>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pierwsza rejestracja

K 10

kamil11a

Użytkownik
Chciałem zapytać przed pierwszą rejestracją : czy po założeniu konta w celu weryfikacji bezpieczniej jest wyslać im to zdjecie/skan czy po prostu udac się do punktu ?(kwestia danych osobowych) Czy fortuna jest w pelni legalnym bukmacherem?
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
Dzieki
Teraz pytanie pozostaje o sposób weryfikacji : który będzie dla mnie bezpieczniejszy ? sporo się słyszy ostatnimi czasy o róznych wyludzeniach np ktos moze wykorzystac te nasze dane ,(nie tyle co firma a jej pracownik)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Praktycznie nie ma takiej opcji, bo każdy pracownik podpisuje stosowną umowę i wie, co mu grozi w razie wypływu danych. Same dane przechowywane są w dobrym systemie informatycznym.

Z Fortuną jesteśmy w stałym kontakcie jako forum, więc wszelkie problemy w razie przypadków rozwiązujemy na bieżąco. Śmiało możesz się rejestrować, a później zweryfikować swoje dane. Z tego co pamiętam, po rejestracji i aktywacji mailowej wprowadzasz dodatkowe dane, które są później weryfikowane.

Nie ma się czego obawiać.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Czy integracja karty założonej wcześniej niz konto internetowe na efortuna.pl jest możliwa? bo nie moge zarejstrować konta ze względu na raz podany pesel, można to wszystko ogarnąć w punkcie?
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
Bezpieczniej (dla mnie) lepiej się zweryfikować w punkcie czy po prostu wysłać skan dowodu zamazując to co mozna?
 
Do góry Bottom