>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

damianres 170

damianres

Użytkownik
Mam problem.
Przyszła mi wiadomość ze dostane zwrot a go nie dostalem dlaczego?
Chodzi o mecz Verdasco- Dolgopolov
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
tylko wlasnie mnie to zdziwilo ze mi przyszla wiadomosc ze zwrot skoro w pinnacle jest tak ze musi zostac rozegrany caly set przynajmniej i zostal rozegrany 6-0, wiec dlaczego zwrot ale skoro tak napisali to bede czekal;]
 
F 0

fotoneo

Użytkownik
PinnacleSports
witam

mam pytanie odnośnie tego buka

mam brata bliźniaka jestem zameldowany pod adresem tam gdzie brat ale mieszkam w innej miejscowości i mam pytanie

czy jak dwie osoby są zarejestrowane pod jednym adresem o tych samych nazwiskach lecz imiona są inne a ja mieszkam gdzie indziej i nasze adresy IP są inne to nie doczepią się do naszego grania?? nie zablokują nam kont???

dodam że będziemy obstawiać te same typy

pozdrawiam
 
B 0

basten1979

Użytkownik
czesc mam pytanko. Mieszkam w usa i chcialbym znalezc solidnego buka u ktorego moglbym grac. Myslalem ze pinnacle ma oferte na usa ale raczej nie ???? Moglbys mi doradzic co wybrac i jaki w ogole mam wybor?
 
P 0

pipinkayy

Użytkownik
Siema moglby mi ktos wytlumaczyc jak postawic zaklad gdzie mamy Risk i To win a obok sa 2 okienka. Stawke na pewno dobra wpisuje. Chcialem postawic na awans Polski do cwiercfinalu.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Gdy masz zaznaczone Risk, wpisujesz ile chcesz postawić:
np. 100 po kursie 1,758.
Gdy zaznaczysz To win i wpiszesz 100...
Zagrasz za 132 złote bo dokładnie tyle potrzeba żeby wygrać wpisane 100 ????
Mam nadzieję, że już jasne.

1.
Soccer Futures
EURO 2012 Futures
Group A - To Qualify
Who will advance from Group A ?
2001. Poland 1.758
Stawka 100.00 Do wygrania 75.76 PLZ
2.
Soccer Futures
EURO 2012 Futures
Group A - To Qualify
Who will advance from Group A ?
2001. Poland 1.758
Stawka 132.00 Do wygrania 100.00 PLZ
 
P 0

pipinkayy

Użytkownik
Wiem wiem ale jak wpisuje stawke np. 10zl i daje Risk i daje obstaw to wyskakuje blad:

Zakład na minimalną kwotę 3.414 PLZ jest wymagane.

Kliknij na &#39;Dalej&#39; i wprowadź wyższą kwotę.
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Witam. Zamierzam założyć konto u bukmachera Pinnacle, ale przed tym chciałem się dowiedzieć jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa weryfikacji u tego buka. Jakie dokumenty są potrzebne, czy są jakieś problemy itd. Chciałem też się dowiedzieć jaka jest minimalna stawka na zakłady u tego buka.
PS. Aha i czy jest obecnie jakiś bonus, który jest godny polecenia?
Z góry dzięki za info ????
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
żadnych weryfikacji nie ma. Bonusem są najwyższe kursy w sieci, jako takiego bonusu nigdy tam nie było. a stawka minimalna o ile się nie mylę to około 3.14 PLN.
Ogólnie według mnie najlepszy bukmacher internetowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lifted22 0

lifted22

Użytkownik
Ja nie mam w ogóle praktycznie żadnych zastrzeżeń do tego Bukmachera Świetne kursy , szybkie wypłaty , wysokie limity. Jeżeli ktoś bawi się w surebety to Pinnacle jest idealny
 
S 0

supervalue

Użytkownik
Siema :grin:

Czytałem kilkanaście stron tego tematu i owszem, padały odpowiedzi na to pytanie ale niepełne :zoltakartka:, więc zapytam jeszcze raz


Czy jeśli PS zażąda odemnie weryrifikacji dowodu i czegoś jeszcze np wyciągu bankowego to co mogę zrobić jeśli mieszkam ze starymi i nie mam konta w banku a jedynie konto na MB ? Wiem że opowiedź jest prosta - założyć konto w banku, ale bez przesady. Nie będę zakładał czegoś z czego nie będę korzystał :;/:

Z płatej opieki też nie korzystałem tak samo jak z żadnych kwitów :;/:

Mandat za picie pod blokiem będzie wporzo ? :grin:
 
R 1

rafalr

Użytkownik
Co do weryfikacji i tego ze mieszkasz ze starymi :piszesz ze mieszkasz z rodzicami i przedstawiasz rachunek np. za prad i jesli dane z rachunku(adres) zgadzaja sie z Twoimi to jestes zweryfikowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luqash 38

luqash

Użytkownik
Najlepiej pojechać na stację benzynową, kupić litr benzyny i poprosić o wystawienie fakturki na siebie :razz: albo jak masz konto na allegro i coś zamawiasz to też proś o fakturę i to i to jest dowód miejsca zamieszkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom