>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pilne informacje dotyczące Twojego konta

P 0

prr

Użytkownik
Odnośnie rozliczania zakładów, które kończą się po magicznej dacie 29 marca:
Pisanie na czacie absolutnie nic nie da, sugerują kontaktowanie się telefoniczne: +800 12 365 365 (numer bezpłatny).
Czas oczekiwania: ja czekałem około 10 minut.
Następnie trzeba sobie odświeżyć w pamięci ten 4-cyfrowy kod bezpieczeństwa i podać numery referencyjne zakładów, które rozliczone zostaną po 29.03. W razie wygranej, trzeba będzie dzwonić ponownie pod ten numer i uzgadniać szczegóły wypłaty.
Pozdrawiam.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ja tam nie jestem za pisem lub kimkolwiek ze świata polityki bo mnie to nie obchodzi ale patrząc obiektywnie taki zabieg jest ogólnie dobry dla (PKB) Polski.
W bukach zagranicznych dobrze wiecie gdzie kasa leciała, a takie &quot;ziemniaki&quot; odprowadzają podatki i zwiększamy zarobek dla swojego kraju.

Wiadomo każdy patrzy swojej kieszeni ale bardziej kumaci dobrze wiedzą że hazard dla zagranicznych firm, zakupy w niemieckich Lidlach, Kauflandach itp to tylko napychanie kieszeni &quot;obcym&quot; i zagranicznego kapitału.

Jakby Polska nie była na co dzień okradana to taki ja czy Ty nie musielibyśmy grać bo zarobki by były na poziomie zachodnich - bo nie oszukujmy się jakby każdy tu był &quot;bogaty&quot; nie traciłby czas jak to niektórzy mówią &quot;dla zabawy&quot;. Ja dla zabawy wolałbym 2 razy w roku lecieć na Bermudy albo pojeździć nowym autem.

W ziemniaku również nie gram ze względu na niskie kursy ale przyznajcie się jeden z drugim faktycznie zawsze wygrywacie ?? co z tego że kurs będzie trochę niższy. Wole wygrać coś w takim stsie czy fortunie niż nic....proste. Sorry za offtop ale taka jest prawda bo chodzi o zmianę mentalności a z tym u Polaków ciężko..
źle na to patrzysz. nie z tej strony ????
właśnie rząd powinien troszczyć się o obywateli, a co za tym idzie o graczy i zlikwidować ten pieprzony podatek obrotowy. a wtedy jestem pewien, że nawet przy gorszych kursach ziemniaków grono ludzi grałoby w polskiego buka. śmiem twierdzić, że 90% zaczęło by grać u PL buka. i tyle. niech zmienią przepisy u PL buków i będzie ok
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
zlikwidować ten pieprzony podatek obrotowy
tak szanuje Twoje zdanie ale taki punkt widzenia prowadzi do kłótni bo podatku nie wycofają. Ktoś ma w tym dobry interes i tyle czyli Państwo. Z jednej kieszeni PLNy wylatują a do drugiej wpadają i nikt tego nie zmieni.
Chcesz inaczej idź głosować na partię która będzie &quot;idealna&quot; ale pamiętaj ze dwóch podchmielonych Panów spod budki z piwem mają większe prawo niż jeden wysoko wykształcony - to własnie demokracja.
Musimy się pogodzić i tak jak pisałem - grając po kursie mniejszym też możesz wygrywać. Co z tego że w b365 miałbym trochę większy zarobek. Kto ustala te kursy ?
A jak występują spadki kursów w b365 to na kogo narzekasz ?? to jest analogia do kursu internetowego a STSowego...... co z tego że wygrasz 200zł zamiast 250zł.
Ja źle nie patrze - próbuje się pogodzić bo z Pinka też dostałem nie dawno podobne info i wiedziałem ze pewnie dostaniemy BAN od wszystkich zagranicznych....no i co z tego będe grał u naszych buków. kropka.
 
K 7

kshyhu

Użytkownik
To proste. Obiecali zablokować konta wszystkim klientom z Polski, to nie będzie trzeba tej strony dodawać do zakazanych.
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
tak szanuje Twoje zdanie ale taki punkt widzenia prowadzi do kłótni bo podatku nie wycofają. Ktoś ma w tym dobry interes i tyle czyli Państwo. Z jednej kieszeni PLNy wylatują a do drugiej wpadają i nikt tego nie zmieni.
Chcesz inaczej idź głosować na partię która będzie &quot;idealna&quot; ale pamiętaj ze dwóch podchmielonych Panów spod budki z piwem mają większe prawo niż jeden wysoko wykształcony - to własnie demokracja.
Musimy się pogodzić i tak jak pisałem - grając po kursie mniejszym też możesz wygrywać. Co z tego że w b365 miałbym trochę większy zarobek. Kto ustala te kursy ?
A jak występują spadki kursów w b365 to na kogo narzekasz ?? to jest analogia do kursu internetowego a STSowego...... co z tego że wygrasz 200zł zamiast 250zł.
Ja źle nie patrze - próbuje się pogodzić bo z Pinka też dostałem nie dawno podobne info i wiedziałem ze pewnie dostaniemy BAN od wszystkich zagranicznych....no i co z tego będe grał u naszych buków. kropka.

to żaden problem mogę nawet i 30% podatku płacić od wygranych ale ku... od wygranych a nie od obrotu jak robie 100k miesięcznie obrót albo i większy czasami to co mam 12% z bomby oddawać +10% dodatkowe od każdej wygranej ? to jest już przesada
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
Ja z innej beczki. Jeśli wiadomo, że Bet365 rezygnuje. Rozglądam się po malu za nowym bukiem. I tu pytanie do Was. Jakiego byście polecali. Głównie chodzi mi o atrakcyjną ofertę przedmeczowe jak i live na piłkę nożną.
Wiem pisałem już, ale bez konkretnej odpowiedzi
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Ja z innej beczki. Jeśli wiadomo, że Bet365 rezygnuje. Rozglądam się po malu za nowym bukiem. I tu pytanie do Was. Jakiego byście polecali. Głównie chodzi mi o atrakcyjną ofertę przedmeczowe jak i live na piłkę nożną.
Wiem pisałem już, ale bez konkretnej odpowiedzi
Mi się wydaje że wszystkie pomału będą się wycofywać. Ja dostałem również takiego &quot;mejla&quot; z Energy Bet i William Hill
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
to żaden problem mogę nawet i 30% podatku płacić od wygranych ale ku... od wygranych a nie od obrotu jak robie 100k miesięcznie obrót albo i większy czasami to co mam 12% z bomby oddawać +10% dodatkowe od każdej wygranej ? to jest już przesada
nie rozumiecie widzę....co z tego że oddajesz Państwu - ważne żebyś wygrywał ! podświadomie niektórzy liczą że tutaj wiecej można wygrać a tutaj mniej. Ja się z tego dawno wyleczyłem bo też tak to obliczałem.
Przecież jak stawiasz kasę i potem wygrasz po kursie 2.0 i zapłacisz od tego podatki, sratki to i tak jesteś na plusie....to tak jakby grać na troche niższe kursy.
Jakby zablokowali całość hazardu w Polsce to wtedy można by bić pianę a tak nie przesadzajcie proszę! kompletnie nic się nie stało - no chyba że ktoś tylko z tego żyje i teraz nie będzie mógł sobie pozwolić na droższe wędliny lub lepsze fajki. Proszę wytłumacz mi ktoś co to za problem że zamykają zagranicznych buków.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Pfff... dobrze, że sezon w najlepszych ligach dobiega końca... może do startu nowego sezonu coś się zmieni. Wielka szkoda, grałem tylko na Bet365 i tylko live, którego chyba żaden bukmacher nie ma lepszego od Bet365. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość, której po trochu nauczyła mnie gra u bukmachera, dużo spędzonego czasu na stronie Bet365 oraz wiele wzlotów i upadków. Będzie mi tego brakować...
 
K 7

kshyhu

Użytkownik
Jakby zablokowali całość hazardu w Polsce to wtedy można by bić pianę a tak nie przesadzajcie proszę! kompletnie nic się nie stało - no chyba że ktoś tylko z tego żyje i teraz nie będzie mógł sobie pozwolić na droższe wędliny lub lepsze fajki. Proszę wytłumacz mi ktoś co to za problem że zamykają zagranicznych buków.
To Ty najwyraźniej nie rozumiesz, co się dzieje. Nie rozumiesz, że nasze państwo coraz bardziej łapie nas za ryja i coraz mniej możesz? Nie robią tego skokowo, ale pomaleńku strzygą owieczki. Jeśli tego nie widzisz, to jesteś ślepy. Internet był zawsze synonimem wolności, w Polsce nie były blokowane strony, każdy miał dostęp do wszystkich treści i mógł sam według własnego sumienia decydować, które były dobre, a które nie.
Byłem w zeszłym roku w Chinach. Tam też jest Internet. Ale taki, w którym nie otworzysz google&#39;a, youtube&#39;a czy facebooka - &quot;podany adres jest nieprawidłowy&quot;. Na Białorusi też Internet nie jest &quot;kompletny&quot;. Nie uważasz, że taką akcją państwo polskie wykonuje ogromny krok, by zbliżyć się do Chin czy Białorusi? Abstrahuję kompletnie od tematu buków. Chodzi mi o to, gdzie zmierza nasz kraj. I jeszcze o to, że ludzie tego nie widzą, czego Ty jesteś najlepszym przykładem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wersus 18

wersus

Użytkownik
Gramy dla zagranicznych firm, kupujemy w niemieckich i francuskich sklepach, jezdzimy niemieckimi, francuskimi samochodami i przykladow mozemy mnozyc a teraz popatrz z perspektywy niemca czy francuza czy ktos tak robi..... wiadomo ze u nas nie ma ogromnych polskich marketow, nie mamy znanych marek aut itp. a wszyscy wyksztalceni odrazu wyjezdzaja pracowac dla brytyjczyka czy niemca.... Polska to absurdalny kraj. Teraz obecny rzad probuje cos z tym robic ale nie do konca mu wychodzi. Wczesniej byla stagnacja, zlodziejstwo i wszyscy ci u koryta a teraz cos sie dzieje cos sie probuje robic ale moda na hejtowanie nowego rzadu jest taka ze i do Bialorusi lub Chin sie nas porownuje... szkoda gadac... Ja sram na rząd i nic w moim zyciu zadna partia nie zmieni ale z drugiej strony jak kazdy tak bedzie myslal to okradna nas z wszystkich stron.
Ja tam grac dalej bede i radze nie marnowac zycia na bluzgi i placze ze nie zagramy sobie w Becie czy Pinku. Spoko po 4 latach jak bedzie inna partia rzadzaca to wszyscy beda zadowoleni.... hah jakie to glupie myslenie.
 
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
Forma kontroli i tyle. Nie mam nic przeciwko PL bukom, ale mam duże ALE jeśli chodzi o dyktowanie mi co jest dobre a co złe. A może ja wole zagraniczne ciuchy, zagraniczne buki i zagraniczne kobiety? A PIS każe mi grać w PL bo tu podatki, lada chwila narzuci mi wymóg kupna co najmniej 50% PL produktów nawet jeśli będą gównem i nie wiadomo co jeszcze...Ale w sumie zmobilizowali mnie żeby to olać bo gram se za drobne dla zabawy szkoda czasu ????
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
A może ja wole zagraniczne ciuchy, zagraniczne buki i zagraniczne kobiety?
bo tak jesteś przyzwyczajony(reklamy, youtube, telewizja, facebook) - nie chciałbyś dobrych Polskich firm których było by na tyle dużo w różnych segmentach rynku że nasza praca byłaby na tyle ceniona że miałbyś godziwe zarobki i wiecej spokoju - mniej tej gonitwy na co dzień ?
To moje pisanie może troche brzmi jak patriota oszołom ale uwierz jestem taki sam jak Ty i Ty i jak nic nie zrobi się w kwestii naszej niezależności od innych obcych państw to wykupią nas do cna.
Pewnie że jak jest się do czegoś przyzwyczajony to ciężko potem to zmienić !
Przyzwyczajenia przenoszone są w czasie, bo są uważane za dobre, bo w ich otoczeniu się wyrosło, co sprawiło, że stały się jakby drugą naturą :) koniec tych wywodów ale trzeba popatrzeć na niektóre sprawy obiektywnie - nie mówie że w Polsce są dokonywane same dobre rzeczy ale przynajmniej jest coś w końcu w tym kierunku robione a mam na co dzień do czynienia z totalnymi anty Pisowcami jak i anty POwcami i wyciagam obiektywne wnioski...
 
A 498

addam44

Użytkownik
bo tak jesteś przyzwyczajony(reklamy, youtube, telewizja, facebook) - nie chciałbyś dobrych Polskich firm których było by na tyle dużo w różnych segmentach rynku że nasza praca byłaby na tyle ceniona że miałbyś godziwe zarobki i wiecej spokoju - mniej tej gonitwy na co dzień ?
To moje pisanie może troche brzmi jak patriota oszołom ale uwierz jestem taki sam jak Ty i Ty i jak nic nie zrobi się w kwestii naszej niezależności od innych obcych państw to wykupią nas do cna.
Pewnie że jak jest się do czegoś przyzwyczajony to ciężko potem to zmienić !
Przyzwyczajenia przenoszone są w czasie, bo są uważane za dobre, bo w ich otoczeniu się wyrosło, co sprawiło, że stały się jakby drugą naturą :) koniec tych wywodów ale trzeba popatrzeć na niektóre sprawy obiektywnie - nie mówie że w Polsce są dokonywane same dobre rzeczy ale przynajmniej jest coś w końcu w tym kierunku robione a mam na co dzień do czynienia z totalnymi anty Pisowcami jak i anty POwcami i wyciagam obiektywne wnioski...
Oj daj spokoj chlopie.Bez urazy ale chyba nalykales sie z Tvp Kurszczyzny.
Taki nasz Orlen ma w Niemczech blisko 600(!)stacji benzynowych(siec STAR) i zatrudnia pare tys osob.I myslisz ze niemcow u nich pracujacych interesuje ze maja polskiego pracodawce?
Taki Opel zatrudniajacy ok.40tys ludzi nalezal do amerykanskiego GM a od paru tyg.nalezy do francuskiego Peugeota(grupa PSA) ktory z kolei w czesci nalezy do...chinczykow.
To przyklady jak dziala dzisiejszy swiat i...kapitalizm.I nie tylko dzis ale ZAWSZE ktos na kogos robi.I inaczej nie bedzie.
a @kshyhu ma niestety racje.Nasza obecna wladza malymi kroczkami ogranicza NAS coraz bardziej.Bo blokada dowolnych stron moze byc faktem.Nawet FB bo ludziska sie na nim organizuja przeciw Pis.I prawnie nic im opozycja nie zrobi bo Trybunal K.opanowali a to byla jedyna droga opozycji do blokowania uchwal rzadu.Przyszlosc widze jeszcze gorzej-bo Pis wezmie sie pewnie za ordynacje wyborcza tak ja zmieniajac by...wygrac wybory zawsze.
A wracajac na podworko bukmacherskie to...oby ta strona byla bezpieczna...
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
wersus 18

wersus

Użytkownik
addam44 kto według Ciebie może zrobić wszystko tak idealnie żeby nikt nie narzekał ??
weź to serca przysłowie &quot;jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził&quot;
Możemy pójść o zakład że przyszłe wybory znów wygrają pisowcy.
&quot;Każdy&quot; narzeka ale pewne zmiany są bardzo dobre - i oczywiście nie wpadajmy w skrajność z tą ordynacją ....i nie popieram pisu tylko niektóre zmiany które są wprowadzane....serio nie widzisz że następuje próba wyplewienia złodziejstwa, układów, korupcji, stopniowa kradzieży suwerenności państwowej. Odpuść sobie gadanie że TVP się naogladałem - nawet tv nie oglądam. O Tobie mogę napisać że KODu się naoglądałeś w TVNie
Zobacz ludzie chcieli zmiany i wybrali obóz Kaczynskiego a teraz co.....zmiany Państwa wiążą się z rewolucyjnymi etapami i tyle.
 
Do góry Bottom