>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pierwsze i ostatnie 10 minut

wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Chcialem sie dowiedziec co sadzicie o moich przemysleniach.

Bramka strzelona przez jedna z druzyn w czasie pierwszych 10 minut zmienia diametralnie kursy ale to zapewne wie kazdy.
Brak bramek przez pierwsze 10 minut, badz brak bramek wogole w spotkanaich bez zdecydowanego faworyta powoduje wzrosty kursow na obie druzyny oraz naturalnie spadek kursu na remis ale to zapewne tez wie kazdy.

Grajac spotkania pilki noznej przy kursie na gospodarza 2,0 po 10 minutach kurs rosnie do okolo 2,20-2,30 przy braku bramek badz rosnie do okolo 3,30-3,50 po strzeleniu bramki przez przeciwnika.
W sytuacji gdu gospodarz strzeli bramke w zaleznosci oczywiscie od spotkania kurs spada do okolo 1,30-1,40.

Wybierajac spotkania przed ich rozpoczeciem sa zawsze 3 mozliwe scenariusze w czasie pierwszych 10 minut:
wybrany przed rozpoczeciem kurs 2,0:
-wzrosl lekko przy remisie
-wzrosl znacznie przy bramce w plecy
-spadl znacznie po bramce dla naszej druzyny.

Wchodzac w spotkanie, obstawiajac spotkanie interesuja mnie tylko dwa pierwsze warianty, tj. w momencie gdy kurs na wybrana przeze mnie druzyne jest wyzszy niz w momencie rospoczecia spotkania.
W przypadku gdy wybrana druzyna wygrywa w pierwsyzch 10ciu minutach- spotkania nie obstawiam( nie widze sensu grania spotkania po kursie 1,3 poniewaz (wg mnie)czesto prowadzenie nie oznacza wygranej)

Obstawiwszy spotkanie po kursie wyzszym czekamy z wszelkimi zdarzeniami do zalozonej 80tej minuty.
W 80tej minucie mozliwe sa dwa scenariusze, mianowicie albo nasza druzyna jest na prowadzeniu albo nie(remis badz przegrywa).

Jezeli w 80tej minucie nasza druzyna jest na prowadzeniu to odsprzedajemy spotkanie po kursie okolo 1,3 przy jednobramkowym prowadzeniu, badz 1,1-1,15 przy dwoch lub wiecej bramkach w zapasie.
Jezeli natomiast nasza druzyna dalej nie jest na prowadzeniu nie pozostaje nam nic innego jak czekac do ostatniego gwizdka i liczyc na szczescie w koncowce.

Moze troche to wszystko zawile ale przejde teraz do meritum.
To czy taki sposob na gre jest sensowny badz nie zalezy od tego czy ilosc spotkan ktore odrzuce po pierwszych 10 minutach(prowadzenie wskazanej przez nas druzymy) jest wieksza od ilosci spotkan ktore nie weszly w ostatnich 10 minutach.

Obstawiajac spotkania przed ich rozpoczeciem oraz czekajac grzecznie do ich zakonczenia grajac kazde spotkanie bedziemy mogli latwo wyliczyc skutecznosc badz yield.

Grajac tym sposobem pomijamy spotkania , w ktorych nasza druzyna wygrywala po 10 minutach i dowiozla zwyciestwo do konca co jest oczywiscie duzym MINUSEM jednak:
-wszystkie inne spotkania gramy po wyzszych kursach (bo nie ma roznicy w yieldzie badz skutecznosci czy spotkanie NIE wejdzie po kursie 2,0 , 2,30 czy 3,50)
-omijamy wszystkie spotkania ,ktore nie weszlyby przez bramke stracona w ostatnich 10 minutach(poprzez kontrowanie w 80tej minucie)
-spotkania ,ktore,,fartownie wchodza w koncowce mamy zagrane po wyzszym kursie.

Reasumujac:
-W porownaniu do ,,zwyklego,, obstawiania tracimy tylko spotkania, w ktorych wskazana druzyna utrzumalaby uzyskane w pierwszych minutach prowadzenie az do samego konca spotkania
-zyskujemy( nie tracimy bo nie gramy) w spotkaniach gdzie nasza druzyna mimo szybko strzelonego gola nie zdolala wygrac calego spotkania
-odprzedajac w 80 tracimy( nie zyskujemy mozliwei najwiecej odpsrzedajac mecz po kursie 1,3) gdy wskazana przez nas druzyna dotrzymalaby prowadzenie do konca
-zyskujemy(nie tracac) gdy sprzedamy mecz w 80tej minucie podczas gdz w koncowce nasza druzyna stracilaby prowadzenie i spotkania by nie wygrala.

I tu powtorze moje pytanie, czy uwazacie ze takie granie ma sens czy rozkladajac to czasem na wieksza ilosc spotkan nie bedzie to mialo wplywu na uzyskany przez nas rezultat(skutecznosc, yield)??
czli inaczej mowiac czy tyle samo spotkan wchodzi nam na farcie co ,, pechowo,, nie wchodzi??
Sposobu nie testowalem , sa to czyste przemyslenia.
Czekam na opinie.
Jezeli gdzies ,,zle,, rozumuje prosze o poprawienie mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Rozwine troche temat na przykladzie,, typow dnia,, z 12 wrzesnia.
bralem pod uwage tylko pilke nozna i tylko mecze gdzie typer wskazal czysta jedynke badz czysta 2.
Takich spotkan bylo 15 z czego 10 nie weszlo.

Grajac te 15 spotkan zarobilibysmy okolo 17,47 jednostek czyli okolo 2,47 jednostki na czysto(16,47%).

15 spotkan z 12 sierpnia:

1.Spotkanie : Birmingham - Liverpool Typ : 2 Kurs: 2,35
nie weszlo zagrane w 10 minucie( 0-0)


2.Polonia Warszawa - Korona Kielce Typ : 1 Kurs: 1.55
nie zagrane( w 10 minucie bylo 1-0 a skonczylo sie 1-3)


3.Sevilla FC - Deportivo La Coruna Typ: 1 Kurs: 1,45
nie weszlo(zagrane w 10 minucie a skonczylo sie 0-0)


4. Genoa - Chievo Typ: 1 Kurs: 1,71
nie zagrane( w 10 minucie bylo 1-0 a skonczylo sie 1-
3)

5.Lok. Moscow - CSKA Moscow Typ:1 Kurs:4,32
weszlo (zagrane po wyzszym kursie a skonczylo sie 1-0)


6. : NAC Breda - Feyenoord Typ : 2 Kurs: 2.30
nie weszlo( zagrane w 10 minucie a przegrali 2-0)


7.Spotkanie : Club Brugge - Genk Typ : 2 Kurs: 3,15
nie zagrane a nie weszloby( nie zagrane bo w 10 minucie bylo 0-1 a skonczylo sie 2-2)


8.Spotkanie: Fc Koln - St.Pauli Typ:1 kurs:2.10
weszlo (zagrane w 10 minucie a skonczylo sie 1-0)


9.Mainz-Kaiserslautern typ:1 kurs:2,10
weszlo( zagrane w 10 minucie a skonczylo sie 2-1)


10.Spotkanie: Getafe - Levante Typ: 1 Kurs:1,55
nie zagrane bo w 10 minucie bylo 1-0(weszloby 4-1)


11.Spotkanie: Panetolikos - Trikala Typ:2 Kurs: 6,10-&gt;5,00
nie weszlo( zagrane w 10 mincioe a skonczylo sie 1-0)


12.Spotkanie: Rosenborg BK - Viking FK Typ:1 Kurs:1,40
nie weszlo ( zagrane w 10 minucie a bylo 1-1)


13. Spotkanie: Avai - CruzeiroTyp: 1Kurs: 2.79
nie weszlo( zagrane w 10 minucie a skonczylo sie 1-2)


14.Spotkanie: Polonia Warszawa - Korona KielceTyp: 2Kurs:7.40
wezszlo( zagrane w 10 minucie przy stanie 1-0 a skonczylo sie 1-3)


15.: SSC Napoli - AS Bari Typ: 1 Kurs: 1.80
nie weszlo( zagrane w 10 minucie , odsprzedane w 80 minucie przy 2,1 a konczylo sie 2-2)


Grajac moim sposobem kazde spotkanie za 1j wzialbym udzial tylko w 11 spotkaniach:

1.Spotkanie : Birmingham - Liverpool Typ : 2 Kurs: 2,35
nie weszlo zagrane w 10 minucie( 0-0)


3.Sevilla FC - Deportivo La Coruna Typ: 1 Kurs: 1,45
nie weszlo(zagrane w 10 minucie a skonczylo sie 0-0)


5.Lok. Moscow - CSKA Moscow Typ:1 Kurs:4,32
weszlo (zagrane po wyzszym kursie a skonczylo sie 1-0)


6. : NAC Breda - Feyenoord Typ : 2 Kurs: 2.30
nie weszlo( zagrane w 10 minucie a przegrali 2-0)


8.Spotkanie: Fc Koln - St.Pauli Typ:1 kurs:2.10
weszlo (zagrane w 10 minucie a skonczylo sie 1-0
)

9.Mainz-Kaiserslautern typ:1 kurs:2,10
weszlo( zagrane w 10 minucie a skonczylo sie 2-1)


11.Spotkanie: Panetolikos - Trikala Typ:2 Kurs: 6,10
nie weszloby( zagrane w 10 mincioe a skonczylo sie 1-0
)

12.Spotkanie: Rosenborg BK - Viking FK Typ:1 Kurs:1,40
nie weszlo ( zagrane w 10 minucie a bylo 1-1)

13. Spotkanie: Avai - CruzeiroTyp: 1Kurs: 2.79
nie weszlo( zagrane w 10 minucie a skonczylo sie 1-2)


14.Spotkanie: Polonia Warszawa - Korona KielceTyp: 2Kurs:7.40
weszlo( zagrane w 10 minucie przy stanie 1-0 a skonczylo sie 1-3)

15.: SSC Napoli - AS Bari Typ: 1(w 80 minucie bylo 2-1) Kurs: 1.80
weszlo( zagrane w 10 minucie , odsprzedane w 80 minucie przy 2,1 a konczylo sie 2-2)


Grajac moim sposobem wszedlbym do gry tylko w 11 spotkaniach z czego tylko 6 by nie weszlo przynoszac wygrana 17,82j minusa wklad 11j daje zysk 6,82j na czysto(62%).


Dodatkowo nasz zysk powiekszylby sie o roznice w kursach przy spotkaniu numer 14 gdzie kurs na Jage znaczaco wzrosl a nei chce wymyslac sobie sam kursu wiec policze po normalnym kursie.
Opuscilibysmy dzisiaj tylko jedno spotkanie, w ktorym faworyt dowiozl do konca szybko zdobyte prowadzenie(Getafe po kursie 1,55) czyli mozemy zapisac sobie w porownaniu do zwyklego grania -0,55j(brak zysku)
Podsumowujac typy z 12 sierpnia:

Grajac normalnie wszystkie 15 spotkan plaska stawka- zarobilibysmy okolo 17,47 jednostek czyli okolo ✅ 2,47 jednostki na czysto(16,47%).
grajac moim sposobem wszedlbym do gry tylko w 11 spotkaniach z czego tylko 7 by nie weszlo przynoszac wygrana 17,82j minusa wklad 11j daje zysk ✅6,82j na czysto(62%) oraz dodatkowo zarobilismy na zmianie kursow na Jagiellonii.

Wiem, ze jeden dzien to za krotki okres aby wusuwac jakiekolwiek wnioski dlugoterminowe jednak na przykladzie tych wyliczen moje spostrzezenia wydawalyby sie byc uzasadnione.

Czekam w dalszym ciagu na konstruktywne opinie.
Obliczenia wykonywalem na szybkioego wiec moga byc bledy, jezeli zauwazysz ze gdziekolwiek pomylilerm sie w obliczeniach badz wynikach to czekam na korekty.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Wczoraj z racji slabej oferty ilosc typow byla znacznie mniejsza ale wzialem pod uwage ponownie tylko pilke nozna.
Spotkania , ktore zostalyby zagrane w 10 minucie i odprzedane w 80 rozliczam na zero poniewaz roznica kursow z pierwszych 10 minut zostanie wyrownana roznica kursow z 80 minuty(chyba ze sie myle?)
wczoraj podanych spotkan wynalazlem 11:
1.Spotkanie: Galatasaray Stambuł - Gaziantepspor Typ: 1 Kurs: 1,40 1-0
zagrane w 10 minucie , odsprzedane w 80

