>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka - różne zakłady na spotkania lig europejskich

U 140

unknown98

Użytkownik
Witam. Forum obserwuje od dłuższego czasu, czasem udzielałem się w typach dnia, teraz zakładam temat, żeby prowadzić sobie jakieś małe rozliczenia.
Jak gram? Obstawiam spotkania lig europejskich.Śledzę głównie ligi angielskie (Premier League i Championship).
Gdzie gram? 888sport. Przebywam w UK, więc gra u bukmachera jest na pewno bardziej opłacalna, gdyż nie ma żadnych podatków.
Rozpoczynam z budżetem 64 F. Do każdego kuponu będę podawał realną stawkę (nie będę stawkował powyżej 10F, gdyż ostatnio się podpalałem i szczerze mówiąc uciekło mi trochę poundów z konta.)
Single + ako.
Już gra bez podpalania. Cel? Dodatkowe pieniądze. Bukmacherka przynosi sporo rozrywki, więc chciałbym do tego dołożyć dodatkowe finanse (nawet jesli drobne), ale nie tracić, a zyskiwać. Głównie gra w weekendy. Oczywiście w tygodniu też coś wpada. Ligi europejskie, kadry, LM i LE. Można komentować bez przeszkód, jakiekolwiek pytania, skąd taki typ itd itp. Życzę sobie sam powodzenia i mam nadzieję, że temat będę prowadził jak najdłużej.
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Kupony:
1. AKO (KURS 7.95) ⛔
Villareal - Vallecano TYP: Villareal WIN
AC Milan - Inter TYP: Milan WIN
Millwall - Brighton TYP: Brighton WIN
Stawka: 3F
2. Singiel (Kurs 2:20) ⛔
Slavia Sofia - Etar TYP: Slavia WIN
Stawka: 4F

3. AKO (KURS 14.94) ⛔
Piast - Miedź TYP: Piast WIN
Wisła - Cracovia TYP: BTTS
Everton - Chelsea TYP: 1X
Lyon - Rennes (jestem geniuszem, przypadkowo postawiłem na nie ten mecz Lyonu - w przypadku zwycięstw zamknę cash outem) TYP: LYON WIN
Espanyol - Sevilla TYP: BTTS
Stawka: 5F
4. AKO (KURS: 2.09) ⛔
Piast - Miedź TYP: Piast WIN
Atalanta - Chievo TYP: Atalanta WIN
Stawka: 5F
5. Singiel (KURS. 2) ⛔
Zagłębie - Arka TYP: Zagłębie WIN
Stawka: 5F
 
U 140

unknown98

Użytkownik
7. AKO (KURS 9.21) ⛔
Villareal - Rayo TYP: Villareal WIN
Valencia - Getafe TYP: BTTS
Wisła - Cracovia TYP: Wisła WIN
Stawka: 5F
Rozpocząłem tragicznie, ale co nie zabija to wzmacnia. W weekend kwalifikacje do Euro, więc spróbujemy sił.
 
Do góry Bottom