>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

A 0

ariel77

Użytkownik
Witam,
Chciałem się spytać czy jest możliwość u tego bukmachera obstawiania handicapów azjatyckich, z tymże chodzi mi o to aby był wybór dla każdego meczu po kilka abym przypuśćmy mógł zagrać, że jakaś drużyna wygra 2,3 lub 4 bramkami, bo z tego co patrzyłem na stronie to dla każdego meczu był do wyboru tylko jeden handicap azjatycki z szansami mniej więcej pół na pół i nie wiem czy być może trzeba być zarejestrowanym aby widzieć więcej. Chodzi mi o te najbardziej popularne ligi piłkarskie a więc angielska hiszpanska włoska niemiecka francuska, dodatkowo liga mistrzów. A druga sprawa jeśli są takie handicapy do wyboru to czy można grać duble na jednym kuponie?
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Mam konto na Pinnacle od prawie 3 lat, długo jednak tam nie grałem (gdzieś z 2 lata). Konto zostało zawieszone gdy napisałem do supportu czy jest możliwość odblokowania konta to odpisali, że tak tylko muszę wysłać skany dowodu, paszportu albu rachunku. Wysłałem skan dowodu, jednak przysłali taką informację:
Dear Pinnacle Sports’ Client,

Many thanks for providing some of the requested documentation.. In order to complete the verification process we require further supporting documentation of your address. This should be a utility bill, telephone bill, medical bill or medical insurance, property receipt, lease agreement or government documentation (Bank/Card statements are not accepted as proof of address).

Please ensure all documentation is scanned and clearly legible so that we can confirm your name and address details.
Domyślam się, że muszę jeszcze wysłać im jakiś rachunek bankowy. Problem polega na tym, że nie ma czegoś takiego bo rachunków w domu nie płacę ja. Co mam zrobić?

W Pinnacle można grać jakieś kupony AKO?
Tak, ale tylko na wybrane zdarzenia.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Czy ktoś pobierał API keya do pinnka? jakie daje to mozliwosci, bo przypuszczam ze podobnie jak przypadku betfaira po udostepnieniu API mozna go uzywac do wlasnych celow ?
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Domyślam się, że muszę jeszcze wysłać im jakiś rachunek bankowy. Problem polega na tym, że nie ma czegoś takiego bo rachunków w domu nie płacę ja. Co mam zrobić?
Paszport? Książeczka wojskowa? Możesz spróbować kupić np. książki przez internet z poleceniem wypisania Ci faktury i tą fakturę im zeskanować. Trzeba pamiętać, że po drugiej stronie siedzą ludzie, którzy mają za zadanie Cię zweryfikować właściwie to dla twojego bezpieczeństwa (żeby nikt Ci konta nie podprowadził) więc współpracuj z nimi i się nie bój, bo to nie ZUS.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Mam konto na Pinnacle od prawie 3 lat, długo jednak tam nie grałem (gdzieś z 2 lata). Konto zostało zawieszone gdy napisałem do supportu czy jest możliwość odblokowania konta to odpisali, że tak tylko muszę wysłać skany dowodu, paszportu albu rachunku. Wysłałem skan dowodu, jednak przysłali taką informację:
Domyślam się, że muszę jeszcze wysłać im jakiś rachunek bankowy. Problem polega na tym, że nie ma czegoś takiego bo rachunków w domu nie płacę ja. Co mam zrobić?


Tak, ale tylko na wybrane zdarzenia.
wydruk potwierdzenia przelewu w pdfie
wysylam to zawsze, zawsze mi zaakceptowali
 
O 3

odrodzony

Użytkownik
Witam , mam problem z wyplata pieniedzy poniewaz gdy klikam na wybrana forme wyplaty czy to przelew bankowy czy wyplata po przez neteller wyskakuje tylko taka informacja;
Uwaga:
Pamiętaj, że płatności Bank Wire, ClickandBuy, Credit Card, DNL Asia, E-Cheque, EntroPay, iDebit, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, Moneybookers DD, NETELLER, NETELLER (1-PAY), POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Ukash, Visa Electron, Webmoney withdrawals nie są akceptowane na Twoim koncie.

W celu uzyskania dokładnej informacji na temat dostępnych metod płatności przejdź do opcji Informacja o Płatnościach.
Prosze bardzo o pomoc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Musisz napisać zapytanie w postaci maila do supportu.

Powinna to być wiadomość z Twojego adresu tego samego,który podawałeś podczas rejestracji.

Byc może nie przesłałeś im jeszcze dokumentów do weryfikacji.

Na e-maile odpowiadaja bardzo szybko.Najlepiej sklecić kilka prostych słów po angielsku.


Adres supportu: [email protected]
 
S 150

spasny

Użytkownik
jest tu jakas promocja np. zwrot za pierwszy zakład albo coś takiego?
Jedyną promocją pinnacle jest to, że mają bardzo dobre kursy ????

@Myr
Nie można obstawiać AKO z komórki (a szkoda)
Ja przerzucam sobie wtedy wyglad z komorki na normalny PC i puszczam tradycyjnie akumulator z telefonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zainteresowany

Użytkownik
a z komórki można zagrać w kasynie? bo mi się nie udaje? na różnych telefonach próbowałem z różnymi systemami operacyjnymi i nic. Porostu jak naciskam wyskakuję. Instal or Upgrade Flash. A required Adobe Flash version in no avalible&quot; no i zainstalować się nie chce bo to chyba tylko da sie zainstalować na stacjonarnych. Ktoś może ma jakieś doświadczenie w tym temacie?&lt;?xml:namespace prefix = o ns = &quot;urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice&quot; /&gt;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;
 
O 3

odrodzony

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie ???? co do weryfikacji danych przy wysylaniu skanu dowodu osobistego pisze mimo wszytsko by podac 4 ostatni cyfry z karty kredytowej/debetowej hmm no i moje pytanie po co im to? skoro wysyłam skan dowodu
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie ???? co do weryfikacji danych przy wysylaniu skanu dowodu osobistego pisze mimo wszytsko by podac 4 ostatni cyfry z karty kredytowej/debetowej hmm no i moje pytanie po co im to? skoro wysyłam skan dowodu
Żądają od ciebie skanu karty aby sprawdzić czy rzeczywiście jesteś posiadaczem tej karty którą wpłacałeś. Obecnie żyjemy w takich czasach że wystarczy znać przednie numery karty oraz tylni nr cvv/cvv2 i można komuś konto opróżnić stąd ta weryfikacja. Pamiętaj aby przed wysłaniem skanu karty zamazać pierwszych 12 cyfr oraz nie wysyłać tyłu karty z nr cvv/cvv2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
wydruk potwierdzenia przelewu w pdfie
wysylam to zawsze, zawsze mi zaakceptowali
Wysłałem i odpisali mi:
Dear Pinnacle Sports’ Client,
We note you have sent us a copy of a bank statement, unfortunately bank statements are not accepted as a proof of address.
In order to complete the verification process we require further supporting documentation of your address. This should be a utility bill, telephone bill, medical bill or medical insurance, property receipt, lease agreement or government documentation (Bank/Card statements are not accepted as proof of address).

Please ensure all documentation is scanned and clearly legible so that we can confirm your name and address details.
Nie mam nic z tych rzeczy, bo chodzi im o rachunek za usługi komunalne, rachunek telefoniczny, medyczny rachunek lub za ubezpieczenie zdrowotne, umowa najmu lub dokumentacja z rządu. Rachunków nie płacę ja bo nie mieszkam sam, telefon mam na kartę. Chyba, że książeczkę wojskową można podpiąc pod dokumentację z rządu no ale tam nie ma nr konta.
 
O 3

odrodzony

Użytkownik
Żądają od ciebie skanu karty aby sprawdzić czy rzeczywiście jesteś posiadaczem tej karty którą wpłacałeś. Obecnie żyjemy w takich czasach że wystarczy znać przednie numery karty oraz tylni nr cvv/cvv2 i można komuś konto opróżnić stąd ta weryfikacja. Pamiętaj aby przed wysłaniem skanu karty zamazać pierwszych 12 cyfr oraz nie wysyłać tyłu karty z nr cvv/2

Dzieki wielkie, dodam tylko że troche problemow robia z ta weryfikacja;p Wysłałem skan dowodu czekałem czekałem... aż wkoncu odpisali ze potrzbuja jeszcze jakis inny skan np rachunku jakiegos za telefon itp itp. no wyslałem i teraz drugie tyle przedemna czekania ???? dodam jeszcze ze nawszelki wypadek jeszcze wysłałem skan tej karty kredytowej ???? jedynie co mnie pociesza to ze to jest jednak najlepszy buk na swiecie (według nie tylko mnie) ale tez to ze weryfikacja jest tylko za pierwszym razem ???? pozdro ????
 
Do góry Bottom