>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
W Pinnacle jest jak w bahu, raz wymagają dowodu przy wypłacie a raz nie?
Z tego co przeglądałem ich regulamin przed rejestracją to do kwoty 25000 zł raczej wypłaty są realizowane praktycznie od ręki.Powyżej tej kwoty wypłata przechodzi przez jakiegoś menagera i wtedy to nie wiem.W moim przypadku kilka miesięcy po rejestracji i trzech wypłatach nie przekraczających 500zł każda nigdy nie upomnieli się o dowód a pieniądze zawsze były w ciągu 30 minut na koncie moneybookers a czasami nawet szybciej
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sprawdziłem na stronie pinnacle, i 1-sza wypłata rzeczywiście darmowa. Opłaty za 2-gą i następne wypłaty w miesiącu kalendarzowym to aż 75zł na konto bankowe i 45zł na skrill. A ja mam pytanie co do daty np. jutrzejszego meczu WNBA o 01:00. Connecticut Sun - Atlanta Dream. Dlaczego w pinnku widnieje data przy tym spotkaniu Śro 8/14 04:05 PM ?? Przecież to się kompletnie nie zgadza 16:05 dzisiaj już była. Mecz ma być jutro 15-go o 01:00 Tak samo nie zgadza się data i godzina w tym drugim meczu WNBA dzisiaj w nocy.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Sprawdziłem na stronie pinnacle, i 1-sza wypłata rzeczywiście darmowa. Opłaty za 2-gą i następne wypłaty w miesiącu kalendarzowym to aż 75zł na konto bankowe i 45zł na skrill. A ja mam pytanie co do daty np. jutrzejszego meczu WNBA o 01:00. Connecticut Sun - Atlanta Dream. Dlaczego w pinnku widnieje data przy tym spotkaniu Śro 8/14 04:05 PM ?? Przecież to się kompletnie nie zgadza 16:05 dzisiaj już była. Mecz ma być jutro 15-go o 01:00 Tak samo nie zgadza się data i godzina w tym drugim meczu WNBA dzisiaj w nocy.
Te daty i godziny nie są podawane wedle naszego czasu.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Mam takie pytanko bo chciałbym postawić mecz baseballu na Cincinnati Reds i tam jest coś takiego &quot;T. Cingrani musi się zacząć&quot; rozumiem że wybrany pitcher musi zacząć, ale jest tam możliwość odznaczenia tego i moje pytanie brzmi czy jeśli odznaczę, że ten pitcher musi zacząć to wtedy kurs jest zobowiązujący, czy może ulec zmianie?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Czy przy takich kursach opłata za kolejną wypłatę stanowi problem, czy może wiekszym problemem jest pokusa gdy jest coś na koncie?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pierwsza wypłata na Pinnacle, w jednym miesiącu jest darmowa, później już są płatne. Ale mnie jak przelew wykonam, z Pinnacle, na konto, to po 2 dniach na koncie już mam.
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Sprawdziłem na stronie pinnacle, i 1-sza wypłata rzeczywiście darmowa. Opłaty za 2-gą i następne wypłaty w miesiącu kalendarzowym to aż 75zł na konto bankowe i 45zł na skrill. A ja mam pytanie co do daty np. jutrzejszego meczu WNBA o 01:00. Connecticut Sun - Atlanta Dream. Dlaczego w pinnku widnieje data przy tym spotkaniu Śro 8/14 04:05 PM ?? Przecież to się kompletnie nie zgadza 16:05 dzisiaj już była. Mecz ma być jutro 15-go o 01:00 Tak samo nie zgadza się data i godzina w tym drugim meczu WNBA dzisiaj w nocy.
pacific time zone
 
legwan14 6

legwan14

Użytkownik
Panowie jeżeli obstawię 2 z 3 Robin Roud wszystkie 3 zdarzenia na over 1, to co w przypadku gdy w jednym meczu będzie np. 1:0. Ta stawka jest też zwracana ?
Wie ktoś jak to jest rozliczane??
thx
 
X 0

xtr

Użytkownik
witam,
Jak to w końcu jest z tym over 3 i 3,5 i under 3 i 3,5 oraz over 2,5 i 3 i under 2,5 i 3 znalazłem dwa wątki na ten temat, ale dziwnie to wygląda.

Z tego co widzę połowa stawki idzie na over 2 a połowa na over 2,5
Czyli mając przykładowo sobotni mecz
Stoke City Powyżej 2 i 2.5 1.943
Crystal Palace Poniżej 2 i 2.5 1.980
stawiając 100zl na powyżej, 50zl pójdzie na 2,5 a 50zl na 3, czyli w takim razie wygram tylko jeżeli będą przynajmniej 3 gole, bo jeśli będą 2 bramki, to jedno 50 zł przegram (over 2,5), a drugie 50 zł buk mi zwróci (over 2,0) czyli 50zl*1,94 = 97zl odejmuje 50 zl wkladu czyli 47 zysku i odjąc 50 zł które przegrałem wychodzi -3zl. :;/: niby trafiam a i tak przegrywam
 
K 26

krom

Użytkownik
witam,
Jak to w końcu jest z tym over 3 i 3,5 i under 3 i 3,5 oraz over 2,5 i 3 i under 2,5 i 3 znalazłem dwa wątki na ten temat, ale dziwnie to wygląda.

Z tego co widzę połowa stawki idzie na over 2 a połowa na over 2,5
Czyli mając przykładowo sobotni mecz
Stoke City Powyżej 2 i 2.5 1.943
Crystal Palace Poniżej 2 i 2.5 1.980
stawiając 100zl na powyżej, 50zl pójdzie na 2,5 a 50zl na 3, czyli w takim razie wygram tylko jeżeli będą przynajmniej 3 gole, bo jeśli będą 2 bramki, to jedno 50 zł przegram (over 2,5), a drugie 50 zł buk mi zwróci (over 2,0) czyli 50zl*1,94 = 97zl odejmuje 50 zl wkladu czyli 47 zysku i odjąc 50 zł które przegrałem wychodzi -3zl. :;/: niby trafiam a i tak przegrywam
Jak postawiłeś 100 zł na over 2 i 2.5 i padły 2 bramki to masz 50 zł zwrotu.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Nie spodziewałem się że taki syf się zrobi z pinn kiedyś to był lider, strona ledwo się ładuje i pare innych problemów...
Jest masa lepszych buków o podobnych kursach
 
macready 56

macready

Użytkownik
Gł problemem jest strona, następny to wypłaty niby szybkie ale ostatnie 2 miesiące zwolniły coś. Nie mówię, że pinn jest złe jakoś ale jednak konkurencja ich dopada:)
Buki wg mnie Marathon, 5Dimes powiem tak gł buki US Friendly nie wszystkie ale np typu BetDSI czy inne...
 
Do góry Bottom