>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pies janusa typuje

haszu1 27

haszu1

Użytkownik
Witam,
pies janusa robi swój temat, będzie typował najważniejsze piłkarskie ligi europejskie (w tym oczywiście Ekstraklaske, oczywiście) i czasami duże turnieje tenisowe. Będzie grał kupony pojedyncze, zdarzą się też AKO.
Stawki będą podawane od 1 do 10. Typy będą grane na bukach internetowych.
Statystyka yield będzie podawana raz w miesiącu licząc od dzisiaj.
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
1.
ATP - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta - Półfinał.
N. Djoković - R. Nadal.
TYP: Liczba gemów: powyżej (41.5).
KURS: 1.80 (Betsson)
STAWKA: 3/10.
W tym meczu nie widać faworyta. Mecz może wyglądać wyrównanie, dopóki jeden z zawodników nie przejmie inicjatywy. W zależności od tego jak poradzi sobie z tym przeciwnik zobaczymy jak zakończy się ten półfinał. Wydaje mi się, że nikt tej inicjatywy nie przejmie od początku meczu do końca, dlatego zobaczymy tie break&#39;a oraz ponad 3 setowy mecz.
Ciężko opierać się na h2h - panowie na Wimbledonie spotkali się jeszcze w 2011 roku. Poza tym każdy mecz ma inną historię i grunt (nie podważam tutaj sensowności analizy w oparciu o porównanie h2h).
✅ 2,4 j
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
2.
ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Play Offy - 3 miejsce
Belgia - Anglia
TYP: Corner Handicap: 1 (0-1)
KURS: 2.31 (Betsson)
STAWKA: 2/10
Określenie mecz pocieszenia bardzo denerwuje, podobnie jak określenie Orły Nawałki w stosunki do naszej repry. Obie drużyny poczuły zasięg zdobycia pucharu MŚ będąc w półfinale, ale czy brązowy medal to dla obu drużyn pocieszenie? Według mnie tym wygranym meczu mogą wracać do domów z tarczą. Bukmacherzy spodziewają się otwartego meczu. Silniejsza ofensywa po stronie Belgów, według mnie również silniejsze skrzydła oraz bonusy dla tego typu w postaci Hazarda i De Bruyne skłaniają do zagrania tego typu.
⛔ 2 j
3.
ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Play Offy - 3 miejsce
Belgia - Anglia
TYP: Żółte kartki w drugiej połowie: over 2.5
KURS: 2.25 (Betsson)
STAWKA: 2/10
✅ 2,5 j
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
4.
ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Play Offy - Finał
Francja - Chorwacja
TYP: BTS
KURS: 2.33 (Betsson)
STAWKA: 3/10
Rozum podpowiada typ w stronę Francji - jakość drużyny jest znaczna, mało słabych punktów, świetne indywidualności, brak męczących dogrywek. Chorwacja pokazała, że potrafi &quot;cierpieć&quot;, co jest cechą najlepszych drużyn. Potrafią wyjść z impasu, przełamać ataki przeciwników i przejąć nawet na krótki czas inicjatywę i osiągnąć swój cel. Pies janusa nie chciałby, aby finał zakończył się &quot;po prostu&quot; 1:0 dla Francji, finał powinien być spektakularny.
✅ 3,99 j
5.
ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Play Offy - Finał
Francja - Chorwacja
TYP: D. Lovren - żółta kartka
KURS: 3.20 (Betsson)
STAWKA: 2/10
W półfinale grał bardzo agresywnie, nie rozumiem dlaczego nie otrzymał kartki w tamtym spotkaniu. Na turnieju jedna kartka w meczu z Rosją. W starciu z Mbappe i Griezmannem będzie musiał ratować się faulami.
⛔ 2 j
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
6.
EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje - 1/8-finału
Legia Warszawa (Pol) - Cork City (Irl)
TYP: Handicap 1 (0 - 1)
KURS: 1.88 (Betsson)
STAWKA: 3/10
Legia zaliczyła już wpadkę z Arką, i dobrze. Dobrze również dla tego typu. Prawdopodobnie będą chcieli pokazać się w takiej dyspozycji, żeby kibice zapomnieli o kolejnym przegranym Superpucharze.
O to nie powinno być trudno - w pierwszym meczu zawodnicy jeszcze &quot;docierali się&quot; ze sobą, a i tak przeważali. Porażka powinna uwidocznić to, co nie funkcjonuje dobrze w drużynie (zatrzymywanie ataków z kontry) i zawodnicy powinni wyciągnąć z tego wnioski. Motywacja po przegranej, nastawienie Legii na Europejskie Puchary, chęć pokazania się przed własną publicznością - to skłania mnie do typu.
(kurs zmienił się kiedy pisałem analizę)
✅ 2,64 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
7.
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 1
Wisła Kraków - Arka Gdynia
TYP: Wynik 2. połowa - 2
KURS: 3.20 (Betsson)
STAWKA: 2/10
Spóźniłem się z typowaniem Ekstraklasy - szkoda po wygranych Lechii i Śląska, w które w tym sezonie wierzę. W kolejnym meczu pierwszej kolejki postawię przeciwko Wiśle Kraków. Nie widzę potencjału w tej drużynie - Basha połowę poprzedniego sezonu był kontuzjowany, Ondrasek z Małeckim i Boguskim też do mnie nie przemawiają, chociaż wymienieni Polacy posiadają dobre &quot;ekstraklasowe&quot; doświadczenie. Poprzedni sezon to dobra współpraca Imaza z Carlitosem. Zobaczymy jak ta współpraca będzie wyglądać z Ondraskiem. Zawirowania wokół klubu, stadionu mogą negatywnie wpłynąć na zespół w początkowej fazie sezonu. Nowego trenera pozostawiam bez analizy.
Ten mecz w mojej ocenie będzie wyglądał następująco - Wisła nastawi się na odpieranie ataków w pierwszej połowie mając na uwadze starcie gdynian w Superpucharze, natomiast Arka nie będzie kwapić się do ataków pozycyjnych i utrzymywania piłki, ponieważ ich atutem (jak mówi się o połowie drużyn ekstraklasy) są kontrataki. Czyli spokojny under 1.5 do przerwy. Liczę na to, że w drugiej połowie gdańszczanie będą bardziej odważniejsi, widząc defensywnie grającą Wisłę i właśnie wtedy będą szukać swoich szans.
⛔ 2 j
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
8.
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 1
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
TYP: Wynik + liczba goli: Wygrana gospodarzy + powyżej (1.5)
KURS: 2.12 (Betsson)
STAWKA: 3/10
Lubinianie przywołują statystyki pokazując jak dobrze radzą sobie w meczach inauguracyjnych. Będę szczery - nie jestem fanem Mariusza Lewandowskiego jako trenera, a poprzedni sezon w wykonaniu Miedziowych był według mnie sukcesją po trenerze Stokowcu, który mimo wszystko ustawił ten zespół w odpowiedni sposób. Jak Zagłębie będzie wyglądało w tym sezonie? Według mnie przeciętnie. Nadal jest to solidny zespół, który będzie punktował, ale nie będzie w stanie nawiązać walki z drużynami kończącymi poprzedni sezon w &quot;TOP 5&quot;.
Ten mecz jest kolejnym ważnym meczem dla Legii w tym miesiącu. Powinni czuć się komfortowo po zwycięstwie z Cork. Kante, Carlitos i Niezgoda są to groźne nazwiska w naszej Ekstraklasie. Dużo zależy od tego jak precyzyjnie ustawi i przygotuje drużynę do tego meczu trener Lewandowski, o którym wspomniałem. W Zagłębiu zabraknie Forenca, Balica i Mazka (za zaglebie.com), drużyna gospodarzy bez znaczących strat (możliwy brak Jędrzejczyka i Kopczyńskiego).
⛔ 3 j
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
9.
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 1
Górnik Zabrze - Korona Kielce
TYP: Obie drużyny strzelą: Tak
KURS: 1.73 (Betsson)
STAWKA: 3/10
Krótka analiza - dwie ambitne ekipy, bardzo dobrze prowadzone przez swoich trenerów. To oni mogą być kluczowymi postaciami tych drużyn w tym sezonie. Ostatnie 3 mecze między sobą to 3 remisy i aż 14 bramek.
✅ 2,19 j
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
10.
Jagiellonia - Rio Ave 1X (1.22)
Shkakhtar Soligorsk - Lech Poznań X2 (1.33)
Górnik Zabrze - Trencin 1X (1.48)
KURS: 2.46 (Betsson)
STAWKA: 3/10
Pies janusa po dotkliwej porażce Legii nie widzi kontynuacji eurowpie*dolu. Przeciwnicy nie są tak wymagający, ekstraklasowicze zmotywowani.
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
10.
