>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

Baqu 847,5K

Baqu

Forum VIP
a kiedy napisales ? to ważne.

oni z reguły odpisują po maks godzinie czasu.

spokojnie, pinnacle to dobra firma.
 
Baqu 847,5K

Baqu

Forum VIP
chodziło mi o to, żebyś się nie denerwował, gdyż posta napisałeś
tak jakbyś był w kompletnej panice :)

mam nadzieje, ze sprawa rozwiązana dla Ciebie pozytywnie w takim razie,
pozdr,
Baqu
 
M 0

mathi00

Użytkownik
No właśnie NIC nie jest rozwiązane. A odpowiedź na mojego e-maila, co napisałem że nie mogę się zalogować itd. itp. była taka:
Dear Sir,
For security reasons, please resend your email from the email address registered for your Pinnacle account.


Kind regards,
Customer Service Department
Pinnacle Sports
Jak widać nie ma tu napisanego rozwiązania problemu. Napisali mi, żebym ponownie wysłał do nich wiadomość z opisanym problemem z konta z którego się zarejestrowałem u nich, no a właśnie z tego konta e-mail wysłałem do nich wiadomość ???? Więc sugerują mi, że zarejestrowałem się z innego konta e-mail co jest absurdalne, ponieważ korzystam tylko z jednego. I jak tu się nie denerwować? ???? Mam związane ręce, bo co mogę teraz zrobić? ???? (
 
Baqu 847,5K

Baqu

Forum VIP
to po prostu odpisz im to co napisałeś tutaj

napisz, że się rejestrowałeś z tego adresu email i podaj swoje dane oraz ID
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mathi00

Użytkownik
@Baqu
Dzięki za pomoc!!! Okazało się, że źle wpisywałem ostatnią cyfrę mojego ID (a w sumie robił to za mnie LastPass.. heh). A ja sądziłem, że może z hasłem jest coś nie tak... :p
 
E 0

eteoplesek

Użytkownik
Witam.
Nie wiem czy dobry to dział, ale mam pewną niezgodność.
Stawiając 10 zł w Pinnacle po kursie 3,500 buk nalicza mi 25 zł ewentualnej wygranej. Dlaczego skoro matematyka podpowiada 35? Sytuacja wystąpiła w II lidze francuskiej.
Z góry dzięki za odp.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wszystko jest dobrze,
nalicza Ci 25zł czystej wygranej, po skończonym meczu masz na koncie 35zł (10zł stawka + 25zł wygrana= 35)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

milek4play

Użytkownik
Witam. Czy jest wymóg obrotu depozytu po określonych warunkach aby uniknąć jakichkolwiek opłat przy wypłacie? Dziękuję za odpowiedź. ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
musisz raz obrócić kwotę depozytu by nie pobrali prowizji przy wypłacie , a wypłata darmowa jest tylko raz na miesiąc od razu mówię
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 55

meggie1

Użytkownik
Jak dla mnie bukmacher na plus, mają coraz szerszą ofertę np. ostatnio widziałam białoruskiego hokeja, i w większości meczy kursy nieporównywalnie wyższe niż w innych bukach. Jedyny minus jest taki, że nie ze wszystkich zdarzeń można robić zakłady akumulowane.
Tutaj opłaca się więc grać singlami, ewentualnie dubelki, bo kursy naprawdę są warte gry.✅
 
K 0

kpz6

Użytkownik
Witajcie.
Założyłem konto na Pinnacle, ze względu na baardzo korzystne kursy w moich specjalnościach - głównie under/over na wyniki NBA. Pierwsze wpłaty robiłem za pomocą przelewy24. Dziś w nocy małą kwotę obróciłem w dużą jak dla mnie kwotę, którą chciałbym wypłacić. Problem w tym, że mam (jeszcze) nie ukończone 18 lat :;/: Wiem, popełniłem ogromny błąd i więcej go nie powtórzę.
Teraz moje pytanie, jak wypłacić pieniędze, aby nie poproszono mnie o skan dowodu ? Moge za pomocą MoneyBookers, czy będzie problem bo wpłacałem za pomocą Przelewy24 ? Proszę o pomoc i z góry wieeeelkie dzięki za odp. ????
 
Baqu 847,5K

Baqu

Forum VIP
Witajcie.

Założyłem konto na Pinnacle, ze względu na baardzo korzystne kursy w moich specjalnościach - głównie under/over na wyniki NBA. Pierwsze wpłaty robiłem za pomocą przelewy24. Dziś w nocy małą kwotę obróciłem w dużą jak dla mnie kwotę, którą chciałbym wypłacić. Problem w tym, że mam (jeszcze) nie ukończone 18 lat :;/: Wiem, popełniłem ogromny błąd i więcej go nie powtórzę.
Teraz moje pytanie, jak wypłacić pieniędze, aby nie poproszono mnie o skan dowodu ? Moge za pomocą MoneyBookers, czy będzie problem bo wpłacałem za pomocą Przelewy24 ? Proszę o pomoc i z góry wieeeelkie dzięki za odp. ????
nie chcę Cie obrażać... ale na prawdę pomyśl zanim znowu zrobisz coś tak głupiego...

nie spotkałem się jeszcze z osobą, która nie byłaby sprawdzana przez tak poważną firmę jaką jest pinnaclesports... więc moja rada jest taka: poczekaj do ukonczenia 18 lat i wtedy wypłać, ale :!: nie wiem czy Ci i tak nie zamkną konta i odprowadzą kasy, gdyż to nie są idioci i będą wiedzieli kiedy otworzyłeś konto i że w tym czasie nie miałeś 18 lat... można się łudzić tylko, iż tego nie sprawdzą.

pozdr,
Baqu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kpz6

Użytkownik
Czytałem, że nie sprawdzają dowodu przy wypłacie poprzez MB. Proszę o pomoc, bo szkoda mi ugranych pieniędzy. Coś na pewno da się zrobić ????
Myślicie, że jest szansa by nie zażądali niczego przy MB ? Najprawdopodobniej. Niestety pieniądze nie były wpłacane z konta MoneyBookers, wiec tu może być problem.
Co myślicie?
 
Do góry Bottom