>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 0

kamel124

Użytkownik
Wpłaciłem kase przez Przelewy24 godzine temu i do tej pory nic nie doszło... Czy to jest normalne? :?
edit:
@Tigerius
kolego zadałem tylko pytanie, nie widze tu żadnych &quot;głupot&quot;
edit:
Pieniążki na koncie.... Pozdrawiam ;)
 
A 1

adi666

Użytkownik
czy jest możliwość stawiania w pinnacle zdarzenia z &quot;podpórką&quot; ? nigdzie tego nie znalazłem może źle szukam. Chodzi mi przede wszystkim o piłkę nożną.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma klasycznych 1x, x2.
Znajdziesz jedynie handicapy -0.5 lub +0.5. Więc tylko na niefaworyta masz klasyczne double chance (podwójna szansa, podpórka) jako +0.5.
Też są zakłady draw not bet - remis nie ma zakładu.
Wszystko zależy od popularności ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 1

adi666

Użytkownik
wie ktoś dlaczego w pinnacle nie ma czystych 1 x 2 na ligę angielską? na dzisiejszy mecz man city z kogutami kursy są ale na 14 maja są tylko na handicapy bądź bramki. Czemu tak?
 
T 1

tigerius

Użytkownik
Siema mam pytanie grałem trochę na bet-at-home ale zmieniłem teraz bukmachera na pinnacle i bet365 i mam pytanie. Jak stworzyć kupon z kilkoma typami w pinnacle?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 62

moreno

Użytkownik
Słyszałem, że to najlepszy buk na rynku. Założyłem konto i muszę przyznać, że mam mieszane uczucia. Oferta jest dość uboga. Kursy są konkurencyjne, ale nie odstają jakoś zdecydowanie od pozostałych (dobrych) bukmacherów. Poruszanie się po interfejsie jest według mnie mało intuicyjne ... nie wspominając już o ogólnej estetyce. Akumulatorów nie można dowolnie montować, a oczekiwanie na wyniki jest dość długie.
Zdecydowanym plusem jest bezpieczeństwo. Przesyłanie skanów dowodu, karty debetowej i jeszcze tego wypełnionego dokumentu ... no najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mam wrażenie, że moje pieniądze są tam bezpieczniejsze niż w banku ????
Robiąc jednak powyższy bilans nie widzę większego sensu korzystania z usług tego buka. W związku z tym mam pytanie, czy oni jakoś obniżyli swoje &quot;loty&quot; czy gracze od zawsze zachwycają się tym dziadostwem :p
No i druga sprawa to raczej prośba ... czy ktoś mógłby obronić Pinnacle przed moimi zarzutami ? Chciałbym się skonfrontować z kontrargumentami.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Słyszałem, że to najlepszy buk na rynku. Założyłem konto i muszę przyznać, że mam mieszane uczucia. Oferta jest dość uboga. Kursy są konkurencyjne, ale nie odstają jakoś zdecydowanie od pozostałych (dobrych) bukmacherów. Poruszanie się po interfejsie jest według mnie mało intuicyjne ... nie wspominając już o ogólnej estetyce. Akumulatorów nie można dowolnie montować, a oczekiwanie na wyniki jest dość długie.

Zdecydowanym plusem jest bezpieczeństwo. Przesyłanie skanów dowodu, karty debetowej i jeszcze tego wypełnionego dokumentu ... no najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mam wrażenie, że moje pieniądze są tam bezpieczniejsze niż w banku ????

Robiąc jednak powyższy bilans nie widzę większego sensu korzystania z usług tego buka. W związku z tym mam pytanie, czy oni jakoś obniżyli swoje &quot;loty&quot; czy gracze od zawsze zachwycają się tym dziadostwem :p
No i druga sprawa to raczej prośba ... czy ktoś mógłby obronić Pinnacle przed moimi zarzutami ? Chciałbym się skonfrontować z kontrargumentami.
Jeśli się gra duble to Pinnacle można z góry odpuścić i to nie tyle dlatego że mają ciut niższe kursy niż w singlach ale oferta akumulatorów jest uboga.
Natomiast grając w single to absolutna czołówka buków, w większości zakładów mają jedne z najwyższych kursów, względnie często najwyższe.
Interfejs - rzeczywiście bardzo słaby, ale graczy z głową na karku to myślę nie odstrasza. Natomiast przeciętny gracz nie odczuje różnicy.
Poza tym wypłaty na MB w kilkanaście minut i małe ograniczenia co do stawki ✅
 
M 62

moreno

Użytkownik
Ok ... więc względnie prawidłowo oceniłem tego buka.
Trochę mnie boli, że oferta na single jest dość uboga. Nie było opcji żeby postawić na Mameda wczoraj ^^ Mam nadzieję, że przejdzie do Bellator albo UFC to będzie już łatwiej ????
Ale na temat. Kursy są bardzo wysokie jeśli stawiasz ze sporym wyprzedzeniem. W piątek postawiłem na Barcelonę po kursie 2.44 ... przed meczem już było 2.0 ????
Powiem szczerze, że tak wielu minusów nie dostrzegam w żadnym innym bukmacherze, ale paradoksalnie to dobrze wpływa na stan konta ^^ Mam mieszane uczucia, ale jednak łatwo tam się pomnaża fundusze.
 
M 5

maysl

Użytkownik
a w ktorym buku kursy na Barce nie leca? Wszedzie.
Ako mozna robic ale glownie na popularne ligi. Firma widocznie nie chce sie bawic z dzieciakami montujacymi ako za 2zł na 20 zdarzen. Tego czego nie da sie zagrac w pinnacle mozna grac w 188bet, 5 dimes czy bet365 (jak ktos nie ma limitow po 20-30zł:/).
Na single jest najlepsza oferta, szeroki wybor handicapow i linii co 0,5.
Interface jest bardzo czytelny, nie ma zbednych swiecidelek tylko czysta tabelka z liczbami. Bardzo wysokie limity. W pinnacle mimo wygrania sporej sumy moge dalej grubo grac a w bet365 mimo ze jestem akurat u nich w dupe sporo kasy to daja mi limity na 3-30zł. Nie widzialem jeszcze takiej firmy, ktora nie chce zarabiac.
Pinnacle jest najlepszy na rynku.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnosnie rejestracji w Pinnacle. Nie mozna uzywac polskich znakow wiec jak wplacic srodki jesli nie zgadzaja sie dane z tymi z banku? Widzialem juz ten watek tutaj ale nie zostal chyba wyczerpany. Z gory dzieki.
 
Baqu 817,1K

Baqu

Forum VIP
Witam
Mam pytanie odnosnie rejestracji w Pinnacle. Nie mozna uzywac polskich znakow wiec jak wplacic srodki jesli nie zgadzaja sie dane z tymi z banku? Widzialem juz ten watek tutaj ale nie zostal chyba wyczerpany. Z gory dzieki.
o jakie dokładnie dane Ci chodzi ? wpisujesz po prostu bez polskich znaków
np. zamiast ą piszesz a itp.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Zdecydowanym plusem jest bezpieczeństwo. Przesyłanie skanów dowodu, karty debetowej i jeszcze tego wypełnionego dokumentu ... no najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mam wrażenie, że moje pieniądze są tam bezpieczniejsze niż w banku ????
Czy aby napewno?
Ja 2 razy wpłacałem i wypłacałem pieniądze. Za pierwszym razem wypłaciłem 140% procent wpłaty, za drugim 130%. Przy czym za drugim razem wpłaciłem i wypłaciłem w tym samym dniu. Wypłaty szły do 1h.
I żadnego skanu, dokumentu czy zdjęcia ode mnie nie chcieli, więc jak to jest?
 
M 62

moreno

Użytkownik
Czy aby napewno?
Ja 2 razy wpłacałem i wypłacałem pieniądze. Za pierwszym razem wypłaciłem 140% procent wpłaty, za drugim 130%. Przy czym za drugim razem wpłaciłem i wypłaciłem w tym samym dniu. Wypłaty szły do 1h.
I żadnego skanu, dokumentu czy zdjęcia ode mnie nie chcieli, więc jak to jest?
No to mamy kolejny plus.
Przecież po rejestracji nie dość, ze wysyłałeś skan dowodu, skan karty, to jeszcze wypełnione i własnoręcznie podpisane zaświadczenie.
To wszystko jest przypisane do twojego konta więc po co za każdym razem wysyłać skany dowodu ? Wygoda też jest przecież ważna.
EDIT.
Ja mam takie hasło, że od tej strony się raczej nie obawiam niczego. Reszta zależy od nich.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
No to mamy kolejny plus.
Przecież po rejestracji nie dość, ze wysyłałeś skan dowodu, skan karty, to jeszcze wypełnione i własnoręcznie podpisane zaświadczenie.
To wszystko jest przypisane do twojego konta więc po co za każdym razem wysyłać skany dowodu ? Wygoda też jest przecież ważna.
EDIT.
Ja mam takie hasło, że od tej strony się raczej nie obawiam niczego. Reszta zależy od nich.
Przecież pisałem, że nigdy nic im nie wysyłałem, bo niechcieli.
Zdziwiłem się, że ty musiałeś.
 
Do góry Bottom