Jagiellonia - Rio Ave 1X (1.22)
Shkakhtar Soligorsk - Lech Poznań X2 (1.33)
Górnik Zabrze - Trencin 1X (1.48)
KURS: 2.46 (Betsson)
STAWKA: 3/10
Pies janusa po dotkliwej porażce Legii nie widzi kontynuacji eurowpie*dolu. Przeciwnicy nie są tak wymagający, ekstraklasowicze zmotywowani.
⛔ 3 j
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
11.
FRANCJA: Superpuchar - Finał
PSG - AS Monaco
TYP: Liczba bramek: poniżej 3.5
KURS: 1.54 (Betsson)
Mecz o Superpuchar jak sama nazwa wskazuje powinien być super-ważny, ale tym razem będzie po prostu ważny. Nie zagra tercet Mbappe - Cavani - Neymar, w drużynie przeciwników Mistrza Francji również nie znajdziemy podstawowych zawodników. W tym wypadku analizowanie meczu jest trochę po omacku, ale typując wynik opieram się na osłabieniach w Monaco, jakim jest odejście Thomasa Lemara (Atletico M.) i Fabinho (Liverpool), którzy tworzyli &quot;szkielet&quot; drużyny. Ważnym zakupem jest Golovin, ale zbyt wcześnie, aby ocenić czy trafnym. Drużyna PSG bez większych zmian sportowych - ale na pewno z jakościowymi. Przyjście Buffona oraz Tuchela. Włoch powinien nadać drużynie spokój i harmonie, &quot;poukładać&quot; szatnie. Niemiec wprowadzi porządek i dyscyplinę. Bardzo dobre według mnie posunięcie Mistrza Francji. Będę na nich stawiał w walce o CL.
ROSJA: Premier Liga - Kolejka 2
Zenit Petersburg - Arsienał Tuła
TYP: Wynik meczu: 1
KURS: 1.30 (Betsson)
Zenit u siebie bardzo mocny. Drużyna nie została przebudowana przed sezonem, wydają się być zgrani. Na pewno duże oczekiwania pokłada się w tej drużynie nawet w rozgrywkach europejskich. Arsienał Tuła w poprzediej kolejce zremisował bezbramkowo z Dynamem Moswka grając w przewadze (8&#39; czerwona kartka dla dobrze znanego z naszej ligi Tetteha).
KURS: 2.02
STAWKA: 3/10
⛔ 3 j brawo za zmianę beta 3 min przed startem meczu
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
12.
HOLANDIA: Superpuchar - Finał
PSV - Feyenoord
TYP: Obie drużyny strzelą: Tak
KURS: 1.54 (Betsson)
Początek sezonu, żadna z drużyn nie będzie kalkulować. Patrząc na wyniki w ostatnim sezonie obie drużyny preferują ofensywną, otwartą piłkę. Liczę na walkę o trofeum do końca.
ŚWIAT: International Champions Cup
Inter - Lyon
TYP: Obie drużyny strzelą: Tak
KURS: 1.48 (Betsson)
Obie drużyny w tych rozgrywkach przedsezonowych wychodzą w silnych składach, posiadają potencjał ofensywny, a publiczność chce oglądać bramki. Trenerzy mogą śmiało ustawiać zespół próbując nowych wariantów i wprowadzać nowych zawodników.
KURS: 2,28 (Betsson)
STAWKA: 3 j
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
13.
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 3
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
TYP: Remis + powyżej (1.5)
KURS: 4.30 (Betsson)
STAWKA: 2/10

Pojedynek na szczycie Ekstraklasy. Piast swoje udane występy zawdzięcza według mnie dzięki dobremu przygotowaniu drużyny przez Waldemara Fornalika. Grają ambitnie, potrafią wykorzystać swoje szanse, mimo że nie stwarzają ich sobie wiele. Również potrafią utrzymać korzystny dla siebie wynik.
Zagłębie niespodziewanie wygrało z Legią na wyjeździe i potrafiło zdominować u siebie drużynę z Sosnowca. Ciekawy (nie wiem jak inaczej go określić) potencjał ofensywny - Tuszyński i Mares, dyrygujący Starzyński i doświadczony Pawłowski. Z pewnością będzie to ciekawy mecz. Bardzo rzadko stawiam taki wynik jak remis, jest to tzw. &quot;czutka&quot;, na nos psa.
14.
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 3
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
TYP: Dokładny wynik: 1-1
KURS: 5,60
STAWKA: 1/10
Jest to typ podparty wizją spotkania. Nie będę niestety go oglądać, ale jestem w stanie wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać. Legia bez trenera, chcąca udowodnić kibicom, że potrafią grać w piłkę, ale nadal &quot;kaleka&quot;, drużyna bez kręgosłupa, bez lidera czy chociażby egzekutora, na którym można by polegać.
Lechia w dobrych nastrojach, po zwycięstwie i remisie. Liczę tutaj na zmysł trenerski Stokowca - wyszukać słabe strony Legii, być skrupulatnym i wykorzystać je. Widzę to w ten sposób - początkowo drużyny będą grać na równym poziomie, bez przewagi żadnej. Lechia wykorzysta swoją szansę i obejmie prowadzenie. Legia rzuci się do ataków, ale nie będą potrafić umieścić piłki w siatce, bo tak jak ostatnio nie udaje im się nic, tak samo będzie w tym meczu. Dopiero w końcówce poirytowany Kucharczyk wbiegnie (dosłownie) z piłką do bramki. Dobry wynik dla Lechii. Brak blamażu dla Legii.
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
12.
HOLANDIA: Superpuchar - Finał
PSV - Feyenoord
TYP: Obie drużyny strzelą: Tak
KURS: 1.54 (Betsson)
ŚWIAT: International Champions Cup
Inter - Lyon
TYP: Obie drużyny strzelą: Tak
KURS: 1.48 (Betsson)
KURS: 2,28 (Betsson)
STAWKA: 3 j
⛔ 3j
13.
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 3
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
TYP: Remis + powyżej (1.5)
KURS: 4.30 (Betsson)
STAWKA: 2/10
14.
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 3
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
TYP: Dokładny wynik: 1-1
KURS: 5,60
STAWKA: 1/10
⛔ 2 j
⛔ 1 j
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
15.
ANGLIA: Premier League - Kolejka 1
Manchester United - Leicester
TYP: 1 Handicap (0:1)
KURS: 2.51 (Betathome)
STAWKA: 3/10
Pies janusa ma nos ale stracił nieco węch. Różne rzeczy wpadają mu do kinola i takie są skutki. W ten weekend musi zwąchać tylko dobre zapachy. United wzmocniło się przed sezonem głównie Fredem. Brak głośnych transferów, drugie miejsce, plotki transferowe o Pogbie do Barcy, wypowiedzi Mourinho zdradzające lekkie poddenerwowanie, to wszystko wygląda raczej niekorzystnie, ale według mnie zadziała właśnie w drugą stronę. Pierwszy mecz u siebie, duża presja, brak zwycięstwa odbije się głośno. Z drugiej strony Leicester, w które szczerze mówiąc nie wierze w tym sezonie. Odszedł Mahrez, przyszedł również Algierczyk francuskiego pochodzenia Ghezzal, ale chyba zawodnicy i kibice dostrzegą różnicę (w grze). Vardy to już też nie tam sam Vardy, dziwie się że Schmeichel został w klubie, Okazaki kontuzjowany nie wiadomo czy zagra. Stawiam, że w tym sezonie będą obijani.
⛔ 3 j
&quot;nie ma nic piękniejszego od bramki w 90 minucie&quot;
piękna była
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
Podsumowanie lipiec/sierpień:
Zagrane kupony: 16
Wygrane kupony: 6
Przegrane kupony: 10
Yield: -19,36
Bilans: -7,94 j
⛔
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
17.
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa - Kolejka 5
Miedź Legnica - Korona Kielce
TYP: 1
KURS: 2.29 (Betsson)
STAWKA: 5/10
Korona remisuje na inaugurację, przegrywa z Legią, i wygrywa dwa kolejne spotkania. Nie jest to zła drużyna, grają odważnie i mają przy tym bardzo dużo szczęścia. Z Miedzią jest z kolei zupełnie na odwrót - wydaje mi się, że właśnie tego szczęścia brakowało im w ostatnich spotkaniach, dlatego zanotowali tylko jedno zwycięstwo w pierwszej kolejce i posiadają 3 pkt na swoim koncie. Liczę, że w 5. kolejce karta się odwróci. Zespół z Legnicy potrafi być groźny i niewygodny dla przeciwnika. Grając u siebie stwarzają wrażenie drużyny solidnej w defensywie i potrafiącej stwarzać sytuacje. Liczę na to, że Korona ukontentowana ostatnimi 6 - cioma punktami nie będzie w stanie zebrać ponownie siły żeby odpowiedzieć w lepszy od przeciwnika sposób.
 
Do góry Bottom