2.Spotkanie: Legia Warszawa U21- Ruch Chorzów U21 Typ: 1 Kurs: 1,90 0-1
nie weszlo

3. Spotkanie: TSV Sparkasse Hartberg - SCR Altach Typ: 2 Kurs: 1,55
zagrane w 10 minucie, odsprzedane w 80

4.Spotkanie:Fc Vaslui-Fc Otelul Galati Typ: 2 Kurs: 3,70 4-0
nie weszlo

5.Spotkanie:Evian Thonon Gaillard(-1,5AH)-Ajaccio Typ: 1 Kurs: 3,35
nie weszlo
6.Cortone - Modena remis bez zakładu: Modena 3.30
nie weszlo

7.Spotkanie: IFK Göteborg - Gais Göteborg Typ: 1 Kurs: 1.60
zagrane w 10 minucie , bramka dla nas w koncowce
✅
8.Spotkanie: Stoke City - Aston Villa Typ: 2 Kurs: 2,87
normalnie by nie weszlo bo skonczylo sie 2-1

zagrane w 10 minucie i odsprzedane w 80 minucie przy0-1✅✅( no chyba ze bym nie ogarnal i nie zdazyl odsprzedac)
9.Spotkanie: UC Dublin - St. Patricks Typ:2 Kurs:1.95
nie weszlo
10.Spotkanie : Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa Typ : 2 Kurs : 2,15
nie weszlo
11.Cottbus - Karlsruher Typ - Energie Cottbus Kurs - 1.80 5-5
nie weszlo

nie zagrane(10 minuta i 1-0) a mecz skonczyl sie 5-5 czyli duzy plus za niezagranie✅✅✅
W 11 spotkaniech , w porownaniu do normalnego obstawiania grajac moim sposobem bylibysmy na plusie w 3 spotkaniach.
11.Cottbus wygrywalo juz w 10 minucie a owego prowadzenia nie dowiozlo do konca, czyli poprzez same odrzucenie tego spotkania mamy +1j
7.zagrane w 10 minucie po wyzszym kursie i szczesliwa bramka w koncowce +0,1j
8.zagranie na Ville w 10 minucie i odsprzedaniew 80 minucie przy 0-1 przyniosloby calkiem dobry zysk zamiast straty -1j
Znowu w porownaniu do tradycyjnego obstawiania daloby sie zarobic pare jednostek wiecej a co za tym idzie nawet osoby z niewielkim ale jednak ujemnym yieldem grajac tym sposobem moglyby wyjsc na maly ale zawsze plus
male sprostowanie:
Tak czy siak starcilibysmy dzisiaj troche kasy jednak:

Grajac normalnie bylibysmy58 % z 11jednostek na minusie.⛔6,45j
Grajac moim sposobem bylibysmy 25,3% z 10 jednostek na minusie⛔2,53j
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Na chwile obecna na dzis znalazlem juz pare spotkan.
Nie bralem pod uwage spotkan z wynikiem 1X poniewaz w takim przypadku wraz z uplywajacym czasem kurs na 1x spada a nie o to chodzi w moim sposobie gry.
Wzialem pod uwage za to Handicapy.:
1.Spotkanie: Werder Brema – Tottenham Londyn Typ:1 Kurs: 2,20
2.Spotkanie: Millwall - Reading Typ: 1 Kurs 2.25
3.Spotkanie: Olympique Lyonnais - FC Schalke 04 Typ: 1 Kurs: 1,90
4.Spotkanie : Benfica(-2,5 AH) - Hapoel Tel Aviv Typ : 1 Kurs: 4,1
5.Spotkanie: FC Barcelona - Panathinaikos Ateny Typ: FC Barcelona(handicap -1.5) Kurs: 1,45
6.Spotkanie: Bursaspor - Valencia Typ: 2 Kurs: 2,35
7.Spotkanie: Bursaspor - Valencia Typ: 1 Kurs 2.90
8.Spotkanie: FC Twente - Inter Mediolan Typ: 2 Kurs: 1,85

licze ze do wieczora uda mi sie dodac jeszcze pare spotkan.
Wiem ze problemem byloby obstawianie parunastu spotkan w tym samym czasie jako live ale jendoczesnie licze na pare bramek w pierwszych minutach, ktore pozwola mi pewne spotkanai wykluczyc a inne zagrac po lepszym kursie.
No bo przeciez nie chodzi mi takze o granie kilkunastu spotkan zaczynajacych sie o tej samej godzinie lecz o sama metode ,,segregacji,, spotkan.
Grajac 2,3,5 spotkan dziennie efekt dlugoterminowy powinien byc taki sam jak w przypadku zastosowania mojego sposobu do kazdego spotkania.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Widze ze cos niechetnie sypiecie komentarzami w tym temacie ale moze to i dobrze bo wnioskuje ze nie ma sie do czego czepic.
Jednak mimo wszystko jesli uwazasz ze zle gdzies rozumuje to podziel sie ze mna ta wiedza bo nie ma nic gorszego niz wychodzenie z blednych zalozenie juz u podstaw kazdego systemu.,
 
E 1

ercus

Użytkownik
Granie ma sens ja tak kiedys zagralem pare meczow przez to,ze sie spoznilem i nie moglem zagrac przed rozpoczeciem..Pamietam,ze dalem na real madryd po kursie 2.30 gdzie przed rozpoczeciem bylo 1.30 tylko,ze wtedy przegrywali 1 bramka;) Ale podobnie jeszcze zagralem pare meczy czekajac np okolo 15 min az kurs troche wzrosnie i wtedy stawialem..Bede sledzil jak ci idzie a myslem,ze bedzie szlo dobrze;)
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To może ja się wypowiem. To co przedstawiasz wygląda mi na odmianę tradingu. Ma to sens pod warunkiem dobrego doboru drużyn, co nie jest rzeczą łatwą. Zgadzam się w 100% że kontra w 80 minucie to coś dobrego, bo nie raz przegrałem właśnie przez to że padały jakieś bramki w okolicach 90 min.
Mnie jednak bardziej zastanawia to, w jaki sposób dobierasz mecze (Bądź drużyny) do swojej gry.
No i oczywiście grając na betfair miałbyś trochę wyższe kursy wg mnie ????
 
M 1

momodzik

Użytkownik
To może ja się wypowiem. To co przedstawiasz wygląda mi na odmianę tradingu. Ma to sens pod warunkiem dobrego doboru drużyn, co nie jest rzeczą łatwą. Zgadzam się w 100% że kontra w 80 minucie to coś dobrego, bo nie raz przegrałem właśnie przez to że padały jakieś bramki w okolicach 90 min.
Mnie jednak bardziej zastanawia to, w jaki sposób dobierasz mecze (Bądź drużyny) do swojej gry.
No i oczywiście grając na betfair miałbyś trochę wyższe kursy wg mnie ????
Ooo, cześć Dukat, kopę lat...
Dawno nie zaglądałem na to forum i jestem ciekaw, jak tam sprzedał się Twój cudowny system, który swego czasu oferowałeś za drobną opłatą?
Poważnie pytam - wypalił?
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Mnie jednak bardziej zastanawia to, w jaki sposób dobierasz mecze (Bądź drużyny) do swojej gry.
No i oczywiście grając na betfair miałbyś trochę wyższe kursy wg mnie ????
typy, ktore tu podaje bralem z ,,typu dnia,, na tym forum.
Bralem jak leci mecze po kolei. Biore jednak tylko mecze gdzie jest postawione na czysta jedynke badz dwojke.
Na chwile obecna chce tylko sprawdzic czy grajac w ten sposob ewentualny zysk bedzie wiekszy niz przy normalnym obstawianiu przed rozpoczeciem spotkan.
Kursy ,ktore podaje obok spotkan to te , ktore wpisali userzy.
Wiem ze na BF sa wyzsze kursy, ktore stale sie zmieniaja, wlasnie dlatego wpadlem na ten pomysl.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ooo, cześć Dukat, kopę lat...
Dawno nie zaglądałem na to forum i jestem ciekaw, jak tam sprzedał się Twój cudowny system, który swego czasu oferowałeś za drobną opłatą?
Poważnie pytam - wypalił?
Chyba Ci się nicki kolego pomyliły ;) Sprzedażą programu zajmował się ktoś inny. Ja dla niego tylko algorytm napisałem ???? A teraz nawet nie wiem co się z nim dzieje ????
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Widze ze cos niechetnie sypiecie komentarzami w tym temacie ale moze to i dobrze bo wnioskuje ze nie ma sie do czego czepic.
No póki co, to czekamy, czekamy, bo nie ma się czego czepić :cool:
Jednak mimo wszystko jesli uwazasz ze zle gdzies rozumuje to podziel sie ze mna ta wiedza bo nie ma nic gorszego niz wychodzenie z blednych zalozenie juz u podstaw kazdego systemu.,
Skoro nalegasz... ten system padnie w najbliższych ośmiu typowaniach. Tak uważam. Zakład? O stówkę?
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
No póki co, to czekamy, czekamy, bo nie ma się czego czepić :cool:



Skoro nalegasz... ten system padnie w najbliższych ośmiu typowaniach. Tak uważam. Zakład? O stówkę?
hehe badzmy gentelmenami i nie rozmawiajmy o pieniadzach.
Zaklad o samo przekonanie sie wystarczy.
Tylko pamietaj ze nie chodzi w tym sposobie a staly profit lecz o wiekszy zysk/mniejsza strate w porownaniu do normalnego obstawiania.
Jesli tak taki zaklad przyjmujesez to spoko.
poczekam tydzien.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Tylko pamietaj ze nie chodzi w tym sposobie a staly profit lecz o wiekszy zysk/mniejsza strate w porownaniu do normalnego obstawiania.
Nie no, bądźmy poważni. Ja pisałem o tym systemie.
Jeżeli wyjdziesz na nim +0.01zł, to przegrałem ;)
Ale spoko, ty podszedłeś z humorem, ja też, więc powodzenia życzę - będę śledził Twoje postępy ✅
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
no to ok.
tylko nie wiem czy dobrze rozumiesz moj system.
Dzisiaj w LM nie bylo bramki w pierwszych 10 minutach a co za tym idzie na kazda druzyne kurs wzrosl po pierwszych 10 minutach a co za tym idzie w porownaniu do normalnego obstawiania bedzie sie na plusie wiec ten dzien moge zaliczyc juz na plus.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
na szybkiego spotkania na dzis do analizowania:
1. Spotkanie : MSK Zilina - Chelsea FC (1-0) Typ : Chelsea Kurs: 1,80
2. Spotkanie: Alcorcon - Ponferradina Typ:1 Kurs: 2,20
3. Spotkanie:Arsenal(-2,5 AH)-Braga Typ:1 Kurs:3,1
4. Spotkanie: Bayern - AS Roma Typ: Bayern -1 Kurs: 2,70
5. Spotkanie: Malmö FF - Helsingborg IF Typ: 1 Kurs: 2,10
6. Spotkanie : MSK Zilina - Chelsea FC (2,5-0)Typ : Chelsea Kurs: 3,1
7. Spotkanie:Real-Ajax Typ:2 Kurs:9,5
8. Spotkanie: Bayern Monachium - AS Roma Typ: 2 Kurs: 5.25
9. Spotkanie: MŠK Žilina - Chelsea (hc 3,5-0) TYP: 2 KURS: 6.1
10. Spotkanie III Liga Radomiak Radom - Pogoń Siedlce Typ: Pogoń Kurs:5,50
11. Spotkanie: Szachtar Donieck - Partizan Belgrad typ: Handicap -1,5 kurs: 2.30
12. Spotkanie: FK Bodo/Glimt - Fredrikstad FK Typ: 1 Kurs: 2.20
13. Spotkanie: Arsenal Londyn - Sporting Braga (EH 0:1) Typ: 1 Kurs: 1,95
na dzisiaj szczesliwa, miejmy nadzieje 13nastka.
Gdyby ktos sie czepial typow to powiem jeszcze raz , ze biore spotkania jak leci z ,,typu dnia,, poniewaz narazie chce spradzic czy taka gra ma sens ogolnie.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
1.Spotkanie: Werder Brema – Tottenham Londyn Typ:1 Kurs: 2,20⛔
2.Spotkanie: Millwall - Reading Typ: 1 Kurs 2.25⛔
3.Spotkanie: Olympique Lyonnais - FC Schalke 04 Typ: 1 Kurs: 1,90✅
zagrane w 10 minucie po wiekszym kursie
4.Spotkanie : Benfica(-2,5 AH) - Hapoel Tel Aviv Typ : 1 Kurs: 4,1⛔
5.Spotkanie: FC Barcelona - Panathinaikos Ateny Typ: FC Barcelona(handicap -1.5) Kurs: 1,45✅
zagrane w 10 minucie po wyzszym kursie
6.Spotkanie: Bursaspor - Valencia Typ: 2 Kurs: 2,35✅
zagrane w 10 minucie po wyzszym kursie
7.Spotkanie: Bursaspor - Valencia Typ: 1 Kurs 2.90⛔
8.Spotkanie: FC Twente - Inter Mediolan Typ: 2 Kurs: 1,85⛔
spotkania z ⛔ tak czy siak by nie weszly, jednak na tych spotkaniach , ktore zostaly poprawnie wytypowane bylibysmy ponownie pare % do przodu.
5,7j z wkladu 8j czyli ⛔ 2,3j na 8 czyli minus 29%
 
M 1

momodzik

Użytkownik
spotkania z ⛔ tak czy siak by nie weszly, jednak na tych spotkaniach , ktore zostaly poprawnie wytypowane bylibysmy ponownie pare % do przodu.
Nie no, jak się takie coś czyta, to ręce opadają.
Ile Ty masz lat?
11?
Skoro spotkania z ⛔ tak, czy srak by nie weszły, to po ch... je zamieściłeś?
Ty się lepiej za bukmacherkę nie zabieraj, Ty lepiej zgłoś swoją kandydaturę do Nagrody Darwina...
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
@modzik
Napisalem juz ze 3 razy ze biore mecze jak leci z ,,typu dnia,, a Ty dalej srasz zarem.
Przypominasz mi troche takie glupie psy co szczekaja na wszystkich dookola a jak nie ma na kogo szczekac to ganiaja za wlasnym ogonem.

,, tak czy siak nie weszly,, znaczy ze grajac normalnie badz moim sposobem spotkanie by nie weszlo i nie udalo by sie nic zyskac nawet zaczynajac obstawianie po 10tej minucie.

A jak zapewne zauwazyles, badz moze specjalnie nie chcesz zauwazyc, zarowno wczoraj jak i wczesniej moj sposob sie sprawdzil, wiec przestan szczekac bez sensu bo nawet temu glupiemu psu kiedys sie znudzi ganianie za wlasnym ogonem.
MfG ????
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
1. Spotkanie : MSK Zilina - Chelsea FC (1-0) Typ : Chelsea Kurs: 1,80✅
zagrane po 10 minucie

2. Spotkanie: Alcorcon - Ponferradina Typ:1 Kurs: 2,20⛔
bramka na 1-1 w 84 minucie odprzedajac w 80 minucie uniknelibysmy porazki

3. Spotkanie:Arsenal(-2,5 AH)-Braga Typ:1 Kurs:3,1✅
nie zagrane bo w 9 minucie bylo 1-0...????

4. Spotkanie: Bayern - AS Roma Typ: Bayern -1 Kurs: 2,70✅
zagrane w 10 minucie
5. Spotkanie: Malmö FF - Helsingborg IF Typ: 1 Kurs: 2,10✅
zagrane w 10 minucie

6. Spotkanie : MSK Zilina - Chelsea FC (2,5-0)Typ : Chelsea Kurs: 3,1✅
zagrane w 10 minucie

7. Spotkanie:Real-Ajax Typ:2 Kurs:9,5⛔

8. Spotkanie: Bayern Monachium - AS Roma Typ: 2 Kurs: 5.25⛔

9. Spotkanie: MŠK Žilina - Chelsea (hc 3,5-0) TYP: 2 KURS: 6.1 ⛔

10. Spotkanie III Liga Radomiak Radom - Pogoń Siedlce Typ: Pogoń Kurs:5,50⛔

11. Spotkanie: Szachtar Donieck - Partizan Belgrad typ: Handicap -1,5 kurs: 2.30⛔

12. Spotkanie: FK Bodo/Glimt - Fredrikstad FK Typ: 1 Kurs: 2.20⛔

13. Spotkanie: Arsenal Londyn - Sporting Braga (EH 0:1) Typ: 1 Kurs: 1,95✅
nie zagrane bo w 10 minucie bylo 1-0

na dzisiaj szczesliwa, miejmy nadzieje 13nastka.

Gdyby ktos sie czepial typow to powiem jeszcze raz , ze biore spotkania jak leci z ,,typu dnia,, poniewaz narazie chce spradzic czy taka gra ma sens ogolnie.
grajac normalnie na 13 spotkan weszlo 6 przynoszac 14,75 jednostek czyli malutki ✅(1,75j)

grajac moim sposobem zagralibysmy z tych 13 typow tylko 11 poniewaz Arsenal szybko wyszedl na prowadzenie.:
1. Spotkanie : MSK Zilina - Chelsea FC (1-0) Typ : Chelsea Kurs: 1,80✅
zagrane po 10 minucie

2. Spotkanie: Alcorcon - Ponferradina Typ:1 Kurs: 2,20✅
bramka na 1-1 w 84 minucie odprzedajac w 80 minucie uniknelibysmy porazki

3. Spotkanie: Bayern - AS Roma Typ: Bayern -1 Kurs: 2,70✅
zagrane w 10 minucie
4. Spotkanie: Malmö FF - Helsingborg IF Typ: 1 Kurs: 2,10✅
zagrane w 10 minucie

5. Spotkanie : MSK Zilina - Chelsea FC (2,5-0)Typ : Chelsea Kurs: 3,1✅
zagrane w 10 minucie

6. Spotkanie:Real-Ajax Typ:2 Kurs:9,5⛔

7. Spotkanie: Bayern Monachium - AS Roma Typ: 2 Kurs: 5.25⛔

8. Spotkanie: MŠK Žilina - Chelsea (hc 3,5-0) TYP: 2 KURS: 6.1 ⛔

9. Spotkanie III Liga Radomiak Radom - Pogoń Siedlce Typ: Pogoń Kurs:5,50⛔

10. Spotkanie: Szachtar Donieck - Partizan Belgrad typ: Handicap -1,5 kurs: 2.30⛔

11. Spotkanie: FK Bodo/Glimt - Fredrikstad FK Typ: 1 Kurs: 2.20⛔

na 11 zagranych spotkan trafilibysmy w tym przypadku 5 jednak zysk bylby zblizony do tego przy normalnym typowaniu. W tym przypadku zarobilibysmy✅ 0,9j plus roznice w kursach w meczu Bayernu , ktory trafil bramki w koncowce spotkania oraz na spotkaniu Chelsea gdzie obstawilismy raz jednobramkowy handicap a wprowadzenie bylo nawet 4-bramkowe.

Trzeba sie wiec zastanowic nad momentem , w ktorym odsprzedaje sie postkania. W meczu Chelsea przy stanie 0-4 wchodzilo nam rowniez spotkanie z h(-3,5) i mozna bylo smialo je odsprzedac zaraz po strzeleniu przez Chelsea czwartej bramki badz wystarczylo zrobic kontre ze Zilina strzeli bramke i calkiem ladna roznica w kursach by byla.

Na minus dzisaij bylo spotkanie Arsenalu, ktore wybralem nawet dwukrotnie. No coz raz na wozie raz pod wozem, wazne by bilans byl na plusie.

Jak znajde czas to pozniej dopisze spotkania.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
jak tak patrze na tych systemowców co tu już pod speców w dziedzinie podchodzą jak Edie, Zordony i inni którzy są gotowi poświęcić kasę dla i tak śmiesznych eksperymentów przypomina mi się pewien cytat &quot;żeby wygrywać, musisz najpierw dużo przegrać&quot; - mogłem jakieś wyrazy przestawić ale sens ten sam ???? szukajcie dalej systemów.. szukajcie a może znajdziecie (buahahahaha)
 
Do góry Bottom