>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

A 4

adriano1010

Użytkownik
Wypłaty z Twojego konta za pośrednictwem metody Bank Wire, China Banking, Credit Card, China Debit Card, E-Cheque, EntroPay, iDebit, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, Moneybookers DD, NETELLER, NETELLER (1-PAY), Paysafecard, POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, E-Payment, SDPay Mobile, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Visa Electron, Webmoney nie są akceptowane.
 
A 4

adriano1010

Użytkownik
Wiecie jak w takim razie mogę wypłacić swoje pieniądze? Albo dlaczego zablokowane są wszystkie metody wypłaty? Nie ma z nimi kontaktu, wysłałem dzisiaj do nich wiadomość to długo już nie odpisują.
Miał ktoś może podobną sytuacje? Ma ktoś do nich numer telefonu?
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Dziwna sprawa bo dwa tygodnie temu przy wyplacie chcieli dokumenty do weryfikacji, wszystko wyslalem i wyplata przeszla. Od tamtej pory u nich nie gralem a dzis znow mail zebym wyslal wszystkie dokumenty. Mial ktos taka sytuacje?
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
W piątek chcę tam wpłacić swój pierwszy depozyt.Jest obecnie jakaś promocja przy pierwszej wpłacie u nich ? Jeżeli jest mogę prosić o link do niej.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Też tak macie, że &quot;znikają&quot; wam zakłady live?
Już któryś raz mi się zdarza coś takiego, przykład dzisiaj. Pograłem na Tsongę przy stanie 1:0 w setach (grał z Vesely&#39;m), zakład zaakceptowany, kasa zdjęta z konta. Gdy w TB było już 0:5 dla Tsongi, nagle pieniądze się zwróciły a zakład znikł, tak jakby buk zrobił sobie zwrot. O co chodzi, macie tak?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Był pewnie w toku i odrzucony po zmianie kursu, polecam widok azjatycki tam to można od razu zobaczyć i ponowić zakład.
Coś się ociągają z wypłatami ostatnio? Kiedyś po paru minutach były na skrill
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Po zalogowaniu na górze, ale z tego co doszły mnie słuchy mają likwidować i zostawić tylko beta.
 
K 0

kubson3

Użytkownik
Witam. Jestem tutaj nowy. Założyłem dziś konto w Pinnacle i nie rozumiem obstawiania. Mam np. ilość bramek. W innych bukmacherach, zawsze było powyżej/poniżej 1,5 2,5 itd.. Tutaj jest jakieś powyżej/poniżej 2/ 2,25/ 2,5 (to normalne). Czym się różni powyżej 2,25 a powyżej 2,5 bo tego nie rozumiem. Z góry dziękuje za odpowiedz, i prosze o wyrozumiałość dla żółtodzioba.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak nie rozumiesz to możesz stawiać te zwykłe overy 2,5
Over 2,25 znaczy tyle że pól stawki stawia na over 2 i drugie pół na over 2,5 w praktyce przy wyniku np: 3:0 wchodzi ci całość, przy wyniku 2:0 połowa zwrócona, połowa przegrana.
 
Do góry Bottom