>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka nożna ME 2008 eliminacje

Status
Zamknięty.
-riddick- 0

-riddick-

Użytkownik
Co sądzicie o tych typach:

Gruzja - Ukraina 2
Szkocja - Litwa 1
Wegry - Bosnia Hercegowina 1x
Luksemburg - Slowenia 2
Rosja - Macedonia 1
Anglia - Izrael 1
Lotwa - Irlandia Pln. 2x
Malta - Turcja 2
Bialorus - Rumunia 2
Moldawia - Norwegia 2
San Marino - Czechy 2
Serbia - Finlandia 1
Chorwacja - Estonia 1
Holandia - Bulgaria 1
Szwecja - Dania 1x
Slowacja - Irlandia 1x
Walia - Niemcy 2
Wlochy - Francja 2x
Islandia - Hiszpania 2
Portugalia - Polska 1x

które byście mi odmówili a które byście zmienili?? bo mam watpliwosci do naszej reprezentacji bo ostatnio potrugalia sobie nie zabardzo radzi tak samo jak i nasz reprezentacja ???? i mam dylemat w meczu włochy - francja
 
arturo888 0

arturo888

Użytkownik
Rosja - Macedonia 1
Pilkarze Sbornej prowadzeni przez Gusa Hiddinka nie powinni miec juz zadnych wpadek jezeli mysla o awansie.

Chorwacja - Estonia 1
Chorwaci w eliminacjach jak dotad spisuja sie bardzo dobrze, wiec poradza sobie z Estonia bez problemow.

Włochy - Francja 1
Squadra Azzura koniecznie bedzie chciala sie zrewanzowac za porazke we Francji. Podopieczni Roberto Donadoniego wygrywajac z Francja przybliza sie do zajecia 1. miejsca w grupie.

Szkocja - Litwa 1
Szkoci spisuja sie na wlasnym boisku doskonale, wystarczy przypomniec ich zwyciestwo z Francuzami. Mysle ze Litwini nie sprawia im wiekszego problemu.

Węgry - Bośnia 1X
Madziarzy po ostatnim sensacyjnym zwyciestwie z Wlochami w meczu sparingowym 3:1 beda z pewnoscia podbudowani i nie przegraja na wlasnym terenie.

Serbia - Finlandia 1
Serbowie nie moga sobie pozwolic na wpadke w tym meczu, bo ona praktycznie przekreslala by ich szanse na awans.
 
P 15

panasik

Użytkownik
witam

angla - izrael TYP 1 stawka 1.30 przeanalizowalem sytuacje w grupie i mecze izraela, do tej pory ma na koncie 5 wygranch.. duzo.. ale w tym 2 wygrane z andorą 2 z estonia i 1 z macednia.. wszystkie te zespoly to outsaiderzy grupy.. izraelowi pozostal jeszcze tlyko 1 teoretycznie latwy mecz -&gt; rewanz z macednia.. stad tyle punktów.. anglia jest zdeterminowana zdobc 3 punkty.. zadnego remisu, mysle, ze zagraja na 100 procent swoich uemiejetnosci i wloza w ten mecz 100% poswiecenia, bo remis badz porazka by byla katastrofa.. tak samo mysle o meczu rosji z macedonia i chorwacji z estonia.. mysle ze w tych meczach nie rozstrzygna sie losy awansu.. mysle, ze to beda 3 zwyciestwa faworytow w tej grupie.. co prawda stawka moze nie jest zbyt imponujaca..ale po przemnozeniu robie sie weselej, zawsze mozna dodac do innego kuponu

islandia - hiszpania TYP 2 stawka 1.30

kolejny mecz, ktory wydaje sie pewny, hiszpania nieco przespala poczatek kwalifikacji i teraz rowniez jest pod sciana, w prawdzi sam sklad robi wrazenie, dodajac do tego motywacje i koniczene 3 punkty wynik staje sie pewny (chcoaiz uwazam, ze tak anprawde nie ma pewnych wynikow) 8)

no to na tyle ???? [/b]
 
S 0

sonic

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że w najbliższy weekend nie warto obstawiać wygranej czy przegranej jakiejś drużyny w pełnym wymiarze czasowym. Akurat tak się złożyło, że w ten weekend są takie mecze w których grają mocni faworyci. Dlatego bardziej się opłaca (MOIM ZDANIEM) typować under/over w jakimś meczu, lub wyniki do połowy. Wg mnie są duże szanse, że w meczu Anglia - Izrael padnie UNDER. Izrael przyjedzie po remis - jego sytuacja w tabeli jest wyśmienita jak na możliwości tego zespołu. Umiejętne zamurowanie swojej bramki przybliży Izrael do awansu. Anglia jakoś nie błyszczy w tych kwalifikacjach, więc bardziej niż wysokiego wyniku spodziewałbym się, że padnie Under. Oczywiście, to troche ryzykowne, ale kurs 1,95 (toto-mix) bardziej się opłaca niż wytypowanie jakiejś wygranej po kursie np. 1,22
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że w najbliższy weekend nie warto obstawiać wygranej czy przegranej jakiejś drużyny w pełnym wymiarze czasowym
1. Zgadzam się w zupełności. Faworyt z outsiderem = 1,01 :/ Ale zawsze przecież jest handi cap. I tak: na wygraną Szkocji jest kurs 1,3, ale jedynka z handi 1,5 to już 1,70 ???? Litwa to bardzo, bardzo przeciętna ekipa, natomiast Szkocja jest jedną z rewelacji obecnych kwalifikacji i ma bardzo realne szanse na występ w austro-szwajcarskiej imprezie. Włochy podejmą Francję, więc Szkocja po sobotniej turze meczów może zajmować miejsce premiowane awansem. Do tego potrzebne jest jednak zwycięstwo z Litwą. Myślę, że Fletcher, Hartley, a przede wszystkim Boyd załatwią Szkotom 3 punkty.

2. Szwecja u siebie zagra z Danią. Wszyscy doskonale pamiętają pierwszy mecz tych drużyn w Kopenhadze... Wynik 2:2 został później zamieniony walkowerem 3:0 na korzyść teamu trzech Koron. Duńczycy chcą i muszą (zaledwie 4. miejsce w grupie) zrewanżować się sąsiadom, ale bardzo wątpię w to, że im się uda... Ostatnie 0:4 z Irlandią oraz powołanie staruszka Helvega pokazuje, że Dania ma problem i najwyraźniej nie wie jak go rozwiązać... Wysoki kurs !

3. Jeszcze bardziej zdziwił mnie kurs na wicelidera grupy Irlandia z Północy, która jedzie na Łotwę grać z ostatnią drużyną tabeli. Najlepszym strzelcem calych eliminacji w strefie europejskiej jest właśnie Irlandczyk - David Healy. Za plecami Ulsteru czai się Hiszpania, więc nie mogą oni pozwolić sobie na stratę punktów z rywalem, który dodatkowo musi poradzić sobie ze stratą podstawowego obrońcy - Stepanovsa. Jak dla mnie zwycięstwo Wyspiarzy pewne...

4. Zastanawiałem się jeszcze nad handi 1,5 w meczu Luxemburg - Słowenia. Gospodarze tego meczu są w, nie tylko w mojej ocenie, jedną z trzech najsłabszych ekip Europy. Pomimo tego słaba forma Słoweńców (5 goli/7meczów) i niezbyt wysoki kurs (1,65) zniechęciły mnie do tego zdarzenia.

1. Szkocja - Litwa (0-1,5) &#39;1&#39; 1,7
2. Szwecja - Dania &#39;1&#39; 2,0
3. Łotwa - Irlandia Płn. &#39;2&#39; 2,1

Kurs: 7,14
Buk: Toto-mix
 
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
Anglia-Izrael Łotwa-Irlandia Pln
Moim zdaniem Anglia wygra swoj mecz przewaga co najmniej 2 goli remis bedzie traktowany jak porazka choc w tym meczu moze zabraknac Lamparda Gerarda i Terrego to i tak stawialbym na 1 , obawialbym sie spotkania Łotwy z Irlandia Pln w pierwszym meczu pilkarze z polnocy wygrali skromnie 1:0 mysle ze obecna pozycja zajmowana przez Lotwe to nie jest szczyt ich mozliwosci i w tym meczu beda chcieli pokazac sie z jak najlepsze strony dodatkowa motywacja bedzie gra przed wlasna publicznoscia
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
to nie jest szczyt ich mozliwosci i w tym meczu beda chcieli pokazac sie z jak najlepsze strony dodatkowa motywacja bedzie gra przed wlasna publicznoscia
Racja - publika i słaba dotąd gra będzie za Łotyszami, ale możliwość awansowania do ME na pewno siedzi w głowach Irlandczyków (choć to może być przeciwko nim...) i powalczą z całych sił. Druga sprawa - nie wierzę w nagłe przebudzenie Łotwy. Kurs 2,1 mnie przekonuje ????

A co do Anglii - Izrael jest silny, Anglia osłabiona, lecz zdeterminowana. NO BET z racji stosunku ryzyko/kurs
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Anglia bardzo zmotywowana a za jedyne oslabienie tej druzyny uwazam brak rooneya, bo lampard i gerrard kyyrych ma zabraknąc w kadrze graja beznadziejnie,a pilkarze tacy jak carrick zastapia ich bez problemu i anglia wygra pewnie i do zera. Rosja i chorwacja to tez zespoly ktore ze spokojem powinny wygrac. Szkoci, hiszpanie tez nie powinni stracic punktow. Portugalia wedlug mnie to murowany pewniak. Zrezygnowal bym z meczu wlochy- francja a zamiast tego puscil czysta jedynke na szwedow. Na twoim miejscu nie gral bym ukraimy, serbii( ktora jest osłabiona), slowenii i norwegi bo to sa mecze w ktorych moga byc niespodzianki.
Wedlog mnie najpewniejsze mecze tego weekendu to:
Portugalia- polska 1
Anglia- izrael 1
Chorwacja- estonia 1
na te 3 mecze postawim 1000 zl.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Anglia bardzo zmotywowana a za jedyne oslabienie tej druzyny uwazam brak rooneya, bo lampard i gerrard kyyrych ma zabraknąc w kadrze graja beznadziejnie,a pilkarze tacy jak carrick zastapia ich bez problemu i anglia wygra pewnie i do zera. Rosja i chorwacja to tez zespoly ktore ze spokojem powinny wygrac. Szkoci, hiszpanie tez nie powinni stracic punktow. Portugalia wedlug mnie to murowany pewniak. Zrezygnowal bym z meczu wlochy- francja a zamiast tego puscil czysta jedynke na szwedow. Na twoim miejscu nie gral bym ukraimy, serbii( ktora jest osłabiona), slowenii i norwegi bo to sa mecze w ktorych moga byc niespodzianki.
Wedlog mnie najpewniejsze mecze tego weekendu to:
Portugalia- polska 1
Anglia- izrael 1
Chorwacja- estonia 1
na te 3 mecze postawim 1000 zl.
 
P 15

panasik

Użytkownik
moze troche wybiegam w przyszlosc, ale na bwin mozna juz obstawiac oprocz tej kolejki meczy eliminacji takza ta kolejna.. :mrgreen: co zatem idzie mozna polaczyc mecze i kurs rosnie.. zainteresowal mnie natomiast kurs 1.70 na belgów z kazachstanem.. kazachstan gra u siebie, nie wiem czy to chwilowy tylko kurs.. ale.. nie wyobrazam sobie zeby belgowie przegrali z kazachstanem.. nawet jak beda grali o pietruszke.. moze belgowie, nie sa w super formie ale ostatni mecz wygrali z serbia u siebie 3;2, moze to nie jest wyznacznik formy bo serbowie tez mocno oslabieni byli w tym meczu.. ale mysle, ze belgowie uporaja sie z kazachstanem, pamietam mecze kazachow z Polska .. to gra do jednej bramki.. a kurs 1.70, brzmi zachecająco ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Belgia - Kazachstan 0:0 w Bruxeli... Nie wiem także, czy mecz Kazachstan - Polska był &#39;do jednej bramki&#39;... Pod Uralem gra się ciężko, jak zauważył mój przedmówca... Belgia nie jest już taka klasowa jak kiedyś, może wygrać, przegrać lub zremisować :] :] :]
 
seneka 0

seneka

Użytkownik
Wg mnie najpewniejszy mecz na ten wekend to :
Szwecja - Dania
typ : 1
kurs : 2.05
Expekt

Szwedzi jako liderzy grupy podejmuja u siebie dunczykow z ktorymi grali w czerwcu i zaprezentowali sie naprawde dobrze , strzelajac w krotkim czasie 3 bramki. Pozniej zaczela sie pogon dunczykow no i jak wszyscy pamietamy mecz zostal przerwany kiedy sedzia podyktowal &#39;11-tke &#39; dla szwedow. Sadze ze na wlasnym boisku szwedzi nie dadza szans dunczykom ktorzy beda musieli zagrac otwarcie i zaatakowac poniewaz zajmuja dopiero 4-te miejsce w grupie z 10pkt w 6meczach. Jak wszyscy wiem na Rasunda Stadium gra sie ciezko kazdemu o czym przekonaja sie w sobote dunczycy ????
 
P 0

popej1924

Użytkownik
co myślicie o tym ?
gruzja-ukraina x2

jak dla mnie to tu może pasci remis ponieważ to jest gruzinski stadion(ciężkie warunki)..i ukraina też nie gra na poziomie mistrzowskim....
prosze o komenty
 
S 0

smuga

Użytkownik
mylse ze Ukraina wygra ten mecz. jesli wygraja to zlapia bezposredni kontakt z czolowka, a maja jeden mecz do zagrania wiecej, wiec maja o co walczyc, a pilkarsko na pewno sa mocniejsi od Gruzinow.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wg mnie najpewniejszy mecz na ten wekend to :
Szwecja - Dania
typ : 1
kurs : 2.05
Expekt

Szwedzi jako liderzy grupy podejmuja u siebie dunczykow z ktorymi grali w czerwcu i zaprezentowali sie naprawde dobrze , strzelajac w krotkim czasie 3 bramki. Pozniej zaczela sie pogon dunczykow no i jak wszyscy pamietamy mecz zostal przerwany kiedy sedzia podyktowal &#39;11-tke &#39; dla szwedow. Sadze ze na wlasnym boisku szwedzi nie dadza szans dunczykom ktorzy beda musieli zagrac otwarcie i zaatakowac poniewaz zajmuja dopiero 4-te miejsce w grupie z 10pkt w 6meczach. Jak wszyscy wiem na Rasunda Stadium gra sie ciezko kazdemu o czym przekonaja sie w sobote dunczycy ????
Najpewniejszy na pewno nie, ale najbardziej wart zagrania ???? Wysoki kurs zapewne dlatego, że to niby derby Skandynawii, rew za walkower, itp. Nie wierzę w takie cuda. Szwecja &#39;zwykła&#39;, czyli silna, Dania słabiutka, żaden z reprezentatntów nie błyszczy europejską formą. Jedynka jak się patrzy :mrgreen:
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
NIe chce mi się pisac analizy ale w meczu francji z włochami polecam grac under 2,5
wiadomo że to rewanż włochów za porażke w pierwszym meczu,
Francuzi i włosi mają sporo do stracenia w związku z super formą Szkocji i Ukrainy.
Moim zdaniem będzie 1-0 lub 1-1,ewentualnie bardziej ryzykowny remis do przerwy.
 
ferdekkk 3

ferdekkk

Użytkownik
popej ja bym się o 2gi nie bał znowu tak strasznie bo mały wkład i mała wygrana , bardziej bałbym się o 1szy ,bo myślę ,że Ukraina raczej wygra to spotkanie , a z Turkami róźnie to bywa , ale trzymam kciuki ,żebyś ogolił trochę buka :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom