>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

bender7 91

bender7

Użytkownik
Skoro grasz ako a wszedł Ci kurs 2,00 i jeszcze jeden kurs 2,00 a trzeci mecz jest zwrot czy push czy jak to się tam u nich nazywa to mnożysz 2,00 x 2,00 x 1,00 x stawka i to Twoja wygrana. W tym wypadku powinno być 40 zł.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
nie 80 a 20 powiniens miec, bo jak grasz hc 0, -0,5 to pol stawki idzie na hc 0 a drugie pol na hc-0,5. czyli jesli ci tylko jedno nie weszlo to masz zakład 5zł * 4 (ako) =20zł
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
jak tu teraz ze sprawdzaniem tozsamosci? bo pare osob mowi, ze nie weryfikuje dowodu, a pare mowi zupelnie inaczej, wpadl mi w rece kupon ukash,ktorego niestety nie moge wykorzystac w bahu, bo wartosc za mala i musze jakis inny znalezc buk gdzie bede mogl zdeponowac kod ukash o niewielkiej wartosci bez sprawdzania mojej tozsamosci, zna ktos takowy, jesli nie pinek?
 
M 2

maszczu

Użytkownik
Chciałbym się zapytać o wypłaty z pinnacle na moneybookers Kiedyś wpłaciłem tam odpowiednio najpierw 40 a potem 50 pln nie bardzo jasny jest zapis dotyczący tych wypłat &quot;Jeśli depozyt złożono za pomocą Moneybookers to wypłaty będą realizowane z powrotem na konto w Moneybookers do wysokości kwoty uprzednio złożonego depozytu. Ewentualną nadwyżkę środków (różnica między kwotą do wypłaty a uprzednio złożonym depozytem) na koncie można będzie wypłacić do Moneybookers w kolejnych, jednej lub więcej transakcjach.&quot; Pytałem supportu ale nie dostałem w zasadzie żadnej jasnej odpowiedzi chodzi mi o to czy mogę wypłacić tylko kwotę pierwszego depozytu - 40 pln czy też całą zdeponowaną kwotę 90 pln - nie chcę żeby mi pobrano prowizję 15$ czy też mogę raz w m-cu wypłacić dowolną kowtę
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Witam
Mam problem z Przelaniem pieniedzy z mBanku poprzez przelewy24, juz po wypelnieniu przelewu kiedy czkalem az on dojedzie na moje konto w Pinnacle wyskoczyl mi jakis blad, pieniedzy nie ma ani na koncie w Mbanku ani na koncie wPinnacle co zrobic ?
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
jak tu teraz ze sprawdzaniem tozsamosci? bo pare osob mowi, ze nie weryfikuje dowodu, a pare mowi zupelnie inaczej, wpadl mi w rece kupon ukash,ktorego niestety nie moge wykorzystac w bahu, bo wartosc za mala i musze jakis inny znalezc buk gdzie bede mogl zdeponowac kod ukash o niewielkiej wartosci bez sprawdzania mojej tozsamosci, zna ktos takowy, jesli nie pinek?
 
P 0

piteku

Użytkownik
Witam
Wpłaciłem kartą VISA jednak zapomnialem o weryfikacji ktora mialem dokonac w ciagu trzech dni. Zrobilem to dopiero teraz po 3tyg. Czekam na odpowiedz drugi dzien. Moga zablokowacd mi srodki?
Weryfikacja zakończona sukcesem ????
Pozdrawiam
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Gram już jakiś czas w Pinny , ale dopiero teraz zobaczyłem (piłka nożna) opcje : SPECJALNE przy meczach. Wiadomo że Pinnalce nie ma oszałamiającej oferty jeśli chodzi o rózne pierdoły, więc zdziwiło mnie to, choc dzis tylko zauważyłem to w meczach LM, i to jesli wszedłem nie w TODAY GAMES tylko konkretnie w LM.
Typy takie jak: BTS, Which Team will score first?, Mały over 0,5 Y/N, i liczba cornerów.
Często spotykaliście sie z tym w owym buku?
 
T 189

teesbor

Użytkownik
pinnaclesports-problem z logowaniem
czy tez od rana nie mozecie zalogowac sie na stronke pinnaclesports?
pisalem do supportu, ale nikt nie raczyl odpisac. moze ktos cos wie na ten temat?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chyba strona im padła. Ale czasami im się to zdarza. Nie ma co panikować.
Please Note:
We are currently undergoing maintenance on our network.
Please be advised that the website, will not be available. We apologize for the inconvenience.



 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom