>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka nożna plażowa

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Paragwaj - Japonia 4:7 Mimo, że typ wszedł dość łatwo bo już praktycznie 10 min przed zakończeniem meczu to rozczarował mnie Paragwaj, prowadzili praktycznie cały mecz 2 bramkami przewagi najpierw 2:0, 3:1 i 4:2 to Japonia pokazała tak naprawdę swoją profesurę, wiedzieli co robią na boisku mimo niekorzystnego rezultatu. III tercja to już było wypunktowanie przez Japonię. Nie mniej jednak typ na PLUS.

Właśnie dziś rozpoczynają się najpiękniejsze Mistrzostwa Świata bo nie ma nic innego piękniejszego niż przewrotki na piachu i piękne gole nawet bramkarzy. Tegoroczny turniej odbywa się w Rosji i właśnie zastanawiałem się nad typem dnia.
Pobieram właśnie taki typ bo uważam, że Paragwaj jest nieco niedoceniony w tym meczu.
Piłka plażowa poszła mocno w górę w Ameryce oczywiście nie mówię tutaj o Brazylii bo Oni od zawsze byli TOP jednak takie drużyny jak Paragwaj właśnie, Urugwaj - myślę, że Paragwaj jest właśnie taką 3 drużyną w Ameryce.
Przypomnę zasady gramy 3 x po 12 minut jest to sporo czasu na strzelenie przynajmniej 4 bramek.
Obie drużyny są na podobnym poziomie i uważam, że jest to mecz o 2 miejsce w tabeli.
Na poprzednich MŚ Japonia wygrała 5:4 i mam nadzieję, że również i w tym meczu zobaczymy dużą ilość bramek.

Paragwaj powyżej 3,5 1,80

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Tahiti 3:3 (4:3 po dogrywce) Tak jak wspomniałem ZEA nie są chłopcami do bicia i pokazali to w tym meczu, mocno mnie zawiodło Tahiti, które nie pokazało tej "gry" którą raczyliśmy na MŚ 2017. No nic pierwszy mecz za nami, wnioski wyciągnięte, swoją drogą sporo sytuacji spartolonych w beznadziejny sposób i over nie siadł.

Pamiętamy doskonale jak Tahiti nas uroczył swoją grą na MŚ i ten urok trwa do dziś. Są bramkostrzelną drużyną jednak w obronie popełniają nadal sporo błędów. ZEA nie są chłopcami do bicia i uważam, że również swoje strzelą. Over w tym meczu jest dość wysoki ale 3 bramki na kwartę nie jest to wcale tak dużo w tym sporcie w 1 kwarcie możemy oglądać dużo więcej bramek.
Uważam, że Tahiti to nadal drużyna mocno overowa dlatego idę w bramki w tym meczu

powyżej 8,5 1,82

Rosja - USA 4:4 (5:4 po dogrywce) Rosjanie mocno zawiedli w tym spotkaniu, nie grali nic nadzwyczajnego i ledwo co pokonali słabych Amerykanów.

Rosjanie grają MŚ u siebie więc nie ma innej opcji niż wysokie zwycięstwo w pierwszym meczu z dość słabą drużyną. Myślę, że będą chcieli wyjść na ten mecz i zacząć turniej z wysokiego C. USA to jednak ze słabszych drużyn i nie wróżę im więcej niż 3 spotkania w fazie grupowej.
Liczę, że Rosja rozstrzela się w tym meczu, mają zawodników z ogromnym potencjałem no i są jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w całym turnieju.

Rosja powyżej 6,5 1,84
Rosja -4,5 2,01
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +628
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwajcaria - Brazylia 5:5 (6:5 po rzutach karnych)

Pierwszy typ dnia na MŚ w plażówce na plus więc idziemy za ciosem. Jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań u mnie w fazie grupowej to Szwajcaria - Brazylia. Obie mega ofensywne drużyny, którzy uwielbiają grać overowo nawet tracąc przy tym sporo bramek.
Brazylia to wirtuozi piłki nożnej na plaży ale Szwajcaria również nie odbiega od najmocniejszych zespołów.
Oczywiście zdecydowanym faworytem w tym meczu są Brazylijczycy i szczerze będę zdziwiony jeśli Szwajcaria będzie kręciła się blisko remisu jednak liczę w tym meczu w mocny over - buki podają nam nawet +10,5 po mniejszym kursie niż minimum 4 bramki po stronie Szwajcarii dlatego właśnie pobieram w ten sposób. Czy Brazylia strzeli 8 bramek? Oczywiście są w stanie ale Szwajcaria również ma kim strzelać i myślę, że najważniejsze - nie przestraszą się wielkiej Brazylii.

Szwajcaria powyżej 3,5 2,10
powyżej 10,5 1,83

Portugalia - Oman 5:3

Portugalia wiadomo, że są faworytem do zdobycia minimum medalu ale Oni celują w złoto, grają z Omanem, który według wielu jest tutaj kopciuszkiem - ja jednak nie zaliczał bym ich do grona kopciuszka. Myślę, że mogą Oni mocno postawić się Portugalii, oczywiście nie mówię tutaj o zwycięstwie.
Na poprzednich MŚ był wynik 3:1 dla Portugalii, bardzo mało bramek, ogólnie Oman nie strzela sporo goli Oni bardziej powinni się skupić na grze w obronie.

Oman +4,5 1,80

Dziś nieco spóźniłem się ale mocno uważał bym na Białoruś - Salwador może zaskoczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mozambik - Zjednoczone Emiraty Arabskie 4:2 Jedynie Figo nie zawiódł, strzelił 4 bramki niestety ZEA zagrali dość słabo i zasłużenie przegrali mecz.

Mozambik powalczył z Hiszpania przegrywając 4:8 ale zagrali otwarte spotkanie z dużą ilością szans z obu stron, no i mają swojego Figo :), który strzelił 3 bramki. ZEA wygrali po dogrywce z Tahiti i są w bardzo dobrej sytuacji.
Mozambik jeśli zagra tak jak w pierwszym meczu to widzę bardzo dużo bramek, często gubili się w obronie zostawiając Hiszpanów 2 na 3, 1 na 2 ale za to w ataku również pokazywali się z bardzo dobrej strony.

powyżej 8,5 1,75

Japonia - USA 4:3 Japonia prowadziła 3:1 i 4:2, szkoda straconej bramki na 1 min 15 sekund przed końcem meczu bo wydawało się, że kontrolują spotkanie.

Japonia wygrała pewnie z Paragwajem aż 7:4 przegrywając 2:4, ich ostatnia tercja to pokaz klasy i siły. USA zrobiło niespodziankę remisując z Rosją 4:4 i przegrywając dopiero po dogrywce. Dziś myślę, że już USA nie poradzi sobie z Japonią i to Japonia zainkasuje 3 punkty, nie liczę tutaj na dogrywkę.

Japonia -1,5 1,60

Tahiti - Hiszpania 12:8

Tahiti dość niespodziewanie przegrała ze ZEA po dogrywce 4:5 i dzisiejszy mecz jest ich ostatnią szansą aby awansować dalej natomiast Hiszpania wygrała z Mozambikiem 8:4 pokazując świetny styl gry. Tahiti dużo okazji marnowali w pierwszym meczu i tutaj się muszą zdecydowanie poprawić. Hiszpania nie zmieni swojego stylu gry i będą atakować nawet pozostawiając troszkę miejsca w obronie przeciwnikowi tak jak to miało w meczu z Mozambikiem.
Myślę, że obejrzymy przynajmniej 9 bramek w tym meczu - co by nie mówić 2 drużyny ofensywne.

powyżej 8,5 1,65

Paragwaj - Rosja 3:3 (4:4 4:5 po rzutach karnych)

Paragwaj rozegrał świetnie 2 tercje w meczu z Japonią w 3 tercji rozstali rozbici. Rosja z USA sensacyjnie zremisowała 4:4 i wygrała dopiero po dogrywce. Liczę w tym meczu na przynajmniej 3 bramki Paragwaju, jeśli USA strzeliła 4 bramki Rosjanom to Paragwaj powinien to zrobić. Paragwaj bardzo często w swoich meczach strzela przynajmniej te 3 bramki nie ważne z kim grają.
Liczę na otwarte spotkanie z obu stron.

Paragwaj powyżej 2,5 1,75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +360
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Portugalia - Senegal 3:5

Póki co w typach dnia na MŚ w piłce nożnej plażowej 3/3 więc lecimy dalej i oby passa trwała jak najdłużej.
Dziś spotkanie na które zwróciłem uwagę odbywa się najpóźniej.
Mecz pomiędzy Senegalem a Portugalią wyłoni nam pierwszego ćwierćfinalistę z tej grupy.
Portugalia w pierwszej kolejce ograła nie bez problemów Oman 5:3 natomiast Senegal wręcz rozbił niespodziewanie bardzo łatwo i gładko Urugwaj aż 6:1 mimo, że już po 1 minucie meczu przegrywali 0:1.
Świetne zawody w bramce rozegrał Senegalski bramkarz, który jest wysoki ale ma imponujący refleks, ogólnie Senegalczycy zagrali bardzo dobrze, są to zawodnicy bazujący bardzo na swojej sile fizycznej, kondycji.
Portugalia to zaś maestria pokazu gry, bardzo atrakcyjne bramki po pięknych akcjach. Mimo wszystko Portugalia ma wielkie problemy w grze obronnej co pokazali już m. in właśnie z Omanem.
Obie drużyny potrafią strzelać bramki i liczę na kapitalne widowisko, kurs na zwycięstwo Portugalii jest niski - zbyt niski moim zdaniem osobiście dał bym jakieś handi w stronę Senegalu jednak liczę zdecydowanie na bramki po obu stronach.

powyżej 8,5 1,81
powyżej 9,5 2,22

Brazylia - Salwador 4:2

Brazylia dość nieoczekiwanie przegrała po rzutach karnych ze Szwajcarią chociaż osobiście sam pisałem, że Szwajcarzy nie są chłopcami do bicia a kurs był nie ziemski. Jednak po porażce dziś nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę co było by dla nich katastrofą.
Salwador również jak wspomniałem powalczył z Białorusią i przegrał dopiero po rzutach karnych a w podstawowym czasie gry to Oni byli bliżej zwycięstwa.
Brazylia wiadomo, że potrafi strzelić mnóstwo bramek ale dziś liczę również na przynajmniej 3 bramki po stronie Salwadoru nie mniej jednak stawiam na całkowity over bo Brazylia dziś MUSI i sami mogą strzelić 10 goli.

powyżej 9,5 1,84
powyżej 10,5 2,42

Urugwaj - Oman 4:2

Urugwaj chyba najbardziej mnie zawiódł w I kolejce, przegrali mecz bez walki 1:6 z Senegalem gdzie strzelili gola już w 1 minucie meczu. Oman miał powalczyć z Portugalią i to zrobił, przegrali 3:5.
Dziś jednak mecz o wszystko dla obu zespołów i uważam, że to gracze Ameryki Południowej są na papierze bliżsi wygranej.
Oczywiście jeśli zagrają tak samo jak w i meczu to nie ma mowy o wygranej ale liczę na dużą zmianę, wczoraj Paragwaj pokazał, że potrafi stawić czoła czołowej drużynie więc dziś Urugwaj powinien to samo udowodnić, że potrafią grać.

Urugwaj lub remis 1,50
Urugwaj 2,25
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wczoraj początek udany później już zdecydowanie zawiedli mnie Brazylijczycy i Portugalczycy. No nic czas na ostatnią kolejkę.

W grupie A bardzo ciekawa sytuacja gdyż każdy ma szanse na awans.
W najlepszej sytuacji jest Tahiti i Hiszpania no ale muszą wygrać swoje mecze.

Tahiti - Mozambik 8:7

Tahiti w końcu zagrało z Hiszpanią tak jak od nich oczekuję gry, czyli wymiana ciosów nie patrząc na nic. Widać było w ich grze tzw głód zwycięstwa i strzelili aż 12 bramek!
Mozambik wygrał ze ZEA 4:2 nie będąc faworytem i znowu świetne zawody rozegrał Figo. O ile w ataku wyglądają naprawdę nieźle oczywiście jak na Mozambik nie wymagajmy gry jak Brazylia o tyle w obronie robią masę błędów.
Tutaj każda strata bramki będzie gonić odrobieniem gdyż nie ma szans aby oba te zespoły awansowały.
Jeśli Mozambik straci bramkę jako pierwszy co jest prawdopodobne to musząc odrabiać straty będą zostawiać wolne strefy a Tahiti powinni to boleśnie wykorzystywać jak w meczu z Hiszpanią.

powyżej 8,5 2,00
Tahiti powyżej 4,5 1,57

Hiszpania - ZEA 5:3 Mega szkoda tej ostatniej tercji i gry na czas Hiszpanów...

Tutaj obawiam się nieco ZEA nie pod względem, że zagrożą Hiszpanom jednak nie strzelają Oni dużo bramek, bardziej właśnie uważam, że to Hiszpania weźmie sprawy w swoje ręce i wyjdzie w pełni zmobilizowana chcąc prowadzić grę 2-3 bramkami a wtedy już ZEA nie będę mieli wyjścia i będą musieli atakować tak jak potrafią.
Myślę, że im szybciej zostanie strzelony 1 gol tym będę spokojniejszy o ten over.

powyżej 8,5 1,70

czas na grupę B gdzie Japończycy są pewni już awansu a Rosjanie są tak naprawdę bardzo blisko - osobiście myślałem, że już awansowali wygrywając z Paragwajem jednak czytałem, że nie mogą się czuć jeszcze pewni, myślę, że to przez to, że był remis a karnych nie wliczają.

USA - Paragwaj 4:9

Tylko wysokie zwycięstwo 1 bądź 2 drużyny daje im nadzieję w dodatku Rosjanie musieli by przegrać z Japonią i najlepiej wysoko.
USA ma -2 w bramkach natomiast Paragwaj jeszcze gorzej bo -4 (Rosja +2).
Paragwaj w meczu z Rosją pokazał to czego zabrakło im z Japonią czyli gry do końca. Przypomnę, że z Rosją to Oni musieli gonić wynik co im się udało.
Przed turniejem uważałem USA za najsłabszy zespół w tej grupie a mimo to 2 mecze walczyli przegrywając z Japonią 1 bramką a z Rosją dopiero po dogrywce.
Nie wiem czy obie drużyny mają jeszcze nadzieje na awans ale jak to mówią póki piłka w grze.
Paragwaj uważam, że jest drużyną lepszą mimo tych gorszych wyników i co najważniejsze muszą grać ofensywnie i wygrać jak najwyżej, bramki powinny wpadać.
Myślę, że jeśli Paragwaj wygra ten mecz to zrobią to przynajmniej 2 bramkami, zwycięstwo 1 golem raczej nie da im nic nawet jeśli Rosja by przegrała.

Paragwaj powyżej 4,5 2,15
Paragwaj -1,5 2,50

Japonia - Rosja 1:7

W końcu ostatni mecz dzisiejszego dnia. Jak wspomniałem Japonia pewny awans ale ich gra jest naprawdę świetna. No i myślę, że czym było by wyrzucenie gospodarzy z turnieju? Oczywiście, że to Rosja jest faworytem w tym meczu jednak jeśli Japonia podejdzie do tego meczu na 100% a myślę, że podejdzie to mają duże szanse nie przegrać tego meczu.
Ja jednak nie będę aż tak odważny i dam dodatnie handi w stronę Samurajów bo Rosja naprawdę nie pokazuje póki co niczego szczególnego, męczarnie z USA i męczarnie z Paragwajem.

Japonia +2,5 1,55
Japonia +1,5 2,00
Japonia powyżej 2,5 1,55

Powodzenia i oby na zielono
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jeśli chodzi o wczorajszy typ w stronę Japonii zdecydowanie nie siadł. Myślę, że 2 czynniki na taki wynik wpłynęło.
Po 1 spodziewałem się, że Paragwaj może w końcu zagrać dobre spotkania a USA trochę gorzej jednak nie spodziewałem się, że wygrają aż 5 bramkami - ten wynik sprawił, że Rosja nie mogła sobie pozwolić na żaden błąd - porażka nawet 1 golem wyrzucała by ich z turnieju.
Szczerze myślałem, że Paragwaj wygra ale nie taką różnicą i Rosja będzie miała w głowie, że nawet niewysoka porażka da im awans.
Po 2 Japonia jednak nie wyszła na to spotkanie jak do spotkania o 3 punkty, widać to było w ich grze - Niestety jednak typy na minus i tego nie zmienią nawet powody.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Oman - Senegal 3:1

Obie drużyny już wiedzą na czym stoją. Oman nie awansuje dalej natomiast Senegal ma już zapewnione 1 miejsce.
Tylko dlatego idę w mocny over w tym meczu - obie drużyny mogą zagrać na wielkim luzie a wiadomo, że jak jest luz to i więcej wychodzi.

Oman powyżej 2,5 1,53
powyżej 8,5 1,95
powyżej 9,5 2,75

Salwador - Szwajcaria 7:8

Tutaj podobna sytuacja. Szwajcaria ma już zapewniony awans może tylko spaść na 2 miejsce w przypadku przegranej i wygranej Brazylii.
Salwador bez szans na awans.
Szwajcaria w 2óch meczach kończyła z 10 bramkami - trochę obawiam się ofensywy Salwadoru bo z Brazylią wyglądało dobrze to tylko w I tercji.

Szwajcaria powyżej 4,5 1,72
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mój bet dnia na dziś

Białoruś - Brazylia 0:5

Dziś już nie ma czasu na pomyłki po stronie Brazylii, nie mogą przegrać bo przegrywając odpadają z turnieju co było by dla nich wielkim dramatem. Brazylia w meczu ze Szwajcarią pokazali, że potrafią grać widowiskowo i strzelać bramki natomiast mecz z Salwadorem im nie wyszedł lekko mówiąc.
Mecz Białorusi ze Szwajcarią pokazał, że w obronie potrafią się gubić bardzo mocno i tym samym stracili aż 5 bramek w ostatniej tercji - tercja prawdy mówią na ostatnią tercje.
Liczę, że dziś Brazylia pokaże co tak naprawdę potrafi i liczę, że w końcu zagrają ofensywnie. Obie drużyny dość często kończą spotkanie ze sporą ilością bramek.

powyżej 9,5 1,78
 
Ostatnia edycja:
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Urugwaj - Portugalia 1 6.60
Niby nic przemawia za Urgwajem.
Jednak ja prubuje tu za drobne bo mi nieprzemawia gra Portugali.
Przegraja to bedzie sensacja i mysle zebardziej to jest mozliwe nic porazka Brazyli
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pora na ćwierćfinały - mówią, że ćwierćfinał jest meczem najtrudniejszym :)

Senegal - Brazylia 3:3 (5:4 po dogrywce)

Powiem szczerze, że w piłce nożnej plażowej ciężko jest podać typ na under meczowy dając dobre argumenty bo wystarczy 1 tercja i może się wszystko posypać nawet jeśli typ był dobrze pomyślany. Jednak zaryzykuję...
Senegal jeśli chce powalczyć z Brazylia muszą skupić się podwójnie na obronie - nie mają szans pójść cios na cios aby wygrać ten mecz. Mają świetnie dysponowanego bramkarza no i zawodników bardzo dobrze wyglądających fizycznie, no i na ten moment tracą naprawdę mało bramek - 7 bramek w 3 meczach.
Brazylia nie wygląda najlepiej na tym turnieju ale Oni zawsze mogą rozkręcić się z meczu na mecz. Jednak ich ataki póki co wyglądają ciągle tak samo czyli spokojne rozegranie od tyłu przed bramkarza, póki co nie pokazują strzałów z przewrotek a na pewno jest ich zdecydowanie za mało - myślę, że taki styl może Senegalowi pod pasować.
Oczywiście, że tutaj może być wszystko nawet nie zdziwię się jak będzie 10 bramek ale patrząc na poprzednie mecze...
Brazylia również straciła do tej pory tylko 7 bramek, mają także świetnego bramkarza.

poniżej 9,5 1,65

Tahiti - Japonia 3:3 (4:5 po dogrywce) szkoda końcówki meczu gdzie Tahiti wyszło na prowadzenie 3:2 na dosłownie 30 sekund przed końcem meczu, niestety nie utrzymali zbyt długo tego prowadzenia. Mecz bardzo wyrównany.

Tutaj powiem szczerze troszkę zaskoczył mnie kurs, myślałem, że będzie to kurs odwrotny i, że Tahiti będzie minimalnym faworytem w tym meczu. Tahiti przede wszystkim kapitalne zawody z Hiszpanią, poszli na wymianę ciosów i wygrali. Z Mozambikiem tak jak sądziłem był mecz mocno overowy ale również zwycięski. Japonia wygrała 2 mecze a z Rosją odpoczywała mimo wszystko tutaj stać się może wszystko dlatego grzechem było by nie pójść w stronę wyższego kursu.

Tahiti (A) 2,00
Tahiti powyżej 3,5 1,65

Rosja - Hiszpania 4:2 Przy wyniku 3:2 dla Rosji Hiszpania grała 4 na 3 i ich obowiązkiem było strzelić bramkę na 3:3 niestety strasznie się pogubili i stracili gola, mimo wszystko mecz również wyrównany.

Tutaj powiem szczerze, że kompletnie nie rozumiem aż tak wysokiego kursu w stronę Hiszpanów! Okey grają z gospodarzami ale czy Rosjanie są aż takimi faworytami? Wraca Llorenc do składu po czerwonej kartce więc jest to ogromne wzmocnienie Hiszpanów no i mam nadzieję, że zagra dziś Dona czyli doświadczony bramkarz chociaż nie był w najwyższej formie ale jednak doświadczenie w ćwierćfinale jest potrzebne. Hiszpanie mają bardzo dobry skład i spodziewałem się dużo niższego kursu.
Rosjanie 2 mecze się strasznie męczyli, z Japonią co prawda wygrali ale czy ta Japonia zagrała na 100%? Śmiem wątpić.

Hiszpania 3,40
Hiszpania powyżej 3,5 1,90


Szwajcaria - Urugwaj 10:1

Urugwaj niby awansował do ćwierćfinału po zwycięstwie nad Portugalią, jednak nie należy zapominać, że w Portugalii nie zagrali Belchior i bramkarz Andrade - zastąpił go młody bramkarz, który wystąpił po raz pierwszy na MŚ i babola wpuścił na 6:7 po strzale bramkarza (Andrade by to na 100% wybronił) - 2óch podstawowych zawodników to jest sporo. Nie mniej jednak gratulacje dla Urugwaju, że to wykorzystali ale dziś grają ze Szwajcarią, którzy pokonali nawet wielką Brazylię.
Kursy moim zdaniem są dość dobrze wystawione ja jednak nie pokuszę się i nie postawię na zwycięstwo chociaż dla mnie osobiście Szwajcaria jest tutaj faworytem.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ten typ pograłem już wczoraj gdzie stał po kursie 6,00 dziś już spadł ale po kolei.
Oczywiście dziś na MŚ są rozgrywane półfinały a Szwajcaria mierzy się z gospodarzami tego turnieju Rosją. Drugi półfinał to para Japonia - Senegal (dość niespodziewany półfinał).
Dlaczego taki typ? Szwajcaria dla mnie rozgrywa najlepsze MŚ z pośród wszystkich drużyn, wygrała wszystkie mecze w tym z Brazylią po rzutach karnych a to co zrobili z Urugwajem w ćwierćfinale? Po prostu ich zdemolowali 10:1.
W ich szeregach są takie gwiazdy jak D. Stanković - niekwestionowany lider tej drużyny, który na pewno chce podnieść puchar przed zakończeniem kariery. Po za nim są N. Ott, P. Borer, Eliott czy G. Hodel. D. Stanković prowadzi w klasyfikacji strzelców i na pewno chce to wygrać.
Przejdźmy teraz do gospodarzy tego turnieju. Dwa pierwsze mecze mieli dość ślamazarne i zwycięstwa dopiero po dogrywce z USA i po rzutach karnych z Paragwajem. Przyszedł mecz o wszystko i 7:1 z Japonią zwycięstwo lecz tam Japonia miała już zapewniony awans. W Ćwierćfinale pokonali Hiszpanów 4:2, co prawda prowadzili już 3:0 ale Hiszpania docisnęła ich na 2:3 i mieli ogromną szansę na 3:3... Grali bowiem 4 na 3 przez 2 minuty i nie potrafili tego wykorzystać a przy stanie 1:3 wykorzystali tę przewagę 4 na 3 po dosłownie 10 sekundach.
Przejdźmy jednak do bardzo ważnych informacji. W Rosji dziś nie zagrają: A. Makarov, F. Zemsokv i A. Paporotnyi - cała ta trójka zawieszona jest za żółte i czerwone kartki a są to podstawowi zawodnicy Rosji. Makarov i Paporotnyi są bramkostrzelnymi zawodnikami więc jest to naprawdę ogromne osłabienie!
Mimo tego uważam, że Szwajcaria ma "swoje papiery" na zwycięstwo w tej parze nawet jeśli nie grali by osłabieni Rosjanie a tutaj dochodzi jeszcze właśnie to osłabienie.

Oczywiście wygrywając z Rosją są dopiero w finale! ale uważam, że i kurs byłby wtedy niższy i przeciwnik łatwiejszy, nie mniej jednak trzymam kciuki za świetnie grającą Szwajcarię.
Powodzenia

Szwajcaria wygra MŚ 5,00

Niestety porażka Szwajcarów w półfinale po rzutach karnych jednak to co zrobiła ta drużyna w tym meczu to takie trochę "sfrajerzenie się" prowadzili już 5:3 na 3 minuty przed końcem i oczywiście w piłce plażowej to jest dużo czasu jednak zrobili JEDEN NAJWIĘKSZY BŁĄD - grali na czas ale w taki sposób, że nie oddali ani jednego strzału, nie chcieli dobić Rosjan i to się zemściło - 1 błąd i stracony gol. W dogrywce także Stanković nie trafił na pustą bramkę - jak na takiego piłkarza to jest skandal no i rzuty karne tutaj już było mniej wiary patrząc jak oddali wygrany mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZEA - Japonia 4:6


Zacznę od tego, że jest to mecz "półfinałowy" w walce o 5 miejsce, Japonia zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie przegrywając po dogrywce z Rosją 6:7 przegrywając z Iranem 1:6 i przegrywając z Paragwajem po dogrywce 4:6 - czyli można uznać, że 2krotnie zremisowali.
ZEA w swojej grupie wygrali 6:4 z Hiszpanią, przegrali 3:5 z Portugalia i wygrali po rzutach karnych z Senegalem 4:3.
Turniej rozgrywany jest w ZEA czyli można powiedzieć, że ściany mogą pomagać gospodarzom jednak skupmy się na samym meczu.

Dlaczego stawiam na Japonię? Uważam, że obie drużyny są z podobnym potencjałem nawet wyżej cenię Japonię ale w większych turniejach dużo częściej się to sprawdza a tutaj STS zapodał nam aż taki kurs na zwycięstwo Japonii? Gdzie w większości kursy są mocno wyrównane i po 2,00-2,20 bym tego nie brał jednak w tym kursie widzę value.

Najlepsi gracze z Japonii grają na tym turnieju a co potrafią grać widzieliśmy to m.in na MŚ, które odbyły się nie tak dawno i tam radzili sobie doskonale czego nie może powiedzieć o drużynie przeciwnej, która przegrała 2 mecze w grupie i odpadła, Japonia natomiast jest srebrnym medalistom MŚ - oczywiście osobiście nie uważam aby Japonia była 2gą drużyną na świecie jednak nie z przypadku zajęli tak wysokie miejsce.

Kurs moim zdaniem zupełnie przesadzony.

Japonia 3,65

Paragwaj - Hiszpania 4:5

Ten mecz jest również "półfinałem" w walce o 5 miejsce i wielu może się dziwić, że Hiszpania gra tylko o 5 miejsce jednak wielu graczy nie przyjechało na ten turniej stąd 3 porażki w grupie. Paragwaj zremisował 4:4 z Japonią i wygrał po dogrywce no i przegrał 2 mecze z Rosją i Iranem. Obie te drużyny łączy jedno, że potrafią grać ofensywnie a ich mecze często kończą się dużą ilością bramek, jest to mecz o 5 miejsce więc aż takiej presji nie ma. Liczę na gole.

powyżej 9,5 1,85 Szkoda 2 tercji bo już po 1 tercji było 5 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Portugalia - Senegal 4:7


Mecz o 3 miejsce często jest taki, że drużyny zapominają o obronie, defensywie a bardziej skupiają się na ofensywie. Doskonały przykład tego mieliśmy na MŚ gdzie mecz o 3 miejsce zakończył się wynikiem 7:9 a grał właśnie Senegal tyle, że ze Szwajcarią.

Senegal doskonale sobie radził do ostatniego meczu gdzie ulegli Iranowi - osobiście stawiałem niestety na Senegal i tylko to mi wczoraj nie weszło jednak bramek strzelają bardzo dużo 7,7,5 i 3 bramki. Portugalia także sporo bramek strzela 4,5,7 i 3.
Mecz w grupie zakończył się wynikiem 7:4 dla Senegalu, dziś w drużynie Senegalu nie zobaczymy Diagne, który strzelił wczoraj 3 bramki i to jest jedyny minus w moim typie jednak liczę, że obie drużyny postawią na ofensywę.

Oczywiście można spróbować niższy over.

powyżej 10,5 2,50
powyżej 9,5 1,90
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Iran 3:2

Już za kilka minut wielki finał tego turnieju a zmierzą się w nim... Mistrz Świata Rosja vs Iran dość spora niespodzianka tego turnieju.
W grupie oba zespoły zmierzyły się ze sobą i tam Rosja okazała się lepsza wygrywając 4:3.
Rosja widać, że w tym roku jest bardzo mocna i ma szeroką kadrę co za tym idzie dużą przewagę nad rywalami bo kto nie wejdzie jest groźny.
Iran źle zaczyna mecze, z Paragwajem zaczął od 0:3 wczoraj z Senegalem co prawda wyszli na prowadzenie 1:0 jednak było już 1:3 i 2:4 - chodzi mi o to, że jeśli tak samo zaczną z Rosją to wydaje mi się, że Rosja jest drużyną mega doświadczoną i nie da sobie wyrwać tego zwycięstwa.
Zaryzykuję i postawię....

Rosja -1,5 2,60 Szkoda bramki na 25 sekund przed końcem meczu.... a było już 3:0..
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Portugalia - Francja 8:2 Mimo, że po I tercji było 0:0

Wczoraj była 1 kolejka i Portugalia ograła wysoko Estonię aż 8:1 natomiast Francja przegrała ze Szwajcarią aż 2:8 i te wyniki nie mogą nikogo szokować bo Portugalia jak i Szwajcaria należą do małego grona faworytów.
Turniej rozgrywany jest w Portugalii.
Dziś nie powinno być niespodzianki i to Portugalia powinna zgarnąć komplet punktów za to spotkania jednak ja wchodzę w over w tym meczu. Są bracia Martins, Belchior można powiedzieć, że jest tutaj wszystko co mają najmocniejszego w tym momencie.
Francuzi to nie jest ta półka i ciężko będzie im przeciwstawić się Portugalii - Liczę na otwarte spotkanie z co najmniej 9 bramkami w tym meczu.

powyżej 8,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +440
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Azerbejdżan 6:4

Faworyt jest tylko jeden i jest nim Hiszpania jednak kursy na to spotkanie, handicap oraz over jest naprawdę bardzo duży.
Hiszpania wygra 6 bramkami? Strzeli co najmniej 8 bramek?
Może przypomnijmy wyniki na tym turnieju, Hiszpania ograła 8:1 Niemcy i 4:1 Ukrainę natomiast Azerbejdżan wygrał 6:5 z Niemcami i przegrał 3:7 z Włochami.
Można by zaryzykować 10 bramek w tym meczu bo Hiszpania strzela dużo bramek. Azerbejdżan traci dużo bramek ale również widać, że potrafią strzelać. Mnie nasunął się typ taki, że jeżeli będzie te 10 bramek to myślę, że Azerbejdżan strzeli co najmniej 2 bramki - nie jest to jakiś wyczyn w plażówce...

Azerbejdżan strz +1,5 1,70

Polska - Francja 4:4 (5:4 po dogrywce)

Polacy bardzo dobrze rozpoczęli turniej wygrywając z Estonią 7:2 natomiast Francuzi 2:8 z Portugalią i 2:8 ze Szwajcarią no ale oczywiście nie ma co porównywać przeciwników Francji a przeciwnika Polski.
Wydaje mi się, że Polacy są w tym meczu faworytem jednak nie zdziwi mnie tutaj żaden wynik, nie typuję.

Portugalia - Szwajcaria 6:4 Szkoda Szwajcarów, nie przegrywali praktycznie całe spotkanie i na dokładnie 1 minutę i 10 sekund stracili gola po głupim rzucie karnym, potem już zaryzykowali i na 7 sekund przed końcem Portugalia strzeliła gola do pustej bramki.

No tutaj moim zdaniem przesadzili z kursami i sami to chyba wiedzą bo dla porównania Polska - Francja dali 1,90 na Polaków i 2,60 na Francję a w obu meczach handi jest identyczne -1,5...
Szwajcarzy w najmocniejszym składzie podobnie jak Portugalia oczywiście - Portugalia gra u siebie to fakt jednak 1,40 na Portugalię? Dla mnie przesada choć nie zdziwi mnie ich zwycięstwo jednak nie mogę nie spróbować zagrać w stronę gości czegoś. Moim zdaniem kurs na gości do meczu mocno spadnie.

Szwajcaria lub remis 2,70
Szwajcaria strz +3,5 1,75
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami Intercontinental Cup

W sumie za nami odbyła już się 1 kolejka wczoraj ale nie tykałem bo 1 kolejka zawsze jest jakąś niewiadomą...

Japonia - Paragwaj 5:8

Zacznę może od 1 meczu i w sumie powtórka z 1 postu w tym temacie :) Ponownie stawiam Paragwaj powyżej 3,5 bramki w tym spotkaniu. Japonia wczoraj wygrała z USA 3:1 natomiast Paragwaj przegrał z Iranem 2:6 - ogólnie powiem tak, że wczorajszy dzień mnie rozczarował względem bramek i dziś uważam, że będzie nieco lepiej.
Japonia faworytem i to zdecydowanym czy słusznym? Uważam, że faworytem mogą być jednak myślę, że kurs mocno zaniżony bo nie ma aż takiej przewagi nad tymi zespołami. Iran był zdecydowanie mocniejszym rywalem niż USA.
Często w meczach bezpośrednich pada z obu stron te 4-5 bramek.
Przypomnę, że Paragwaj to zwycięzca tegorocznej edycji Copa America gdzie pokonali w finale Brazylię 3:2 a skład jest praktycznie niezmieniony.

Paragwaj powyżej 3,5 gola 1,88

Brazylia - Hiszpania 8:2

Hit dzisiejszego dnia. Wczoraj Hiszpania rozczarowała przegrywając z gospodarzem tego turnieju ZEA 3:4 natomiast Brazylia pokonała bez problemu 6:0 Arabię Saudyjską.
Kurs na zwycięstwo Brazylii jest niesamowicie marny dlatego ja mimo, że Brazylia jest faktycznie faworytem idę w kierunku Hiszpanów i chęci zrewanżowania się za wczorajszy nieudany dzień.

Hiszpania +3,5 1,70
Hiszpania powyżej 2,5 gola 1,60
powyżej 8,5 1,62

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Arabia Saudyjska 5:0

Gospodarze są w kapitalnej sytuacji, wygrywając dzisiejszy mecz mogą awansować do półfinału co było by dla nich wielkim sukcesem choć wiemy, że ten sport akurat w tym kraju cieszy się sporym zainteresowaniem a i sama drużyna gra na dość solidnym poziomie - oczywiście nie jest to poziom światowy jednak sprawiać niespodzianki często potrafią jak choćby wczoraj. Dziś przeciwnik zdecydowanie z niższej półki.
Obie drużyny nie mają dobrej obrony dlatego uważam, że możemy zobaczyć kilka goli.

powyżej 8,5 1,62

Iran - USA 6:4

Iran ograł dość łatwo Paragwaj 6:2 natomiast USA przegrała z Japonią 1:3 tracąc te 3 bramki już w I tercji.
Iran powinien ten mecz wygrać i to dość łatwo i skupiał bym się bardziej na bramkach z ich strony. Liczę, że zbliżą się do ilości bramek strzelonych wczoraj ale dla bezpieczeństwa stawiam przy 5 bramkach strzelonych = zwrot.

Iran powyżej 5 bramek 1,52

Na kuponie nie weszło mi jedynie over ZEA, w Hiszpanii z tych 3 zdecydowałem się zagrać jednak over 8,5 mimo wszystko jeden na -
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
USA - Paragwaj 3:4

3 kolejka i dziś rozstrzygnięcia, które drużyny awansują do półfinału. Paragwaj jest w dobrej sytuacji przed ostatnią kolejką grają bowiem z USA, która ma 2 porażki 1:3 z Japonią i 4:6 z Iranem natomiast Paragwaj przegrał 2:6 z Iranem i wygrał 8:5 z Japonia.
Dziś liczę, że Paragwaj zwycięży z USA co najmniej 2 bramkami.

Paragwaj 1,55
Paragwaj -1,5 2,00
Paragwaj strz +4,5 1,70

Arabia Saudyjska - Hiszpania 0:4

Zacznę od Hiszpanów, ten turniej dla nich to porażka przede wszystkim porażka ze ZEA bo mecz z Brazylią to już była istna samba Brazylijczyków. Arabia Saudyjska jak oglądałem ich wczorajszy mecz z gospodarzami to naprawdę uważam, że ta drużyna nie potrafi grać na piachu i będę mocno zdziwiony jeśli ta słaba Hiszpania nie rozbije Arabię.

Hiszpania -4,5 1,85
Hiszpania strz +6,5 1,70

i na większym ryzyku

Hiszpania -5,5 2,47

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Brazylia 1:3

Brazylia jak wspomniałem wyżej zagrał istną Sambę z Hiszpanami rozbijając ich aż 8:2, z Arabią wygrali 6:0.
Gospodarze tego turnieju na pewno są niespodzianką tego turnieju i już są pewni awansu do półfinału - dziś mecz o 1 miejsce w grupie jednak nie widzę tutaj szans dla gospodarzy i wydaje mi się, że jeśli Brazylia zagra skoncentrowana to będzie kolejne wysokie zwycięstwo.

Brazylia -3,5 1,75

Dziś dzień fatalny - przepraszam za typy.

 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom