>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka nożna by NoNamed

nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Witam!
W tym temacie będzie dzielił się swoimi typami, kuponami dotyczącymi piłki nożnej. Od razu zaznaczę, że nie ma jednej ligi, którą szczególnie się zajmę, choć nie ukrywam, że moją ulubioną ligą (niekoniecznie do typowania) jest polska ekstraklasa. Jeśli ktoś ma cokolwiek ciekawego do dodanie, piszcie czy to tutaj czy bezpośredni do mnie. Zobaczymy co z tego będzie :]
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
No to zacznę od kuponu, który będzie tutaj dość często spotykany, czyli AKO. Wszystkie mecze odbędą się dzisiaj (06.04)
Eindhoven - Telstar godz. 14:30
Eindhoven jest w naprawdę dobrej formie. 4 zwycięstwa w 5 ostatnich spotkaniach, do tego jedyna porażka z Emmen na wyjeździe, a Emmen to zespół, który również walczy o awans do Eredivisie. Telstar na drugim biegunie, bliżej mu do dna tabeli niż do czuba. Zdarzają im się pojedyncze wystrzału typu zwycięstwo z Rodą (3 miejsce) na wyjeździe 4:2, ale zazwyczaj ich mecze wyjazdowe to porażki (bilans 2-4-10). Natomiast Eindhoven u siebie gra bardzo dobrze: 14-0-2 i zwycięstwo nawet z hegemonem tej ligi, czyli NEC Nijmegen 2:0. Ogółem myślę, że Eindhoven nie odpuści meczu w decydującej dla nich fazie sezonu i spokojnie wygra.
Typ: 1 @@ 1,33 ✅
Bournemouth : Birmingham
Zażartej walki o bezpośredni awans do Premier League ciąg dalszy. Bournemouth w naprawdę dobrej formie, regularnie ogrywają słabsze zespoły, a z zespołami z czuba nie przegrywają. Pokazem ich siły było zwycięstwo 3:0 u siebie z Boro. Natomiast Birmingham już praktycznie skończyło swój sezon. Ani spadek ani poważna walka o awans im nie grozi. Co prawda ostatnio nie są w złej formie (bilans 2-2-1), ale ich kalendarz nie był zbyt wymagający. Zwycięstwa z Roterham czy Blackpool czyli de facto z zespołami walczącymi o utrzymanie to bardziej ich obowiązek niż cokolwiek niespodziewanego. Jedyne czego się obawiam to ogromnej chęci rewanżu na Borucu i kolegach za pierwszy mecz tych ekip w tym sezonie, kiedy to ci dosłownie roznieśli dzisiejszych gości na wyjeździe 8:0. Ale mimo wszystko gra to z przekonaniem, że wejdzie.
Typ: 1 @@ 1,40 ✅
Norwich - Sheffield Wed
I kolejny mecz z zaplecza Premier League. Na pierwszy rzut oka nie chciałem grać tego spotkania, bo po pierwsze: Sheffield jest ostatnio w przyzwoitej formie, po drugie świetnie gra na wyjazdach (9-5-6), ale potem popatrzyłem na liczbę absencji w tym zespole i już wiedziałem, że warto spróbować. Nie zagra 5 zawodników, którzy zagrali w tym sezonie ponad 20 meczów. Co prawda, nie było ich też w ostatnim spotkaniu z Huddersfield, które zakończyło się remisem 1:1, ale Norwich to klasowa drużyna jak na Championship i wątpię, żeby nie wykorzystali takiej okazji u siebie na zdobycie kolejnych 3 punktów, jakże ważnych w kontekście walki o bezpośredni awans do Premier League. Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem, ale wg statystyk to Norwich miało przewagę.
Typ: 1 @@ 1,50 ✅
Porto : Estoril
Tu nie będę się jakoś specjalnie rozpisywał. Porto jest zespołem o klasę albo i nawet 3 klasy lepszym, poza tym świetnie gra u siebie, a Estoril słabo na wyjazdach. Gram bez handicapu (na tym kuponie), ponieważ chcę mieć tylko wyższy kurs. O pewności tego spotkania niech poświadczy fakt, że Porto w tym sezonie, który zbliża się już do końca, straciło tylko 3 bramki na swoim stadionie.
Typ: 1 @@ 1,17 ✅
Łączny kurs: 3,27
Stawka: 10 euro
Wygrana: 32,70

I drugi kupon na dzisiaj:
Porto : Estoril
Typ: 1 (-1) @@ 1,55 ✅
Dundalk : Shelbourne
Dundalk wybitnie rozpoczęło nowy sezon w irlandzkiej lidze: 5-0-1 i do tego wygrany superpuchar po meczu z St. Patricks. I jakim cudem zespół z drugiej klasy rozgrywkowej miałby zatrzymać ten zespół i to na wyjeździe. Myślę, że tu pójdzie gładko i spokojnie gram ten mecz, nawet po niskim kursie.
Typ: 1 @@ 1,22 ✅
Waterford: Cork City
Podobna sytuacja jak wyżej. Cork gra ligę wyżej i radzi sobie dobrze, żeby nie powiedzieć, że bardzo dobrze. Bilans 4-0-2 to najlepszy dowód na potwierdzenie moich słów. Natomiast Waterford ma gorszy bilans w niższej klasie rozgrywkowej : bilans 2-2-2. Kolejny mecz, który spokojnie powinien wejść z racji różnicy klas obu ekip.
Typ: 2 @@ 1,33 ✅
Łączny kurs: 2,50
Stawka: 5 euro
Wygrana: 12,50
Bilans dnia: +30,20 euro
Bilans kwietnia: ✅ 30,20 euro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Początek tematu całkiem udany ;) Zobaczymy co będzie dzisiaj.
I kupon:
Dundalk : Shelbourne
Już wczoraj wrzuciłem krótką analizę tego spotkania. Gram na dwóch kuponach bo myślę, że gospodarze spokojnie wygrają.
Typ: 1 @@ 1,20 ✅
Wolfsburg : Freiburg
Wolfsburg gra wybitnie u siebie. Wygrywają wszystko jak leci i często pokonywali już w tym sezonie zespoły dużo mocniejsze od ich dzisiejszego rywala. Przerwa na reprezentację też nie wybiła Wilków z rytmu. Natomiast Freiburg raczej skupi się na walce o utrzymanie. Co prawda dwa ostatnie wygrane mecze wskazują na lekki wzrost formy, ale nie sądzę, by to wystarczyło by pokonać Wolfsburg. Zresztą Freiburg tragicznie gra na wyjazdach (po przerwie zimowej 1-0-3). Co ciekawe te dwa zespoły spotkały się już 3 tygodnie temu na stadionie Wilków i wtedy mój typ został spokojnie pokryty bo De Bruyne i spółka gładko wygrali 3:0.
Typ: 1 @@ 1,35 ✅
MK Dons : Scunthorpe
No i to jest klucz do dzisiejszego sukcesu. MK są w świetnej formie: ostatnie trzy mecze to 3 zwycięstwa, wszystkie z handicapem -1. Co więcej, w ostatniej kolejce ograli bez problemów 4 ekipę ligi- Swindon i to aż 3:0. Poza tym w przekroju całego sezonu dzisiejsi gospodarze grają dobrze u siebie (12-3-4), a goście na wyjazdach nie błyszczą: 5-7-8. Scunthorpe było w lekkim dołku, ale ostatnie 2 mecze to 4 punkty i wygląda na to, że powoli wychodzą ze słabszej dyspozycji. Jednak w żadnym z tych spotkań nie grali z wysoko notowanym rywalem, a w tym sezonie, gdy tylko na takowego trafiali na wyjeździe to od razu ponosili porażkę. Pierwszy mecz między tymi ekipami to bezbramkowy remis.
Typ: 1 @@ 1,60 ✅
Inter Zapresic : NK Bistra
Mecz lidera zaplecza chorwackiej ekstraklasy z zespołem walczącym o utrzymanie. Wg mnie te ekipy to zupełnie różne półki. W pierwszym spotkaniu Zapresic wygrał 3:0. Poza tym u siebie jest praktycznie bezbłędny. Nie wierzę, by stracili punkty w tak łatwym spotkaniu, zwłaszcza, że awans jeszcze nie jest pewny.
Typ: 1 @@ 1,30 ✅
Kurs AKO: 3,37
Stawka: 10 euro
Wygrana: 33,70
II kupon:
Atletico Madryt : Real Sociedad
Atletico jest bardzo mocne u siebie, najmocniejsze w La Liga. Poza tym są w raczej niezłej formie, ostatni mecz to pewne zwycięstwo wyjazdowe nad Cordobą, a wyjazdy nie są ich specjalnością, zwłaszcza w tym sezonie. Co do gry Sociedad na wyjazdach to chyba nie muszę dużo pisać. Każdy wie, że ten sezon podopieczni Moyes&#39;a spisali już na straty głównie przez to jak grają poza Krajem Basków. Bilans 1-7-6 chwały im nie przynosi. Poza tym ważny mecz dla Alteti, którzy walczą z Valencią o bezpośredni awans do LM.
Typ: 1 @@ 1,30 ✅
Atlantas : Stumbras
Liga litewska i spotkanie zespołu z czołówki z beniaminkiem. Atlantas od początku sezonu gra przyzwoicie. O ile porażka z Zalgirisem nie jest hańbą, o tyle porażka u siebie z Granitasem jest. Poza tym 3 zwycięstwa. Stumbras odniósł do tej pory dwa zwycięstwa, w tym jedno nad innym beniaminkiem. Nie ma historii bezpośrednich spotkań między tymi ekipami. Kursy lecą w dół, także polecam grać szybko do jakiegoś dubelka ????
Typ: 1 @@ 1,44 ✅
NK Radnik Sesvete : Lucko
Kolejny mecz z zaplecza chorwackiej ekstraklasy. NK są w gazie, 11 punktów w ostatnich 5 spotkaniach, do tego świetna gra u siebie, a Lucko zamyka tabelę z raptem 17 punktami w 22 meczach. Poza tym dzisiejsi goście zdobyli tylko 5 pkt na wyjeździe. Zespoły spotkały się już dwukrotnie w tym sezonie i Radnik u siebie wygrał 2:0 a na wyjeździe padł remis 0:0. Co prawda Lucko dobrze zaczęło rundę, ale obecnie wszystko wraca do normy, w ostatnich dwóch spotkaniach 2 porażki.
Typ: 1 @@ 1,30 ⛔
Kurs AKO: 2,43
Stawka: 5 euro
Wygrana: ------
III kupon:
Levante : Sevilla
Sevilla jest w dobrej formie, co tylko potwierdziła w ostatniej kolejce wygrywając z Athelticiem Bilbao 2:0. Po drugiej stronie barykady Levante, które co prawda wygrało ostatni mecz 4:1, ale to raczej wypadek przy pracy niż reguła. Sevilla znacznie poprawiła grę na wyjazdach, walczy o awans do LM i jest lepszym zespołem od Levante. Myślę, że warto spróbować.
Typ: 2 @@ 1,80 ✅
Usti : Sigma Olomuniec
Mecz zaplecza czeskiej Synot Ligi. Usti walczy o utrzymanie i zajmuje obecnie ostatnią bezpieczną pozycję z ledwie 5 pkt przewagi nad 15 miejsce. Natomiast Sigma pewnie zmierza po awans do wyższej klasy rozgrywkowej: 13 pkt w ostatnich 5 spotkaniach. Usti u siebie: 4-0-5, Sigma na wyjazdach: 5-2-2. Poza tym pierwszy mecz między nimi to nie tyle zwycięstwo co pogrom Usti- Sigma wygrała 5:0. Taki kurs zdecydowanie warty gry.
Typ: 2 @@ 1,73 ⛔
Kurs AKO: 3,11
Stawka: 5
Wygrana: 0
Bilans dnia: ✅ 13,70 euro
Bilans kwietnia: ✅ 43,90 euro
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Ok, no to kolejny dzień typowania, tym razem bez analiz ;)
I kupon:
Vallecano - Real Madryt
Typ: 2 @@ 1,22 ✅
Barcelona - Almeria
Typ: 1 (-2) @@ 1,28 ✅
Hearts - Alloa
Typ: 1 (-1) @@ 1,57 ✅
Celtic - Patrick
Typ: 1 @@ 1,17 ✅
Kurs AKO: 2,88
Stawka: 10 euro
Wygrana: 28,80 euro
II Kupon:
Barcelona - Almeria
Typ: Obie strzelą - NIE i over 2,5 @@ 1,80 ✅
Vallecano - Real
Typ: Real (-1) @@ 1,50 ✅
Kurs AKO: 2,70
Stawka: 5 euro
Wygrana: 13,50 euro
III kupon:
Raith - Cowdenbeath
Typ: 1 @@ 1,61 ⛔
Livingston - Falkirk
Typ: 2 @@ 1,85 ⛔
Barcelona - Almeria
Typ: 1 @@ 1,04 ⛔
Kurs AKO: 3,10
Stawka: 3 euro
Wygrana: 0
Bilans dnia: ✅ 24,30 euro
Bilans kwietnia: ✅ 68,20 euro
 
Do góry Bottom