>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Picks by Zico

zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Witam,na forum siedzę prawie cztery lata.Bukmacherką zajmuję się dziewięć.W związku z wkroczeniem w nowy rok postanowiłem prowadzić swój temat w,którym znajdą się typy grywane przeze mnie.Jako,że ten &quot;sport&quot; przynosi mi korzyści finansowe postanowiłem odrzucić przesądy i podzielić się swoimi typami na forum.Jakie będą tego skutki zobaczymy.Operuje kwotami w granicach 100-500zł na kupon jako,że póki co na więcej mnie nie stać.Za wyjściową stawkę przyjmiemy 100j,w zależności od pewności typu stawki będą dawkowane.Na koniec miesiąca zrobimy rachunek,policzymy yield i zobaczymy co robimy dalej z tematem.W miarę możliwości dodam po dwa zdania do danego typu.Na początek dwa typy.Oba pewnie nikogo nie zaskoczą.
KUPON 1
Gary Anderson - Adrian Lewis 1@1,57
stawka: 100 zł ⛔
Anderson w każdym dotychczasowym meczu notuję średnią trzech lotek powyżej stu.Jest w fenomenalnej formie.Jedyne co mu może przeszkodzić to skuteczność na dublach.Andersonowi zdarzają się momenty kiedy potrzebuje dziewięciu lotek na topa.Trudno tu jednak przewidywać,by nie wykorzystał tak wielkiej szansy na pierwszy tytuł mistrza świata.
KUPON 2
K.Anderson - M.Granollers [email protected]
stawka: 70zł ZWROT
Z tenisem na początek dośc ostrożnie trzeba się obchodzić bo dopiero co wystartowali,ale w tym przypadku Anderson dwumetrowy chłop na swojej ulubionej nawierzchni,kontra osiągający przeciętne wyniki tylko i wyłącznie na clayu Granollers.Ten kurs to duża promocja i trzeba skorzystać.
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Po głębszym przemyśleniu postanowiłem darować sobie jednak stawki jednostkowe i wpisywać konkretnie za ile gram dany kupon.Saldo na dany miesiąc wynosi 2000zł.Po miesiącu wypłacam całą kwotę i w kolejny miesiąc przystępuje z równymi dwoma tysiącami.
KUPON 3
Safarova - Peer [email protected] ⛔(5-2 miała i meczbola.Żydzi to jednak nikczemny naród)
stawka: 180 zł

Krótko bo mecz za 10 minut.Safarova potrafi napsuć sporo krwi swoim tenisem,ale Peer kończył sezon na równym poziomie awansując w ostatnich trzech turniejów minimum do ćwierćfinału i utrzymuje poziom z końcówki poprzedniego sezonu,co było widać w pierwszym meczu.Czeszka nie zachwyca,koniec poprzedniego sezonu tragiczna,a w pierwszej rundzie tutaj trzysetówka.
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
KUPON 4

Lacko-Riba 1@ 1.30 ✅
Goffin - Dev Varman 2 @ 1.40 ⛔
Budowlani - Cannes [email protected] ✅
AKO: 2,27
stawka: 220 zł ⛔
Lekki falstart na początek.Czas więc nadrabiać.Lacko gra z zawodnkiem,który potrafi pogrywać tylko na clayu,na hardzie bilans tragiczny.Hindus to zawodnik przeciętny,ale gra z zawodnikiem z trzeciej setki u siebie,a Cannes zespół,który idzie na final four kontra polski ligowy przeciętniak.Na pierwszy rzut oka powinno gładko wejść.Zobaczymy.
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
KUPON 6
Jastrzębski Węgiel - Olympiacos(+2,5) 2@1,75
O ile faktycznie Jastrzębie jest faworytem i moim zdaniem ten mecz wygra nie wyobrażam sobie,żeby Olympiacos nie był w stanie wygrać seta,tym bardziej,że paru uznanych zawodników tam pogrywa.Ja rozumiem,że w Grecji kryzys,siatkówkę też to dotknęło,ale tu gra toczy się o awans do drugiej rundy.Poza tym jak wygladą Jastrzebie w lidze wszyscy widzą.Nowy trener chyba nie zdążył jeszcze wszystkiego poukładać i nie sądzę by dzisiaj skończyło się 3-0.
stawka: 400zł
 
Do góry Bottom