>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

W 26

wislaks

Użytkownik
Mam pytanie jak będę chciał coś wypłacić z Pinnacle to przychodzi mi na adres email jakieś potwierdzenie&gt;
 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
siemka,
ile max możecie postawić na zakłady w siatkówce?
ja przy małych kursach tak do 1,5 ok 2tys pln.
przy kursach ok 2,0 moge max postawic ok 900pln.
na piłke nożną mam wieksze limity bo ok. 20tys na zaklad, ale piłkę stawiam teraz żadko.
drugie pytanie to czy można zmienić walutę na euro?
pozdro
Możesz postawić więcej - limit dotyczy określonego kursu. Zauważyłem, że możesz przecież stawiać ile razy chcesz tylko kurs się zmienia. Dlatego dobrze jest trochę odczekać aż kurs się unormuje.
Ze ze zmianą waluty to musisz napisać do supportu i da się zrobić.

Co do weryfikacji, to nie spotkałem się z tym, ale do równowartości 3k dolarów czyli 9k zł nie ma problemów - wypłata następuje automatycznie. Nie wiem jak jest powyżej:p Jeśli ktoś wypłacał powyżej tej kwoty proszę o komentarz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 0

rafalsski88

Użytkownik
Przepraszam, ale szukałem w google i nie mogłem znaleźć -
jaki typ zakładu jest oznaczony skrótem P/P ?
I jeszcze jedno - na piłkę w pinnaclu nie ma możliwości stawiania łamańców - kto wygra do przerwy a kto cały mecz?
ed. : już ogarnąłem - to under/over ;)
Ale drugie pytanie jak najbardziej aktualne
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Da się jakoś znaleźć gdzieś zakład w NHL na słabszą drużynę -0.5 ?
Na przykład dziś chciałbym zagrać na wygranie w regulaminowym czasie Detroit, ale widzę tylko dodatnie handicapy, opcja do grania normalnego 1x2 pojawia się dopiero na live (-0.5 w strone underdoga) ?
Nie widze dziś live takze sie nie przekonam.
W kazdym razie moje pytanie brzmi czy das się obstawić przed meczem obstawić -0.5 w stronę underdoga (czyli czysty zakład na niego, porazka/remis = przegrana)
 
A 0

arturoo

Użytkownik
Witam!
Wczoraj obstawilem zaklad, 2 mecze, 2 liga francuska i lechia-wisla. Wchodze sobie poznym wieczorkiem na pinnacle, patrze a tutaj hajs za kupon. Mysle-spoko weszlo, wyplacilem sobie od razu (jak wiecie jest 1 wyplata na miesiac wiec warto bylo wykorzystac przed marcem :p ) i spoko. Potem jednak sprawdzam, ze zle rozliczyli bo Lechlia zremisowala(obstawialem ze wygra). Wyplate zaakceptowali, ale potem odjeli mi od konta pinnacle -320zl. Teraz pytanie: Jakie beda tego konsekwencje? Musze to uregulowac?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Witam!
Wczoraj obstawilem zaklad, 2 mecze, 2 liga francuska i lechia-wisla. Wchodze sobie poznym wieczorkiem na pinnacle, patrze a tutaj hajs za kupon. Mysle-spoko weszlo, wyplacilem sobie od razu
po pierwsze, nie widzi mi się sytuacja, że stawiasz pieniądze(nawet niewielkie)
i nie śledzisz wyniku(a przynajmniej nie sprawdzasz go później) i od razu po wbiciu do sieci wypłacasz :]

nie chce mi się wierzyć, że odpalając neta, na interii, gazecie czy innym onecie czy livescore, nie rzucił ci się wynik, lub sam tego nie sprawdziłeś. Moim zdaniem chciałeś wykorzystać sytuację, ale finał tego będzie taki, jak mówi kolega leMar, przy następnej wpłacie masz - 320 na starcie. Takich rzeczy się nie robi, sam sobie nogę podkładasz i to w takim buku jak Pinnacle :cool:

pzdr.
 
A 0

arturoo

Użytkownik
Rozumiem o co Ci chodzi, pewnie gdybym byl po drugiej stronie tak samo bym pomyslal, jednak ta sytuacja jest autentyczna. W prawdzie duzy zbieg okolicznosci bo akurat nie sprawdzelm wynikow + to ze koniec miesiaca i trzeba bylo sie spieszyc z wyplata. Bardzo cenie Pinnacle i prawde mowiac nie wiem co teraz zrobic :/
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Rozumiem o co Ci chodzi, pewnie gdybym byl po drugiej stronie tak samo bym pomyslal, jednak ta sytuacja jest autentyczna. W prawdzie duzy zbieg okolicznosci bo akurat nie sprawdzelm wynikow + to ze koniec miesiaca i trzeba bylo sie spieszyc z wyplata. Bardzo cenie Pinnacle i prawde mowiac nie wiem co teraz zrobic :/
no niestety nie masz absolutnie innej opcji, bo buk ci to potrąci na 100%
to nie instytucja charytatywna. Co ci winni zawsze wypłacą, co ty im wisisz, zawsze pobiorą :]
jak nie chcesz stracić kasy, to na swoje dane już tam nie pograsz niestety (chyba, że wyrównasz).
pzdr.
 
masa 0

masa

Użytkownik
Bogata oferta sportów amerykańskich a u mnie jak kliknę NBA to do jednego meczu są tylko 3 możliwości: handi, moneyline, i suma punktów dla całego meczu. I to wszystko a gdzie inne możliwości ?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Bogata oferta sportów amerykańskich a u mnie jak kliknę NBA to do jednego meczu są tylko 3 możliwości: handi, moneyline, i suma punktów dla całego meczu. I to wszystko a gdzie inne możliwości ?
rozwiń zakładkę nhl, NHL OT Included, NHL OT Included Alternates, NHL Regulation Time (see rules), NHL OT Included Team Totals, NHL 1st Period,
NHL Propositions.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Bukmacher bije resztę na głowę kursami i w zasadzie to powinno wystarczyć.
Byłby idealny gdyby:
- rozwinęli ofertę zakładów
- byłoby więcej zdarzeń do grania na live&#39;ach (teraz są to tylko wybrane spotkania)
- umożliwiliby choć 3 bezpłatne wypłaty w miesiącu (75zł za przelew to moim zdaniem przesada)
Ogólnie postawiłbym go na równi z Bet365. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
- umożliwiliby choć 3 bezpłatne wypłaty w miesiącu (75zł za przelew to moim zdaniem przesada) Ogólnie postawiłbym go na równi z Bet365. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy.
- wypłata poza pierwszą bezpłatną kosztuje 45 pln
- za nic nie postawię go na równi z bet365, pograłem trochę jak w Pinku i szybko limity
się pojawiły. Oczywiście oferta bogata jak u nikogo innego, ale się lekko zawiodłem.
 
Do góry Bottom