>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pinnacle konto bankowe skrill

duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam,zacznę od tego że napisałem 3 wiadomości z tym zapytaniem do buka i nic...Chodzi o to jeżeli dokonywałem wpłat bezpośrednio z konta bankowego oraz tą samą drogą wypłacałem pieniądze czy teraz mogę robić to przez skrill ? Bet365 sie zgodził na takie warunki ale nie wiem jak pinek do tego podejdzie...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli wpłacałeś kiedyś przez skrill i masz odblokowany ten kanał, to możesz spróbować wypłacić na skrill. Ewentualnie wpłać teraz minimalny depozyt ze skrill, obróć wpłatę i spróbuj wypłacić.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Odpisali , lecz nie wiem jak to rozumieć do końca


Dear Client,

Skrill is a payment option available for your account.

Making a Deposit

Log into your Pinnacle Sports account
Go to the Cashier section and click on the Skrill or Skrill 1-Tap icon in the deposit section
Follow the instructions on the screen, complete the form and select &quot;Submit&quot;. If your deposit is successful, the funds will be added to your Pinnacle Sports account
We regret that transactions initiated from the Skrill website cannot be accepted.
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Wpłacić możesz dowolną dostępną metodą, wypłacić zazwyczaj tą, którą się dokonywało wpłaty.
Buk Ci odpisał, że Skrillem musisz wpłacić wybierając ten kanał płatności w Pinnacle, a nie wysyłając pieniądze bezpośrednio ze swojego portfela Skrill.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Tak,ale ostatnie zdanie jest zaprzeczeniem tego co wcześniej napisali. &quot;We regret that transactions initiated from the Skrill website cannot be accepted&quot;.Jednak spróbuję wpłacić przez skrill oraz wypłacić to sie przekonam czy sie da ????
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Napisali &quot;Transfery wysyłane ze strony Skrill&quot; nie transfery za pośrednictwem Skrill. Masz skorzystać z kanału płatności Skrill w buku a nie wysyłać im sam pieniądze bezpośrednio z portfela. Tyle Ci napisali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom