>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pieniądze z niewiadomo skąd?

Status
Zamknięty.
L 51

legionista880

Użytkownik
raczej chodzilo mi o ta policje

co do wyplaty do banku powiem tak jakbys chcial to bys sie wyparl (bank prawdopodobnie wyslal ci tylko zapytanie bo przeciez nie maja zadnej mocy prawnej czy wykonawczej) a mb nic by ci nie zrobilo najwyzej postraszylo i zamknelo konto. Oczywiscie oddales OK nie ma problemu ja tylko mowie ze jakbys chcial to kasa by zostala w kieszeni
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
raczej wyglada na to , ze to ty jestes glupek

MB kiedys dawno temu wyslalo na moje konto wyplate tylko x2 pinformowali o tym bank , pozniej mialem list polecony z banku, oddalem bo zlodziejem nie jestem a pomylki sie zdarzaja
Jak dla mnie sciema. Chyba że źle zrozumiałem co to znaczy X2 poinformowali bank, powiedz o jaką sumę chodziło ???? ?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
zamiast 700 dostalem 1400 tak poinformowali bank o tej ich pomylce to byl blad babki chyba czeszki bo z nia rozmawialem , prosila zebym oddal te pieniadze, mimo ze pieniadze zostaly oddane w dwa dni , wtedy nie bylo jeszcze p24 to i tak bank zostal poinformowany , list polecony z banku z tego co pamietam przyszedl po miesiacu
 
L 51

legionista880

Użytkownik
no wlasnie prosila - sam widzisz oni nic nie moga jedynie prosic/straszyc do sadu cie nikt nie poda. Firma mb ma oddzial w UK przeciez nikt do polski sie nie bedzie fatygowal. Kwestia uczciwosci czy cwaniactwa jeden sie polakomi na 100zl inny na 800 a inny dopiero na 10K. W kazdym razie MB nie ma zadnej mocy do odzyskania takiej kasy
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
zamiast 700 dostalem 1400 tak poinformowali bank o tej ich pomylce to byl blad babki chyba czeszki bo z nia rozmawialem , prosila zebym oddal te pieniadze, mimo ze pieniadze zostaly oddane w dwa dni , wtedy nie bylo jeszcze p24 to i tak bank zostal poinformowany , list polecony z banku z tego co pamietam przyszedl po miesiacu
:] nie chce mi się jakoś w to wierzyć bo bank nie ma nic kompletnie do tej pomyłki. W polskim k.c istnieje coś takiego jak bezpodstawne wzbogacenie się ale to dotyczy transakcji dokonanych w PL. Bank nie ma tu nic do rzeczy jest tylko pośrednikiem w przepływie pieniędzy, odpowiednie służby mogą się zwrócić do banku w celu potwierdzenia czy dana transakcja miała miejsce ale nic więcej bank nie będzie Ci wysyłał żadnych listów więc z tym listem to na 100% ściema. Zresztą chodzi o takie o takie grosze że nikomu nie chciało bo by się zawracać dupy żeby te pieniądze od Ciebie odzyskać, owszem upomnienie mogłeś dostać że się pomylili zresztą ???? poczytaj posty wyżej to zobaczysz jak mają to rozwiązane jak by się jebneli to jak by chcieli od Ciebie odzyskać kase poprostu zrobili by Ci debet na koncie w takiej kwocie jak się walneli i po sprawie spłaciłbyś i dopiero mógł korzystać z MB. Pisałeś że to było dawno to może wtedy pracowały tam same patałachy które nie wiedziały jak sobie poradzić z taką sytuacją minęło parę lat, przyszli wykształceni ludzie i teraz bez problemu potrafią sobie poradzić ;)
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
:] Ci wysyłał żadnych listów więc z tym listem to na 100% ściema.;)
no niestety , ale musze cie rozczarowac , list polecony otrzymalem
moge nawet opisac jaka byla w skrocie tresc tego listu i jak to sie skonczylo, ale czy jest w ogole sens skoro ty wiesz wszystko lepiej?
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
no niestety , ale musze cie rozczarowac , list polecony otrzymalem
moge nawet opisac jaka byla w skrocie tresc tego listu i jak to sie skonczylo, ale czy jest w ogole sens skoro ty wiesz wszystko lepiej?
bez komentarza.... wszystkie twoje wypowiedzi to ściema ściema i jeszcze raz ściema. Podejrzewam że nie jesteś jeszcze pełnoletni po twoich wypowiedziach mam takie wrażenie.Po ty co ty wypisujesz nie masz o tym zielonego pojęcia twoja mała wyobraźnia i tyle.
Awaria czy błąd człowieka jeśli widzą że jest ta awaria to zamykają na chwile strone by naprawić ta awarię .Ta awaria trwała 5 dni więc niech nie mają pretensji że ich ludzie wywaliły i teraz nic nie mogą zrobić jedynie prosić.Ale to bardzo dobrze może się nauczą traktować ludzi poważnie i swoją przedsiębiorstwo.
I nie rozśmieszajcie mnie tym że mogą odzyskać jakoś te pieniądze za pomocą sądu.Nie ma szans bo wytłumaczenie jest jedno skąd niby miałem wiedzieć że to były pieniądze z awarii. Pieniądze były na moim koncie i można było nimi dysponować więc nie ma o czym mówić.

Edit.
Moderatorzy zamknijcie temat proszę was bo ludzie zaczynają nabijac posty pisząc bzdury.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Podejrzewam że nie jesteś jeszcze pełnoletni po twoich wypowiedziach mam takie wrażenie.Po ty co ty wypisujesz nie masz o tym zielonego pojęcia twoja mała wyobraźnia i tyle.
.
male pytanko , ile moge miec lat wg ciebie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom