
Received: from poczta.nazwa.pl (unknown [85.128.130.3])
by unibetsuport.nazwa.pl (Postfix) with ESMTP id 56FF6115BB28;
Sat, 10 May 2014 04:56:58 +0200 (CEST)
Date: Sat, 10 May 2014 04:56:58 +0200 (CEST)
From: &quot;[email protected]&quot; &lt;[email protected]&gt;
Reply-To: &quot;[email protected]&quot; &lt;[email protected]&gt;
Message-ID: &lt;[email protected]&gt;
Subject: [Ticket 98213121] Reload 50% bonus do 500 PLN
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/alternative;
boundary=&quot;----=_Part_250941_189519797.1399690618086&quot;
X-Priority: 3
Importance: Medium
X-Mailer: Open-Xchange Mailer v7.2.2-Rev13
To: undisclosed-recipients:;
X-WP-DKIM-Status: no signature (id: n/a)
X-WP-AV: skaner antywirusowy poczty Wirtualnej Polski S. A.
X-WP-SPAM: NO (U9) 0100010 [gaEQ]
 
shayker 22

shayker

Użytkownik
Dziwi mnie to, że admini w dalszym ciągu nie rozesłali profilaktycznie powiadomień na pw i na maile z prośbą o zmianę hasła na forum i w bukach u których mamy to samo hasło co na forum, skoro już wiadomo, że ktoś włamał się na serwer. Z tego co zaobserwowałem to phishing dotyczy tylko unibetu. Nie mam tam konta więc nie wiem czy jest to łakomy kąsek, bo można tam łatwo i szybko wypłacić pieniądze czy czymś innym kieruję się osoba wyłudzająca kasę.
http://forum.bukmacherskie.com/f117/proba-wyludzenia-danych-104018.html#post4471536
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 285

embotron

Użytkownik
1. Jak mozna sie nabrac na takie cos? Czy Wy macie po 12 lat? W sumie szkoda pieniedzy, ale dzieki temu, mam nadzieje, nie nabierzecie sie na taka glupote drugi raz, a tyle dobrze, ze nie bylo to logowanie na konto bankowe czy cos w tym stylu.
2. Jak pojdziesz na policje to moze bedziesz mial problemy za unibet, ale swoja droga unibet juz dawno powinien cos zrobic z ta strona, ktora wyludza konta (jest to phishing i jest to jak najbardziej karalne, mialem kiedys z tym do czynienia i bylem blisko klopotow), a dodatkowo jest to calkowity plagiat unibetu, malo profesjonalne z ich strony, ze nic z tym nie robia ????
 
T 9

treblad037

Użytkownik
Naprawde nie rozumiem jak można być takim idiotą żeby sie na to nabrać. Też na okrągło dostaje te wiadomości ale ZAWSZE SPRAWDZA SIĘ NAJPIERW ODNOŚNIK W HIPERLINKU I WŁAŚCIWOŚCI ADRESU EMAIL NADAWCY. W ten sposób się obnaża oszustów. Nie tylko nie powinniście sie logować. Ja sie k***a dziwie dlaczego wy na ta strone w ogole wchodzicie klikajac w odnosnik z wiadomosci email !!! ZAWSZE WCHODZI SIE SAMEMU wpisujac osobiscie w pasku adresu adres strony a nie jakieś &quot;kliknij tutaj aby odebrać swoj bonus&quot;. Ja do tej pory nie mam pojęcia jak ta falszywa strona wyglada. Czytam od paru miesięcy te wasze skamlania &quot;nabrałem sie ???? &quot; no ja pier***e żal!! Oczywiście w jednym macie racje, forum.bukmacherskie.com jest odpowiedzialne za wyciek adresów email bo nigdzie nie jestem zarejestrowany na mail jak na tym forum a dostaje ten spam
aaa i jeszcze jedno, jak ktoś się daje na takie coś nabierać to powinno się go izolować od komputera jak takie baby od kierownicy:
https://www.youtube.com/watch?v=Dcc5nD7QVSQ
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 0

slawinho

Użytkownik
Ja również jestem idiotą i się nabrałem. Miałem 660 zł, wypłaciłem 160 zł. Oczywiście po wyjściu z konta, wycofał moją wypłate. I przegrał wszystko na meczach MLB . Zgłosiłem sprawe telefonicznie.. Powiedziała, że powinienem to zgłosić na policje. Ale jak wiadomo jest to u nas zakazane. Zablokowała mi tymczasowo konto.. Ale co z tego skoro teraz nikt mi nie odda tych pieniędzy.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Najlepiej poprzez mail nie wchodzic w takie promocje tylko bezposrednio sie zalogowac na konto i tam powinna byc widoczna ta promocja jesli wogole jest, a przez link ktory otrzymamy w mailu latwo sie nabrac
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też dostałem po raz kolejny e-mail. Z adresem taki jak Josef39 podał. Z kolei prawdziwa strona unibet nie działa. Czy na tego oszusta nie ma mocnych?
 
S 0

slawinho

Użytkownik
Podejrzewam, że nie ma, bo zbytnio nikt z tym nie robi oprócz zgłaszania do unibetu lub na forach..
Tak wogóle zarąbał mi 660 zł, ale co najlepsze w nocy doszedł do sumy prawie 3500zł grając jakieś mlb itd, a o 5 ostatni zakład wtopił za wszystko..
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Najlepiej poprzez mail nie wchodzic w takie promocje tylko bezposrednio sie zalogowac na konto i tam powinna byc widoczna ta promocja jesli wogole jest, a przez link ktory otrzymamy w mailu latwo sie nabrac
Skrill rozsyla linki w ktore trzeba kliknac a na stronie glownej nie widze promocji, teraz wszystko sprawdzam i wyglada ok
btw
ze trzy dni temu znow dostalem tego samego maila niby z Unibetu
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Należało sprawdzić prawdziwy meil, przed kliknięciem na odnośnik strony.
To prawdziwy ---&gt; [email protected] .
Ten fałszywy, to ---&gt; [email protected]

Sam skrót: &quot;unbet&quot; daje już do myślenia. Do mnie już takie trzy przyszły. Spamuje i do kosza.
znowu przychodzą fałszywki

Z dniem 31 maja 2014 roku w życie wchodzi nowy regulamin korzystania z konta Unibet. Akceptacja nowego regulaminu jest warunkiem koniecznym do dalszego korzystania z konta Unibet.

Aby zaakceptować nowy regulamin zaloguj się na https://www.unibet.com/ a następnie zapoznaj się z nowym regulaminem firmy.
Brak akceptacji nowego regulaminu w przeciągu 72 godzin oznaczać będzie zablokowanie konta gracza.

Pozdrawiam. Zespół Unibet.
 
Do góry Bottom